V ráji (2023)

Komorní sci-fi  v tématu In time ... zpracování super, téma zaujalo a herecké výkony taky parádní, určitě doporučuji 80%

Oppenheimer (2023)

Tak na tuhle Nolanovku musíte vyloženě být naložený.... pomalé tempo , bez akce čistě o dialozích. Ovšem kdo je na tuto vlnu naladěn, dostane to nejlepší co může. Herecké výkony dokonalé, hudba , kamera vrchol. Pro cílovku tohle bude kult.

Barbie (2023)

Pinkoláda jak se patří. Narvané kino (okrajovej Zličín) až k prasknutí. Film originální, obsazení geniàlní, dialogy pokulhávají, ale co čekat od plastových panenek :) 80% rozhodně se zasmějete.

Soutěž (2004)

Tohle má snad všechno co v dnešní době bizarních představení musí být. Skvělé doplnění pro switch podcast, kde se toto dílo s hlavním představitelem Jakubem Brožem rozebírá ;)

Drahokam (2019)

Už jste někdy byli ve stresu ? Po shlédnutí tohoto malého židovského klenotníka už nikdy nebudete :D ..... Neuvěřitelné tempo ... jako by jste sledovali jednu scénu bez střihu ... celé to podtrhuje hudba , kterou ne každý jedinec psychicky akceptuje . 9/10

Joker (2019)

10/10 takto má vypadat herecký výkon.... cítím Oskara a ne neměl by si jít umýt nohy ;)

Zelená kniha (2018)

60. léta jihoamerického rasismu :) Road movie které zahřeje jak hereckým výkonem Vigga tak Mahershala Aliho ... skvěle jsem se bavil 90%

Strážci majáku (2018)

Není to tak špatné jak by se podle hodnocení mohlo zdát ... atmosféra a herecké obsazení paráda. Určitě filmek, kterým nezabijete 101 minut svého života.... Søren Malling je snad pohledem nejodpornější herec , kterého bych nasadil hned do nějakého zvráceného hororu :) 70%