LadyVader

LadyVader

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15
    • 11.5.2015  20:05

Pietro Maximoff!!!!!!!! (omlouvám se za svůj výkřik do tmy O_O )

• 25.9.2014  21:36

Cool! První půlka byla sice docela utahaná, ale pak se to slušně rozjelo :). Jasně, blbina jako předchozí díly, ale aspoň zábavná. Mark Wahlberg mě přišel rozhodně jako lepší volba než Shia, Bumblebee cute jako vždycky, transformerští dinosauři nice, ikdyž trochu přtažení za vlasy a Stanley Tucci byl boží! :D Nezklamalo mě to :)

• 29.7.2014  21:29
    Troja (2004)

Nechápu sama sebe že jsem se tomu filmu leta vyhýbala..luxus!! Pochod padesáti tisíc řeků k branám Troje byl vskutku.. impozantní. Luxusní řežba, zírala jsem, oči dokořán a zatajenej dech! Plus teda to že Hector vypadal líp než Achilles mi trochu působilo problém na čí straně vlastně být.. nedalo se rozhodnout. Tři hodiny utekly jako voda a ta poslední, uh.. feelings O_O" Užasnej film, určitě dám někdy znova :). Jediná věc, co mě trochu zklamala... kde se flákali bohové? :)

• 8.5.2014  13:14
    Pompeje (2014)

Musím uznat že jsem čekala že to pošlu do kytek po prvních pár minutách a nakonec jsem byla překvapená, dalo se na to koukat. Ano, JE to klišé na klišé, postavy polchý i přes jejich sixpacky. Ale s tímhle jsem do toho šla. Plus líbila se mi Emily Browning a Kiefer Sutherland, kterej byl prostě jen strašnej hajzl a dával to patřičně najevo :D . Líbily se mi triky, ikdyž místama asi až přehnaně akční, na takovou antiku. Co mě dostalo byl konec, ikdyž jsem to čekala, docela mě to dojalo. (by mě zajímalo kdy jsem takhle vyměkla :) .

• 16.4.2014  17:39

Jsem spokojená, nečekala jsem nic extra, dostala jsem slušnej film s dobrou akcí. Steve Rogers byl teda výrazně lepší s maskou, nic proti herci, ale ty jeho psí oči na mě fakt nezabíraly :) . Jo a... ten černej Icarus byl nahodou super a je mi uplně šumák že jsem asi jediná komu se líbil :D. Bod plus za Furyho oko a skvělou Black Widow :).

• 10.2.2014  05:50

Zhruba stejná blbost jako jednička, triky špatný (ten kyklop.. to jako vážně? meh :D). Některý postavy na pěst - Annabeth. Některý fajn - Grover. Jedinej kdo to zachránil byl "pošťák" Nathan Fillion, proč mu sakra nedali víc prostoru? 9_9"

• 7.2.2014  05:42
    Wonder Woman (2009)

Ač fakt nejsem a nikdy nebudu feministicky založená, Wonder Woman začíná být fakt moje oblíbená ženská hrdinka :). Filmek se mi líbil, rychle mi utekl a animace mi přšla good. Ta počáteční přisprostlost pilota co spadl na Themysciru fakt pobavila :)). No prostě hezkej večerníček. DC má fajn animáky :). Akorád teda musím uznat že preferuju NEW 52 design olympských božstev, tam jsou prostě ultra :).

• 7.1.2014  18:31

Tak bohužel tohle mi dalo docela práci dokoukat.. Až moc LSD krajina, nesympatickej James Franco (jinde mi fakt tolik nevadí), dementní obyvatelé země Oz a otravná porcelánová panenka, co se mi líbila do doby než začla po Ozovi škemrat ať ju veme s sebou. Oproti tomu zelená Mila Kunis fakt překvapila a docela i ten lítajicí opičák, kterej stejně podle mě celou dobu ve skrytu duše litoval, že se dal s Ozem dohromady :D. No zklamání.. Ikdyž jsem nečekala moc. Ale aspoň se mi z toho nedělalo fyzicky špatně jako z odporné Alenky v ríši divů :).

• 30.12.2013  09:19

Ano, konečně jsem to viděla a teď fakt hodně lituju že jsem na to nešla do kina, pač to bylo absolutně awesome!!! A jesli jsem u nějakýho filmu nevědela kam s očima, byl to tenhle... @___@ (se divím že se mi o tom nezdálo :D )

• 12.12.2013  18:42
    Kontakt (1997)

Asi jedinej film kterej mě pokaždé když ho vidím dojíma k slzám. Stejnej pocit, jako když jsem ho viděla poprvé. :)

• 8.12.2013  17:25
    Sunshine (2007)

Úžasný, už si ani nepamatuju kdy jsem měla naposledy takovej soucit s nějakou posádkou vesmírné lodě a bála jsem se o každej jejich krok (lidskou posádkou :D ). Plus ten pocit být tak blízko Slunci byl docela fascinujicí. Moc hezkej film, mile mě překvapil. Prostě miluju vesmírnou tematiku. + Chris Evans tam byl skvělej *_*

• 1.12.2013  22:15

Pěknej filmek na nedělní večer :D. Čekala jsem teda že se u toho budu víc bát, a ono to bylo spíš docela nechutný. Anyway, atmosféra skvělá, kulisy parádní a po herecké stránce taky super. Líbilo se mi to hodně :)

• 17.11.2013  10:07

Předčilo to moje očekávání, pro mě jednoznačně nejlepší Marvelovskej film roku. (sorry Iron Mane:( ) Bavila jsem se parádně.. definitivně to bylo lepší než prvni Thor. Akorád teda.. ano.. Loki suverenně přehrál Thora. ikdyž jeho charming smile a hláškování na mě stále nezabírá tak jak by asi mělo.. nejspíš jsem jediná ženská na planetě :D. Ale uznávám že je Loki fakt sympaťák. Malekith byl cool, on a jeho super rudě ozářená kosmická loď O___O.. (Eccleston rulez!). Sranda byla, když u scény kde byl polonahej Thor, ozvalo ze sálu obdivné /trolovací/ ooooh! od nějakýho chlapa a půlka sálu se začla smát :D. + Asgard a vesmír kolem byly fakt krásně udělaný :).

• 6.11.2013  15:58
    Enderova hra (2013)

Vizuálně se mi to líbilo hodně, poslední půlhodina fakt síla. Jen se nemůžu zbavit dojmu že v tom filmu něco chybí, nějaká větší lidskost těch postav. Nebo je to celý prostě strašně natěsnaný na sebe a tahle věc se tam nevešla? Ten Enderův vývoj mi díky tomu přišel místama poněkud neuvěřitelnej, jakoby byl "nadčlověk" jen se strategickym myšlením a nic jinýho. Nečetla jsem knížku, jen jsem slyšela z mnoha stran že by tomu prospěla stopáž navíc, tak možná proto mám ten dojem. Respektive mám pocit že se celej film odehrál snad během týdne. Předpokládám že v knižní podobě bych tohodle pocitu nedošla. Rozhodně si knížku seženu, přečtu a pak se na film mrknu znova. Jinak dost scén ze kterých mi bylo uplně hezky na duši, sice divnej výraz, ale je to tak. Konkretně třeba beztížný scény v tréningové aréně.. Kdo by si to nechtěl vyzkoušet :)

• 3.11.2013  19:35

Sly s Arniem dokazujou že ještě stále nepatří do starýho železa.. super to bylo! :D Jen nevím kdo tam vypadal líp. Jestli Stallone ve fakt slušivým obleku, nebo Schwarzenegger s bradkou :3 8/10 ocelových nýtku for me. :)

• 24.10.2013  17:45
    Znovu 17 (2009)

Nejlepší na tom byl ten absolutní nerd v Lamborghini, jojo v jeho bytě by se mi fakt líbilo :D. Efron je děsnej šampon a nechápu co na něm baby vidí, ale i tak jsem se docela bavila :).

• 10.10.2013  21:14
    Drsňačky (2013)

No to byla teda ale obhroublá a trapná zhovadilost.. bych se styděla, na to jít do kina!!! Ok, přiznávám že jsem se fakt bavila. Perfektně jsem u toho filmu zrelaxovala. Bohužel se mi to líbilo :D. To je za poslední měsíc druhej film se Sandrou Bullock co se mi líbil.. this is end of the world! :))

• 7.10.2013  21:05

A tak jako jo, nebylo to nejhorší. Sice jsem čekala že se u toho budu třeba bát a budu mít takovej ten nepříjemnej, klaustrofobickej pocit jako jiných u filmů tohodle typu.. Pocit se sice nedostavil, ale poslední třetina filmu je super. Podivná kamera a zvláštní střihy, nevím pořádně jestli se mi to zamlouvalo nebo ne. Antje "Faora" Traue, kvuli které jsem na to koukala je tam hot, ikdyž je celá pokrytá krví a jiným hnusem. Hodně mě překvapil její zvláštní měkkej hlas s přízvukem :).

• 6.10.2013  18:14
    Gravitace (2013)

Já se z toho filmu klepu ještě teď.. parádní vizuál, fakt dechberoucí vizuální orgie, doplněný slušným nervákem. Prožívala jsem s něma každičkej okamžik. 90 minut mi uteklo jako nic a užívala jsem si nádherný vesmírný záběry a realisticky udělaný ticho. Tenhle film 100% stojí za to vidět v kině, 3D formátu nelitovat. Jen škoda že jsme si neudělali výlet do Imaxu. Akorád teda v mým případě u některých scén mi vylítl tlak pěkně nahoru.. sugestivní film. Nádhera! A btw.. obsazení Sandy Bullock v tomhle filmu mě fakt děsilo, jelikož ju jako herečku nemusím.. Ale tady byla fakt výborná a navíc jí to slušelo, i ve skafandru! :)

• 2.10.2013  19:59

Až na tu superextrémně otravnou Vanellope to bylo docela fajn. Ralphovi jsem fandila, roztomilej záporák :). Nejlepší byla stejně Sergeant Calhoun, sexy badass v tom armoru :D "Doomsday and Armageddon just had a baby and it... is... ugly!" Nejsem vyloženě pařan, ale strávila jsem hodně, hodně hodin na vietnamské kopii nintenda jako děcko, takže vzpomínky zapracovaly taky :).

• 1.10.2013  20:24

Čtyři hvězdy za ten konec, vyměkla jsem.. :). Ani ta Kristen Stewart tady nebyla tak hrozná, jak se o ní říká.

• 23.9.2013  06:24
    Halo 4 - film (TV seriál) (2012)

Takhle se lákají lidi na hru? Hnedka bych to zkusila a to nejsem herní člověk :D. Master Chief je supercool! :)

• 16.9.2013  06:06
    Kouzelníci (2013)

Carrel byl asshole, Carrey nechutnej, Wilde hot a na Buscemiho byli vsici zli :D. Na sobotní odpoledne se to dá, finále se jim povedlo, to zas jo :)

• 8.9.2013  17:24
    Elysium (2013)

Bomba! Líbilo se mi to natolik, že odpouštím i poslední dvě minuty filmu :D. Elysium na orbitě naprosto krásně udělaný, super kontrast oproti totálnímu bordelu na Zemi (hezká budoucnost, fakt hezká :) ). Damona moc nemusím, tady se mi líbil Hlavně proto, že to nebyl klasickej hrdina. Fakt luxusní byl Kruger (yay! ♥) a Jodie Foster, jako pragmatická mrcha taky dobrá, ten krátkej účes jí sekl. Uvažuju že bych šla znova, vizuálně je ten film dokonalej. Btw.. konečně scifko, kde se s ničím neserou! Bye bye PG-13!!

• 29.8.2013  21:22

OMG.. Ten Cageův utrápenej výraz prakticky po dobu celýho filmu. Takovej tragikomickej zkrachovalec, s problémama který jsou asi docela běžný. Fakt mě ho bylo líto. Ač ho jako herce nějak extra nemusím, tady se mi líbil. A házet jdlo po někom takovým jako je rosničkář, může snad napadnout jen debila bez mozku :).

• 28.8.2013  21:43
    Klokan Jack (2003)

Tak kdyby mi bylo dvanáct.. asi by se mi to líbilo podstatně víc, chyba že jsem to viděla až teď :). Strašný klišé, ti dva hlavní hrdinové mi přišli jako docela idioti. Jednu hvězdu za pěknou australskou krajinu a roztomilýho digitalniho klokana... a druhou hvězdu za roztomilýho mladičkýho Generála Zoda :). Jo a ta scéna s letadlem Dingo 4.. no zasmála jsem se, tak aspoň něco :D.

• 28.8.2013  06:14
    Pán času (TV seriál) (2005)

První čtyři série byly paráda, se Smithem to šlo poněkud do kytek. :) I přes tohle mě seriál hodně chytl, sebral mi osm týdnů života :D. Devítka je můj Doktor!

• 26.8.2013  19:21

Nejsme vyloženě pohoršena, ale dokoukat jsem to fakt nezvládla.. zas tak otrlá fakt nejsem :D. A můj výraz po tom, co jsem viděla Jackmana s koulema visicíma z brady asi musel stat za to. :D Hodnotit nebudu, možná na nějaké párty s hodně alkoholem to dorazím :)).

• 25.8.2013  21:12
    Hannibal (TV seriál) (2013)

Oh.. tak krásně vizuálně zpracovaný vraždy... Který jsou ovšem naprosto morbidní a obskurní a gradujou s každým dílem, nádhera! :) Každopádně ze "vztahu" Willa a Hannibala jse mráz po zádech. Lecter je geniální, ten jeho hlas, s jakým klidem všechno říká.. a ty všechny okolnosti kolem, jde z něj fakt strach a zároveň bych chtěla strašně ochutnat něco z jeho kuchyně, pač to prostě vypadalo všechno tak delikátně! Mads Mikkelsen je užasnej.. ach to charisma! Chci druhou sérii!

• 18.8.2013  18:55
    The Iceman (2012)

Jsem se rozhodovala jestli dám tři, nebo čtyri hvězdy. Nakonec jsem dala čtyri, protože ikdyž byl film trošku jinej než jsem čekala, tak mi rychle utekl a rozhodně mě nenudil (místama jsem se docela zasmála, asi to chce mit smysl pro černej humor) plus celkem hutná atmosféra. Shannon tam byl bravurní, ledově chladnej a šel z něj strach. Ten chlap se pro tyhle poněkud záporný role snad narodil a já ho začinám mít fakt ráda, oh. Není to špatně? O_o" Chris Evans mě v té roli trošku zarazil, nebo spíš jeho vzhled, nezvyk :). Každopádně pokud Kuklinski vraždil takovým způsobem a jeho rodina o tom neměla do poslední chvíle ani tucha.. klobouk dolů, frajer!

<< předchozí 1 2 3 4 5 8 12 15