Italské námluvy (1994)

Normálně bych na tenhle typ romantickýho filmu asi pěkně brblala.. svatba.. osudovej chlápek... ženská na hlavu, bla bla bla... Ale je tomu tak, mocná síla krásných italských měst a neodolatelně roztomilýho mladičkýho Roba Downeyho zapůsobila. :D

Válečný kůň (2011)

Definitivně se u mě potvrzuje slabost pro Spielbergovy filmy. Příběh prostinký, ale výprava a ten kůň, krása... líbilo se mi to, žádnej patos se nekonal, na konci jsem byla dojatá :).

Feťáci (1987)

No druhá půlka filmu na mě bylo trochu silný kafe teda.. Každopádně Downey to zahrál fakt dobře.

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Podstatně lepší počin než předešlej Hulk :-). Plus jednu pomyslnou hvězdu za Tonyho Starka :D.

Iron Man (2007)

Tony tady byl nějakej nevýraznej.. Ale jinak to zas tak hrozný nebylo :-).

Sága rodu Forsytů (2002) (seriál)

Vcelku povedená věc, na konci mě už malinko štval "vztah" Fleur/Jon.. ale to je detail. Možná si někdy přečtu předlohu :-). A Soames Forsyte.. to jsem fakt nevěděla jestli mi ho má být líto, nebo si mám myslet že je to sobeckej idiot. Nakonec mi ho bylo přecejen líto. Ale uznávám že za to dost může jeho představitel Damian Lewis, jednu hvězdu pro něj :-).

Na doživotí (2007) (seriál)

Kriminálky poslední doby mě začaly pěkně štvát, všechny jsou tak nějak na jedno brdo. Ale tahle je jiná. Okouzlujicí zrzavý Charlie Crews se svýma neuvěřitelnýma hláškama, hromadou ovoce a osobním ananasem mě naprosto dostal :-)). Výborná scéna s kufrem auta v posledním díle první sezony u které hraje skladba "Who by Fire" Od Leonarda Cohena byla vskutku.. užasná. Luxusní seriál. Jen nevím jestli jsem ráda nebo jsem smutná za to, že jsou jen dvě série.. No aspoň neměli šanci to zkazit velkým množstvím dílů :-). "I'm not attached to this car!" - myslím že Bentleymu by se oddal každej, Zen jde stranou :-)).

Sherlock (2010) (seriál)

Ojojoj, jakej já jsem byla strašnej skeptik, než jsem začla sledovat tenhle seriál. Fůůůůůůj, Holmes zasazenej do dnešní doby.. fůůůůůj ten herec vypada strašně.. říkala jsem si. Ale neodolala jsem řečem na internetu, neodolala jsem debatám mých znamých. Neodolala jsem po tom, co mi kamarád řekl, že Sherlock vypadá v pohybu daleko líp než na obrázcích. Neodolala jsem a co jsem dostala? Mistrovsky zvládnutej seriál. Moriarti je ukázkovej asshole, ten jeho hlas mě fakt doháněl k šílenství, brrrr fuj... teď když uvidím bazén, vzpomenu si na něj. A na konci dílu A Scandal in Belgravia mě mrazilo jako dlouho u ničeho ne, dýchala jsem vůbec? Během pár dní mi Sherlock přirostl k srdci takovým stylem, že pořádná rána pěstí u posledního dílu druhé série byla opravdu neodvratná. Great job BBC.. great job...