sir-dave

MSN: nepoužívám
Yahoo: nemám

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 13.11.2017  21:32

Řeknu to asi tak, trailer je líp provedený než celý film, ty dvě minuty slibovali svižnou Sherlockovinu v zajímavém prostředí, která bude odsýpat. Na druhou stranu jsem dostal vše až na to, že se ty dvě minuty roztáhly na dvě hodiny a mírně to drhlo. Jinak v podstatě exteriéry vystylizované na jedničku, herci charakterově odlišní, Branagh s parádním akcentem. Tím, že jsem Agathu nečetl a neviděl originál, tak mě překvapilo i samotné rozuzlení. Dost se budu těšit i na případné vyšetřování na Nilu.

• 9.11.2017  20:19
    Sněhulák (2017)

Tohle šlo dotáhnout nejspíše do daleko lepšího zážitku, sám režisér přiznal problém s dotáčkama a scénářem. Kupodivu jsem si moc hluchých míst nevšiml, víceméně nic nebylo až tak neuzavřené, dokonce hezky vysvětlili z prvu nic neříkající scénu ze začátku filmu. Trochu bych přidal na atmosféře. Fassbender hrál ztroskotaného poldu pěkně.

• 9.11.2017  18:54

Toho humoru a barev zde bylo až přespříliš. Chvíli jsem měl dojem, že se dívám na parodii Marvelu. Některé vtipy byly povedené, ani zpracování nepokulhávalo a stále to je nejlepší Marvelová série, jenže podle mého nejslabší díl. Už i tady se to začíná dost prolínat s dalšími hrdiny a mám v tom bordel. Prostě akčňák nacpaný, teda přecpaný humorem.

• 19.10.2017  21:02

Dva cizí lidé se po 15 minutách zřítí v letadle v horách, a tady končí akční stránka a začíná romantika prolnutá občas zajímavou scénou. Více než na survivor drama je kladen důraz na postupné sbližování hlavních postav a jejich chování. Herci nic nekazí, hrají to, co jim asi scénář dovolil. Jen tomu chybí nějaké překvapení..

• 19.10.2017  19:45

Smíseno pár žánru, přičemž každý vynikal. Dostal jsem počáteční romantické poznávaní Teresy Palmer, poté výborné komediální handrkování od Vince Vaughna, přesvědčil, že mu jdou i vážnější role a na závěr sólo akční jízdu Andrew Garfielda. Možná jsem očekával více dramatu a kecání, ale druhá polovina byla seriózní válečná vřava.

• 6.10.2017  20:58
    Wind River (2017)

Trošku hype, trošku komorní, trošku kochačka. V kině patrně více vynikne mrazivá atmosféra a Wyomingské prostředí, ale tenhle festivalový thriller si dokážete užít stejně tak i doma. Takových 80% se tam nic výživného neděje, soustřeďuje se to na vyšetřování vraždy, a až do samotného závěru vlastně nemůžete ani vědět o co jde. Je to třeba na způsob Zmizení, který mi přijde o malinko lepší. Každopádně tomu není moc co vytknout. Několik situací bez dialogů, kdy styl natočení a herecké výkony řeknou vše co mají.

• 6.10.2017  18:46

Na tohle snad chodí už jen zarytí fanoušci nebo se setrvačnosti, o to více nechápu ty výdělky. I přes krátké počáteční shrnutí předchozích dílů jsem se už topil v celém ději. Latexová Kate, pár pošťuchovaček všichni se všemi, někdo nesmrtelný, někdo se rozpadne při doteku paprsku..no..snad už konec série..

• 20.9.2017  20:34

Z počátku pár seznamovaček s postavami a pak dost dobře natočené peklo na ropné plošině, které zastíní nudnější příběh. Realita zřejmě nebyla tak akční, ale Berg si s tím pohrál pěkně po Bayovsku s dávkou uvěřitelnosti.

• 20.9.2017  20:24

Nejhorší věc na této Svěrákovině je, že se tady "NIC" neděje. Dobové exteriéry, občas pár hlášek, protektorátní atmosféra, jenom mi tady chybí nějaká duše filmu, minulo mě to i emočně. Je to taková koza bez vemene. Po hodině se dívám na hodinky a říkám si, teď už by to pomalu mohlo být zajímavější. Čas plyne, malý Eda dělá vylomeniny, tatík poslouchá rádio, Vetchý mi tu herecky připomíná blbečka z Nebojsy a pak to skončí, aniž by to vůbec začalo.

• 10.9.2017  12:12

Kdo chce vidět sympatická 17ti letá Reese Witherspoon ještě bez plastických úprav. Jinak je to takový rodinný film z africké džungle, který spíše nudí než baví. Křovák trochu vypadá jako Xixao ale není to Xixao

• 7.9.2017  13:03

Kiny prochází bez velkého marketingového boomu, ale o to více potěší, obzvlášť fanoušky seriálu Narcos. Životopisný film s dávkou humoru a osmdesátkovým nádechem. Tom Cruise je tady parádní, ale tohle těží především o dobře sepsaném příběhu podle skutečné události. Jak málo stačí, aby člověk spadl do jedné smyčky, ze které se už nedá jen tak dostat a která vás úplně pohltí.

• 7.9.2017  12:48
    Ben Hur (2016)

Jako u všech remaku, neznám předlohu, nemá mě moc co překvapit, ani zklamat. Král vedlejších rolí Morgan Freeman je tu zajímavější než bratříčkovské popichování. Průměrná oddychovka na které jdou vidět peníze a dvě hodiny docela utečou.

• 7.9.2017  12:39

Ač velký fanda SW, přikláním se na stranu s názorem zbytečného filmu. Producenti chtějí spíše podojit dojnou krávu dokud to jde. Pokračování původní série je fajn, ale u povstalců po pár dnech už nevím o co tam šlo (možná by to chtělo zopakovat 1,2,3,4. díl). Diego Luna je hrozně nesympatický herec, celé to obsazení je divné až na ty vrchní poskoky Vadera. A zážitek mimo jiné dost ubírá hrozný dabing.

• 31.8.2017  20:00

Tak tohle bylo špatné. Když už mám peníze na film, tak proč natočit tolik nelogických situací, které s prachama nesouvisí a obzvlášť, když ti herci docela ušli. Na počátku to byla kravina, poté když se dlouho nic nedělo, paradoxně neměli co kazit, dialogy půl bídy, jenže to by se nesměl na scéně objevit poskakující kouzelný Hodor, který už byl na mě moc. Dobré možná jako kulisa třeba k dostihům.

• 27.8.2017  20:21

Šablonovité, snadno předvídatelné drama, které vůbec ničím nepřekvapí a které už tady bylo minimálně o 6 let dříve v podobě O.C. Tentokrát je to černý tlustý negřík, který se dostane na výsluní ve sportovním prostředí. Hrdina je vtažen do bohaté rodiny, hlavní hrdinku od toho "nečekaně" začnou odrazovat její bohaté paničky, do toho všeho se v průběhu připlete nějaký ten průser, aby to nebylo jenom tak a vše vyvrcholilo happy endem. Sandra Bullock je ok, Quinton Aaron je ok (ikdyž tam nemá moc co hrát, krom jednoho obličeje), má to ten ždímací děj, ale nic co by vybočovalo z průměru. Neurazí, nenadchne.. Od oceňovaného filmu bych očekával přeci jen něco navíc..

• 27.8.2017  20:10

Ono to byl asi záměr, aby to bylo "vtipné" ale tahle parodie byla spíše už trapná. Brendan Fraser se do takových hovadin nesmírně hodí, dokážu si představit, že toho ani moc nemusel hrát.

• 22.8.2017  12:14
    13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

Nic nečekáte, shlédnete a jste spokojeni. Hodně zajímavý seriál na téma proč se někdo zabije a co ho k tomu vede. Sám bych se nechtěl objevit někdy na takové kazetě, každý díl měl svou postavu, případně událost proč tomu tak bylo. Hlavní postavu sice mohli dát více unpopular, poněvadž Katherine Langford je trochu echt dokonalá a ve skutečnosti by byla spíše opačným případem. Dylan Minnette měl zase celou dobu jeden svůj univerzální výraz jakoby mu uletěly včely, nevím jestli to mělo být záměrem či ne. Z počátku se to rozvíjí trošku stereotypně a jen odhalujete další důvod, ale někdy za polovinou už to mělo lepší spád a sám jsem zvědavý jak se poperou s druhou sérii, protože jsem si jí moc nedokázal představit aby byla aspoň podobně dobrá jako tato. (hodnocení za 1. sérii)

• 22.8.2017  12:01
    Dunkerk (2017)

Typický kino film, kde je zážitek asi o polovinu lepší než někde na gauči. Scénář neměl asi moc stránek, je to celé postavené na speciálních efektech, hudbě a parádních záběrech, ze kterých na vás dýchne všudypřítomná dusná atmosféra, což by tak i mělo být. Perfektní bylo prolínání tří příběhů z různých časově krátkých období, které se postupem času spojily. Snad jen škoda, že to oproti historických skutečnosti mělo pár nepřesností, které byly mírně jinak, ale je to film a Nolanovi se to zase povedlo.

• 22.8.2017  11:56

Hodnocení a celý zážitek zachraňoval spíše konec. Je to takový alternativní spíše festivalový film, který sedí Viggovi, nebo spíše jde vidět v podobných žánrech. Rodinka mě spíše svým projevem iritovala, působila až pošahaně, ale tak nějak byla svá. Především jejich matka měla dobrý smysl pro humor.

• 22.8.2017  11:51

Zřejmě taky ještě nejsem ve středním věku.. Neoslovili mě herci, táhlo se to, celé to vypadalo jako nějaká parodie.

• 9.8.2017  12:20
    Příchozí (2016)

Na venek tvářící se trochu jako Válka světů, ve skutečnosti naprostý opak.. Je to takový ten chytrý, precizně natočený, herecky dobře obsazený film, který mě ale bohužel příliš neoslovil.. komorní sci-fi.. Nevtáhlo mě to jak jsem očekával.

• 7.8.2017  16:05

Možná ne tak špatný, ale především určený spíše pro ženy okolo čtyřicítky, které tady mají obyčejnou hrdinku zamilovanou pro změnu do pohledného manipulujícího boháče a doprovodný komparz jim dělají dva buzeranti. V pointě filmu se jich zřejmě plno uvidí nebo by se chtěly vidět.. Místy mi to přišlo i jako trochu nepovedená parodie na Pretty Woman, ale to bude spíše tím obsahem. Když se k tomu sejde moje neoblíbená Pauhofová, která se v každém filmu svlíkne (tady tomu není jinak) a vlastně žádná další sympatická postava, tak nemůžu jinak. Letní kino

• 7.8.2017  15:56

Film pro letní kino jako stvořený. Jednoduchý, zábavný, letní, doplněný výborným obsazením. 70%

• 23.7.2017  20:08
    Lysá hora (TV film) (2010)

Není to moc informační dokument, spíše takové vykládání s lysařema, kteří chodí pravidelně na Lysou. V čase natáčení dokumentu stojí ještě dvě staré chaty, které už tam dnes nejsou a i díky nim to má výbornou nostalgickou a klidnou atmosféru na rozdíl od trošku komerčnímu a populárnímu dnešku.

• 3.7.2017  10:09

Ono by bylo lepší si před dvojkou sjet i jedničku, kterou jsem po těch 3 letech úplně zapomněl a asi mi uniklo pár souvislostí kdo je vlastně kdo. A ikdyž vím, že jednička byla dobrá, tak dobrých situací bylo po skromnu. Dost povedená byla scéna s předávkou karet a nejlepší postava asi Lizzy Caplan. Zbytek už nestál moc za řeč.

• 22.6.2017  12:52

Děj byl přetažen trošku do extrému, ale pointa filmu je geniální nápad na aktuální téma. Partu dobrých přátel postupně začínají rozvracet a kompromitovat smsky a maily. Především byl do všeho zakomponován výborný humor, že nevěříte jak se to může pro vyšší dobro vše zkomplikovat.

• 22.6.2017  12:41

Vidět to na začátku devadesátek jako dítě, udělalo by to na mě zřejmě dalekosáhlejší dojem než teďka. Ono tomu není moc co vytknout, Spielberg to natočil dost dobře, pobaví se i dospělejší publikum, ale už mě to až tak nevzalo za srdce :-)

• 22.6.2017  12:36

Čtyři hvězdy hlavně za tu ksichticí se Em Clarke. Radost jí sledovat i jinak než jako strnulou Daenerys. Zbytek je taková trochu ždímarna, trochu komedie, něco jako P.S. I Love You nebo Nedotknutelní. Příjemně se na to dívá, neurazí, nenadchne, po čase možná vyšumí ale mezi romantickými filmy určitě nadprůměr.

• 6.6.2017  11:01
    Mělčiny (2016)

Škoda té úvodní spoileroidní scény, která vlastně nastíní to, na co se celou dobu potom čeká. Jinak je to pěkně vydesignovaný survivor film s luxusními záběry na krajinu, a Blake Lively je bezchybná (vzhledově více, ale herecky jí to taky jde) :-)

• 6.6.2017  10:51

Slušné to bylo zhruba prvních dvacet minut, než vešel do toho chrámu a než Tilda Swindon začala čarovat. Divím se Cumberbatchovi, že do něčeho takové šel, neměl co hrát, neustále alternativní kulisy, změny prostředí, ohnivé biče, až se v tom udělal pěkný bordel. Záporák a ti jeho tři kumpáni nuloví. Triky hezké, ale Inception lepší. A hrdina by se v Marvelovkách našel taky lepší.

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37