Boys and Girls (2000)

- Už jsi někdy měl kolem sebe 4 ženy? - Jednou jsem byl s mámou a jejími 3 kámoškami nakupovat. To se asi nepočítá co? Tahle romantická komedie je sama o sobě asi jen lehce nadprůměrná záležitost, ale mám pro ní citovou slabost a když se mi to líbí a jsem plně spokojen, tak proč bych nedal plné hodnocení. Viděl jsem to více než jednou a klidně si to dám znovu. Claire strašně sexy, Prinze Jr. zde určitě nehraje špatně, i když ho nějak zvlášť nemusím a humor tomu dodává Jason Jimbo Biggs. Nezapomenutelné scény při pohledy na Golden Gate Bridge a tanec http://www.youtube.com/watch?v=qMEN1vYpy1k

Stmívání (2008)

Omylem jsem si nalhával, že jdu na upírský ačkní horor a neposlechl ani kámošku, která tvrdila něco o romantické slaďárně. No šel jsem na to hlavně skrze Kristen Stewart :). Ikdyž měla pravdu kámoška, tak jsem skoro úplně spokojen. Mohlo se přidat na tempu trochu dřív, když jim to v závěru tak šlo. Druhá půlka přidala učitě půl hvězdy, když se spustilo pronásledování Kristen. První polovina na akci vesměs nuda, Bella se stěhuje, poznává nové prostředí (klasika), ale pak jak se na scéně objeví "upíři" se to už aspoň nese ve svižném tempu. Musím uznat, že hlavní představitel má pro svou roli patřičné charisma a jeho rodina rovněž sympatická. Knižní předlohu jsem nečetl ale stmívání mně asi až tak zaujalo, že se do toho možná pustím :). To čekání na druhý díl nějaké bude. PS. ve skoro vyprodaném kině bylo se mnou asi s 90% teen girl publikum a když se objevil na scéně Robert Pattinson, tak jenom "huuuuuh" a jejich slastné ukojení :D

Ptáci (1963)

Můj první film zhlédnutý od Hitchcocka. Je to sice už dávno a nějaký odborník na Hitchcockovy filmy určitě nejsem, ale jako malého mě ta atmosféra děsila a scény s létající masou ptáků patří mezi nejlepší co jsem viděl u "zvířecích" hororů.

Riskuj! (1994) (pořad)

Na svou dobu super vědomostní soutěž, kterou jsem skoro pravidelně sledoval, protože podvečer nebylo co dělat. Později jsem si sehnal i pc hru Riskuj a strávil na ní dlouhé chvíle

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

Příjemně odvyprávěný pohodový film, až na jeho délku. Na druhou stranu celý život nejde shrnout do několika minut. Fincher natočil film plný lásky, útrap, krizí, radosti a stvořil skoro dokonalé dílo. Nemohl jsem se dočkat až ten ošklivý "prcek" začne růst a mládnout. Poznávat svět, balit holky, žít obyčejně neobyčejný život. Ačkoli jsem mu záviděl jeho mládnutí, musel se smířit s tím, že lidé začnou kolem něho umírat, jelikož vyrůstal mezi "svou starou" kategorii. Nejlepší část filmu považuji dobu, jak byl navrcholu svého mládí, kdy to mládí bylo ještě ku prospěchu :) Ve vedlejší roli Cate Blanchett měla také hodně co do sebe a film oživila :) 80%

Vražedné pobřeží (1991) (seriál)

Díky tomuto seriálu mám svůj sen, že chci vlastnit jednou bar na pláži. Nick Slaughter je borec

Big Brother (2005) (pořad) odpad!

trapný klon vyvolených, kteří měli nějakou úroveň aspoň v první sérii. Tady tohle byla jenom promenáda kuřbuřtů a těch dajných

VyVolení (2005) (pořad)

Především za první sérii. Bylo to něco nového u čeho jsem se dobře bavil. Bohužel ostatní série jsou na 1* až odpad

Kdo přežije (2000) (pořad)

Ze současné doby jedna s nejlepších reality show tak nemohu jinak :) 16 sezón mluví za vše! Sice jsem neviděl všechny řady ale co jsem měl možnost shlédnout tak jsem se náramně bavil. Mění se lokality, mění se soutěžicí mezi kterýma to čím dál tím víc začíná houstnout a Jeff Probst to vše dobře kočíruje 8-)