Taxi (2004)

Výborne som sa pobavila, len to človek od začiatku musí brať s nadsázkou.. supr!

Já jsem ty a ty jsi já (2006)

ja mám slabosť pre tieto výmenne komédie, aj keď už väčšie klišé to byť nemohlo... no a ešte by ma zaujímalo, jak to, že sa tí mužskí v tele ženy vždy vedia tak dobre namalovať? ;)

My dva a křen (2006)

Prvá časť filmu, kde Kate hrala prísnu manželku jej moc nesadla. Skor jej slušia role, kde hrá tú pohodovejšiu...

Šéfe, jsem v tom! (2009)

Malo to docela spád :-) to, že v romantických komédiách je koniec jasný v prvej minúte, snáď netreba rozoberať - inak by to neboli romantické komédie

Jeden den v New Yorku (2004)

No a dve iba preto, lebo potom som videla este horsiu komediu :) den v new yorku si viem predstavit lepsie straveny.. .

Slídil (2007)

Úlet, supr úlet!!

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

Kombinácia sitkomu a reality show/dokument (kamera) na mňa nejak nefunguje.

Maska (1994)

Čím som staršia, tým zdvíham hodnotenie starých filmov. Ale Maska si zaslúži 5*, lebo doposiaľ snád nebol natočený film založený na rovnakom princípe a Jim Carrey si to za zahratie rozhodne zaslúži.. inak úlet.

Velký (1988)

Tento film som videla snáď už stokrát a mám dojem, že je ako víno - čím starší, tým lepší. Snáď je to nostalgiou za DOS-ovskými počítačovými hrami a príliš geometrickými hračkami... a vlastne premýšlam, či sa mení aj pohľad na dej a či som niekedy túžila, aby film skončil inak :-)

96 hodin (2008)

Dobry akcnak aj pre holky... ale tych par MacGyverovskych kuskov som mu neverila ;-)