Nejsledovanější žánry / typy / původy

Geweldig!!!

Chyby (2021)

Velmi osvěžující.

Bez věcí nad věcí (2018)

Dobrá sonda do našeho světa nekončícího konzumu z nudy, akorát sem tam patetická a příliš romantizující.

Cruella (2021)

Nuda, otravné, nezáživné, neoriginální, mělo to skončit aspoň o 20 minut dřív. Zbytečný film.

Španělská královna (2016)

Do poloviny filmu velká nuda, pak se tam konečně začalo rozjíždět něco zajímavého.

Exotica (1994)

Hypnotizující.

Prase (2018)

Díky Film Europe za tenhle film, v popisku v programu bylo pouze Thriller, tak jsem to nahrála, protože žádný íránský čistý thriller jsem neviděla. Tohle byla ale mysteriózní tragikomedie, docela svižná, se super muzikou a skvělými dialogy. Překvapení, hlavně vidět Leilu Hatami v trošku hloupoučké roli. Mně se ta roztříštěnost líbila.

Mano de obra (2019)

Hodně zajímavá sonda do života těch nejchudších Mexičanů, kteří tvrdě pracují, aby stejně neměli v životě jistotu a kteří bydlí v pro nás Evropany v nepředstavitelných podmínkách. Hlavní hrdina vezme sociální nerovnost a nespravedlnost do vlastních rukou a divák se nestačí divit.

The Zero Theorem (2013)

Rozpačité pocity. Mělo to potenciál, ale něco tomu chybělo. Bylo to moc krátké, myslím, ze3 by prospěla delší stopáž a trošku pomalejší tempo.

Superlópez (2018)

Slabší, pobavila mě ale postava personalisty.