minno

Milan Bucha

Slovensko

<< předchozí 1 2 3
    • 18.6.2019  17:30

Neskutočne skvelá, atmosférická epizóda. Tomuto človek naozaj nemá čo vytknúť. Bravó

• 18.6.2019  17:28

Toto sa veru nepodarilo a nezachráni to ani nestárnúca Jennifer.

• 7.6.2019  12:51

A sme opäť na vrchole. Po minulej, nie moc záživnej, epizóde nám Crown namixovala opäť skvelý mix politiky / vzťahov, ktorý som im znova hltal aj s navijákom. Predstavenie Kennedyovcov bolo príjemné spestrenie a koniec sa vydaril na výbornu. Pri každej jednej epizóde mám pocit že ide o celovečerný film.

• 6.6.2019  19:42

Trvalo presne 7 epizód kým som sa rozhodol udeliť len 4 hviezdy. Epizóda samá o sebe nebola zlá, ale bohužiaľ ma dej nedokázal na toľko prikovať ku stoličke ako epizódy predošlé.

• 5.6.2019  18:02
    Černobyl (TV seriál) (2019)

Brilantné, dokonalé a zimomriavky nahaňajúce. Niečo tak dokonalé som nevidel od čias prvých sérii GOT. Premyslený ťah HBO po ukončení svojej legendy, kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ! Kvalita sa stupňovala každou epizódou a vyvrcholila tak neskutočne ako jadrový reaktor pri 30 000 mega watoch. Na toto sa ešte bude dlho spomínať.

• 5.6.2019  17:58

Jednoznačne najlepšia epizóda série! Po tejto epizóde budeme všetky novodobí jadroví fyzici!

• 5.6.2019  17:56
    Hans Zimmer v Praze (koncert) (2017)

Brilantné, neskutočné, dokonalé. K tomuto nie je čo dodať. Spracovanie koncertu na vysokej úrovni. Ďalší už na živo!

• 4.6.2019  10:40

Opäť raz vynikajúci Fassbender s McAvoyom, ktorému slušne sekunduje Hugh. Days of Future Past ma bavil, tempo filmu bolo na začiatku svižné a dokonca ani cestovanie v čase mi až tak nevadilo. Keď si odmyslíme pár nezrovnalostí s minulými dielami, tak sa budete príjemne baviť. Pre mňa ale zatiaľ druhá a tretia časť stále najlepšie časti série. Každopádne Singer opäť ukázal že mu to v komiksovkách svedčí. Potitulková scéna ma príliš nenavnadila, tak som sám zvedavý ako dopadne ďalšie pokračovanie.

• 2.6.2019  19:28

Záver ma prikoval ku gauču! Crown túto sériu naozaj šlape ako dobre namazaný stroj.

• 30.5.2019  14:33
    Wolverine (2013)

Ja som sa veľmi príjemné bavil a opäť sa ukázalo, že recenzie naozaj nie sú všetko. Malo to spád, akčné scény ma bavili a aj Japonský svet, zo síce nie až tak zaujímavou zápletkou, ktorú viete odhaliť už na začiatku filmu. Každopádne to hodnotím ako celok veľmi pozitívne a zaradil by som to kvalitatívne medzi 2 a 3 časť. Nerozumiem negatívnemu ohlasu od kritikov, i keď na druhej strane na Rotten Tomatoes Wolvik nedopadol zrovna najhoršie. 10x lepšie ako nevydarený ORIGINS. Za mňa veľmi príjemné prekvapenie.

• 30.5.2019  10:36

Epizóda hodná celovečného filmu. Nádhera.

• 28.5.2019  23:22

Atmosféra sa dala krájať, ale to už nie je nič nového.

• 28.5.2019  16:05
    The Crown - Beryl (S02E04) (epizoda) (2017)

Neskutočná hudba, perfektné výkony hercov (chémia medzi Vannessou a fotografom, ktorého meno sa mi nechce veľmi hladať, sa dala naozaj krájať) a zas raz kvalitne natočená epizóda. Podľa môjho názoru špička, čo sa produkčnej stránky týka. Klobúk dole.

• 27.5.2019  23:39

Krásna ukážka čo stálo za produkciou 8. série, ktorej z tohoto hľadiska vytknúť veľa nemôžeme. Vladis tu dostal docela slušný priestor a dúfam, že ho niekde ešte uvidíme.

• 27.5.2019  14:53
    The Crown - Lisbon (S02E03) (epizoda) (2017)

Každá epizóda lepšia ako tá predchádzajúca. Hudba v tejto epizóde excelovala a neskutočne dotvárala atmosféru pri jednotlivých scénach. Toto nie je len seriál, toto je umelecké dielo!

• 23.5.2019  15:46

Ešte lepšie ako epizóda prvá. Budem sa opakovať, ale neskutočné scenérie, všetko natočené s citom a každý jeden záber dôkladne premyslený. Keď to spojíte s kvalitnými dialógmi a perfektnými hereckými výkonmi, nemáte čo vytknúť. Epizóda síce bez politického nádychu, čo jej veľmi prospelo. Tlieskam! Crown ma opäť svojou atmosférou pohlcuje každou epizódou. Och a tá hudba. Vata pre uši.

• 23.5.2019  11:34

Skvelý úvod. Atmosféra, hudba, scénografia, kostými, všetko na špičkovej úrovni. Absencia W. Churcila je citeľná, ale Claire Foy opäť podáva fantastický výkon.

• 22.5.2019  22:50

Kvalita opäť na vysokej úrovni. Najlepšie (najsmutnejšie) scenáre píše sám život.

• 22.5.2019  10:43
    Lucifer - Season 4 (série) (2019)

Menší počet epizód Luciferovi určite pomohol. Dej plynul svižne a i keď ma detektívská časť vždy nebavila tak, ako mala, charizmatický Tom Ellis dokázal ľaťku držať dostatočne vysoko počas celej série. Prechod na Netflix seriálu neublížil a stále to je ten klasický Lucifer s výbornými hercami (Eve v podaní Inbar Lavi zapadla vynikajúco), ktorého majú fanúšikovia tak radi.

• 22.5.2019  10:36

Vynikajúce finále, ale stále si myslím že minuloročné bolo o niečo lepšie. Každopádne Netflix spravil výbornú robotu počas celej série!

• 21.5.2019  22:29

Lepšie ako úvod. Doteraz mám v ušiach záverečný zvuk dosimetru.

• 21.5.2019  22:23
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Geniálne a zároveň hrôzostrašné. Wow.

• 21.5.2019  22:15

Skvelá epizóda. Pome na to finále.

• 21.5.2019  11:20

Začína to gradovať.

• 20.5.2019  23:28
    Hra o trůny - Série 8 (série) (2019)

Ôsma séria trpí najmä vďaka nezvládnutému scenáru, ktorý ale vynahradzuje špičková produkcia. Od dokonalosti to malo veru ďaleko, ale zas taky prúser to nebol.

• 20.5.2019  23:14

Dostali sme to, čo sme očakávali.

• 20.5.2019  16:25

Začína sa nám to pekne rozbiehať, ale bohužiaľ, opäť ma detektívska časť moc neoslnila.

• 20.5.2019  15:19

Štandard tejto série. Neurazilo, ale ani neprekvapilo.

• 20.5.2019  11:19

Skvelá detektívska časť epizódy. Zatiaľ jednoznačne najlepšia epizóda série.

• 20.5.2019  09:57

Veľmi kvalitné "pokračovanie", kde vyniká skvelý scénar a neskutoční Fassbender s MacAvoyom. Bohužiaľ kvalít 2 a 3 časti to nedosahuje, ale aj tak sa budete luxusne baviť.

<< předchozí 1 2 3