Zlatá maska (2020) (pořad)

Po litri vodky najlepsia show tohto roka.

Koruna - Paterfamilias (2017) (epizoda)

Neskutočne skvelá, atmosférická epizóda. Tomuto človek naozaj nemá čo vytknúť. Bravó

Vražda na jachtě (2019)

Toto sa veru nepodarilo a nezachráni to ani nestárnúca Jennifer.

Koruna - Drahá Jacqueline (2017) (epizoda)

A sme opäť na vrchole. Po minulej, nie moc záživnej, epizóde nám Crown namixovala opäť skvelý mix politiky / vzťahov, ktorý som im znova hltal aj s navijákom. Predstavenie Kennedyovcov bolo príjemné spestrenie a koniec sa vydaril na výbornu. Pri každej jednej epizóde mám pocit že ide o celovečerný film.

Koruna - Matrimonium (2017) (epizoda)

Trvalo presne 7 epizód kým som sa rozhodol udeliť len 4 hviezdy. Epizóda samá o sebe nebola zlá, ale bohužiaľ ma dej nedokázal na toľko prikovať ku stoličke ako epizódy predošlé.

Černobyl (2019) (seriál)

Brilantné, dokonalé a zimomriavky nahaňajúce. Niečo tak dokonalé som nevidel od čias prvých sérii GOT. Premyslený ťah HBO po ukončení svojej legendy, kráľ je mŕtvy, nech žije kráľ! Kvalita sa stupňovala každou epizódou a vyvrcholila tak neskutočne ako jadrový reaktor pri 30 000 mega watoch. Na toto sa ešte bude dlho spomínať.

Černobyl - Vichnaya Pamyat (2019) (epizoda)

Jednoznačne najlepšia epizóda série! Po tejto epizóde budeme všetky novodobí jadroví fyzici!

Hans Zimmer v Praze (2017) (koncert)

Brilantné, neskutočné, dokonalé. K tomuto nie je čo dodať. Spracovanie koncertu na vysokej úrovni. Ďalší už na živo!

X-Men: Budoucí minulost (2014)

Opäť raz vynikajúci Fassbender s McAvoyom, ktorému slušne sekunduje Hugh. Days of Future Past ma bavil, tempo filmu bolo na začiatku svižné a dokonca ani cestovanie v čase mi až tak nevadilo. Keď si odmyslíme pár nezrovnalostí s minulými dielami, tak sa budete príjemne baviť. Pre mňa ale zatiaľ druhá a tretia časť stále najlepšie časti série. Každopádne Singer opäť ukázal že mu to v komiksovkách svedčí. Potitulková scéna ma príliš nenavnadila, tak som sám zvedavý ako dopadne ďalšie pokračovanie.

Koruna - Vergangenheit (2017) (epizoda)

Záver ma prikoval ku gauču! Crown túto sériu naozaj šlape ako dobre namazaný stroj.

Ovládací panel