Marťulka

4 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 10.7.2017  08:06
    Lion (2016)

Nehodnotím film - jak je dobře natočený, či není, jak moc se snaží ždímat emoce - hodnotím lidský příběh. Zdá se to někomu moc? Super kamarád na všechno -google i mě před 8 lety pomohl najit biologické rodiče. Adoptovane dítě je ditě s minulosti a bohužel ne vždy jsou nahradni rodiče! ano vzdy náhradni!, ochotni ditěti pomoci s hledáním jeho identity, coz je pro dite to nejdůležitějši - proste vedet, at je to jakkoliv. Paneboze :-( Saruu, jak moc jsem te chtela obejmout, prikryt dekou a dát ti kakao :-)

• 3.5.2017  19:28

Jedna hvězda za fotříka a jeho ksichty :D

• 8.4.2017  18:06

Patrick Dempsey je opravdu velmi pohledný cizinec!!!

• 31.12.2016  07:55
    Učitelka (2016)

Po více jak dvou měsícich jsem měla možnost vidět celý film - náš novorozený chlapeček usnul a já neusla s ním :-) Ono je to v podstatě docela jednoduchý film, ale o tématu, které je aktuální stále - školství. Když se nad tím člověk zamyslí, to co si někteří soudruzi a soudružky dovolili... oni si to dovolují i dnes, ale jinak a bez titulu.

• 4.10.2016  07:08
    Mělčiny (2016)

Neříkám, člověk se nenudí, ale těch "nesmyslů". Na jedno podívání dobrý, při dalším koukání bych se už nudila :/

• 3.10.2016  13:30
    Dcera (2015)

Pokládání otázky, jestli říct pravdu, či ne... Spiše bych si pokládala otázku, zda někdy stojí za to udělat některé věci, které se nám zdají v danou chvíli příjemné, přínosné...? V jádru jsme sebestřední sobci. Po dlouhé době film, na který budu myslet. Skvělá hudba.

• 3.10.2016  11:11
    Pojď se mnou (2015)

? A to bylo jako co? Nudné, ničím překvapující, zbytečné!

• 21.8.2016  09:07

Proč tak přehodnocene?

• 31.7.2016  21:59
    Napospas osudu (2014)

Omg!

• 19.7.2016  17:02
    Vykolejená (2015)

Mohli vybrat aspoň hezčí hlavní herce, když už je to tak dlouhé...

• 17.7.2016  08:57
    Spása (2014)

Slibný začátek v dostavníku, potom ale přichází docela nudná, předvídatelná část, kdy celou dobu říkáte "já to věděla". Ani Mads to nezachrání. Na mě krátká stopáž. Dobrá hudba.

• 16.7.2016  15:37

Hodně jsem se těšila, ale nic než zdlouhavé a nudné. Tři hvězdy za hudbu a skvělého Willa Smithe, opravdu mě bavilo na něj koukat.

• 28.6.2016  12:08

Tři hvězdy za filmový um. Nula za " true story". Zbytečně ztracené životy!

• 27.6.2016  09:36

Skvěle natočený snímek. Naprosto vás to vtáhne, ani chvíli jsem se nenudila. Téma interrupce, ne potrat!!!, ovšem na dlouhé povídání... nebylo mi jí líto.

• 22.6.2016  23:02

Dobrá komedie :)

• 15.6.2016  17:12

A mě se to líbilo. Líbila se mi vila a to prostředí, líbil se mi Pierce Brosnan, líbil se mi sad s citróny. Líbila se mi i lehce prokouknutá zápletka. Líbil se mi sentimentální konec...

• 15.6.2016  10:06

Jsem teď hormonálně nevyrovnaná :)))

• 14.6.2016  10:19

Hodina čtyřicet naprosté nudy. Námět zcela nevyužitý.

• 12.6.2016  22:29
    Děda je lotr (2016)

Proč? Proč De Niro?!

• 28.5.2016  17:18

Nuda! Dobrý tak na sobotní odpoledne.

• 26.4.2016  15:57

Reálné? Ano. Ze života? Ano! Ale, kolik lidí si přeje zemřít doma a kolika lidem se to opravdu splní? Stačí se podívat kolem sebe, ale to je jiné téma, to tady nepatří.

• 25.4.2016  07:48
    Bílá stuha (2009)

Buď ano, nebo ne, není nic mezi tím a u mě je to ANO. Přesně tohle jsem chtěla!

• 23.4.2016  23:36
    Carol (2015)

A byla jsem na tenhle film v našem starém kině, se starými sedačkami s celkovým počtem diváků 3 ks. A že by mě to nějak pohltilo, to se říct nedá. Hrozně utahané, nudné chvíle... Nevyužité.

• 9.4.2016  22:38

Tak nevím. Na film jsem se těšila. Po stránce filmové - velice dobře natočený, hlavní tahoun samozřejmě hlavní postava, ovšem po stránce sdělovací, o co vlastně asi mělo jít, tak byly mezery. Četla jsem knihu R. Cílka, Oprátka za osm mrtvých. Poměrně nedávno, přečetla jsem jí jedním dechem a leželo mi to celé pár dní v hlavě, pořad jsem nad tím přemýšlela, tak asi proto trošku srovnávám, že pro diváka, který třeba o Hepnarové moc neví a jde do kina s tím, že pochopí tak podle mého, chyběly některé informace, nebo alespoň upřesnění. A jak vlastně měl celý filmový příběh vykreslit hlavní postavu? Upřímně. Bylo mi jí svým způsobem líto. Je to špatně? Vždyť zabila 8 lidí.

• 30.3.2016  19:38

"Moc předvídatelné, diváka to citově vydírá..." No a co, to máte všichni tak dokonalý život? Já ho dokonalý nemám, možná proto mám tolik ráda rodinné drama, asi taky následky z dětství ;)

• 30.3.2016  11:33

Tak konečně jsem to viděla,po těch letech! Nemám ráda komentáře typu " na to že je to český film", neškatulkuju, ale bohužel musím říct, že mne to vůbec nezaujalo, chyběla mi nějaká ta "šťáva", nevím přesně co, příběh jako takový ok, ale vím, že dobrovolně si to už podruhé nepustim :/ Koneckonců, Vetchý a Kaiser skvělé, Hádek, asi tomu nerozumím, vadilo mi to "pisklavé"? hraní.

• 22.3.2016  22:50
    Halloween (2007)

Nejsem vhodná.

• 21.3.2016  11:52
    Modré stíny (TV seriál) (2016)

Každou neděli jsem usedala k televizi, takže lze soudit, že mne minisérie něčím zaujala. Určitě v první řadě pár mých oblíbených herců, kromě tedy slečny Voříškové, bohužel mi v roli mladé vyšetřovatelky neseděla, v podstatě, pro mne, úplně zbytečná postava, kdy se pravidelně vrhala do náruče "matky" Melíškové. Občas vázl zvuk, či si některé postavy moc huhňaly pod nosem. Že začátku zbytečně natahovaný děj, za to rozuzlení v 10 minutách. Neházím to do koše, viděla jsem, ale podruhé se dívat nebudu.

• 7.3.2016  15:42
    Český lev 2015 (TV pořad) (2016)

Nudná, chvílemi trapná Lucie Výborná, dlouhé dekovacky "nikomu". Nehazim českou kinematografii do koše, ba naopak, stále mě ma co překvapovat, ale nemám rada strojene večery tohoto typu.

• 15.9.2015  22:29
    Labyrint (TV seriál) (2015)

Hrozne me to baví!

<< předchozí 1 2 3 4