Pitaya

okres Praha-západ

Twitter: Margotya

<< předchozí 1 2 3 4
    • 10.10.2016  13:32

Film ve mě již od začátku probudil něco, co už hodně dlouho postrádám u nových filmů (hlavně amerických) a to jest zájem, touhu vědět co bude dál a hlavně takový ten pocit, kdy film zkouknu a pak na něj klidně ještě pár dní myslím. Herci jsou skvělí, stejně tak atmosféra. Purpurový vrch(dům) je do detailů propracovaný - každá místnost, chodby vše. Film mě skutečně nadchl.

• 26.3.2016  15:57

Tak skvělý film s tak divným a hloupým koncem.

• 11.3.2012  19:04

Neuvěřitelné, po pár letech jsem zase zažila jak se naplno směje celý kinosál. Akční komedie jak má být, nemám tomu co vytknout, brečela jsem smíchy.

• 21.1.2012  17:00

Vtipné, zábavné, akční, ani na sekundu nenudí, prostě famózní. Řekla bych, že je to důstojné pokračování jedničky, ne-li lepší. Downey Jr. je pro mě Pan herec a zaslouží si poklonu.

• 21.1.2012  16:48

Podle mě naprosto zbytečný film, který jedničce nesahá ani po kotníky. Atmosféra nijaká, herci nevýrazní, prostě nuda.

• 14.1.2012  19:30
    Žraloci (2005)

Celý film stál vcelku za hov.., ale ten konec to byla extra třída. Jediné co se mi celou dobu honilo hlavou bylo, jak někdo dokáže natočit takovou kravinu.

• 7.1.2012  14:47

Tak kůli tomuhle filmu jsem se jako pětiletá klepala každý večer pod peřinou a nemohla jsem usnout. Je to taková moje srdeční záležitost, takže moje hodnocení není ani trochu objektivní.

• 21.11.2011  17:05

Ani nevím čím mám začít. V tomhle filmu zkrátka nefunguje snad vůbec nic. Tak třeba scénář. Mám pocit, že tvůrci prostě jen vzali scénář mušketýrů z roku 1993 a ten trochu pozměnili. Blbý je, že jak to přepisovali tak zapoměli na to, že to na sebe musí navazovat a dávat smysl! Další problém je výběr herců, ty 3 kašpaři co tam poskakovali mi mušketýry nepřipomínali ani zdaleka. Bloom, Jovovich a Waltz byli naopak super. No a řežie ta mě zklamala snad úplně nejvíc. Akční scény odfláklé, všechno působí uměle a strojeně. Dál, nevím z jakého důvodu, ale ve filmu se objevují pouze 3 mušketýři, jeden mušketýr důchodce a mušketýr junior, žádného jiného jsem tam neviděla. Kam se poděla celá králova osobní stráž? Celkově je ve filmu málo lidí, málo vojáků, málo dvořanů. A hudba? No mám takové tušení, že už jsem jí slyšela v jiných filmech nebo aspoň něco hodně podobného.

• 17.11.2011  19:58

Velmi povedený díl, možná dokonce nejlepší ze všech.I přesto, že jsem byla na půlnoční premiéře, si film dokázal po celou dobu udržet mojí úplnou pozornost. Myslím si, že v případě Rozbřesku byl dobrý tah rozdělit film na 2 díly. V podstatě nemám co tomu vytknout. Možná trošku odfláknuté vlkodlaky ale to je drobnost.

• 30.10.2011  21:18
    Colombiana (2011)

Zajímavý, akční, zábavný, jednoduchý. Nic jiného ani od tohoto druhu filmů nečekám, takže mě to uspokojilo. Žádná spousta zbytečných keců, vysvětlování a vyšší logiky.

• 6.8.2011  22:49
    Superkočky (TV seriál) (2010)

Opravdu velmi povedený seriál o roztleskávání. Podle mě, úplně nejzdařilejší dílo, ze všech filmů a seriálů z touto tématikou vůbec!! Jsou tu k vidění skvělé herecké i gymnastické výkony a já prostě musím dát 5, protože mě seriál vážně dostal.

• 6.8.2011  21:53

Další z řady povedených Marvel filmů. Chris Evens většinou hraje komiky nebo hňupy, takže i přesto, že tohoto herce miluji jsem si moc nedovedla představit, že bude hrát hrdinu co zabíjí nácky a přitom si zachovává vážnou tvář, ale co není, může být. Vážně mu to sedlo, příběh byl velmi poutavý, kamera byla taky zvládnutá dobře, herecké obsazení perfektní a ani 3D mi vůbec nevadilo. Bohužel co mi zkazilo celý film, je podle mě hrozný dabing (všichni Němci šišlají a to i hlavní záporák), takže si film určitě pustím ještě jednou a v originál znění.

• 2.8.2011  12:02

Jsem si myslela, že Pattinson umí hrát jen upjatého, zdrceného upíra, ale v tomhle filmu mě překvapil. Dokázal se chvílemi i uvolnit a podal dobrý výkon. Pro mě je to snad první kvalitní snímek z prostředí cirkusu. Film nepůsobí kýčovitě, má pěknou hudbu i kameru, jsou tu k vidění krásné kostýmy a občas je to i velmi dojemné.

• 31.7.2011  19:14
    Hanna (2011)

Pro tenhle film mám jen jedno slovo - nuda. Film má zajímavý začátek bohužel ten trvá jen čtvrt hodiny, poté, místo toho aby se to pořádně rozjelo, přichází hodina a pul ničeho + hlavní hrdinka vypadá jak kdyby právě vylezla z koncentráku a to se tam jasně říká, že má být "lepší voják" tzn více svalové hmoty atd.

• 29.7.2011  16:25

Byla jsem na tento díl velmi zvědavá, doufala jsem, že se film konečně rozjede po utahané první části a stalo se. Na nedostatek akce si stěžovat doopravdy nemohu, efekty byly taktéž perfektní. Herci zářili a celkově to bylo důstojné zakončení celé série. Co jsem tam ovšem trochu postrádala, byla ta velkolepá, konečná bitva mezi Harrym a Voldemortem, byli hotoví docela rychle. A ještě trochu si rejpnu, klidně bych oželela ten konec filmu, kdy se tam rádoby otec Ron přivalí s jeho pivním pupkem.

• 2.7.2011  19:52

To že Bay umí dělat rozkládací auta a bombový efekty už víme nějakou dobu, takže po této stránce je film v pořádku. Bohužel děj je každý díl horší a horší, furt to samé dokola, akorát vyměnil hlavní ženskou roli.

• 17.6.2011  19:50

Další z řad trapných filmů, kde herci akorát mluví sprostě, hulej trávu, chovají se jak banda kryplů a já mam dělat hahaha. Není to žádná dobrodružná komedie, ale jen ubohá parodie s debilním dějem, kterou si dovolím dokonce označit jako konkurenci Disaster Movie. Největší šok byl, že na tuhle blbost kývla Portman a Franco - nechápu to. Jediné co musím pochválit je hudba, proto ta jedna hvězda.

• 11.6.2011  23:07

Troufám si říct, že to bylo stejně dobré jako jednička a ty fotky na konci dokonce mnohem lepší. Opravdu pořádná, divoká komedie.

• 30.5.2011  11:01

Po vynikající jedničně přišla pouze průměrná dvojka, která měla navíc příšerný dabing.

• 20.5.2011  00:22

Marshall holt není tak dobrý jako byl Verbinski i když v traileru to vypadalo jinak. Ve filmu nebyla ani jedna pořádná bitva, vše bylo tak nějak zrychlené, scénu se Španělama, kteří ve jménu víry zdemolují místo s pramenem mládí a pak zas zmizí jsem naprosto nepochopila, nehodila se mi tam a výprava taky nic moc. Nemělo to prostě ten šmrnc z předchozích dílů. Co ovšem zůstalo a vše to zachránilo je Johnny a Geoffrey, kteří si za své výkony dobré hodnocení zaslouží. Díky nim a mořským panám, jsem si film užila a docela se i pobavila.

• 15.5.2011  20:47
    Kazatel (2011)

Trailer Priesta mě nadchnul, tak sem se rozhodla na něj jít do kina. Tam jsem s hrůzou zjistila, že je pouze ve 3D i tak jsem na něj ale šla a rozhodně toho nelituji. Bavila jsem se, efekty ušly, hudba byla vybraná dobře. 3D bylo ovšem úplně zbytečné, jen chtěli z lidí vytáhnout víc peněz, přijde mi že film ani nebyl pro 3D dělaný.

• 8.5.2011  19:56

No hurá po dlouhé době zase jednou pořádnej nářez. Lin se každým dílem zlepšuje a zlepšuje.

• 8.4.2011  18:23

Pro mě naprosto nezajímavý snímek, který pojednává jen o tom jak někdo někam jde, utíká nebo se plazí v poušti a případně někoho pohřbí. Režisérovi se zkrátka nepodařilo vystihnout atmosféru gulagu a ani pocity při útěku takže na mě film působil povrchně. Možná si měl předtím než začal točit přečíst nějakou knihu od autora, který toto peklo zažil. Každopádně film byl z větší části nudný a moc americký což mi u většiny filmů nevadí, ale sem se to prostě nehodilo.

• 1.4.2011  10:19
    Sucker Punch (2011)

Perfektní kamera, efekty, hudba i herečky, které odvedly skvělé výkony. Bohužel tomuto filmu i tak musím dát jen 3 hvězdičky, protože tu dost pokulhával scénář, přišlo mi, že se mu Snyder věnoval nejméně, záleželo mu jen na tom jak tam narvat co nejvíc akce(což je v pořádku), ale jen to nestačí. Každopádně to bylo něco nového, takový experiment.

• 22.3.2011  16:50
    Rango (2011)

Nemohla jsem si nevšimnout jisté podobnosti mezi tímto filmem a Pirátama s Karibiku, bohužel jejich kvalit ani trochu nedosahuje. Kromě pár vtípků to nestojí za nic.

• 8.3.2011  21:15
    Seabiscuit (2003)

Škoda toho zbytečného, zdlouhavého začátku, který trval asi 3/4 hodiny, protože jakmile se děj přesune ke koni o kterém má film být, nedá se mu nic moc vytknout.

• 7.3.2011  16:34
    Varieté (2010)

Dějově je snímek velmi podobný filmům jako Dokaž to! ... atd, prostě nic originálního, avšak má něco co ostatní nemají a to perfektní obsazení. Aguilera a Cher tento film posunuly do úplně jiné ligy. Jsou tu k vidění nejlepší taneční choreografie jaké jsem kdy ve filmu spatřila + obě k tomu přidaly několik skvělých songů. Navíc spolu s Gigandetem podávají i velmi dobré herecké výkony.

• 1.3.2011  10:57
    Parchanti (2010)

Po dlouhé době konečně pořádná akční podívaná, kterou stojí za to vidět navíc ani Chris nezklamal a bavil mě po celou dobu filmu. Nemám co bych tomuhle snímku vytkla.

• 27.2.2011  20:58
    Bílá smrt (2009)

Průměrné krimi, kde jsem marně hledala stopy mysteriózna. Natočit film o vraždách na Antarktidě je originální nápad, navíc hlavní roli hraje Kate, takže potenciál film rozhodně má a dalo se z toho udělat opravdu skvělé dílo, bohužel se tak nestalo a to jen díky scénáristům. Málo akce, málo napětí, chabý závěr. Jinak ani kamera není špatná, takže doopravdy škoda.

• 23.2.2011  20:07
    Cizinec (2010)

Nejde mi do hlavy, proč se nechali obsadit jedni z nejlepších herců současnosti zrovna do tohohle filmu. Neříkám Depp a Jolie se tu snaží něco uhrát jenže ono není co. Je to takový ten typ filmu, kdy furt čekáte, že se to rozjede, čekáte na nějakou akci, překvapení možná zázrak, ale, ono se nic nestane. No a perlička je závěr, který se tvůrci snažili udělat překvapivý. Dvě hvězdy za dva perfektní herce ve špatném filmu.

<< předchozí 1 2 3 4