kobe6

okres Frýdek-Místek

Twitter: dsmoked

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 3.5.2019  23:57

LGBT Cpt. Marvel byla paté kolo u vozu a její přítomnost mi trhala žíly...Black America už jen zavřšil zklamání roku :D

• 14.11.2018  23:08

Nejsem extra Queenař, ale film mi popravdě nic moc nedal. Výborně zahrané, skvělý casting, natočeno vyloženě na efekt. 60-70%

• 13.6.2018  20:40
    Eric Clapton (2017)

síla....

• 30.3.2018  22:27

Víc hitchcockovské než od hitchcocka. 65%

• 29.12.2017  10:23

Tomu nešlo dát jinak než plnej. Krásnej film, oba borci skvělí, odlehčené parodování jejich kultovních snímků. Pozitivně naladěný. Gimme one more shot :)

• 19.12.2017  01:11

Bylo to takový noo...divný. Aspoň ta asexuální Ridley mi konečně přišla trochu příjemnější napohled. Kdo tohle prohlásí za nejlepší epizodu si musí na něčem pěkně frčet. Záporák bídnej a pár gagů s morčatama a zrzkama z toho zázrak neudělaj. Hamill asi nejsvětlejší bod, společeně s audiovizuálem...ale ten beru jako samozřejmost. 60%

• 1.10.2017  09:41
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Dobře natočené...zbytečně roztahané. K druhé sérii se asi ani neodhodlám

• 3.8.2017  22:52
    Dunkerk (2017)

Film stvořený pro kino. Dechberoucí záběry a atmosféra. Hardy je zase skvělej, ikdyž má skrytou půlku xichtu (not fair). Harry Styles překvapil. Zimmerova hudba perfektně navodila atmosféru, bohužel tento soundtrack je sám o sobě neposlouchatelný bez vizuální stránky, což je škoda, protože jeho předchozí díla si pouštím docela rád a pravidelně. Nicméně svoji podstatu splnil. Očekávám, že Chris bude letos útočit na sošky v hodně kategoriích. 85%

• 19.6.2017  22:01

Clint zase na pána! Prosté, ale přitom působivé. Moc příjemné překvapení

• 11.6.2017  22:47

Nikdy jsem nebyl fanda Gallagherů jako lidí, ale jejich muziku uznávám...Noel je géniální skladatel a to mu nikdo neupře. Dokument provází kapelu během nejslavnějších 2-3 let...možná díky bohu. Pro fandy i nefandy věřím, že přínosný kousek

• 11.6.2017  17:39

Občas to bolí :D

• 11.6.2017  17:38

Páni...Daniel Day Lewis předvedl asi jeden z mých nejoblíbenějších výkonů. Takže většinu filmu jsem nadšeně hltal. Leo samozřejmě taky výborný. Rukopis Martina se nezapře a dobová atmosféra fantastická. 90%

• 1.6.2017  23:58

Nejzbytečnější díl z celé série (snad i víc než Wolverine). Na mě až moc přeplácaný.

• 1.6.2017  20:26

Výborně natočený a perfektní atmosféra. Na to, že nejsem komixovej fanda, tak tohle mě hodně bavilo. Každá postava má něco do sebe a zaujme. Soundrack to hrál na jistotu. 85%

• 26.5.2017  00:31

Nejlepší X-Manovský díl. Nevím jak ostatním, ale mi tady ten depresivní R-ratingový styl sedl. 85%

• 21.5.2017  18:02

Anthology je pořád nejvíc přínosný dokument, ale toto neurazí. Spíše naopak. Hezky udělané, ale pro fandy asi nic co by nevěděli.

• 8.2.2017  22:23
    Rozpolcený (2016)

Beast is back, beast s real. James McAvoy si dával všechny identity na pána. Skvěle napínavě natočenej film, který vás moc nenechá vydechnout. Annya divnou, zneužívanou (hezkou?) mladici zahrála taky výborně. Závěrečný odkaz na starší dílo byl už jen bonus. 85%

• 6.10.2016  13:04

Po druhé projekci očekáván 5*

• 24.9.2016  19:42

Takto idiotský akční film jsem dlouho neviděl (nemá to ani realitu ani nadsázku a kreativita vás donutí chytat se za hlavu). S autama to prakticky taky nesouvisí. Herec samej testosteron. Musel jsem to dokoukat na dvakrát. Tady ten úspěch (komerční) nechápu.

• 11.8.2016  20:35

S Gaunery, Pulp Fiction a Pancharty nejlepší Tarantinovka. A řekl bych, že i nejvíce signature. Nejsem ani pořádně schopen popsat jak moc mě Hateful 8 uchvátili. Nemůžu nic vytknout. A životní role Tatuma je vynikající. Morricone taktéž.

• 11.8.2016  20:25

Jerry byl prostě magor. A to že byl magor ho stálo jak post krále rocknrollu tak celkově jeho hudební kariéru. Winona vypadá starší, ale i přesto se mi nedělalo dobře při pohledu jak ji nakládá její bratranec. Dennis Quaid nicméně geniálního Lewise zahrál skvěle. 75%

• 5.8.2016  15:06
    Jason Bourne (2016)

Akce zvládnuta výborně, obsazení taky nadmíru povedené...ale už jsem postrádal tu lehkost původní trilogie. Není to zklamání naopak jsem se dobře bavil, ale zkrátka Jason Bourne není tak dobrý jako předchozí díly. 70%

• 10.7.2016  02:12

Můj největší sen je s tímto pohodovým mladíkem dát panáka dobrýho pití a nechat si pouštět jeho bluesovou influence. Keith je a vždy bude ztělesnění Rock'n'Rollu....a i po tom co dokázal si stále váží svých předchůdců. Pro velké fandy tu asi není přebytek nových informací, ale i tak si tento dokument užijete. Koukat na Keefa ve studiu či vidět jeho sbírku kytar...tomu říkám slast :)

• 10.7.2016  02:08

Samozvaný nejlepší bubeník světa asi tím opravdu nejlepším nebude. Jeho konstatní shazování vrstevníků Moona, Bonhama a Mitchella je až na odebrání svéprávnosti. Nicméně tenhle chlapík bez špetky soudnosti a grumpy levelem na maximu je opravdu zábavnej. Přitomnost v jeho společnosti bych asi s chutí vynechal, ale smeknout před ním musím. Přeci jen Cream byla jedna z nejvlivnějších kapel...Taktéž smekám před tvůrcem, že na toto měl koule a vydržel to!

• 10.7.2016  02:03
    Zmizení (2013)

Atmosféra jako jsem dlouho nezažil. Když jste 2 a pul hodiny nehnutě v křesle, asi tvůrci dělaj něco správně. Herecký obsazení naprosto perfektní. Troufnu si říct, že jedny z nejlepších rolí jak Hugha tak Jakea...a že pánové za sebou maj pěkný role :) 90%

• 27.6.2016  01:16

Natočený velmi dobře. Han zase válí a Finn nezústává omoc pozadu. Ale celý jsem to svým způsobem už viděl a hlavní asexuální představitelka bez jiskry a charismatu byla pro mě velkým trnem v oku. Obávám se, že díky ní bude pokračování utrpením. Škoda :)

• 3.3.2016  23:44
    Spotlight (2015)

Citlivé téma, které by se mělo pořád a pořád připomínat. Dobře natočené, obsazené a napsané. I přes to, že film je založený hlavně na dialozích....postupně graduje na vysokou úroveň. Ocenění zasloužená :)

• 29.2.2016  07:49
    Deadpool (2016)

Pro fandy nekorektního humoru ideál. Takový film na trhu chyběl a osvěžil docela monotonní nabídku akčňáků. A čísla mluví za vše.

• 27.2.2016  23:33
    Joy Division (2007)

Dokument mě vtáhl do atmosféry a s ubíhájící minutáží více a více mrazí. Jinak to být postaveno ani nemohlo, přeci jen jedná se o jednu z nejtemnějších kapel co jsem kdy poznal. Budu muset více prozkoumat texty...Ian byl básník se vším všudy a díky svému osudu někdy i zastiňuje neméně talentované kolegy z kapely...Stále považuju Unknown Pleasures za jejich nejlepší dílo :)

• 27.2.2016  23:26

Atraktivní herci, dobře zvládnutá akce a stylové prostředí - to jsou hlavní pozitiva. Že se ztratíte v ději není moc podstatné protože na něm vlastně moc nesejde. Ideální film na pročištění hlavy s typickým Guyovym rukopisem - 70%

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12