Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Snad to příliš nezjednodušším, když řeknu, že druhý díl plynule navazuje na ten první. Ano, už se zde musí řešit více věcí a děj je proto rozkouskovaný, ale to padá na vrub někomu jinému. Atmosféra stále drží jako nedobytná pevnost. 9/10

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Pán prstenů zasadil každému z nás pořádnou fantasy ránu, která se jen tak nezahojí. Ten zážitek, neskutečný zážitek nejen z filmu, ale i z knížky, ten stále trvá. Jedná se o nadčasové dílo, které se dočkalo povedeného zfilmování. 10/10

Jízda do pekel (2001)

Chci říct, že ten film mě dostal. Je to prvopočátek mého enormního zájmu o modrookého blonďáčka - Paula Walkera. Nevím proč je tak nenápadný. (Soudím dle počtu hodnocení.) 8/10

Přemluv bábu (2010) odpad!

Vysloveně urážlivé. Nesvéprávnost přisuzuji místo starším lidem tvůrcům tohoto ničeho. Nechápu jak tohle může někoho ovlivnit. Kdo si nechá kecat do života?

Kimssi pyoryugi (2009)

Úžasný film, úžasný! Jsem rád, že CSFD konečně zafungovala a těch 88% byl pro mě impulz jít si pro tento film. Vždyť já jsem v tom viděl i sci-fi. Pokud někdo vybočí ze stáda lidí tak je hned považován za mimozemšťana. To je přesné. Vůbec celý film ukázal na spousty absurdit, které už ani nevnímáme. 7.5/10

Půlnoční vlak (2008) odpad!

Nad tímto filmem kroutím hlavou. Doposud jsem si myslel, že něco takového se netočí. Spíše, že to ani nejde. Nechutnost, nesmyslnost, zvrhlost. 0/10

Šifra mistra Leonarda (2006)

Šifra se mi velice líbila a už je mi konečně jasné srovnávání s anděly a démony. Lepší bude nejspíš ten film ke kterému si vybudujete větší vztah. Mě prostě takové filmy baví. Navíc je vidět, že režisér se v následujícím snímku poučil. 8/10

Projekt LAZAR (2008)

Po delší době film dle mých představ a současně velké překvapení. Paul Walker versus Lambert Wilson. Ta kombinace mě ještě víc znehybněla. Vůbec měl jsem dobrý pocit, že to na co jsem sázel mě ani trochu nezklamalo. Nedokážu to přesně vystihnout, ale často mi některé nápady a vůbec film jako celek přišly geniální. U mě jasně nakopal zadek podobnému filmu Prokletý ostrov (2010). Závěr rozhodně. Byl krátký, přišel za pět minut dvanáct, ale podle mě jeden z nejvíce povedených. Divákovi odlehčil po všech stránkách. Mnohem větší lehkost a přehled mě oslovily. Navíc Paul Walker je pro mě zafixovaný. Jednou, dvakrát... stále potvrzuje kvalitní výkony a podobně jako spousta jiných herců mění film podle sebe. 9/10

Horší než smrt (2010)

Tohle je slabý pokus o komedii. Něco vtipné bylo, něco ne. Celkově to nevyznělo jako super zábava, ale překousnout se to dá. 0.5/10

Co je šeptem... (2005)

Dalo by se říct, že bezbolestná romantika se špetkou komedie. Jennifer byla až neobvykle úžasná, takže je to zase film o hercích a ne o scénáři. Taková řadovka, která se dá lehce nahradit. 2.5/10