djbarrel

okres Teplice

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36
    • 7.2.2019  18:27

Nemůžu říct, že by film byl vyloženě špatný, ale asi mi na něm vadí, že posledních minimálně 10 let jsou skoro všechny asijské horory jako přes kopírák. Jak budování atmosféry, tak triky, prostě tak nějak všechno. Celou dobu jsem se nemohl zbavit dojmu, že jsem to vlastně už viděl. 40%

• 7.2.2019  18:25

Hodně originální, nicméně pro mě trochu moc nudný film. Jestli to byl horor nechám na každém zvlášť. 35%

• 25.11.2018  00:41
    UFO (2018)

Nuda, nuda a zase nuda. Kterak přechytralý student něco ví a všichni mu pomáhají a nikdo nejde proti ... Jako vážně ? Děj 0, emoce 0 , zábava 0, thriller 0 ... a i scifi jen pomálu. Někomu se možná líbit bude, ale pro mě dost fail. 40 %

• 25.11.2018  00:37

První "díl" se mi docela líbil. Bylo to nové, bylo to drsné, bylo to temné. Bohužel jak tomu u dvojek bývá, ani tentokrát se posun vpřed nekonal, ale spíš velký sešup dolů. Mě rozhodně film nedokázal jakkoliv vtáhnout do děje a celkem mě nudil. Kdo ví třeba jsem jen čekal víc, ale ... hrdinové proti své vůli, kterým nikdo moc nevěří zvrátí situaci mocným úderem .... kolikrát to tady už bylo ? vše je tak klišovité a šablonovité, že se tomu ani nechce věřit. Film jsem zvládl bez psychické újmy, ale čekal jsem něco jiného. Pro jednou se to dalo, podruhé bych se do toho nepustil. 55 %

• 22.9.2018  14:48

Proboha jak tomu mohl někdo dát 5 hvězd ??? Celkové hodnocení 61% ? Za co ? Za trapný klišovitý děj, který jsem dokázal odhadnout s hodinovým předstihem ? Za trapné herecké výkony ? Za hromady patosu a rádoby drsných pohledů ? Tohle byla opravdová sračka, čistý průjem a sledování filmu jsem opravdu odtrpěl. Být film o 10 minut delší vyrvu si oči ! 0% absolutní shit !

• 7.7.2018  16:51
    Nikdys nebyl (2017)

Film se snaží být drsný a syrový, ale moc mu to nejde. Prokliky do minulosti byli tak časté, že byly víc než cokoliv jiného pouze rušivé. Dokoukáno do konce, ale upřímně jsem se moc nebavil. 40%

• 7.7.2018  16:48
    Delirium (2018)

Celkem dobrý, pár lekaček a tak ... ale ten konec to dost zazdil. Tedy upřímně atmosféra umřela když se objevil "bratr" od tý doby to šlo do pekel. Ale nakonec koukatelné to bylo, ale nemůžu se zbavit pocitu, že film měl podstatně vyšší možnosti. 58 %

• 6.5.2018  16:56

Zklamání, dlouze a pracně budovaná atmosféra zmizí jako mávnutím kouzelného proutku v poslední třetině, aby se z mysteriózního hororu a psychologického dramatu stalo nudné béčko. A přitom tam bylo všechno ... ale ten konec to zazdil, bohužel. 60% tři hvězdy s odřenýma ušima.

• 6.5.2018  10:02
    Rubber (2010)

Tenhle "film" je těžké hodnotit. Logiku v tom nehledejte. Telepaticky vraždící pneumatika co se valí silnicí a zvládne třeba i sprchu, nebo se kouká na televizi ... kde hledat logiku ? Ale zábava tam je. Rozhodně scéna kdy se pneumatika "převtělí" do dětské tříkolky a spolu s gangem dalších pneumatik se pravděpodobně (?) rozhodne zaútočit na Hollywood stojí za shlédnutí. 60%

• 6.5.2018  09:58
    Terrifier (2017)

Původní kraťas jsem neviděl. Takže nemůžu srovnávat. Tohle je klasická vyvražďovačka nejvýše B typu let osmdesátých, nicméně je to sranda. Debilní charaktery postav netřeba komentovat. Jako kraťas to ale muselo být dobré, protože v celém filmu už byla i docela nuda. 55%

• 6.5.2018  09:56
    The Titan (2018)

Zklamání ... námět nebyl úplně špatný a začátek byl taky v pohodě, ale pak se to začne ubírat dost špatným směrem a končí to vyloženě trapně a blbě. A přitom jak říkám, námět byl celkem cool. Škoda. 20%

• 6.5.2018  09:53

Jelikož jsem viděl originál, mohu srovnávat. Oba dva filmy jsou celkem slušné, nicméně v originálu nebylo tolik blbostí a navíc měl podstatně lepší atmosféru. V současné době je těžké narazit na kvalitní zombie film a proto hodnocení asi trochu přestřelím, ale na druhou stranu nenudil jsem se. 55 %

• 2.4.2018  16:58

Já fakt nevím, za shlédnutí asi stojí, ale smysl moc nemá :) 35%

• 31.3.2018  21:18
    Hladoví (2017)

Bylo nebylo, parta lidí která se postupně rozrůstá, aby posléze byli její členi požráni zombíkama, se potuluje po kanadských lesích a loukách, sem tam se střílí, sem tam se všichni podivují nad pyramidou ze židlí, sem tam cáká krev, sem tam cáká víc krve, to hlavně když se mačetová lady ohání mačetou a pak všechno skončí vlastně tak jak to začalo ... Zvláštní film. 60 %

• 31.3.2018  21:10
    Cold Skin (2017)

Ostrov s meteorologickou stanicí, divným meteorologem, majákem, divnějším strážcem majáku a ještě podivnějšími podvodními vetřelci. Celkem zábava. 60%

• 31.3.2018  21:04

Strašně mi to připomnělo " Na Hromnice o den vice " a fakt mě to bavilo. Nakonec i zvraty nebyly špatné a postavy byly vcelku sympatické. 75 %

• 31.3.2018  21:03

Upřímně, jsou filmy u kterých se ani moc nechci dozvědět o co vlastně šlo, v tomhle případě by se trocha vysvětlení hodila. Nějaké vysvětlení se ve filmu sice objevilo, ale podle mě vyvolalo spíš víc otázek než kolik to poskytlo odpovědí. Jinak film podle mě patří do kategorie "Krajně nenormální", ale to mám víceméně rád, takže pohoda. Mnohé dialogy vyloženě pobavily svým extra černým humorem, nicméně většinu filmu byla cítit tajemná mrazivá atmosféra. Ačkoliv film bych asi vyloženě hororem nenazval, tak to fungovalo a film mě bavil až do samotného konce. 80 %

• 31.3.2018  20:57
    The Ritual (2017)

Cca 90% si film buduje tajemnou temnou atmosféru strachu, aby to v posledních pár minutách naprosto zabil směšným monstrem - bohem ... Jako nevím jak tenhle film hodnotit. OK, asi není tak snadné vymyslet a nějak ztvárnit severského boha nebo co to vlastně bylo, ale přece jen tohle byla fakt pakárna hodná filmů od Tromy . Nebýt toho odfláklého konce asi bych dal i 5 hvězd, ale tohle bylo fakt zklamání. Za shlédnutí to stojí, někomu se třeba bude líbit i ten konec, za mě ale palec dolů. 65 %

• 31.3.2018  20:53
    Rememory (2017)

Celkem zajímavé sci-fi. Málo akce, ale zase hodně vzpomínek, flashbacků, vyšetřování ... zajímavá atmosféra. Ovšem hlavní hrdina mě tam moc neseděl, ale to je jen můj problém, není to problém filmu. Za shlédnutí stojí. 58 %

• 31.3.2018  20:49

Od tohoto filmu jsem moc nečekal a vlastně jsem ani moc nedostal. Hodně chyb, logických kiksů a pár spíš nesympatických postav a samosebou černou Ripleyovou . Ta mě štvala asi nejvíc, ale budiž, je to nějaká současná móda mít jako hlavního hrdinu ženu. Nicméně bylo tam pár vtipných momentů díky kterým mě film docela bavil. O horor se moc nejedná, je to spíš sci-fi drama, ale budiž. 50%

• 31.3.2018  20:44
    Annihilation (2018)

Hodně dobré sci-fi. Jo pár detailů se mi nelíbilo, to je fakt. Na mě to bylo trochu moc feministické a bylo tam i pár logických chyb, ale film měl skvělou atmosféru a velmi dobrý vizuál. Zprvu jsem si myslel, že je to takový spíš odfláklý, když jsme viděl ty mýdlový bublinky, ale opak byl pravdou. I když to monstrum (zmutovaný medvěd, nebo co to bylo) trochu odfláklý bylo, ale to už bych chtěl asi moc. Příjemné atmosférické sci-fi. 80%

• 28.1.2018  23:47
    Konvert (2017)

Ruské horory jsou pro mě celkem neznámá, takže jsem se nechal zlákat na tento kousek. A upřímně nevím jak film hodnotit. Jako horor to moc nefunguje, dost mě štvaly některé nelogické berličky kterými si film hojně vypomáhal a celá dějová linka se mi moc nepozdávala. Vlastně se mi na tom filmu nepozdávalo hodně věcí, nicméně řemeslně to bylo zpracované dobře a atmosféra docela fungovala. 50%

• 28.1.2018  23:43
    Cage Dive (2017)

3 hvězdy jen díky tomu, že v poslední době filmy se žraloky za nic nestojí. Tady to tak zlé nebylo. Žraloci nebyli až tak strašní jak to bývá a celkový dojem se trošku vrací k originálu. Samosebou zápletka je trošku předvídatelná a opět nic by se nestalo nebýt tuny a tuny logických kiksů hlavních postav, ale to jsou prostě klasické berličky.Film se rozjíždí pomalu, ale v druhé půlce nabere svižné tempo a dá se to dokoukat do konce bez problémů. Pro milovníky žraloků určitě, pro ostatní jen opatrně, jako horor to moc nefunguje. 60%

• 20.1.2018  20:10
    Proč to řešíme? (TV pořad) (2017)

Asi nejlepší pořad tohoto typu na YT. Hodně faktů & spousta zábavy. Co chtít víc. 100%

• 30.12.2017  15:50

Po velmi, velmi dlouhé době zase jeden film na téma zombie co za něco stál. Tohle bylo opravdu dobré, celkem neotřelé a dost akční, ale ne tím otravným způsobem jako v sérii RE. Můžu doporučit. 85%

• 15.12.2017  15:19
    To (2017)

Jako fanda originálu musím hodnotit dobře. Tedy nemusím, ale chci. Rozhodně dobře zpracovaný film, slušné herecké výkony a pár dobrých lekaček. Klaun byl trochu jiný, nemohu říct, že lepší, ale dobrý byl. Efekty byly samozřejmě jiné, ale vše v pohodě. Těším se na druhou část a to je asi cíl. Takže pohoda. 80%

• 21.11.2017  16:54
    Uteč (2017)

Velmi zajímavý přesto trochu předvídatelný film. Nicméně film měl svižné tempo a rozhodně jsem se nenudil. Stojí za shlédnutí. 80%

• 29.10.2017  17:26

Když jsem to viděl jako malej parchat dost se mi to líbílo. No dneska to už zdaleka tak nefunguje, ale vlastně je to docela legrace. Což je něco co původně tvůrci nechtěli, ale alespoň je to zachránilo od tragédie když jsem to viděl nedávno znova. 25 % dvě hvězdy s odřenýma ušima.

• 29.10.2017  17:18
    47 metrů (2017)

Pokud vypnu mozek a zavřu obě oči, možná by se to dalo. Bohužel jsem se na film díval při smyslech a upřímně bylo fyzicky bolestivé dokoukat to. No jako kousnul jsem se a dal jsem to. Plno nelogických situací, hovadin, dvě ječící krávy a pár krvelačných digitálních žraloků. Jakože možná v osmdesátých letech a nebo pro kanál Syfy by to bylo OK, ale já prostě nevím ? Je pravdou, že při sledování hororů by měl člověk vypnout a malinko se vysrat na logiku, ale když dostává logika a fyzikální zákony na prdel každý dvě minuty, tak to prostě ignorovat nelze. Na film jsem byl nalákán hláškami jako nejlepší film od dob Čelistí, ale realita je jiná. Nemůžu říct opačná, protože jsem asu viděl větší sračky, ale tohle dobrý film nevidělo ani z rychlíku. 8 %

• 18.10.2017  06:04

Docela šílenost, bohužel ne dost šílená. Horor to nevidělo ani z vlaku a komedie jako taková to tedy taky nebyla. Dobrodružný film na nedělní odpoledne by odpovídal spíš. Ten co to vymyslel měl opravdu dostatek fantazie, bohužel největší problém filmu byla nuda. Většinu stopáže jsem se nudil. Kdyby to byl krátkometrážní film bylo by to asi v pohodě, takhle jsem se opravdu nudil. 1 hvězda za nápad, 1 hvězda za scénu kdy proletěli potrubím a stali se z nich kartonové figurky. Víc z toho nevymáčknu. 30%

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 27 36