djbarrel

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 20.11.2020  21:23
    Possessor (2020)

Hodně divný film, ne úplně špatný, ale zas ne moc dobrý. Divný je asi správný výraz. Možná měl být o cosi drsnější nebo nevím. Něco mi chybělo. Možná to bylo tempo. Buď jak buď za shlédnutí stojí, pro někoho to bude šálek čaje, pro mě slabší průměr. 45 %

• 20.11.2020  21:19

To už nikdo neumí natočit horor ? OK, horor asi není top žánr, ale poslední dobou fakt slabota. Žádná atmosféra, žádná zábava, jen nuda. 6%

• 20.11.2020  21:16

Šmarja co to bylo ? Příběhy ze Záhrobí v Lidl verzi ? Nuda, nuda, nuda. Od Odpadu film zachraňuje jen to, že jsem u něj neusnul. 25%

• 12.11.2020  20:17
    Neviditelný (2020)

Byla to nuda a zas nuda. Nic nedávalo smysl a mě osobně nedává smysl ani to, že je film v "červených" číslech. Asi za to může koronavirus, že lidem stačí ke štěstí málo. Buď jak buď jednu hvězdu dávám za konec, který nebyl úplně zlý, ale film jako takový stál za dvě věci. 18%

• 7.10.2020  23:04
    Vraždící buldozer (2009)

Nenenenenenenene !!!!! To není možný toto a to říkám jako někdo kdo má rád Béčkové horory. Nuda, šeď a prázdnota. Pohled na Ritu, zakejve se kamera a všichni jsou mrtví. Tak to je nářez. Sledování filmu mě fyzicky bolelo. Za 104 minut, dvě scény co stojí za zmínku. Jedna pěkná (kozy) a jedna vtipná (výpověď) ... Jinak nic. Možná kdyby měl film tak 6 minut ... ale ani tak by se nedala skrýt jeho demence. 0% čistá bída.

• 26.7.2020  14:40
    Jeepers Creepers 3 (2017)

Co to sakra bylo ? To bylo moc blbý i na mě a to se dá říct, že mám rád béčkový horory. Tahle věc jako horor prostě nefungovala a bohužel to nefungovalo ani jako špatná komedie. Horor bylo dosledovat film do konce. Bohužel ani konec mě moc nepotěšil. Hrůza 0%

• 26.7.2020  14:32
    Sputnik (2020)

Dneska narazit na slušný sci-fi je skoro zázrak. Bohužel Sputnik se tím zázrakem nestal. Celé to bylo plné podivných chyb a nelogických kiksů. Buď jak buď u filmu jsem se celou dobu nudil a doufal v brzký konec. A přitom, určitý potenciál film měl. Bohužel. 15%

• 4.7.2020  09:45
    Ono ožívá (1978)

Málo atmosféry a moc gumových monster a logických chyb. Hlavně nebýt těch logických kiksů bylo by to o dost lepší. Triky na svou dobu celkem slušné, ale příběhově malinko překombinované, ale nenudil jsem se. 46%

• 4.7.2020  09:42
    Den zvířat (1977)

Hovadina, ale celkem zábavná. Zvířatům hrabalo, lidem hrabalo, vypadalo to špatně, ale nakonec to dobře dopadlo. Taková ekologická agitace té doby :) Hodně věcí bylo hooooodně přitažených za vlasy, ale asi to fungovalo. 45 %

• 4.7.2020  09:39
    22 Jump Street (2014)

První film byl sračka. Tohle je jen zrecyklovaná sračka. Nic víc nic míň. Možná ještě blbější než jednička. 4%

• 4.7.2020  09:38
    21 Jump street (2012)

Původní seriál Jump Street 21 jsem miloval. Tohle je něco na co se může bez psychické úhony dívat jen někdo komu je maximálně 12 let nebo je po lobotomii. Protože je to jen prepubertální humor a na to jsem asi už starej. Nebo by to chtělo hodně těch drog z filmu, protože jinak asi nemám šanci na tomto najít něco pozitivního. 5%

• 4.7.2020  09:33

Baba Jaga v ruském filmovém podání. No vlastně to bylo celkem fajn, ale trochu mi chyběla atmosféra. Být jen o malinko děsivější bylo by to snad na plný počet. Takhle to oscilovalo mezi slabým hororem a dobrodružným filmem na nedělní odpoledne. Buď jak buď celkem solidní počin, asi za shlédnutí stojí, každý by si měl udělat názor sám, já jsem se docela nudil. 45%

• 4.7.2020  09:30
    Lov (2020)

Všechno to tu už bylo ! Nic novýho, žádná inovace, žádné přesvědčivé výkony, nic. Nevím, celkem to bolelo dokoukat do konce. Nebýt několika vtipných scén, dal bych odpad. Takhle alespoň tu jednu hvězdu. 20 %

• 4.7.2020  09:25
    Malasaña 32 (2020)

Španělské horory mám rád, ale poslední dobou mám pocit, že nějak ztrácí dech. Možná je to trochu podobného jako když přišel boom asijských hororů, bylo to fajn, ale už je to okoukané. A tam někde jsou podle mě i španěláci a tak se rozhodli trošku přitvrdit ... Film začal dobře, postupně ztrácel tempo a kupil jednu logickou chybu na druhou ... ale konec ten to opravdu zazdil. Ještě 15 minut před koncem jsem si myslel, že můžu dát s klidem 3 hvězdy, ale bohužel. Nevím ten nápad možná vypadal dobře v něčí hlavě, ale na plátně bohužel ne. 8%

• 4.7.2020  09:20

Oukej, nevím ani proč to hodnotím, když je jasné, že bych asi neměl. Já nemám moc rád komiksy. Bohužel jsem byl přemluven, že tohle je jeden z těch filmů co mi na komiksy může změnit názor. Nezměnil. Chápu, že pro ortodoxní fandy to bude asi super, ale pokud člověk fakt není fanda nebo má víc než 15 let tak trpí. A já trpěl. Styl animace se mi nelíbil a příběh je opravdu pro děti. Klišé nad klišé. Pro uhrovité puberťáky asi nářez, za mě Odpad! 5 %

• 4.4.2020  20:15
    Pod vodou (2020)

Možná jsem zbytečně hnusnej, ale spíš ne. To bylo tedy zklamání. Podle upoutávek se to zdálo být jako jeden z těch lepších filmů, opak byl ovšem pravdou a spíš než horší bych tento počin nazval vyloženě špatným. Polonahá Kristen Stewart alespoň pro mě tedy tahák není a ač příběh nebyl ničím převratný, tak zpracování bylo tedy dost špatné. Vše se zdá být příliš umělé a vynucené. Postavy bez charakteru, člověk s nimi nemohl vůbec cítit a ty příšerky byli vyloženě směšné včetně " Final Bosse ", který je kříženec Krakena, Godzilly , Cloverfieldského monstra a potvor z Pacific Rimu. Celkově jsem film odtrpěl a i takové béčkové perly jako Deep Star Six je proti tomu Oskarové drama s mrazivě hororovou atmosférou. Tohle byla žumpa daného žánru. 5% za to že jsem neusnul.

• 4.3.2020  10:32
    Dětská hra (2019)

Jedním slovem sračka. Debilní vietnamec nebo číňan spáchá sebevraždu a vtělí se do figurky. Figurku si domů přinese lehce natvrdlá žena pochybných mravů pro svého silně natvrdlého syna. A pak začne peklo. Ale v nejhorším možném slova smyslu. Původnímu Chuckymu tahle parodie na horor nesahá ani po kotníky. 5%

• 4.3.2020  10:16
    Le Mans '66 (2019)

Celkem fajn fim. Samosebou to bylo trošku zdramatizované víc než muselo, ale ok. Herecké výkony byly dobré i atmosféra filmu. 80%

• 17.2.2020  12:06

Po shlédnutí traileru jsem si říkal, hm to by celkem šlo. Přečetl jsem si nějaké komenty a říkám si, no to by šlo. Pak jsem to viděl ... nevím, možná jsem čekal cosi víc, ale taková zdánlivě komorní scéně mě moc nebavila. Chvílemi se objevovala celkem tuhá atmosféra, ale byla obvykle zabitá velmi rychle. A nejde jen o to. Jde i o to jak. Strašně moc přehrávání a některé scény byli vysloveně komediální. Trošku mi to připomnělo Anihilaci, ale v dost low provedení. Buď jak buď film i přesto, že nemá vlastně nápad a vykrádá jiné, i přesto, že herecké výkony jsou spíš špatné a i přes to, že v celku (ne ve scénách) postrádá atmosféru, je koukatelný bez toho aby se člověk vysloveně nudil. Takže suma sumárum divák moc netrpí, možná ani neusne, ale bez dobré společnosti a chipsů to není zrovna bomba. 40 %

• 16.2.2020  19:56

Pohádka pro dětičky, tedy kdyby tam nebyli ty incestní vztahy a mrtvý dítě naložený v jílu. Film je označovaný jako horor/thriller/mystery atd, nu já v tom nic takového neviděl. Možná trochu ty středověký romantiky, ale jinak film vršil jednu logickou chybu na druhou a celý to ubíjela nuda. Jediný co bylo fakt komický byl ten barák do kterého sněžilo :) To prostě chceš, útulný domov. Strašidla jak z pohádky, no hrůza. U Polednice jsem byl víc vystrašenej, než tady. 15% za ten rozbořenej barák, kterej mě docela bavil. Jinak fakt nic.

• 10.2.2020  20:24
    Trhlina (2019)

Panebože za co ... (!!!?) Oukej možná to není vyložená sračka, protože většina CZ nebo SK filmů když si hraje na horor , tak dost ztrácí po vizuální stránce a to se tady nestalo ... jenže ... ačkoliv film na první pohled vypadal celkem solidně a kdybych nevěděl, že země původu je Slovensko, klidně bych si nechal nalhat, že se jedná o dost exotičtější zemi, tak to sračka nakonec byla. Postavy nezajímavé, nevýrazné, toulky po lesích byli dost k neuvěření, celý příběh dost plaval na vodě a nikde žádná atmosféra. Jediná zajímavá scéna byla ta když se v lese objevili dvě světýlka ... to byla celkem legrace, nicméně horor ne, jelikož to bylo moc předvídatelné. A to kromě absence emocí a atmosféry byl asi největší problém filmu. Vše bylo moc předvídatelné a celkově nezáživné. Prostě je to film, který si pustíte při uklízení domácnosti, jako takovou zvukovou výplň, ale to je asi tak všechno k čemu je to dobré. Zbytečná práce filmařů a můj zbytečný čas co jsem promrhal shlédnutím takové hovadiny. 8%

• 10.2.2020  20:15

Příjemný kraťas. Pobavil, neurazil, rychle uplynul a navíc vypadal dost dobře. Tak dobře, že některé celovečerní vysokorozpočtové filmy vypadají hůř. Pohoda. 66 %

• 10.2.2020  20:09

Ale jo, dalo se to. Chvílemi jsem se v tom ztrácel, zprvu jsem se opravdu moc neorientoval, nicméně po chvíli to bylo celkem fajn, nicméně zrovna fajn horor to nebyl. Atmosféra byla, ale ve chvíli kdy se přidali další a další (několikrát mrtvé) postavy, tak už to ztráceno na intenzitě a když jsme se dostali k mimozemskému šutru, tak už to šlo vyloženě do hajzlu. No každopádně dalo se to, ale na dobrý horor to nestačí a na popkornovou jednohubku to bylo zase moc složité. 42 %

• 9.2.2020  20:27

Ježiši co to jako bylo ? Tahle sračka neměla s Osvícením nic společného, krom toho, že se snaží parazitovat na jeho jménu. Žádný horor se nekonal, thriller taky ne, žádná atmosféra, herecké výkony taky na chabé úrovni. Film o partě "digestoří" které nasávají "páru osvícených dětí", prezentovaných jako bytosti co nejsou lidmi a mají nad schopnosti a pak je sejme frajer s puškou. OMG, to vážně ? To je jako horor ? Film mě fyzicky bolel, logické kiksy, umělé naroubování na Osvícení ... Fakt nevím, mám pocit, že většina zdejších místních hodnotících co dala 5 hvězd, je buď zaplacená, jsou po lobotomii nebo jim někdo "hacknul" účty, protože to jinak není možné. Na film jsem se díval s kolegou, který má tedy úplně jiný vkus na filmy než já, ale v tomhle jsme se skoro shodli. On by dal možná 30% i když sám neví přesně za co, no já mám v tomto jasno. Není za co udělit 30% natož 78% kterými se film pyšní v době kdy píšu tento komentář. Ve filmu byli jen dvě (ano dvě) dobré scény a to je na 2,5 hodiny filmu sakra málo. Viděl jsem už tisíce filmů takže si myslím, že už jsem fakt něco viděl, takže pokud by byl film určený jako dobrodružný film pro omladinu a děti na nedělní odpoledne asi bych přihmouřil oči a dal dvě hvězdy. Ala jako horor(!!!), který má částečně vysvětlovat a navazovat na Osvícení(!!!) nemůžu jinak, ale to je čistý Odpad! Jediný důvod proč jsem byl schopen film shlédnout až dokonce, byla moje víra, že třeba na konci se něco stane co by, alespoň malinko zvýšilo úroveň filmu. Bohužel se tak nestalo a i konec stál za starou bačkoru. hrůza ! 10 % za dvě jakžtak solidní scény.

• 11.1.2020  14:05

Na jedno shlédnutí se to dá, po druhý bych to už asi nedal. Zombie komedie by měla být spíš vtipná než infantilní záležitost jako toto. Bylo tam pár dobrých hlášek, pár zombíků i vypadalo solidně, ale nějak to podle mě nefungovalo. 55 % mohlo to být lepší

• 8.1.2020  23:51

Strašná blbost. Ale opravdu. Jednu hvězdu dávám jen za odvahu něco takového natočit tady. Jinak je to čistá katastrofa bez atmosféry. 20 %

• 8.1.2020  23:49

80 léta v moderní podobě. Tehdy pecka, po roce 2000 slabší a v relativně přímé konkurenci s Úsvitem mrtvých je to slabší Béčko. Není na tom nic špatného, ale vedle zmiňovaného Úsvitu mrtvých prostě neobstojí. Na jedno shlédnutí super, ale víckrát bych ho bohužel nepustil. 65 %

• 8.1.2020  23:42
    Buffy, přemožitelka upírů (TV seriál) (1997)

Skoro jako každý, jsem i já pár dílů viděl. Možná jsem nebyl správný puberťák v době vysílání a možná je to tím, že se mi Buffy moc nelíbila, ale mě to moc nebavilo. 50 %

• 8.1.2020  23:40

Na film jsem se koukal s neteřema z "donucení" , ale nakonec to bylo fakt docela pěkné. Prostě animák plný zábavných monster. 65 % Na jedno shlédnutí, úplně v pořádku.

• 2.1.2020  22:24

Komedie ? 100% NE ! Horor ? ... no možná trochu. Thriller ? Ano a velmi kvalitní. Místy až absurdní, ale opravdu kvalitní thriller s hororovými prvky co rozhodně za shlédnutí stojí. Celý film mě bavil a to i bez té slibované "komedie". Na konci se tedy trochu černého humoru objevilo, ale asi to bylo tak akorát. 77 %

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37