djbarrel

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 28.5.2011  09:41
    $9.99 (2008)

Dost pochmurný animáč, trochu mi připomínal Fimfárum. Loutky jsou hezky udělané, ale zajímavější jsou příběhy. Jsou snad až příliš všední a proto snad jsou tak pochmurné. Mnoho lidí by se s některou z loutek jistě dokázalo ztotožnit. 73 %

• 31.3.2012  08:32
    11-11-11 (2011)

Myslím, že snímek si nezaslouží takhle nízké hodnocení. Atmosféra je dost ponurá a lekačky jsou taky něco extra. Jasně ke konci, když monstra vylezou ze stínů, to už taková bomba není, a ten závěr taky není tak skvělý jak jsem čekal, ale minimálně první dvě třetiny filmu aspirují na 5 hvězdiček, takže nevím proč nakonec tak nízko. Celkově se mi film zdál dost zdařilým a atmosférickým. 78 %

• 3.7.2010  10:01
    12 dní hrůzy (TV film) (2004)

Klasický klon Čelistí a podobných, ovšem zasazený do krásného městečka na počátku dvacátého století. Myšlenka dobrá, nicméně k dokonalosti se jí nepovedlo dotáhnout. Závěrečný lov na žraloka byl jiný než je obvyklé, což je myslím i dobře, nicméně mnoho z toho co se tam dělo není moc reálné a bylo to myslím i krátké. Žralok jako takový nic moc, ale na to si člověk musí zvyknout, že v dnešní době kdy není problém ve filmovém plátně přivést k životu dinosaury i monstra z jiných vesmírů, tak takovou banalitu jakou je žralok nikdo neumí. Děj nic moc, to vyprávění mi do toho taky moc nesedlo a hlavně to vůbec nebyl horor. 30%

• 8.1.2012  07:58
    127 hodin (2010)

Film jehož obsah by se v klidu vešel do 10 minut, roztáhlý na víc jak hodinku a půl mi zprvu moc nevoněl a proto jsem se mu vyhýbal. Nakonec přece jen zvědavost byla větší a počáteční skepse se rozplynula v okamžiku nehody. Film je pojat velmi dokumentárně což není na škodu, ba přímo naopak a dokáže si svým způsobem udržet tempo až do konce filmu. Plný počet ovšem dát nemůžu, přece jen zhruba od poloviny filmu už jsem čekal jen na to kdy se konečně rozhodne pro amputaci. Nicméně přes to všechno se jedná o velmi dobrý spíš dobrodružný film s prvky dramatu. 80 %

• 3.2.2014  15:50
    13 Eerie (2013)

Podezřele dobré, no fakt ! Moc jsem si od toho nesliboval, ale nakonec jsem byl mile překvapen. Postavy pozbyly rozumu jen na začátku, ale po pár desítkách minut si nakonec všichni vzpomněli, že jsou chytří a začali se tak chovat. Zombie byli celkem solidní co se masek týče, taktéž byli podezřele dobří sprinteři, ale to asi dnes jinak nejde. Příjemná zombie oddychovka, která má překvapivě i atmosféru. 63 %

• 22.6.2014  16:55
    13 Sins (2014)

Jelikož jsem původní film neviděl tak nebudu srovnávat. Na mě film působil vcelku originálně a solidně. Hlavní hrdina byl solidně trhlej a opravdu během "hry" se zajímavě vyvíjel. No škoda, že si pokazil ten konec. Na jedno shlédnutí určitě ano, víckrát bych to ale asi nedal. Slušná atmosféra a oceňuji i přítomnost Rona Perlmana, i když tentokrát tam byl spíš jen do počtu a aby měli zajímavé jméno do titulků, ale toho chlapa mám rád, takže OK. 60 %

• 24.10.2009  15:47
    13 duchů (2001)

Nic moc, ale možná je to jen má chyba, čekal jsem trochu víc po shlédnutí traileru. Takový průměrný, spíš podprůměrný film s krvelačnými duchy. 40 %

• 21.8.2011  23:17
    13. znamení (2000)

Amatérismus kam se podíváš ! Otřesná kamera, hrozná hudba, odporní herci, trapné triky a příběh ? Děs a hrůza. Ani poměrně krátká stopáž, která je vyplněná takřka permanentní "akcí", nezachrání film od Odpadu! jeden z mála filmů, který byl tak otřesný a nudný, který mě donutil vzdát a shlédnout na dvakrát. 0 %

• 12.8.2011  15:11
    1942 (2005)

Hodně slabý rádoby horor. Děj prakticky o ničem a celý film o ničem. Všude jen nuda a šeď. Málem jsem usnul než jsem se propracoval ke konci a to stopáž není nijak přehnaná. 15 %

• 23.5.2011  14:09
    1984 (1984)

Myšlenka zajímavá, ale celkové pojetí nic moc. Skoro celou dobu jsem se nudil. Přisuzuji to faktu, že tohle není můj šálek čaje . Svět byl vybarven opravdu těmi nejtemnějšími barvami, ale zas jako takový sci-fi mi to moc nepřišlo. 40 %

• 23.7.2011  12:27
    20 000 mil pod mořem (TV film) (1997)

Příběh je strašná blbost, od Odpadu! film zachraňují jen úžasné podmořské sekvence. Co se triků týče, není to buhví co, ale přijde mi že triky byli zamýšleny zhruba takhle, takže je to asi v pořádku. Hezky se na to kouká, ale asi se u toho nesmí myslet. 33 %

• 24.10.2009  15:44

Slabota, nechápu proč se Robert Englund nechal přemluvit k účinkování v téhle slátanině. Bezduchá vyvražďovačka bez nápadu není horor a ani komedie to není protože jsem se nesmál snad ani jednou. Úplně zbytečný film, co nic nedá a ani nepobaví. 25 %

• 23.9.2011  11:17
    2010: Moby Dick (2010)

A další Mega zářez od mé oblíbené společnosti Mega shitů Asylum ! Po Mega piraňách, Mega chobotnicích, Mega žralocích a dalších přichází Mega velryba ... Parodie na Moby Dicka podle Asylum . Gigantická bílá velryba uhryzla kapitánovi Achabovi kus nohy a s tím i kus mozku, on si postavil futuristickou ponorku (futuristická dle Asylum znamená, že je vybavená LCD monitory) a jde po něm. Po čtyřiceti letech .... v případě Achaba to ještě sedí, ale ten maník s uhryzlou rukou nevypadal na 60 ... ale to je detail. Podstatná je velryba, která požírá všechno, ať už to k jídlu je (velryby ...) či ne (ropné plošiny, výletní lodě) , je nesmrtelná a neprůstřelná a má skvělé schopnosti, umí se pohybovat po souši a pojal jsem podezření, že se možná i naučila létat. Samozřejmně ve filmu je milion dalších komických situací z nichž bych už vypíchl snad tu jak vědátorka přežila na malém ostrůvku výbuch čtyř nukleárních torpéd ... to by snad ani MacGyver nezvládl. Na ostatní nesmysly se klidně podívejte ve filmu, ale neříkejte , že jsem vás nevaroval. 0%

• 4.7.2020  09:38
    21 Jump street (2012)

Původní seriál Jump Street 21 jsem miloval. Tohle je něco na co se může bez psychické úhony dívat jen někdo komu je maximálně 12 let nebo je po lobotomii. Protože je to jen prepubertální humor a na to jsem asi už starej. Nebo by to chtělo hodně těch drog z filmu, protože jinak asi nemám šanci na tomto najít něco pozitivního. 5%

• 4.7.2020  09:39
    22 Jump Street (2014)

První film byl sračka. Tohle je jen zrecyklovaná sračka. Nic víc nic míň. Možná ještě blbější než jednička. 4%

• 21.8.2011  18:32

Zpočátku to vypadá jako pěkná sračka, ale časem se to začne zlepšovat a konec je vyloženě skvělý. Ovšem co se mi moc nelíbilo, byl fakt, že nebylo prakticky nic vysvětleno. Jinak jsem film sledoval s českým dabingem, který byl ovšem naprosto příšerný. 64 %

• 26.1.2011  23:31

Klady filmu jsou výborná hudba, závěrečná řežba, první setkání s nakaženými a místy dost tísnivá atmosféra strachu. Mezi zápory bych zařadil nudu, málo celkového napětí , nesympatické postavy. Film měl jak světlá místa (bohužel dost krátká) a taky špatná místa (bohužel dost dlouhá). Moc se toho neděje a skoro všichni ve filmu se chovají na můj vkus podivně, ale ne v důsledku nákazy, ale v důsledku špatného scénáře. Pro mě se jedná o dost rozporuplný film. Horor to nebyl, na to to bylo málo strašidelné, sci-fi taky ne, přece jen nemoc není zrovna sci-fi, tak zbývá jen thriller, ale i na ten je to trochu moc plytké. Snad by se to dalo zařadit jako drama. Rozporuplný film, nabízející průměrný hororový zážitek. 66 %

• 27.1.2011  21:08

Celkově lepší než 28 dní poté. Film, řekl bych se našel. Nehraje si tolik na horor jako spíš na solidní řežbu. Opět jako v jedničce je vše OK, ale díky špatným rozhodnutím se všechno posere a nakažení zaútočí. Narozdíl od prvního filmu je tady nejdřív klid a pak se objeví nakažení, myslím, že to působí daleko lépe než v předchozím díle, kdy nakažení prostě byli a hotovo. Stále film prolíná skvělá hudba a slušná atmosféra. Nejvíc na mě působila úvodní řežba a samozřejmě finále kdy se vše vymklo kontrole. Velmi dobré. 78 %

• 30.8.2010  12:11

Hustý, fakt hustý. Poněkud nestandardní, ale o to víc zajímavý film s upíry, kteří nejsou tak zaškatulkovaní jako v jiných filmech. Jedná se o velice ponurý horor. Filmy ve stylu "parta lidí odříznutá od civilizace vydaná napospas někomu nebo něčemu ..." mám prostě rád. Trochu mi to připomnělo co se atmosféry týče skvělý film Věc. Možná to není nejlepší film všech dob s upíry, ale musím dát 5 hvězd, protože je to po dlouhé době jeden z mála upířích filmů co stojí za shlédnutí. 90 %

• 2.1.2011  18:31

Dle mého se nejedná až o takový průser jak tady mnozí rozepisují. Jasně pokud to budu srovnávat s geniální a v mnoha ohledech takřka dokonalou jedničkou je to průser. Průser totiž je že v názvu je 30 DAYS OF NIGHT . To je vlastně jediná chyba. Kdyby to tam nebylo, řeknu, že se jedná o takovou upírskou vyvražďovačku ala Blade, ale v tomhle případě myslím o dost lepší, protože naši hrdinové nejsou superhrdinové se super mocí, ale jen banda nakrknutých lidiček což filmu dodává jisté plus. Někdo by řekl, že tím to postrádá jiskru, ale mě nadlidi moc nebaví. Takže v poho, herecký výkony v poho, celkově je to dobré. Jasně o horor se zrovinka nejedná ,snad jen první scéna s upíry, když se nořili ze tmy v nějakým tom bunkru byla trochu děsivá, ale jinak nic moc. Přesto bych film klidně hodnotil celkem vysoko, ale právě ten problém v názvu film dost zazdívá. Kdyby to byla jen a prostě DOBA TEMNA a byla označena jako akční scifi bylo by to v poho. Takhle to ovšem dost pokulhává, ale myslím že jen proto že jsme se namlsali skvělou jedničkou, nicméně o průser se určitě nejedná. 60 %

• 13.8.2011  00:09

OMG ! Co tohle zase mělo být ? Jedna hvězda za některé celkem solidní efekty, ale jinak je to brak. Ať už podle herců nebo podle příběhu, furt je to jenom blbej brak. 14 %

• 25.2.2011  11:12

Poměrně zajímavé zpracování strašidelného domu. Nicméně atmosféra nebyla tak hustá jak by se dalo očekávat a poslední třetina filmu nebyla nic moc. Duchařský průměr. 62 %

• 29.10.2017  17:18
    47 metrů (2017)

Pokud vypnu mozek a zavřu obě oči, možná by se to dalo. Bohužel jsem se na film díval při smyslech a upřímně bylo fyzicky bolestivé dokoukat to. No jako kousnul jsem se a dal jsem to. Plno nelogických situací, hovadin, dvě ječící krávy a pár krvelačných digitálních žraloků. Jakože možná v osmdesátých letech a nebo pro kanál Syfy by to bylo OK, ale já prostě nevím ? Je pravdou, že při sledování hororů by měl člověk vypnout a malinko se vysrat na logiku, ale když dostává logika a fyzikální zákony na prdel každý dvě minuty, tak to prostě ignorovat nelze. Na film jsem byl nalákán hláškami jako nejlepší film od dob Čelistí, ale realita je jiná. Nemůžu říct opačná, protože jsem asu viděl větší sračky, ale tohle dobrý film nevidělo ani z rychlíku. 8 %

• 7.5.2012  07:43
    51 (2011)

Celkem nechápu tolik negativních hodnocení. Jasně samozřejmně viděl jsem už lepší filmy, ale taková tragédie to zase nebyla. Spíš průměr žánru, nápad není vůbec zlý, herci jsou taktéž vcelku v pohodě. Jediné k čemu bych snad výtku měl jsou masky emzáků, které mě přišly jako by patřili někam do béček osmdesátých let. Jinak v pohodě. 50 %

• 18.12.2011  19:18
    7 gwanggu (2011)

Dvě hvězdy filmu dávám za celkem pěkné monstrum, které , ale spíš než aby nahánělo hrůzu, působilo celkem roztomile. Co je bohužel špatně je, že navíc působilo hodně nepatřičně. Navíc jeho vznik byl tak strašně překombinovaný a nemožný, až to hezké není. Nevím o co se korejci snažili, ale moc se to nepovedlo. Film postrádá atmosféru a jakýkoliv pokus o ní je naprosto rozbitý nepřemožitelnou ústřední hrdinkou, jejíž názory, jsou naprosto šílené a navíc její schopnosti byli taky někde jinde. Trochu mi to připomínalo Millu Jovovich v Residentu ... taky nadschopnosti. Styl natáčení se taky moc nepovedl a chování postav nevím. Je možné, že v Jižní Koreii je to normální, ale pro Evropana je to těžko stravitelné. Jinak třeba scény na motorkách byli opravdu mimo mísu. 40 %

• 27.8.2011  18:16

Asi tak po 20ti minutách jsem byl v pokušení film vypnout a dát jasný Odpad! ... Špatní herci rekrutovaní z reklam na jogurty a lacinýho porna, otřesná kamera, dementní scénář, neuvěřitelně nelogické chování všech postav a klišovité scény ... No nakonec jsem vydržel a světe div se takový propadák to nebyl. Chvílema (ale fakt jen chvílema) se do filmu vloudila atmosféra, nádech tajemna a hlavně hodně, ale fakt hodně krve. A i závěr potěšil. Rozhodně to není nic extra, ale dá se na to koukat a trochu se pobavit. Ovšem hledáteli skvělý horor s démony, ohlédněte se jinde. 43 %

• 1.8.2012  11:33

Tak nevím koho proboho živého mohlo napadnout něco takového. Vždyť to už rovnou můžou udělat třeba Václav Klaus vs. vlkodlak ... kam na tyhle nápady chodí ... Masky na obstojné úrovni jsou bohužel jediným pozitivem filmu ... jinak herci nesympatičtí, moc jsem jim jejich "výkony" nevěřil, podivné digitální efekty, dost ujetý příběh a samozřejmně celá škála logických kiksů, jako třeba střelba z perkusní pušky jako z opakovačky, nebo to sjíždení lana na konci filmu taky nemělo chybu ... jeden konec uvázán na stromě, druhý na vybuchující budově a přes to všechno lano zůstalo napnuté. No a vystřelovací kapesní kosa nemá obdoby. I Luk Skywalker by záviděl a vzdal se svého meče, protože tohle nemá jen tak někdo. To má jen Abraham Lincoln ... 11 %

• 7.11.2012  13:03

Překvapivě celkem dobrý film. Rozhodně lepší než Abraham Lincoln vs. Zombie. Jasně vše je strašně moc přehnané a šílené, ale shlédnout se to dalo bez toho aby se člověk musel ke konci prozývat. Akce bylo dost a dost, divák se rozhodně nenudil. Celkem příjemná popkornová zábava. 58 %

• 10.11.2011  10:29
    Aftermath (1994)

Myslím, že se jedná o dost rozporuplný snímek, ze kterého se vám buď zvedne žaludek a nebo vám přijde zajímavý. Já asi patřím do té druhé skupiny a snímek se mi "líbil" . Navíc mě samozřejmě odrovnal ten konec. 95 %

• 8.11.2009  17:09

Bylo by snadné Akta X : Chci uvěřit odsoudit. Důvodů by se našlo jistě dost. Fanoušci seriálu budou postrádat zelený mužíčky a všechny paranormální jevy. Diváci krimi thrillerů se budou podivovat těm spiritistům atd. Nicméně film je natočet jako thriller resp krimithriller a jako takový byl celkově pojat. Atmosféra je hustá až až a i rozuzlení zápletky je vcelku originální. Vcelku zajímavý film, lepší průměr . 65 %

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37