djbarrel

okres Teplice

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 20.1.2018  20:10
    Proč to řešíme? (TV pořad) (2017)

Asi nejlepší pořad tohoto typu na YT. Hodně faktů & spousta zábavy. Co chtít víc. 100%

• 3.2.2017  01:35

Naprosto dokonalý film. Poslední dobou ho mám jako večerníček :) 90 %

• 28.3.2016  18:35
    Deadpool (2016)

Bomba, spousta humoru, hlášek, spousta akce a opravdu spousta krve. Opravdu neortodoxní hrdina :) Plácat tu játra nemá smysl. Smysl má ten film vidět. Je to prostě paráda a ani minutu jsem se nenudil. 95%

• 7.11.2015  13:21

Za mě naprosto šokující překvapení ! Tenhle film bych málem minul, už název se mi moc nelíbil. Navíc spojení kovbojky a kanibalskýho hororu rozhodně smrdělo průserem. Nicméně celkem vysoké hodnocení mě přimělo ten film zkusit. A jsem za to rád. Skvělé herecké obsazení, zajímavý příběh a spousta dusivé atmosféry, no a nakonec pěkných pár gore scének. Někomu se nebude líbit rozvláčné tempo filmu, nicméně i přes to film utekl celkem svižně. Ač by se některé části jako třeba výprava pro rukojmí dali zkrátit, myslím, že ve filmu mělo vše svůj účel a rozhodně jsem se nenudil. Dalším z plusů je podle mě, že ve filmu nebyla žádná extra vyzdvihnutá postava, takže se ani nedalo předvídat kdo přežije a kdo ne. I když mé tipy skoro vyšly :) Suma sumárum, velice nevšední, atmosférický snímek. 90%

• 18.10.2014  20:43

Po dlouhé době fakt skvělý sci-fi. Moc se o tom rozplývat nebudu, prostě stojí za shlédnutí. 93 %

• 5.3.2014  18:01
    Kruh (2002)

Tak to je klasika ! Film po kterém jsem se kdysi bál podívat na VHS-ku bez nálepky :) ... Ale vážně, atmosférický, tajemný a příjemně ponurý horor. 90 %

• 5.3.2014  17:57
    Ti druzí (2001)

Temná, atmosférická duchařina s opravdu nečekaným a originálním rozuzlením. Nadprůměrný atmosférický horor. 92 %

• 27.2.2014  17:59

Nebojím se dát plný počet, tenhle film si to zaslouží. Ač je to "jen" animáč, je to víc horor než celá hraná série. Sice měl film trochu pomalejší rozjezd, ale zato famózní závěr. Podobně jako RE : Rozklad , strčí celou hranou sérii do kapsy, což je ovšem napováženou. 93 %

• 27.1.2014  14:37

Skvělý, smutný, úžasný, prostě perfektní zážitek. 95%

• 27.1.2014  14:26

Návrat krále boduje vším čím bodovala jednička i dvojka ... Navíc se mi zdá, že Návrat krále je opravdu hodně epický. Jedinou výtku, kterou k filmu mám, že finálová bitva mohla být o něco větší, delší a epičtější, ale je to jen o tom když člověk chce po dokonalosti aby byla dokonalejší. 97%

• 27.1.2014  14:23

Podobně jako jednička je film naprosto úchvatný po vizuální stránce, ovšem v tomhle díle je daleko víc akce, já jsem se bavil královky a Dvě věže si plný počet po právu zaslouží. 94 %

• 16.8.2012  10:10

Chvíli jsem váhal po přečtení některých recenzí, zda bych se na film měl vůbec dívat. Nicméně jsem to zkusil a rozhodně jsem nebyl zklamán, ba přímo naopak. Je to hodně inovativní, hodně emocionální, hodně jiné a hlavně hodně dobré. Ačkoliv téma je už 100x ohrané, tenhle styl zpracování je opravdu bomba. Líbili se mi i animované vsuvky, opravdu zajímavé zpracování. Celkově bych filmu vytkl snad jen některé malinko slabší masky a konec, který byl tak trochu neukončený. Jinak pecka. 92 %

• 15.6.2012  11:31
    Ward 13 (2003)

Naprosto geniální krátkometrážní animáč s opravdu vtipnou animací a s opravdu vtipnými a odzbrojujícími scénkami. Jediná moje výtka by směřovala k délce - být to delší rozhodně bych se nezlobil. 99 %

• 15.6.2012  11:21

Naprosto perfektní krimi drama s brilantní zápletkou a naprosto nečekanným rozuzlením. Filmu není co vytknout. 99 %

• 10.11.2011  10:37
    Pozemšťan (2007)

Velmi zajímavé scifi a navíc komorní drama ... film s hloubkou, myšlenkou a nápadem. Jeden z mála filmů, který nepotřebuje digitální triky a velkolepou výpravu pro to aby byl dobrý. 95 %

• 10.11.2011  10:29
    Aftermath (1994)

Myslím, že se jedná o dost rozporuplný snímek, ze kterého se vám buď zvedne žaludek a nebo vám přijde zajímavý. Já asi patřím do té druhé skupiny a snímek se mi "líbil" . Navíc mě samozřejmě odrovnal ten konec. 95 %

• 4.11.2011  22:08

Perfektní nahlédnutí do světa kulturistiky, které se sice točí kolem Arnolda, ale dá vyniknout i jiným z jeho kolegů a soupeřů. 94 %

• 9.9.2011  20:20

Naprosto špičková parodie, která si dělá srandu všech možných i nemožných hororů a dá se říct, že i když je to občas na hraně, nikdy nesklouzne do trapnosti a kýčovitosti. 90 %

• 25.8.2011  16:19

"Vypusťte Krakena ..." dnes snad již legendární hláška, v legendárním filmu. Nebojím se těchto slov a ani plného počtu hvězd, protože ačkoliv je film už starší a triky v něm působí ještě více staře, tak obsahově a koneckonců i vizuálně, protože i ty triky k tomuhle filmu tak nějak patří, ční nad svým o takřka 30 let mladším remakem jako Mount Everest nad horou Říp. 97 %

• 24.8.2011  21:30

Maximálně originální, zajímavý, dojemný příběh se skvělou hudbou a vynikajícím hereckým výkonem Johnnyho Deppa. 96 %

• 18.8.2011  23:57

Čtyři hodiny trvající maximalistická šílenost a úchylnost zároveň. Film střídá tempa, žánry a i dějový obsah. Setkáme se tu se vším co si jen dokáže člověk představit. Tenhle film se nedá zprostředkovat na pár řádcích, tohle se prostě musí vidět. Čtyři hodiny a celou dobu jsem se nenudil. 94 %

• 23.7.2011  12:20

Finále jako hrom ! Harry a s ním i celé Bradavice se střetnou s Lordem Voldemortem a celou jeho armádou. Možná se z toho dalo vymáčknout i o trochu víc, hlavně zamrzí smrt důležitých postav mimo záběr. Sice mě nejdřív napadlo, že je to kvůli dětskému publiku, ale na druhou stranu dřív jiné postavy (Sirius Black, Brumbál, Dobby ....) zemřeli LIVE ... Což je tedy trochu škoda, ale jinak to bylo finále jako hrom. Hodně zajímavých zvratů, hodně kouzlení, emoce ... a samozřejmě smrt Lorda Voldemorta. 94 %

• 21.7.2011  14:54

Pátý ročník Harryho Pottera v Bradavicích je ještě složitější než ty předchozí. Scházelo málo a byl vyhozen dřív než se mohlo něco dít ... Ani v Bradavicích není dobrá atmosféra a všechno se komplikuje, ačkoliv "Pán Zla" hraje až do konce roli takřka nepodstatnou. Tenhle díl není tak temný vizuálně jako trojka a ani jako čtyřka, ale obsahově přitvrzuje a je to znát. Kolem Harryho se opět vznáší smrt. Na konci se zjevuje i samotný "Pán Zla" , ale tentokrát se utká s Brumbálem a s Harrym "zevnitř" . Na rozdíl od čtyřky měl tenhle souboj pořádný koule a nebyl tak osekaný jako v minulém díle. 92 %

• 20.7.2011  23:58

Čtvrtý díl Harryho dobrodružství není tolik temný jako ten třetí, co se vizuálního zpracování týká, ale obsahově je o dost temnější. Lord Voldemort povstal a konečně zkřížil svou hůlku s tou Harryho. Ale není to jen o tom. V tomhle díle umírají hrdinové a i naše trio už začíná trochu skřípat. Hrdinové dospívají a hraje se už na jinou notu. Obsahově velmi povedený film, avšak malinko ochuzený o vizuální stránku. 88 %

• 20.7.2011  07:17

Třetí díl nabral na obrátkách a taky dost přitvrdil. Je hodně temný a ponurý, prakticky celý film nesvítí slunce, a dost to pomáhá takové dospělejší atmosféře. Třetí Harry Potter si taky vystačí bez útoků a přítomnosti Lorda Voldemorta, i když samozřejmě odkazy na něj najdeme i zde. Vlastně v tomhle díle Harrymu nikdo nejde po krku, i když to tak zprvu nevypadá, ale vůbec to nevadí. 90 %

• 10.6.2011  15:14
    Avatar (2009)

Tak jsem se taky konečně podíval na tolik vychvalovaný Avatar. A dojmy ? Po stránce vizuální se jedná o naprosto dokonalé a fantastické dílo. Dokonalá animace, perfektní hudba. Popravdě řečeno, svět který nám byl v Avataru představen je svět ve, kterém bych chtěl žít. Naprostá nádhera. Nicméně když se to vezme kolem a kolem, je to vlastně krom několika málo prostřihů na vojáky , jen taková skvělá pohádka. Dokonale vybarvená, ale přece jen pohádka. Možná by film zasloužil o něco hlubší myšlenku, protože tahle ekologická nebyla tak skvělá. Scéna ve které vjedou do pohádkové krajiny buldozery vyvolá emoce i v mnohem "menším" filmu. Proto by i tenhle zasloužil o fous hlubší myšlenku. Jinak potěšila účast Michelle Rodriguez a vlastně i Sigourney Weaver. Dlouho jsem váhal zda dát 4 a nebo 5 hvězd, ale myslím, že film si za svou vizuální stránku zaslouží plný počet. 92 %

• 26.5.2011  14:41
    Bělásek (1995)

Příběh o neporozumnění a nepochopení génia se zvláštními schopnostmi. Film je nabitý stejně tak statickou elektřinou jako atmosférou některé scény jsou opravdu skvělé. Scéna s umírající srnou byla obzvlášť působivá. Celkově dobře provedený, dobře zahraný a skvěle obsazený film. Drama nebývá můj šálek kávy, ale tohle stojí za pozornost. 93 %

• 12.5.2011  18:24

Hodně zajímavý pohled na Druhou světovou válku, tak trochu jiný a určitě hodně zajímavý. Excelentní herecké výkony, skvělá hudba a místy opravdu mrazivá atmosféra spolu s trochu jiným úhlem pohledu dělají z filmu opravdovou špičku. Hitler je zde vypodobněn coby chorý a tak trochu zlomený muž, ale kdo by nebyl když se mu jeho megalomanské plány a celá říše hroutí že ? Filmy vyobrazující události Druhé světové války moc nemusím, ale tohle je vyjímka potvrzující pravidlo. 92 %

• 25.4.2011  11:30

Naprosto skvělý a užasný filmeček. Tohle se povedlo a já se celou dobu bavil a zároveň jsem měl strach jak to dopadne. Tohle je opravdu pocta Frankensteinovi se vším všudy. 90 %

• 30.3.2011  18:12

Zajímavý námět, dokonalá truchlivá atmosféra, plná všudypřítomného strachu a násilí, protkaná střípky naděje. Naprosto fantastické akční scény, skvělá kamera, perfektní hudba. Co víc si přát. Scéna kdy oba s novorozencem scházejí ze schodů a jak vojáci, tak povstalci najednou utiší palbu a v němém úžasu a s nadějí sledují (možná) nový začátek, byla velmi dobrá a určitě ji z paměti hned tak nevymažu. Celkově je snímek maximálně zdařilý a proto nemůžu hodnotit jinak než 5 ***** 100 %

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37