djbarrel

okres Teplice

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 20.11.2020  21:16

Šmarja co to bylo ? Příběhy ze Záhrobí v Lidl verzi ? Nuda, nuda, nuda. Od Odpadu film zachraňuje jen to, že jsem u něj neusnul. 25%

• 7.12.2020  14:10

Neuvěřitelně klišovitá volovina, ale docela mě to bavilo. Jako horor určitě ne, ale pokud se na to koukám optikou "parodie na klasickou studentskou vyvražďovačku" tak je to celkem dobrý. 48%

• 4.7.2020  09:33

Baba Jaga v ruském filmovém podání. No vlastně to bylo celkem fajn, ale trochu mi chyběla atmosféra. Být jen o malinko děsivější bylo by to snad na plný počet. Takhle to oscilovalo mezi slabým hororem a dobrodružným filmem na nedělní odpoledne. Buď jak buď celkem solidní počin, asi za shlédnutí stojí, každý by si měl udělat názor sám, já jsem se docela nudil. 45%

• 4.7.2020  09:30
    Lov (2020)

Všechno to tu už bylo ! Nic novýho, žádná inovace, žádné přesvědčivé výkony, nic. Nevím, celkem to bolelo dokoukat do konce. Nebýt několika vtipných scén, dal bych odpad. Takhle alespoň tu jednu hvězdu. 20 %

• 4.7.2020  09:25
    Malasaña 32 (2020)

Španělské horory mám rád, ale poslední dobou mám pocit, že nějak ztrácí dech. Možná je to trochu podobného jako když přišel boom asijských hororů, bylo to fajn, ale už je to okoukané. A tam někde jsou podle mě i španěláci a tak se rozhodli trošku přitvrdit ... Film začal dobře, postupně ztrácel tempo a kupil jednu logickou chybu na druhou ... ale konec ten to opravdu zazdil. Ještě 15 minut před koncem jsem si myslel, že můžu dát s klidem 3 hvězdy, ale bohužel. Nevím ten nápad možná vypadal dobře v něčí hlavě, ale na plátně bohužel ne. 8%

• 12.11.2020  20:17
    Neviditelný (2020)

Byla to nuda a zas nuda. Nic nedávalo smysl a mě osobně nedává smysl ani to, že je film v "červených" číslech. Asi za to může koronavirus, že lidem stačí ke štěstí málo. Buď jak buď jednu hvězdu dávám za konec, který nebyl úplně zlý, ale film jako takový stál za dvě věci. 18%

• 4.4.2020  20:15
    Pod vodou (2020)

Možná jsem zbytečně hnusnej, ale spíš ne. To bylo tedy zklamání. Podle upoutávek se to zdálo být jako jeden z těch lepších filmů, opak byl ovšem pravdou a spíš než horší bych tento počin nazval vyloženě špatným. Polonahá Kristen Stewart alespoň pro mě tedy tahák není a ač příběh nebyl ničím převratný, tak zpracování bylo tedy dost špatné. Vše se zdá být příliš umělé a vynucené. Postavy bez charakteru, člověk s nimi nemohl vůbec cítit a ty příšerky byli vyloženě směšné včetně " Final Bosse ", který je kříženec Krakena, Godzilly , Cloverfieldského monstra a potvor z Pacific Rimu. Celkově jsem film odtrpěl a i takové béčkové perly jako Deep Star Six je proti tomu Oskarové drama s mrazivě hororovou atmosférou. Tohle byla žumpa daného žánru. 5% za to že jsem neusnul.

• 20.11.2020  21:23
    Possessor (2020)

Hodně divný film, ne úplně špatný, ale zas ne moc dobrý. Divný je asi správný výraz. Možná měl být o cosi drsnější nebo nevím. Něco mi chybělo. Možná to bylo tempo. Buď jak buď za shlédnutí stojí, pro někoho to bude šálek čaje, pro mě slabší průměr. 45 %

• 26.7.2020  14:32
    Sputnik (2020)

Dneska narazit na slušný sci-fi je skoro zázrak. Bohužel Sputnik se tím zázrakem nestal. Celé to bylo plné podivných chyb a nelogických kiksů. Buď jak buď u filmu jsem se celou dobu nudil a doufal v brzký konec. A přitom, určitý potenciál film měl. Bohužel. 15%

• 20.11.2020  21:19

To už nikdo neumí natočit horor ? OK, horor asi není top žánr, ale poslední dobou fakt slabota. Žádná atmosféra, žádná zábava, jen nuda. 6%

• 10.2.2020  20:15

Příjemný kraťas. Pobavil, neurazil, rychle uplynul a navíc vypadal dost dobře. Tak dobře, že některé celovečerní vysokorozpočtové filmy vypadají hůř. Pohoda. 66 %

• 17.2.2020  12:06

Po shlédnutí traileru jsem si říkal, hm to by celkem šlo. Přečetl jsem si nějaké komenty a říkám si, no to by šlo. Pak jsem to viděl ... nevím, možná jsem čekal cosi víc, ale taková zdánlivě komorní scéně mě moc nebavila. Chvílemi se objevovala celkem tuhá atmosféra, ale byla obvykle zabitá velmi rychle. A nejde jen o to. Jde i o to jak. Strašně moc přehrávání a některé scény byli vysloveně komediální. Trošku mi to připomnělo Anihilaci, ale v dost low provedení. Buď jak buď film i přesto, že nemá vlastně nápad a vykrádá jiné, i přesto, že herecké výkony jsou spíš špatné a i přes to, že v celku (ne ve scénách) postrádá atmosféru, je koukatelný bez toho aby se člověk vysloveně nudil. Takže suma sumárum divák moc netrpí, možná ani neusne, ale bez dobré společnosti a chipsů to není zrovna bomba. 40 %

• 9.2.2020  20:27

Ježiši co to jako bylo ? Tahle sračka neměla s Osvícením nic společného, krom toho, že se snaží parazitovat na jeho jménu. Žádný horor se nekonal, thriller taky ne, žádná atmosféra, herecké výkony taky na chabé úrovni. Film o partě "digestoří" které nasávají "páru osvícených dětí", prezentovaných jako bytosti co nejsou lidmi a mají nad schopnosti a pak je sejme frajer s puškou. OMG, to vážně ? To je jako horor ? Film mě fyzicky bolel, logické kiksy, umělé naroubování na Osvícení ... Fakt nevím, mám pocit, že většina zdejších místních hodnotících co dala 5 hvězd, je buď zaplacená, jsou po lobotomii nebo jim někdo "hacknul" účty, protože to jinak není možné. Na film jsem se díval s kolegou, který má tedy úplně jiný vkus na filmy než já, ale v tomhle jsme se skoro shodli. On by dal možná 30% i když sám neví přesně za co, no já mám v tomto jasno. Není za co udělit 30% natož 78% kterými se film pyšní v době kdy píšu tento komentář. Ve filmu byli jen dvě (ano dvě) dobré scény a to je na 2,5 hodiny filmu sakra málo. Viděl jsem už tisíce filmů takže si myslím, že už jsem fakt něco viděl, takže pokud by byl film určený jako dobrodružný film pro omladinu a děti na nedělní odpoledne asi bych přihmouřil oči a dal dvě hvězdy. Ala jako horor(!!!), který má částečně vysvětlovat a navazovat na Osvícení(!!!) nemůžu jinak, ale to je čistý Odpad! Jediný důvod proč jsem byl schopen film shlédnout až dokonce, byla moje víra, že třeba na konci se něco stane co by, alespoň malinko zvýšilo úroveň filmu. Bohužel se tak nestalo a i konec stál za starou bačkoru. hrůza ! 10 % za dvě jakžtak solidní scény.

• 4.3.2020  10:32
    Dětská hra (2019)

Jedním slovem sračka. Debilní vietnamec nebo číňan spáchá sebevraždu a vtělí se do figurky. Figurku si domů přinese lehce natvrdlá žena pochybných mravů pro svého silně natvrdlého syna. A pak začne peklo. Ale v nejhorším možném slova smyslu. Původnímu Chuckymu tahle parodie na horor nesahá ani po kotníky. 5%

• 2.1.2020  22:24

Komedie ? 100% NE ! Horor ? ... no možná trochu. Thriller ? Ano a velmi kvalitní. Místy až absurdní, ale opravdu kvalitní thriller s hororovými prvky co rozhodně za shlédnutí stojí. Celý film mě bavil a to i bez té slibované "komedie". Na konci se tedy trochu černého humoru objevilo, ale asi to bylo tak akorát. 77 %

• 4.3.2020  10:16
    Le Mans '66 (2019)

Celkem fajn fim. Samosebou to bylo trošku zdramatizované víc než muselo, ale ok. Herecké výkony byly dobré i atmosféra filmu. 80%

• 11.1.2020  14:05

Na jedno shlédnutí se to dá, po druhý bych to už asi nedal. Zombie komedie by měla být spíš vtipná než infantilní záležitost jako toto. Bylo tam pár dobrých hlášek, pár zombíků i vypadalo solidně, ale nějak to podle mě nefungovalo. 55 % mohlo to být lepší

• 2.1.2020  22:18

Jedna hvězda za herecký obsazení, které ale ani moc využité nebylo a zbytek je spíš k smíchu nebo upřímně k pláči. Horor 5%, komedie možná 10% ... možná dvě tři hlášky při kterých jsem se trošku pousmál, jinak nic. Zombie komedií je hodně a rozhodně se dají najít lepší. U ryze zombie filmů to platí taky. Hodně keců, málo činů. Zombie, UFO, parodie na Kill Billa, hodně moudrých keců, hodně blbých keců, ekologická katastrofa ... nevím no. Nuda, nebavilo mě to a nenašel jsem na tom nic co by za to stálo. Opravdu nevím a jediná věc co mě po skončení filmu trápila byla otázka : Proč ?! 15%

• 2.1.2020  12:13

Jako vážně ? Za mého mládí se takové filmy dávali na nedělní odpoledne v kategorii "dobrodružné", nějak jsem nepochopil co ve filmu bylo horor nebo thriller. Opravdu směsná trapárna a opravdu jsem se nudil. 12letý divák s lehkou mentální retardací by snad mohl mít z filmu zamýšlený zážitek, pro mě to byla trapnost nad trapnost. A to řekněme si upřímně námět nebyl vůbec zlý. Buď jak buď nechápu hodnocení nad 50% ... za co ? Za dětský příběh ? Za trapné efekty ? Za směšné masky ? Horor to bylo dokoukat do konce. 10%

• 30.12.2019  15:05
    Premiér (TV seriál) (2019)

Je to špatný. Celkem hodně špatný. Ale existují i horší věci ... třeba mít lepru ... nebo rakovinu ... nebo lepru s rakovinou dohromady ... Tohle je lepší, ale jen, protože se to dá vypnout. 5 % za to, že jsem po shlédnutí nezemřel.

• 11.11.2019  11:03
    Rabid (2019)

Původní verze se mi líbila asi víc. A nemyslím, kvůli době svého vzniku, protože jsem originál viděl před několika málo lety, ale spíš je to tím, že původní film měl podstatně tísnivější a dusnější atmosféru. Tady se mi to zdálo spíš jako slabší thriller než horor. Samosebou po trikové stránce je tohle asi o dost lepší i gore efekty jsou v dostatečné míře, ale nějak se mi zdá, že ta sedmdesátá nebo osmdesátá léta k tomu filmu prostě sedí víc. Tahle lehce zmodernizovaní verze ( aby se hodila do současné doby ) mě moc nenadchla. Možná se mohl udělat dobový remake, to by podle mě bylo lepší. Celkově se nejedná o nijak špatný film, ale malinko ztrácí na originál. 60%

• 8.11.2019  11:30

Po prvním díle malinko zklamání. Dospěláci mě prostě asi tolik nebavili. Ne, že by to bylo vyloženě špatné, nebo tak, ale ta atmosféra byla o dost slabší a ačkoliv se ve filmu vlastně moc nedělo a na skutečný rozvoj postav by bylo potřeba vyloženě o dost delší stopáž, tak jsem se u filmu dost nudil. Dost možná je to dané i tím faktem, že jsem viděl originál a nic moc mě nemohlo překvapit, ale nevím no. Některé triky mi taky přišly docela slabé, ne snad po řemeslné stránce, ale místy jsem měl pocit, že se nedívám na horor, ale na Harryho Pottera. Suma sumárum, asi jsem dostal co jsem čekal, ale na druhou stranu, to vlastně asi bylo málo. Pravděpodobně jsem chtěl být o něco víc překvapen a to se nakonec nestalo. 65%

• 10.2.2020  20:24
    Trhlina (2019)

Panebože za co ... (!!!?) Oukej možná to není vyložená sračka, protože většina CZ nebo SK filmů když si hraje na horor , tak dost ztrácí po vizuální stránce a to se tady nestalo ... jenže ... ačkoliv film na první pohled vypadal celkem solidně a kdybych nevěděl, že země původu je Slovensko, klidně bych si nechal nalhat, že se jedná o dost exotičtější zemi, tak to sračka nakonec byla. Postavy nezajímavé, nevýrazné, toulky po lesích byli dost k neuvěření, celý příběh dost plaval na vodě a nikde žádná atmosféra. Jediná zajímavá scéna byla ta když se v lese objevili dvě světýlka ... to byla celkem legrace, nicméně horor ne, jelikož to bylo moc předvídatelné. A to kromě absence emocí a atmosféry byl asi největší problém filmu. Vše bylo moc předvídatelné a celkově nezáživné. Prostě je to film, který si pustíte při uklízení domácnosti, jako takovou zvukovou výplň, ale to je asi tak všechno k čemu je to dobré. Zbytečná práce filmařů a můj zbytečný čas co jsem promrhal shlédnutím takové hovadiny. 8%

• 2.1.2020  11:57

Zkraje usím říct, že takový panoptikum jsem snad v žádným filmu neviděl. Film je spíš než syrový, nechutný. Samá prasárna. Tím nechci tvrdit, že je to špatně, ale možná jsem čekal trošku větší řezničinu. Nicméně film se mi líbil dost, měl svéráznou atmosféru a "na motivy skutečných událostí" tady docela funguje. Příjemně jsem se bavil. 82 %

• 10.2.2020  20:09

Ale jo, dalo se to. Chvílemi jsem se v tom ztrácel, zprvu jsem se opravdu moc neorientoval, nicméně po chvíli to bylo celkem fajn, nicméně zrovna fajn horor to nebyl. Atmosféra byla, ale ve chvíli kdy se přidali další a další (několikrát mrtvé) postavy, tak už to ztráceno na intenzitě a když jsme se dostali k mimozemskému šutru, tak už to šlo vyloženě do hajzlu. No každopádně dalo se to, ale na dobrý horor to nestačí a na popkornovou jednohubku to bylo zase moc složité. 42 %

• 2.1.2020  12:09

Zkraje filmu jsem se dost zděsil. Ten asiat mi byl strašně nepříjemnej a ještě ta story ohledně stroje na zpomalení času co se vymkl kontrole mě dost iritoval ... nicméně film nakonec nabral solidní tempo, děj se začal malinko zamotávat a nakonec se vše v dobré obrátilo a film mě začal bavit. Navíc jsem se opravdu nasmál , komediální stránka fungovala naprosto výborně. Což se bohužel o té hororové říct nedá, ale to bych chtěl asi moc. Každopádně příjemná oddychovka na ukrácení dlouhé chvíle. 65 %

• 2.1.2020  12:02

Příjemná popkornová zábava. Film svižně utíká, postavy jsou klišovitě barvité, některé efekty jsou trošku trapné, ale v celku to dobře funguje.Je to hlavně komedie a tak se to musí brát. Jako horor by to nefungovalo ani trošku. Původně jsem chtěl dát čtyři hvězdy, nakonec, ale musím jednu ubrat za ten konec, protože se mi zdál poněkud odfláknutý. Śkoda, ale jak jsem už psal, jako komedie to funguje, i když asi jen na jedno shlédnutí. 67%

• 8.11.2019  11:36

Hodně průměrný horor. Ano místy byla docela hustá atmosféra, místy to byla i docela řežba, ale nějak nevím. Opět jsem samosebou viděl originální nebo spíš první film a ten na mě určitě zanechal větší dojem. Možná je to tím, že jsem ho viděl jako malý a proto na mě působil značně lepší atmosférou, možná je to tím, že málokdy se mi recyklované remaky líbí, každopádně největší problém vidím v tom, že film je celkem blbý a logika dostává na prdel. Řemeslně dobré, ale dobré je jen průměr a já jsem asi očekával něco víc. 62%

• 31.3.2018  20:44
    Annihilation (2018)

Hodně dobré sci-fi. Jo pár detailů se mi nelíbilo, to je fakt. Na mě to bylo trochu moc feministické a bylo tam i pár logických chyb, ale film měl skvělou atmosféru a velmi dobrý vizuál. Zprvu jsem si myslel, že je to takový spíš odfláklý, když jsme viděl ty mýdlový bublinky, ale opak byl pravdou. I když to monstrum (zmutovaný medvěd, nebo co to bylo) trochu odfláklý bylo, ale to už bych chtěl asi moc. Příjemné atmosférické sci-fi. 80%

• 6.5.2018  09:53

Jelikož jsem viděl originál, mohu srovnávat. Oba dva filmy jsou celkem slušné, nicméně v originálu nebylo tolik blbostí a navíc měl podstatně lepší atmosféru. V současné době je těžké narazit na kvalitní zombie film a proto hodnocení asi trochu přestřelím, ale na druhou stranu nenudil jsem se. 55 %

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37