Čističi vesmíru (2021)

Na jednu stranu, zajímavé i když klišovité postavy, velmi dobré speciální efekty, zajímavý nápad ... na druhou stranu je to film pro děti, kde zlo nikdy nezvítězí a vše vždy dobře dopadne. Nebylo to špatné, ale nešlo to brát vážně. I když se o to film snažil a to je možná největší chyba filmu. Tváří se vážně a seriózně, ale moc není. 55%

Dnes v noci v lese nikdo nespí (2020)

Neuvěřitelně klišovitá volovina, ale docela mě to bavilo. Jako horor určitě ne, ale pokud se na to koukám optikou "parodie na klasickou studentskou vyvražďovačku" tak je to celkem dobrý. 48%

Hlasy (2020)

Předem hodnocení bych podotkl, že duchařské filmy mám rád. A španělské horory ? Tak to už bývá vyložená lahůdka. Bohužel toto byla slátanina všech možných i nemožných klišé. Snad jen závěr, nebyla vyložená trapárna a proto dám místo Odpadu! jednu hvězdu. Bohužel i španělé, už sklouzli do kýčovitosti a klišovitosti. Horor to nebyl ani náhodou. 18%

Jaga. Košmar ťomnogo lesa (2020)

Baba Jaga v ruském filmovém podání. No vlastně to bylo celkem fajn, ale trochu mi chyběla atmosféra. Být jen o malinko děsivější bylo by to snad na plný počet. Takhle to oscilovalo mezi slabým hororem a dobrodružným filmem na nedělní odpoledne. Buď jak buď celkem solidní počin, asi za shlédnutí stojí, každý by si měl udělat názor sám, já jsem se docela nudil. 45%

Knihy smrti (2020)

Šmarja co to bylo ? Příběhy ze Záhrobí v Lidl verzi ? Nuda, nuda, nuda. Od Odpadu film zachraňuje jen to, že jsem u něj neusnul. 25%

Lov (2020)

Všechno to tu už bylo ! Nic novýho, žádná inovace, žádné přesvědčivé výkony, nic. Nevím, celkem to bolelo dokoukat do konce. Nebýt několika vtipných scén, dal bych odpad. Takhle alespoň tu jednu hvězdu. 20 %

Malasaña 32 (2020) odpad!

Španělské horory mám rád, ale poslední dobou mám pocit, že nějak ztrácí dech. Možná je to trochu podobného jako když přišel boom asijských hororů, bylo to fajn, ale už je to okoukané. A tam někde jsou podle mě i španěláci a tak se rozhodli trošku přitvrdit ... Film začal dobře, postupně ztrácel tempo a kupil jednu logickou chybu na druhou ... ale konec ten to opravdu zazdil. Ještě 15 minut před koncem jsem si myslel, že můžu dát s klidem 3 hvězdy, ale bohužel. Nevím ten nápad možná vypadal dobře v něčí hlavě, ale na plátně bohužel ne. 8%

Neviditelný (2020)

Byla to nuda a zas nuda. Nic nedávalo smysl a mě osobně nedává smysl ani to, že je film v "červených" číslech. Asi za to může koronavirus, že lidem stačí ke štěstí málo. Buď jak buď jednu hvězdu dávám za konec, který nebyl úplně zlý, ale film jako takový stál za dvě věci. 18%

Pod vodou (2020) odpad!

Možná jsem zbytečně hnusnej, ale spíš ne. To bylo tedy zklamání. Podle upoutávek se to zdálo být jako jeden z těch lepších filmů, opak byl ovšem pravdou a spíš než horší bych tento počin nazval vyloženě špatným. Polonahá Kristen Stewart alespoň pro mě tedy tahák není a ač příběh nebyl ničím převratný, tak zpracování bylo tedy dost špatné. Vše se zdá být příliš umělé a vynucené. Postavy bez charakteru, člověk s nimi nemohl vůbec cítit a ty příšerky byli vyloženě směšné včetně " Final Bosse ", který je kříženec Krakena, Godzilly , Cloverfieldského monstra a potvor z Pacific Rimu. Celkově jsem film odtrpěl a i takové béčkové perly jako Deep Star Six je proti tomu Oskarové drama s mrazivě hororovou atmosférou. Tohle byla žumpa daného žánru. 5% za to že jsem neusnul.

Possessor (2020)

Hodně divný film, ne úplně špatný, ale zas ne moc dobrý. Divný je asi správný výraz. Možná měl být o cosi drsnější nebo nevím. Něco mi chybělo. Možná to bylo tempo. Buď jak buď za shlédnutí stojí, pro někoho to bude šálek čaje, pro mě slabší průměr. 45 %