13 Eerie (2013)

Podezřele dobré, no fakt ! Moc jsem si od toho nesliboval, ale nakonec jsem byl mile překvapen. Postavy pozbyly rozumu jen na začátku, ale po pár desítkách minut si nakonec všichni vzpomněli, že jsou chytří a začali se tak chovat. Zombie byli celkem solidní co se masek týče, taktéž byli podezřele dobří sprinteři, ale to asi dnes jinak nejde. Příjemná zombie oddychovka, která má překvapivě i atmosféru. 63 %

Open Grave (2013)

Jo paměť to je svině, o tom žádná ... Když si člověk nepamatuje, že je chytrej vědátor a kolem se válí hromady mrtvol, může to dopadnout všelijak. No a když se okolo potloukaj další vědátoři, který mají taky okno a navíc se nachází v baráku plným zbraní, může to nakonec být ještě větší průser ... Film byl vizuálně velice dobře zpracovaný, herci byli v pohodě, i jejich výkony. Jediné co mě fakt trošku štvalo byl fakt, že ta němá číňanka, která byla údajně klíč ke všemu, byla tak moc němá, že neuměla ani psát a tím pádem sice věděla o co jde, ale nikomu to nepověděla. Některé scény byli samoúčelné ději, ale celkově mě film poměrně překvapil a já se dobře bavil. Subjektivně za 3 a 1/2 hvězdy. 65%

Night of the Living Jews (2007)

Taková slátanina o ničem. Některé scény jsou sice vtipné, ale na 17 minutách čistého času se toho předvede jen málo. 48 %

Zombieland (2009)

Příjemná zombie oddychovka, je tam humor, místy i dost drsnej, postavy jsou OK, zombie byli překvapivě lépe maskováni než mnozí jejich kolegové v daleko vážněji myšlených filmech a samozřejmně je tady i dost dobrá řežba. Celkově se mi film líbil, měl svižné tempo a příjemnou stopáž. Dobrá zombie komedie. 80%

Smrtící dech zimy (1987)

Zajímavé atmosférické drama. I jako thriller celkem funguje, no jako horor už nikoliv. 60%

Jurský masakr (2012)

Po dlouhé době zas jeden povedený dinosauří film který se neutápí ve špatných animacích a bledých hereckých výkonech. I když přiznejme si, že herci nebyli silnou stránkou filmu. 65 %

The Bay (2012)

Překvapivě dobrý film. Možná to bylo tím, že jsem si od něj moc nesliboval, nevím, každopádně mě docela bavil. Ovšem spíš než o horor se jednalo a dokumentární thriller. Hodně napětí, málo hororu. 74 %

Návštevníci (1988)

No fakt nevím, první třetina filmu byla prakticky o ničem. Nedělo se vůbec nic, snad jen s vyjímkou, že se naše rodinka furt hádala s pošťákem, ve druhé třetině kdy se objevil lovec duchů se toho taky moc nedělo, snad nebýt dalších opětovných hádek a to jak s pošťákem /švédští pošťáci jsou divní/ a nebo mezi sebou. Tomu se, ale nebylo co divit, protože Frank coby otec rodiny a prakticky jediný kdo duchy zpozoroval, byl permanentně pod parou. Dvě promile musel mít už od rána. No k tomu se přidalo pípání a blinání jakýchsi krabiček lovce duchů a to bylo asi všechno. Poslední třetina již měla jaksepatří grády, ale moc to nezachránila. Ono nelogické chování postav, spousta nevysvětlených věcí a hlavně první dvě hluché třetiny, to prostě nezachránilo. Vzhledem k době vzniku přihmouřím oči a dám dvě hvězdy, ale nejsem si jist zda si je zaslouží. 39 %

Klika (1995)

Rodinný film s pejsky který ovšem hraje na vážnější notu než je tomu v těchhle případech obvyklé. Na mě to zabralo dost slušně. 80%