djbarrel

okres Teplice

2 body

• 3.7.2011  16:46
    Rocky II (1979)

Ve dvojce se o dost víc tlačí na pilu co se týká emocí. Rocky se dostal nahoru, ale pomalinku zase padá dolu a tak příjmá výzvu Apolla na odvetu. Příběh který z Rockyho dělá již definitivně legendu a mistra boxu. 82 %

• 3.7.2011  16:43
    Rocky (1976)

Zajímavý příběh o zrodu legendy, plynoucí v poklidném tempu. Dramatický příběh amerického snu jak vyšitý. 85 %

• 22.6.2011  23:17

V budoucnosti po nukleární válce běhá těhotná, nepolíbená ženská s dítětem ve flašce, spolu s cyborgem, který neví, že je cyborg vstříc lepším zítřkům a honí je cyborg který ví že je cyborg. OMG ... Příběh je kravina, zpracování taky za moc nestojí, špatní herci a ještě horší lokace a kostýmy. Co víc si přát ... když je člověku 12 let ... ale takhle bohužel. 8 %

• 22.6.2011  23:12

Ale tak jo, nebylo to tak zlé jak jsem očekával podle komentářů zde. Pár vtipných okamžiků a pár mrtvol. To je tak nějak všechno, Chucky se moc nesnaží a ani ostatní ne. Humoru ubylo, vražd také, ale na to že se vaří z vody to nebylo tak zlé. je to taková příjemná oddychovka, ale kvalit starších sourozenců nedosahuje. 55 %

• 21.6.2011  23:08

Hmmmm, tak třetí díl série je celkem povedený, vzhledem k tomu, že se jedná o tentýž sáček čaje, tak se z něj asi víc vylouhovat nedá. Atmosféra byla trochu slabší, ale stále si drží dobrou úroveň. Potěšila přítomnost zvířat oproti dvojce kde chyběli. Naopak dost zamrzí konec, který byl podle mě hodně useknutý a klišovitý. Samozřejmně nikdo nedokáže Damiena zabít, kromě nasraný a zhrzený matky .... 68 %

• 21.6.2011  19:41
    Damien (1978)

Kde jednička končí dvojka začína ... Tak by se dal definovat děj filmu. Odrostlejší Damien je ještě démoničtější a jeho nohsledi také. Snad jen škoda, že zvířátka v tomhle filmu neměla skoro žádnou roli. Jediné co mě na tomhle filmu, stejně jako na prvním trochu štvalo, že ačkoliv se nejednalo o nějaké pobožné lidi, všichni ihned uvěřili v tom že Damien je ďábel. Myslím, že kdyby se na scéně zjevil Freddy Krugger, bylo by to věrohodnější, než okamžitá fanatická víra ... Nicméně když se přes to člověk přenese a okusí opět příjemně mrazivou atmosféru, užije si skvělý film. 81 %

• 21.6.2011  14:00

Poměrně sugestivní, atmosférický horor, s temnými silami, ďábelským dítětem a všemi možnými i nemožnými přisluhovači. Před lety když jsem horor viděl poprvé na mě ohromně zapůsobil. Teď už ztratil dost ze svého kouzla, ale přesto hravě strčí mnohé dnešní kousky do kapsy, co se atmosféry týče. Také je příjemné, že ač je rok výroby už dávný - 1976, vůbec film nepůsobí jakkoliv staře a překonaně. 84 %

• 20.6.2011  22:34

Celkem zajímavý film, ačkoliv měl hodně pomalé tempo a některá pasáže byli řekněme nudné ... Nicméně Harry byl opravdu skvělý a působivý. Na své pomalé tempo se mi zdálo že film skončil velmi rychle. Snad bych ještě vytknul filmu označení komedie. Možná byla chyba na mé straně, ale nic komediálního jsem na filmu neshledal. 65 %

• 19.6.2011  18:31

Banda nesympatických paďourů se utká s bandou nesympatických vidláků ... můj ty bože. Špatní herci, špatný scénář, špatná kamera, nelogické chování, nemožné situace, nemožné a špatné všechno ... Naštěstí se film nebere vážně a proto nechci vrátit 90 minut života a proto nehodnotím jako Odpad! 10 %

• 19.6.2011  17:06
    Critters 2 (1988)

Méně hororu a napětí, ale zato víc srandy než v jedničce. 75 %

• 18.6.2011  22:04
    Zmrazení (1989)

Další braková sračka let osmdesátých. Snaha o to zapůsobit seriózně se absolutně nepovedla. No nápad není úplně nejhorší, ale to zpracování ... Film má samosebou hromadu logických chyb, jako že všichni vlezou do laborky bez problémů, ale zpět to nejde. Nebo třeba finálové zmrazení doktora Frankensteina v mrazáku, který neměl proud a tudíž nemrazil ... Atd. atd ... Špatní herci, špatné masky, špatní zombíci, špatný scénář a špatný dabing ... Je to nuda, ale nakonec jsem to přežil. 17 %

• 17.6.2011  22:13
    Žáby (1972)

Tohle byl asi nejnudnější horor všech dob. Zvířata zešílela(nebo co) a rozhodla se nakopat lidi do zadku. No a samozřejmě si vyberou i partu lidí na zámečku. Žáby a další havěť sem tam letargicky poskočí nebo popojde a nic. Kdežto lidi trapně přehrávají, křičí a umírají. Proč ? Ani nevím a ani mě to nezajímalo. Neskutečná nuda, jen nuda a nic. 0 %

• 15.6.2011  22:43
    Angst (1983)

Zběsilá jízda po boku psychopatického manika, který si ihned po propuštění z vězení jde plnit všechny své sny a fantazie. Syrová atmosféra s perfektním hudebním doprovodem a skvělou kamerou. Stojí za to vidět. 76 %

• 15.6.2011  22:39
    Bubba Ho-tep (2002)

Bruce Campbell jako stárnoucí Elvis, černý Kennedy, Reggie Bannister, mumie v kostýmu kovboje co vysává duše, šílení pohřebáci a mnoho jiného uvidíte jen zde. Bruce sype hlášky z rukávů a černý Kennedy zdatně sekunduje. S hororem to má společného pramálo, ale černá komedie jako vyšitá. 83 %

• 15.6.2011  11:12
    Ils (2006)

Mrazivá atmosféra, tajemné podivné zvuky, podivné skřeky. ONI jsou všude, jsou rychlý, silní a nápadití. Nikdo nemá šanci uniknout. No ale čekal jsem něco jiného než partu "bavících se" dětí. Prostě to vyvrcholení hodilo celou pracně budovanou atmosféru do hajzlu. Chápu proč to tak bylo, ale nesedělo mi to. No škoda. 65 %

• 14.6.2011  23:41
    Jednou se vrátí (TV film) (1991)

To byla docela hrůza ! A přitom námět nebyl zlý. Jenže špatné zpracování a špatní herci filmu vůbec nepomohli. Zápletka sice mohla být zajímavá, ale byla podána tak nešikovně, že to byla jen přehlídka nudy a nelogického chování. 40 %

• 13.6.2011  23:01

Celkem ujetá, bizarní blbina, která docela dobře dokázala pobavit. Horor v tom lze najít stěží, ale dost to připomíná osmdesátkový béčka. Taky málo hororu, trochu víc srandy a hromada nechutností. Celkem to funguje - 55 %

• 13.6.2011  20:22
    Scanners III (1991)

Už jednička nebyla buhvíco, i když měla auru superfilmu, dvojka byla jiná, ale dle mého názoru zhruba na stejné úrovni. Nicméně trojka to je skutečně shit. Jasně je tu požehnaně akce, hlavy vybuchujou, lidi lítaj jako by měli křídla ... ale žádná atmosféra, žádný příběh a herci - no hrůza. ćeský dabing bohužel taky nepomáhá. 15 %

• 12.6.2011  23:52

Tohle byla slušná blbost. Největší problém byl, že se vlastně nic nedělo. Ale vůbec nic. krom jednoho pokusu o útěk, nebylo celý film nic co by stálo za zmínku. A přitom to vypadalo, že by se dít mohlo, ale vše se nakonec vešlo jen na pár záběrů jedovatých lívanců a ztrápené výrazy "vězňů". Prostě nuda. Hodinu a půl jsem sledoval film, jehož děj by se vešel do 15 minut. 25 %

• 12.6.2011  22:32
    Maniak (2009)

Chtěl jsem dát Odpad! ale nakonec jednu hvězdu filmu nechám. A sice za to, že jsem neusnul. Je to hrozná nuda a děs. Maniakovo řádění jakž takž ujde, i když je trochu moc digitální, ale vrah nemá žádný charisma, vypadá spíš jak nasranej bezdomovec a to filmu moc nepřidá. Když přidáme trapnýho poldíka a kravku co myslí že všechno zmákne sama, ale jde jen z průseru do průseru, tak se opravdu k Odpadu! blížíme. A ještě nesmíme zapomenout na pana domácího, to je taky kousek. Ale nebudu se rozepisovat, nemá to cenu. Postavy jsou dementní a příběh jakbysmet. Z nějakého důvodu se to, ale dá přežít a proto dám 10 %

• 12.6.2011  17:53
    Mamba (1988)

Nijak zvlášť napínavý film s krajně nesympatickou herečkou v hlavní roli. Vše je děsně předvídatelné, snad až na krajně podivné chování hlavní herečky. Nuda a nuda. žádná atmosféra. 39 %

• 12.6.2011  17:49

Jednoznačně nejslabší film ze série Resident Evil. Sérii jsem hodnotil - RE1 - 72 % , RE: Apokalypsa - 60 % , RE: Zánik - 77 % , RE: Rozklad - 90 % . Po několika prvních scénách jsem nechápal. Alice a její klony s nadpřirozenými schopnostmi likvidují armády Umbrelly. Byla to hrůza. No nakonec to až taková sračka nebyla, ale byla to vážně nuda. Zombíci byli dost strašní, žádná velká kreativita, jen taková šedá bučící masa, většina vypadala, že zemřeli před pár hodinami a to v tomhle filmu dost nesedělo. Jinak někteří mi přišli jak okopčení z Blada a zpomalené scény jako z Matrixu. Ještě, že se objevilo to 4metrový monstrum s obrovskou sekerou. Škoda jen, že se ve filmu moc neohřálo. Jinak opravdu jen nuda a šeď. 55 %

• 10.6.2011  22:45
    Slimáci (1988)

Krajně absurdní a bizarní. Však představa zabijáckých a krvežíznivých slimáků je opravdu směšná. Všude klišé nad klišé a souboje člověk vs slimáci nebo křeček vs slimák budí jen úsměv na rtech . Nicméně je to příjemná zábavná oddychovka a dívat se na to dá. 50 %

• 10.6.2011  15:14
    Avatar (2009)

Tak jsem se taky konečně podíval na tolik vychvalovaný Avatar. A dojmy ? Po stránce vizuální se jedná o naprosto dokonalé a fantastické dílo. Dokonalá animace, perfektní hudba. Popravdě řečeno, svět který nám byl v Avataru představen je svět ve, kterém bych chtěl žít. Naprostá nádhera. Nicméně když se to vezme kolem a kolem, je to vlastně krom několika málo prostřihů na vojáky , jen taková skvělá pohádka. Dokonale vybarvená, ale přece jen pohádka. Možná by film zasloužil o něco hlubší myšlenku, protože tahle ekologická nebyla tak skvělá. Scéna ve které vjedou do pohádkové krajiny buldozery vyvolá emoce i v mnohem "menším" filmu. Proto by i tenhle zasloužil o fous hlubší myšlenku. Jinak potěšila účast Michelle Rodriguez a vlastně i Sigourney Weaver. Dlouho jsem váhal zda dát 4 a nebo 5 hvězd, ale myslím, že film si za svou vizuální stránku zaslouží plný počet. 92 %

• 10.6.2011  15:04
    Dracula (1931)

No abych byl upřímný, musím, říct, že jsem docela zklamán. Chyběla mi atmosféra, což je ve filmu velký problém. Přeci jen díky době vzniku neoplývá a vlastně ani nemůže oplývat nějakými extra efekty. V takovém filmu jde spíš o strašidelnou atmosféru, jenže ta tady není ač jsem se snažil sebevíc. Vše takříkajíc zachraňuje jen Béla Lugosi, protože ve své roli působí opravdu démonicky. Co je to ale platné když je ve filmu scén se samotným Dráculou jen pomálu. 60 %

• 9.6.2011  22:17
    Virus X (2010)

No hrozná sračka ! Nevím koho tohle napadlo. Celý děj je neskutečně pitomý, herecký výkony jsou naprosto otřesný, nelogičnost kam se podíváš. Kdo byl třeba proboha ten Jerron ? Nebo co to bylo zač ? Nějak jsem nepochopil jeho počínání a ani jeho přítomnost ve filmu. A co ten konec ? Nesmysl naprostý nesmysl. Odpad ! 0 %

• 9.6.2011  22:10
    Den mrtvých (1985)

Zase jedno pěkná zombie akce. Tedy je pravda, že zrovna akce to nebyla, spíš se jen parta vědců a parta vojáků se pohybovala po bunkru a všichni se uráželi jak jen se dalo. Vědátoři se snažili přijít na to jak se dostat zombíkům na kobylku, což se víceméně nakonec nepodařilo. Chvílemi to bylo sice trochu nudná a některé experimenty doktora Frankensteina byli trochu podivné, ale celkově se jednalo o atmosférický horor se skvělou hudbou. 77 %

• 9.6.2011  22:02

Tak nějak průměrné sci-fi. Největší problém je, že to až tak sci-fi není. Planeta umírá a kolem roku 2050 se lidstvo snaží podrobit si Mars. Na cestě dojde k nehodě a pár komplikacím a nakonec pár lidí umře a někdo se zachrání. Vcelku se dá říct, že nebýt robota Aimee a nějakých krvežíznivých hlístů tak by to byla jen nuda. Dá se na to koukat, ale pořádné sci-fi to není. 62 %

• 8.6.2011  20:50

Zpočátku solidní atmosférický horor, bohužel zhruba v polovině, když šerifovi dojde o co jde, se to začíná sypat. Atmosféra je nulová a začíná se z toho stávat spíš fraška. Naštěstí to zachraňuje povedený konec. 55 %

• 8.6.2011  19:03
    Moucha II (1989)

Čekal jsem podle hodnocení zde i podle klasického syndromu "dvojek", že se bude jednat o docela průser. No jak se zdá, opak je pravdou. Nejedná se samozřejmě o takovou bombu jako v případě jedničky, ale není to špatné. Je tu víc než patrný odklon od hororu, a větší inklinace k scifi což dovoluje na film nahlížet jinak. Trochu jsem se bál samotné "mouchy-martina", ale dost překvapivě se moucha povedla. Masky jsou v pořádku a i příběh je dobrý. Je to solidní řemeslné scifi, samozřejmě kvalit jedničky nedosahuje. 63 %