djbarrel

okres Teplice

2 body

1 2 3 4 5 10 19 28 37
    • 8.1.2020  23:40

Na film jsem se koukal s neteřema z "donucení" , ale nakonec to bylo fakt docela pěkné. Prostě animák plný zábavných monster. 65 % Na jedno shlédnutí, úplně v pořádku.

• 2.1.2020  22:24

Komedie ? 100% NE ! Horor ? ... no možná trochu. Thriller ? Ano a velmi kvalitní. Místy až absurdní, ale opravdu kvalitní thriller s hororovými prvky co rozhodně za shlédnutí stojí. Celý film mě bavil a to i bez té slibované "komedie". Na konci se tedy trochu černého humoru objevilo, ale asi to bylo tak akorát. 77 %

• 2.1.2020  22:18

Jedna hvězda za herecký obsazení, které ale ani moc využité nebylo a zbytek je spíš k smíchu nebo upřímně k pláči. Horor 5%, komedie možná 10% ... možná dvě tři hlášky při kterých jsem se trošku pousmál, jinak nic. Zombie komedií je hodně a rozhodně se dají najít lepší. U ryze zombie filmů to platí taky. Hodně keců, málo činů. Zombie, UFO, parodie na Kill Billa, hodně moudrých keců, hodně blbých keců, ekologická katastrofa ... nevím no. Nuda, nebavilo mě to a nenašel jsem na tom nic co by za to stálo. Opravdu nevím a jediná věc co mě po skončení filmu trápila byla otázka : Proč ?! 15%

• 2.1.2020  12:13

Jako vážně ? Za mého mládí se takové filmy dávali na nedělní odpoledne v kategorii "dobrodružné", nějak jsem nepochopil co ve filmu bylo horor nebo thriller. Opravdu směsná trapárna a opravdu jsem se nudil. 12letý divák s lehkou mentální retardací by snad mohl mít z filmu zamýšlený zážitek, pro mě to byla trapnost nad trapnost. A to řekněme si upřímně námět nebyl vůbec zlý. Buď jak buď nechápu hodnocení nad 50% ... za co ? Za dětský příběh ? Za trapné efekty ? Za směšné masky ? Horor to bylo dokoukat do konce. 10%

• 2.1.2020  12:09

Zkraje filmu jsem se dost zděsil. Ten asiat mi byl strašně nepříjemnej a ještě ta story ohledně stroje na zpomalení času co se vymkl kontrole mě dost iritoval ... nicméně film nakonec nabral solidní tempo, děj se začal malinko zamotávat a nakonec se vše v dobré obrátilo a film mě začal bavit. Navíc jsem se opravdu nasmál , komediální stránka fungovala naprosto výborně. Což se bohužel o té hororové říct nedá, ale to bych chtěl asi moc. Každopádně příjemná oddychovka na ukrácení dlouhé chvíle. 65 %

• 2.1.2020  12:02

Příjemná popkornová zábava. Film svižně utíká, postavy jsou klišovitě barvité, některé efekty jsou trošku trapné, ale v celku to dobře funguje.Je to hlavně komedie a tak se to musí brát. Jako horor by to nefungovalo ani trošku. Původně jsem chtěl dát čtyři hvězdy, nakonec, ale musím jednu ubrat za ten konec, protože se mi zdál poněkud odfláknutý. Śkoda, ale jak jsem už psal, jako komedie to funguje, i když asi jen na jedno shlédnutí. 67%

• 2.1.2020  11:57

Zkraje usím říct, že takový panoptikum jsem snad v žádným filmu neviděl. Film je spíš než syrový, nechutný. Samá prasárna. Tím nechci tvrdit, že je to špatně, ale možná jsem čekal trošku větší řezničinu. Nicméně film se mi líbil dost, měl svéráznou atmosféru a "na motivy skutečných událostí" tady docela funguje. Příjemně jsem se bavil. 82 %

• 30.12.2019  15:05
    Premiér (TV seriál) (2019)

Je to špatný. Celkem hodně špatný. Ale existují i horší věci ... třeba mít lepru ... nebo rakovinu ... nebo lepru s rakovinou dohromady ... Tohle je lepší, ale jen, protože se to dá vypnout. 5 % za to, že jsem po shlédnutí nezemřel.

• 17.12.2019  10:06
    Predátor: Evoluce (2018)

Co to sakra bylo ? To muselo vymyslet 12letý dítě po lobotomii jinak to snad ani není možný. Celý děj je naprosto předvídatelný, všechno strašně slabý,herecký výkony vhodný možná tak do reklamy na žvejkačky a o logických kiksech ani nemluvím. To je prostě něco co puberťákovi po dvou jointech přijde vtipný, ale lidem jejichž mozkové buňky jsou v kondici to způsobuje utrpení, Bez legrace mě fyzicky bolelo se na to dívat. Pokud se na film dívám jako na něco co má odkazovat na Predátora, tak je to totální prepubertální sračka co se na světlo světa dostat neměla. A i kdybych to bral jako obyčejné scifi co na Predátora nepoukazuje, výsledek by nebyl lepší. Ano viděl jsem i horší filmy, ale ty se netvářili až tak vážně jako tenhle Predátor. Ani jako parodie to nemůže fungovat natož nějaká oslava Predátora. Dokonce ani hudba nebyla dobrá. Asi by se to hodilo spíš do Star Wars, ale tady zbytečný. Nicméně kdyby se v závěrečné scéně objevil Darth Vader nebyl bych překvapen. Podle mě jeden z nejhorších filmů co jsem kdy viděl napříč dobou i všemi možnými žánry. Odpad! Nula hvězd a i nula procent. To se fakt nedalo. 0% Originální nahrávka by se měla rituálně spálit a zahrabat alespoň 10 metrů hluboko, aby to už nikdo nikdy neviděl.

• 11.11.2019  11:03
    Rabid (2019)

Původní verze se mi líbila asi víc. A nemyslím, kvůli době svého vzniku, protože jsem originál viděl před několika málo lety, ale spíš je to tím, že původní film měl podstatně tísnivější a dusnější atmosféru. Tady se mi to zdálo spíš jako slabší thriller než horor. Samosebou po trikové stránce je tohle asi o dost lepší i gore efekty jsou v dostatečné míře, ale nějak se mi zdá, že ta sedmdesátá nebo osmdesátá léta k tomu filmu prostě sedí víc. Tahle lehce zmodernizovaní verze ( aby se hodila do současné doby ) mě moc nenadchla. Možná se mohl udělat dobový remake, to by podle mě bylo lepší. Celkově se nejedná o nijak špatný film, ale malinko ztrácí na originál. 60%

• 8.11.2019  11:36

Hodně průměrný horor. Ano místy byla docela hustá atmosféra, místy to byla i docela řežba, ale nějak nevím. Opět jsem samosebou viděl originální nebo spíš první film a ten na mě určitě zanechal větší dojem. Možná je to tím, že jsem ho viděl jako malý a proto na mě působil značně lepší atmosférou, možná je to tím, že málokdy se mi recyklované remaky líbí, každopádně největší problém vidím v tom, že film je celkem blbý a logika dostává na prdel. Řemeslně dobré, ale dobré je jen průměr a já jsem asi očekával něco víc. 62%

• 8.11.2019  11:30

Po prvním díle malinko zklamání. Dospěláci mě prostě asi tolik nebavili. Ne, že by to bylo vyloženě špatné, nebo tak, ale ta atmosféra byla o dost slabší a ačkoliv se ve filmu vlastně moc nedělo a na skutečný rozvoj postav by bylo potřeba vyloženě o dost delší stopáž, tak jsem se u filmu dost nudil. Dost možná je to dané i tím faktem, že jsem viděl originál a nic moc mě nemohlo překvapit, ale nevím no. Některé triky mi taky přišly docela slabé, ne snad po řemeslné stránce, ale místy jsem měl pocit, že se nedívám na horor, ale na Harryho Pottera. Suma sumárum, asi jsem dostal co jsem čekal, ale na druhou stranu, to vlastně asi bylo málo. Pravděpodobně jsem chtěl být o něco víc překvapen a to se nakonec nestalo. 65%

• 7.2.2019  18:27

Nemůžu říct, že by film byl vyloženě špatný, ale asi mi na něm vadí, že posledních minimálně 10 let jsou skoro všechny asijské horory jako přes kopírák. Jak budování atmosféry, tak triky, prostě tak nějak všechno. Celou dobu jsem se nemohl zbavit dojmu, že jsem to vlastně už viděl. 40%

• 7.2.2019  18:25

Hodně originální, nicméně pro mě trochu moc nudný film. Jestli to byl horor nechám na každém zvlášť. 35%

• 25.11.2018  00:41
    UFO (2018)

Nuda, nuda a zase nuda. Kterak přechytralý student něco ví a všichni mu pomáhají a nikdo nejde proti ... Jako vážně ? Děj 0, emoce 0 , zábava 0, thriller 0 ... a i scifi jen pomálu. Někomu se možná líbit bude, ale pro mě dost fail. 40 %

• 25.11.2018  00:37

První "díl" se mi docela líbil. Bylo to nové, bylo to drsné, bylo to temné. Bohužel jak tomu u dvojek bývá, ani tentokrát se posun vpřed nekonal, ale spíš velký sešup dolů. Mě rozhodně film nedokázal jakkoliv vtáhnout do děje a celkem mě nudil. Kdo ví třeba jsem jen čekal víc, ale ... hrdinové proti své vůli, kterým nikdo moc nevěří zvrátí situaci mocným úderem .... kolikrát to tady už bylo ? vše je tak klišovité a šablonovité, že se tomu ani nechce věřit. Film jsem zvládl bez psychické újmy, ale čekal jsem něco jiného. Pro jednou se to dalo, podruhé bych se do toho nepustil. 55 %

• 22.9.2018  14:48

Proboha jak tomu mohl někdo dát 5 hvězd ??? Celkové hodnocení 61% ? Za co ? Za trapný klišovitý děj, který jsem dokázal odhadnout s hodinovým předstihem ? Za trapné herecké výkony ? Za hromady patosu a rádoby drsných pohledů ? Tohle byla opravdová sračka, čistý průjem a sledování filmu jsem opravdu odtrpěl. Být film o 10 minut delší vyrvu si oči ! 0% absolutní shit !

• 7.7.2018  16:51
    Nikdys nebyl (2017)

Film se snaží být drsný a syrový, ale moc mu to nejde. Prokliky do minulosti byli tak časté, že byly víc než cokoliv jiného pouze rušivé. Dokoukáno do konce, ale upřímně jsem se moc nebavil. 40%

• 7.7.2018  16:48
    Delirium (2018)

Celkem dobrý, pár lekaček a tak ... ale ten konec to dost zazdil. Tedy upřímně atmosféra umřela když se objevil "bratr" od tý doby to šlo do pekel. Ale nakonec koukatelné to bylo, ale nemůžu se zbavit pocitu, že film měl podstatně vyšší možnosti. 58 %

• 6.5.2018  16:56

Zklamání, dlouze a pracně budovaná atmosféra zmizí jako mávnutím kouzelného proutku v poslední třetině, aby se z mysteriózního hororu a psychologického dramatu stalo nudné béčko. A přitom tam bylo všechno ... ale ten konec to zazdil, bohužel. 60% tři hvězdy s odřenýma ušima.

• 6.5.2018  10:02
    Rubber (2010)

Tenhle "film" je těžké hodnotit. Logiku v tom nehledejte. Telepaticky vraždící pneumatika co se valí silnicí a zvládne třeba i sprchu, nebo se kouká na televizi ... kde hledat logiku ? Ale zábava tam je. Rozhodně scéna kdy se pneumatika "převtělí" do dětské tříkolky a spolu s gangem dalších pneumatik se pravděpodobně (?) rozhodne zaútočit na Hollywood stojí za shlédnutí. 60%

• 6.5.2018  09:58
    Terrifier (2017)

Původní kraťas jsem neviděl. Takže nemůžu srovnávat. Tohle je klasická vyvražďovačka nejvýše B typu let osmdesátých, nicméně je to sranda. Debilní charaktery postav netřeba komentovat. Jako kraťas to ale muselo být dobré, protože v celém filmu už byla i docela nuda. 55%

• 6.5.2018  09:56
    The Titan (2018)

Zklamání ... námět nebyl úplně špatný a začátek byl taky v pohodě, ale pak se to začne ubírat dost špatným směrem a končí to vyloženě trapně a blbě. A přitom jak říkám, námět byl celkem cool. Škoda. 20%

• 6.5.2018  09:53

Jelikož jsem viděl originál, mohu srovnávat. Oba dva filmy jsou celkem slušné, nicméně v originálu nebylo tolik blbostí a navíc měl podstatně lepší atmosféru. V současné době je těžké narazit na kvalitní zombie film a proto hodnocení asi trochu přestřelím, ale na druhou stranu nenudil jsem se. 55 %

• 2.4.2018  16:58

Já fakt nevím, za shlédnutí asi stojí, ale smysl moc nemá :) 35%

• 31.3.2018  21:18
    Hladoví (2017)

Bylo nebylo, parta lidí která se postupně rozrůstá, aby posléze byli její členi požráni zombíkama, se potuluje po kanadských lesích a loukách, sem tam se střílí, sem tam se všichni podivují nad pyramidou ze židlí, sem tam cáká krev, sem tam cáká víc krve, to hlavně když se mačetová lady ohání mačetou a pak všechno skončí vlastně tak jak to začalo ... Zvláštní film. 60 %

• 31.3.2018  21:10
    Cold Skin (2017)

Ostrov s meteorologickou stanicí, divným meteorologem, majákem, divnějším strážcem majáku a ještě podivnějšími podvodními vetřelci. Celkem zábava. 60%

• 31.3.2018  21:04

Strašně mi to připomnělo " Na Hromnice o den vice " a fakt mě to bavilo. Nakonec i zvraty nebyly špatné a postavy byly vcelku sympatické. 75 %

• 31.3.2018  21:03

Upřímně, jsou filmy u kterých se ani moc nechci dozvědět o co vlastně šlo, v tomhle případě by se trocha vysvětlení hodila. Nějaké vysvětlení se ve filmu sice objevilo, ale podle mě vyvolalo spíš víc otázek než kolik to poskytlo odpovědí. Jinak film podle mě patří do kategorie "Krajně nenormální", ale to mám víceméně rád, takže pohoda. Mnohé dialogy vyloženě pobavily svým extra černým humorem, nicméně většinu filmu byla cítit tajemná mrazivá atmosféra. Ačkoliv film bych asi vyloženě hororem nenazval, tak to fungovalo a film mě bavil až do samotného konce. 80 %

• 31.3.2018  20:57
    The Ritual (2017)

Cca 90% si film buduje tajemnou temnou atmosféru strachu, aby to v posledních pár minutách naprosto zabil směšným monstrem - bohem ... Jako nevím jak tenhle film hodnotit. OK, asi není tak snadné vymyslet a nějak ztvárnit severského boha nebo co to vlastně bylo, ale přece jen tohle byla fakt pakárna hodná filmů od Tromy . Nebýt toho odfláklého konce asi bych dal i 5 hvězd, ale tohle bylo fakt zklamání. Za shlédnutí to stojí, někomu se třeba bude líbit i ten konec, za mě ale palec dolů. 65 %

1 2 3 4 5 10 19 28 37