djbarrel

2 body

1 2 3 4 5 6 10 19 28 37
    • 31.3.2018  20:53
    Rememory (2017)

Celkem zajímavé sci-fi. Málo akce, ale zase hodně vzpomínek, flashbacků, vyšetřování ... zajímavá atmosféra. Ovšem hlavní hrdina mě tam moc neseděl, ale to je jen můj problém, není to problém filmu. Za shlédnutí stojí. 58 %

• 31.3.2018  20:49

Od tohoto filmu jsem moc nečekal a vlastně jsem ani moc nedostal. Hodně chyb, logických kiksů a pár spíš nesympatických postav a samosebou černou Ripleyovou . Ta mě štvala asi nejvíc, ale budiž, je to nějaká současná móda mít jako hlavního hrdinu ženu. Nicméně bylo tam pár vtipných momentů díky kterým mě film docela bavil. O horor se moc nejedná, je to spíš sci-fi drama, ale budiž. 50%

• 31.3.2018  20:44
    Annihilation (2018)

Hodně dobré sci-fi. Jo pár detailů se mi nelíbilo, to je fakt. Na mě to bylo trochu moc feministické a bylo tam i pár logických chyb, ale film měl skvělou atmosféru a velmi dobrý vizuál. Zprvu jsem si myslel, že je to takový spíš odfláklý, když jsme viděl ty mýdlový bublinky, ale opak byl pravdou. I když to monstrum (zmutovaný medvěd, nebo co to bylo) trochu odfláklý bylo, ale to už bych chtěl asi moc. Příjemné atmosférické sci-fi. 80%

• 28.1.2018  23:47
    Konvert (2017)

Ruské horory jsou pro mě celkem neznámá, takže jsem se nechal zlákat na tento kousek. A upřímně nevím jak film hodnotit. Jako horor to moc nefunguje, dost mě štvaly některé nelogické berličky kterými si film hojně vypomáhal a celá dějová linka se mi moc nepozdávala. Vlastně se mi na tom filmu nepozdávalo hodně věcí, nicméně řemeslně to bylo zpracované dobře a atmosféra docela fungovala. 50%

• 28.1.2018  23:43
    Cage Dive (2017)

3 hvězdy jen díky tomu, že v poslední době filmy se žraloky za nic nestojí. Tady to tak zlé nebylo. Žraloci nebyli až tak strašní jak to bývá a celkový dojem se trošku vrací k originálu. Samosebou zápletka je trošku předvídatelná a opět nic by se nestalo nebýt tuny a tuny logických kiksů hlavních postav, ale to jsou prostě klasické berličky.Film se rozjíždí pomalu, ale v druhé půlce nabere svižné tempo a dá se to dokoukat do konce bez problémů. Pro milovníky žraloků určitě, pro ostatní jen opatrně, jako horor to moc nefunguje. 60%

• 20.1.2018  20:10
    Proč to řešíme? (TV pořad) (2017)

Asi nejlepší pořad tohoto typu na YT. Hodně faktů & spousta zábavy. Co chtít víc. 100%

• 30.12.2017  15:50

Po velmi, velmi dlouhé době zase jeden film na téma zombie co za něco stál. Tohle bylo opravdu dobré, celkem neotřelé a dost akční, ale ne tím otravným způsobem jako v sérii RE. Můžu doporučit. 85%

• 15.12.2017  15:19
    To (2017)

Jako fanda originálu musím hodnotit dobře. Tedy nemusím, ale chci. Rozhodně dobře zpracovaný film, slušné herecké výkony a pár dobrých lekaček. Klaun byl trochu jiný, nemohu říct, že lepší, ale dobrý byl. Efekty byly samozřejmě jiné, ale vše v pohodě. Těším se na druhou část a to je asi cíl. Takže pohoda. 80%

• 21.11.2017  16:54
    Uteč (2017)

Velmi zajímavý přesto trochu předvídatelný film. Nicméně film měl svižné tempo a rozhodně jsem se nenudil. Stojí za shlédnutí. 80%

• 29.10.2017  17:26

Když jsem to viděl jako malej parchat dost se mi to líbílo. No dneska to už zdaleka tak nefunguje, ale vlastně je to docela legrace. Což je něco co původně tvůrci nechtěli, ale alespoň je to zachránilo od tragédie když jsem to viděl nedávno znova. 25 % dvě hvězdy s odřenýma ušima.

• 29.10.2017  17:18
    47 metrů (2017)

Pokud vypnu mozek a zavřu obě oči, možná by se to dalo. Bohužel jsem se na film díval při smyslech a upřímně bylo fyzicky bolestivé dokoukat to. No jako kousnul jsem se a dal jsem to. Plno nelogických situací, hovadin, dvě ječící krávy a pár krvelačných digitálních žraloků. Jakože možná v osmdesátých letech a nebo pro kanál Syfy by to bylo OK, ale já prostě nevím ? Je pravdou, že při sledování hororů by měl člověk vypnout a malinko se vysrat na logiku, ale když dostává logika a fyzikální zákony na prdel každý dvě minuty, tak to prostě ignorovat nelze. Na film jsem byl nalákán hláškami jako nejlepší film od dob Čelistí, ale realita je jiná. Nemůžu říct opačná, protože jsem asu viděl větší sračky, ale tohle dobrý film nevidělo ani z rychlíku. 8 %

• 18.10.2017  06:04

Docela šílenost, bohužel ne dost šílená. Horor to nevidělo ani z vlaku a komedie jako taková to tedy taky nebyla. Dobrodružný film na nedělní odpoledne by odpovídal spíš. Ten co to vymyslel měl opravdu dostatek fantazie, bohužel největší problém filmu byla nuda. Většinu stopáže jsem se nudil. Kdyby to byl krátkometrážní film bylo by to asi v pohodě, takhle jsem se opravdu nudil. 1 hvězda za nápad, 1 hvězda za scénu kdy proletěli potrubím a stali se z nich kartonové figurky. Víc z toho nevymáčknu. 30%

• 11.10.2017  21:21

Pěkný ... jako fakt, není to pro někoho kdo má rád akční řežbu, ale kdo si rád užije tísnivou atmosféru strachu a bezradnosti, ten si přijde na své. I přes zdánlivé pomalé tempo, hodina a půl utekla jako nic a musím uznat, že mě film bavil. Žádní zombíci, žádná monstra, jen lidi a strach. 78 %

• 9.9.2017  15:47

Abych se přiznal tak já české filmy nemám rád. Tedy přesněji řečeno, nové české filmy. Na starší klasiku se podívám i rád (na něco fakt rád, na něco když není zbytí), ale co se týče nových českých filmů, fakt ne. Ani na instalatéra bych se nepodíval, kdyby mi ho nevnutil kolega. No a ejhle, ono to není zas tak špatné. Vlastně je to celkem dobré i když místy moc předvídatelné. Zajímavé je, jak si film na nic nehraje a celý příběh je takový "jaksi mimochodem". Takže nakonec ano je to solidní film a možná se na něj podívám ještě jednou. 66 %

• 9.9.2017  15:39

Jakože začátek totální nuda a nic. Pak se film rozjel a nabral solidní grády. Víc se k tomu asi nedá říct. Jeden z těch filmů co "prostě musíte vidět". Šílenost. 65%

• 11.8.2017  19:32
    Příchozí (2016)

Ano i ne. To by byla odpověď na to zda se mi film líbil. Proč ? Inu bylo to velmi zajímavé sci-fi, které mi čímsi připomínalo Kouli, ale na druhou stranu ve filmu je hodně logických kiksů. A díky nic v kombinaci s relativně pozvolným dějem, jsem u filmu zíval a díval se na hodinky. Nedívat se na film ve společnosti dalších lidí, pravděpodobně bych usnul. Není to špatné, ale nějaké vyvrcholení tam opravdu chybí. 65 %

• 11.8.2017  19:27
    Život (2017)

Ano cosi mezi Vetřelcem a Gravitací. Pár zajímavých momentů se najde a závěr, byť malinko (spíš hodně) předvídatelný, tak byl celkem cool. Určitě slušně zpracovaná žánrová jednohubka. Pro mě osobně lepší sci-fi než nový Vetřelec. Snad jen monstrum za moc nestálo, respektive bylo celkem roztomilé spíš než děsivé a ke konci když byla na lodi fakt zima, tak mě při zahřívání připomnělo spíš štěňátko než monstrum z Marsu. 65 %

• 11.8.2017  19:24

Byly tam zajímavé momenty, nicméně celkově to žádná pecka nebyla. Ovšem pro milovníky žánru povinnost. 40 %

• 18.7.2017  20:32

Vždy jsem hledal takový film. Film co by mě zároveň bavil a zároveň mě bolelo se na něj dívat. Párkrát jsem myslel, že jsem uspěl, ale myslím, že teprve tohle naplní tuto definici bezezbytku. Ono totiž, akční scény byly fakt celkem dobrý a film měl pořád nějakou akci, takže jsem se vlastně nenudil, ale i přes to jsem několikrát kontroloval, zda už se konečně blížíme konci. Podle mě se z něčeho co se na začátku tvářilo jako postapokalyptický zombie horor, stala praštěná sci-fi pohádka. Jediný co by film opravdu zachránilo, kdyby Alice na konci natáhla bačkory. Ale přesně jak jsem tušil, toho jsme byly ušetřeni a proto možná nebudeme ušetřeni dalšího dílu. Jakože hrozná představa. Suma sumárum 45%

• 15.7.2017  22:13

Parádní horor, trošku předvídatelný, ale s obrovskou dávkou atmosféry. Konec to malinko zazdil, ale jinak to byla celkem jízda. Filmy na téma čarodějnice zrovna nemám rád, ale takovéhle zpracování mi vůbec nevadilo a rád se na film podívám znovu. 85 %

• 15.7.2017  22:08

Nejzbytečnější díl série. Po ponuré jedničce, mysteriózní dvojce, akční trojce a tak trochu za všema pokulhávající čtyřce, přišla pětka už jako vyloženě vyvařený sáček čaje. Je tu opět spousta vyprávění a pohledů zpět či vpřed, ale to je asi tak všechno. Dlouhán už dávno není co býval, Reggie taktéž a vlastně vůbec nic není jak by být mělo. Všichni byly starý, vyčpělý, film byl bez nápadu a bez atmosféry. Na film jsem se celkem těšil, ale bohužel to bylo zklamání. Za mě nedůstojné zakončení série a bohužel i triky stály za prd. Nu což, první a druhý díl zůstanou navždy nepřekonané. 40%

• 15.7.2017  22:02

Pokud se čtyřka zamýšlela už na začátku, smysl by to mělo. Co se vyprávění týče a tak. Pokud ne, je to divný. Film si z prvních dvou dílů zachoval jen něco atmosféry, zato přibyla spousta divných a nelogických věcí. Phantasm mám rád, tedy první dva díly, trojka byla trošku mimo, takže nemám až tak kritický pohled, ale víceméně je to díl zbytečný. Už se moc vařilo z vody. Každopádně něco málo bylo fajn, nějaký lekačky tam taky byly, holt narozdíl od prvních dílů, tady už byla dějová linka celkem předvídatelná. Co se mi vyloženě nelíbilo bylo to vysvětlování. To si myslím, že do série nepatří. Nebyla to ostuda, ale podruhý bych to vidět nechtěl. 60 %

• 4.7.2017  01:02

Co na to říct ? Po shlédnutí filmu jsem si pročítal komentáře které oscilují mezí Odpadem! a 5 hvězdami. S odpadem bych se asi ztotožnil lépe. Pro mě zklamání roku, nejhorší film s názvem Vetřelec a vlastně nejhorší vůbec. I Prométheus se mi zdá spíš. Problém asi je, že to má v názvu ono kultovní "Alien" . OK, tak já to budu brát jako standardní sci-fi. Jenže ono ejhle, i tak je to slabota. Vlastně bych řekl, že když vezmu to nejhorší z Prométhea + nějaké slabší chvilky z klasické série a to postavím na kostru Vetřelce 1, dostanu tohle. Tohle byly dvě hodiny nudy, vetřelci byly jako špatný vtip a i když to fakt z tlačím jak chci, nějaké pozitivní hodnocení mi nevychází. Pokud se někomu líbilo OK, ale podle mě sračka na entou a nezachraňuje to vlastně nic. Navíc ani herci nic moc, člověk si k nim nemohl vytvořit jakoukoliv vazbu a to, že kapali pěkně rychle bylo jen ku prospěchu věci. S přibývajícími mrtvolami se blížil konec. O tuposti charakterů se snad ani nemá smysl zmiňovat, to bylo klišé na klišé. Hezký pokus který podle mě skončil katastrofálním fiaskem. 25 %

• 17.6.2017  14:14
    Francesca (2015)

Skoro bych nevěřil, že rok výroby je 2015. Taková ta klasika co neomrzí. Hry s barvičkama a chladnýma zbraněma, to já můžu. Záplatka dobrá, jen možná byl film maličko méně krvavý než by mohl být, ale to už je jen detail. Atmosféricky to bylo správně. 73%

• 17.6.2017  14:10

Ty kokos, to byla věc, nevím jestli to byla pohádka nebo to byl spíš horor, ale zajímavé to bylo. Takové pohádky bez "žili šťastně až do smrti" . zajímavé hororové příběhy. Musím říct, že mě film bavil a nenudil jsem se. Myslím, že se dám ještě repete, podle ě je potřeba některé věci vstřebat, třeba tu blechu :) 76%

• 3.2.2017  01:35

Naprosto dokonalý film. Poslední dobou ho mám jako večerníček :) 90 %

• 1.1.2017  09:46
    Orel Eddie (2016)

Velice hezky zpracovaný příběh o nejhorším skokanovi :) Rozhodně zajímavý počin a i snadný způsob jak se o "orlovi" dozvědět něco víc. 75 %

• 1.1.2017  09:38
    Zánik (2015)

Je vidět, že Španěláci prostě zombie uměj, o tom žádná. Kromě úvodu a závěrečné řežby si film probíhá v poklidném tempu a je to fajn. Je to takový ten klasický "obléhací" film, jen tam po většinu času zombíci chybí. Trošku tradiční a trošku zas netradiční. Každopádně hezký počin za shlédnutí určitě stojí. 65 %

• 1.1.2017  09:35

Na to aby to byl dobrý horor je tam moc špatných dialogů, špatný zvuk a moc špatných efektů. Na horor/komedii/parodii to má zas málo nahých holek. Shlédnout se to dalo, zas tak zlé to nebylo, ale podruhé bych už trpěl. 45 %

• 1.1.2017  08:46

Něco takovýho jsem ještě neviděl. V animovaném podání. Byla to docela sranda, ale chvílema mi zůstával rozum stát. Ne ve špatným slova smyslu. Každopádně asi nikdy nezapomenu na ty orgie na konci. Pro pobavení super, pro puritány katastrofa. 75 %

1 2 3 4 5 6 10 19 28 37