DeadHeads (2011)

Chvílemi hodně vtipná a chvílemi hodně trapná komedie. Naštěstí těch lepších okamžiků bylo víc a tak se dá říct, že se mi film líbil. Škoda jen, že hororová stránka byla víceméně úplně potlačená. 60 %

Red Force 5 (1990)

Oproti minulým dílům trochu ubylo akce, nicméně zase příběh se mi zdál z těch lepších i když to zprvu tak nevypadalo. Začátek se mi zdál spíš slabší, ale s postupujícím časem kdy vykrystalizovaly charaktery postav, tak se to dost zlepšilo a tak se dá říct, že dějově to byl jeden z nejlepších filmů série Red Force. Škoda jen, že akce bylo pohříchu málo a snad jen na konci se akcí nešetřilo. 60 %

51 (2011)

Celkem nechápu tolik negativních hodnocení. Jasně samozřejmně viděl jsem už lepší filmy, ale taková tragédie to zase nebyla. Spíš průměr žánru, nápad není vůbec zlý, herci jsou taktéž vcelku v pohodě. Jediné k čemu bych snad výtku měl jsou masky emzáků, které mě přišly jako by patřili někam do béček osmdesátých let. Jinak v pohodě. 50 %

Zahrada rozkoší (1970)

"Pokusy o navrácení Antoniovy paměti jsou pak zdrojem četných tragikomických situací." - A kde jako ty situace byly ? Vždyť to byla slátanina na entou ... Pár scén, alespoň zpočátku působilo zajímavě, ale jak se film odvíjel dál, přestal být zajímavý, ale prakticky jen opakující se a nudný. Film jsem sice dokoukal ve zdraví, ale ten konec s mým zdravím dost zamával, takovou tečku za filmem jsem si nepředstavoval ani v céčkové parodii. 35 %

Nebojte se tmy (2010)

Rádoby horor na nedělní odpoledne pro nejmenší. Tmy se rozhodně nebojím a myslím, že po tomhle filmu se ani bát nebudu. Malý skřítečci, opravdu nepatří k tomu děsivějšímu. Snad jen úplně na začátku, kdy jsem nevěděl oč jde film působil jakž takž, ale pak už to byl jen velký sešup dolů. Výběr herců nebyl podle mě nejlepší volbou a představitelka hlavní dětské role mě celý film neskutečně srala. Podobně mě štval i český dabing, který opravdu stojí za to. 42 %

Thriller - drsný film (1973)

Tak trochu rozporuplný film, alespoň pro mě. Nápad film má, což o to, to by v pořádku, herci taky, stejně jako příběh. Ale způsob odvíjené děje se mi moc nelíbil. Ale co mě ve filmu iritovalo maximálně byly ty rádoby cool zpomalovačky, bez kterých by byl asi film o půl hodiny kratší, ale hlavně do filmu se vůbec nehodili. A celková atmosféra taky nebyla buhví co. 50 %

Terror Firmer (1999)

Naprostá úchylárna protkaná řadou naprosto geniálních, leč bohužel i naprosto stupidních scén. Proto je můj výsledný dojem rozporuplný a proto hodnotím jako průměr. Od tromy jsem už viděl lepší. 60 %

Temný vesmír (1993)

No co k tomuhle filmu říct ? V hlavní roli bylo monstrum, tentokrát né to z vesmíru, ale astronaut, který zmutoval v důsledku mimozemských spór ... Kde se spóry vzali a odkud, to není moc z filmu patrné. Snad jen, že by "zaklepali na dveře" jinak nevím. No monstrum bylo, jak bych tak řekl, moc gumové. A to doslova, byla tu gumová hrouda čehosi na němž byly patrné jen jakési končetiny ala kudlanka a hlava, která se tak trochu snažila kopírovat vetřelce. Místo zubaté tlamičky v zubaté tlamě, si tenhle vystačil s "jazykem" kterým vysával z obětí tekutiny. Ačkoliv i tohle monstrum bylo zubaté tak své gumové tesáky nikdy nepoužilo a jen švihalo jazykem. Prostě s vyjímkou scény kdy příšera zaútočí na chýši, bylo celou dobu neskutečně statické a k ničemu. Partička vědců + natáčecí štáb, byla klasická parta céčkových skoro herců a hraní podle toho tak vypadalo. Co se závěru týče, tak byl dost neuzavřený a dával obstojný prostoj pro natočení dvojky, ale pak se někdo probral a tuto myšlenku zavrhl. Myslím, že film měl jistý potenciál, ale bohužel vše bylo špatně, gumová příšera, otřesní herci, špatná hudba, ještě horší triky ... jednu hvězdu dávám za vcelku sympatické (leč moc gumové) monstrum a jednu přidám z nostalgie. 30 %

The Sleeper (2012) odpad!

To zas byla jednou sračka ! Trapná napodobenina teen vyvražďovaček let minulých moc nefungovala. Vraždící maniak byl spíš jen úchyl s kalným pohledem než skutečný maniak. Herečky byly sice hezký, ale moc toho neukázaly. Vrah se taky moc nepředvedl, většinu akcí smázl jedinou ranou. Navíc mnoho scén bylo maximálně samoúčelných, protože vrah byl samozřejmně v jeden okamžik na deseti místech a ve filmu se nachází mnoho dalších logických kiksů. Shrnuto a podtrženo, žádný kozy, žádný gore, žádné nápady, ale o to vrchovatější porce kiksů a logických chyb. 12 %

Temná hvězda (1974)

Obtížně hodnotitelný film. Film o posádce vesmírné lodi Dark Star, která ničí "nestabilní" planety. Během své mise narazí na inteligentní, leč škodolibý život vpodobě nafouklého plážového balonu s nožičkami, přijdou o zásobu toualeťáku, kapitána a všem pomalu hrabe. Shodou okolností se pokazí počítač a jedna pum, která je určená k ničení planet si postaví hlavu a rozhodne se neodpoutat se od lodi a vybuchnout na lodi. Série absurdních situací je místy komická a místy i tragická. Zvláštní efekty jsou jako od Eda Wooda a herecké výkony stojí taky za prd. Přesto si myslím, že film stojí za shlédnutí, ale nevím vlastně proč. 60 %

Ovládací panel
3 body