djbarrel

okres Teplice

2 body

1 10 19 28 34 35 36 37 následující >>
    • 3.11.2009  21:22

Takže film odehrávající se ve skladišti, jedné chodbě, plus mínus dvou místnostech s pěti herci nevypadá nic moc. Když připočteme komické efekty, gumové třízubé monstrum co rádo škrtí a rozdává pravý háky , už to vypadá jako slušná fraška. Zvlášť když nejlepší neplechu i rádoby lekací momenty způsobovala půlmetrová plyšová krysa ... Nicméně vzhledem k délce jen málo přes hodinku se ve filmu takřka pořád něco děje a snad nebýt úvodní nudné dvacetiminutovky a zbytečně roztahaného souboje s monster-mimi jsem se docela slušně bavil. Dvakrát bych tuto perlu B-filmů let osmdesátých asi nezvládl, ale takhle v pohodě :-) 59%

• 3.11.2009  20:06

Velice podařená romantická komedie, ačkoliv romantické filmy moc nemusím, tohle je vyjímka. Simon Pegg jako vždy skvělý. Dobře jsem se bavil a ačkoliv délka filmu atakuje dvouhodinovou hranici, vůbec jsem se nenudil. 4 hvězdy jsou zasloužené. 82%

• 3.11.2009  01:47

Takže ... čisté zlo ukryté na dne jezera v zatopeném městě, které se snaží dostat zpět na povrch ... Mno námět je docela originální, ale zpracování pokulhává, většinu času jsem se nudil a žasl nad "inteligencí" postav. Skutečnost, že jim po "ataku zla" klesla inteligence tak na 45 je pochopitelná, ale i bez zla byli postavy tak kolem čísla 50 ... Film trpěl nudou a efekty taky byli, mno řekněme slabší. Slibný námět, který pohřbilo zpracování, škoda, snad někdy příště. 40 %

• 3.11.2009  00:32
    Leviathan (1989)

Stačí vzít nestvůru trochu jako z Věci , prostředí z Vetřelce a usadím to na dno moře jako Deep Star Six , co mi z toho vznikne ? Leviathan ... Vcelku solidní dílko, které však postrádalo tu dusivou atmosféru výše zmíněných a monstrum taky nic moc, trochu moc gumový. Solidní pokus, ale kvalitám např. Vetřelce se ani nepřibližuje. Ačkoli se ve filmu pořád něco dělo, já jsem se trochu nudil. 58 %

• 2.11.2009  22:23

Brutální nářez ! Hektolitry krve stříkající po zdech, střeva plazící se po chodbách, kung-fu kněz, zombie mimino a mnoho dalšího ... a scéna se sekačkou , k tomu není slov. A navíc vtip a sranda kam se podíváš. Opravdu jeden z nejzábavnějších filmů co jsem kdy viděl. 5 hvězd zasloužených. 92 %

• 2.11.2009  22:15
    Izolace (2006)

Problém Izolace je fakt, že je taková nedotažená. Hororová komedie to není ani náhodou jako například Soumrak mrtvých. Ortodoxní komedie taky ne, postrádá vtip, je zde sice mnoho situací které by za úvahu stály, pořád se ale nemůžu zbavit dojmu, že vtipná místa jsou vtipná neúmyslně. A konečně hororová vyvražďovačka by buď měla mít hektolitry krve a nebo atmosféru, bohužel Izolaci se nedostává ani jednoho. Celkově slabší průměr, který sice neurazí, ale určitě nenadchne. Já jsem se teda nudil. 42 %

• 2.11.2009  18:01
    Wolf Creek (2005)

Na první pohled klasická slátanina na téma kterak skupinka lidí vyrazí do divočiny a tam potkají jednoho či více maniaků jejichž úmysly nejsou rozhodně křišťálově čisté ... 1000 x otřepaná klasika, která ale v tomhle případě skvěle funguje, protože má něco co mnoho filmů postrádá, a to něco je atmosféra. Hustá atmosféra, která by se dala krájet dělá z tohoto filmu skvělý horor. 75 %

• 2.11.2009  17:55
    Suprhrdina (2008)

Perfektní parodie na všechny ty filmy o hrdinech. Smál jsem se tak 90 % filmu. Dost nářez. U mě tohle funguje na výbornou. 90 %

• 28.10.2009  15:38

Vcelku slibný námět, ale byl zabit prapodivným chováním hlavních postav, mizernými triky a chaosem. Navíc se většinu času nic neděje a na konci se rozpoutá peklo, které dokáže zarazit neohrožený hrdina. Zajímavý námět sklouzl ke kýčovitosti a já jsem se ani nebavil, ani jsem se nebál, ale věřím že kolem roku 1985 působil film o dost lépe. Na mě ale nezapůsobil. 45 %

• 28.10.2009  15:30
    Pterodaktyl (2005)

Tak nevím, jestli to byla parodie nebo vážně myšlený film ? Jestli parodie, má u mě 5 hvězd, ale asi ne ... Toto dílko je opravdu perla ne B filmů, ale asi Z filmů. Je tu všechno, banda dementních vědátorů, banda dementních záporáků, žijících ve stanech, banda dementních vojáků, banda dementních pterodaktylů a jeden chytrej pterodaktyl ... Hektolitry krve, dementní hlášky, hromada mrtvol a drsně se tvářící Coolio . A to vše kdesi v turecku u prahy asi ... Film stojí za shlédnutí, protože tohle se opravdu nevidí každý den. 0 %

• 28.10.2009  14:50

Film by se dal rozdělit na dvě poloviny, ta první je plná napětí , strachu a dramat ... bohužel končí ve chvíli kdy se tatík rozhodne vydat po stopách uneseného dítka, z roztřesené trosky se stává hrdina co neohroženě kosí jednohu mutanta za druhým. S přibývajícím počtem mrtvol a krve ubývá bohužel atmosféry a to je škoda. Jinak se jedná o velice kvalitní dílko a čtyři hvězdy, byť trošičku s přihmouřenýma očima, si film zaslouží. 75 %

• 28.10.2009  12:59

Já nějak nevím, možná je to jen má chyba, ale já jsem se docela nudil. Nebylo to špatné, nebylo to ani dlouhé, ale mě to prostě nebavilo 40 %

• 28.10.2009  11:35
    REC (2007)

Miluju filmy o zombících. Problém je, se poslední dobou moc kvalitních netočí, dokazuje to i například série Resident Evil. Popravdě i po shlédnutí traileru na tento španělský film jsem nebyl přesvědčen, že se objevil film který by se dal přirovnat k Noci oživlých mrtvol či Úsvitu mrtvých ... O to bylo moje překvapení větší že se takový film skutečně objevil. Tísnivá atmosféra, panika ... Skvělý film se zombíky nemusí mít stovky pobíhajících mrtvol ani hrdinu s velkou pistolí a ani nemusí ukazovat zkázu celého světa. REC je důkazem, že i v jednom paneláku se může odehrávat boj se zlem v nejčistší podobě a do poslední chvíle není nic jisté. Jeden z nejlepších hororů poslední doby a zaručeně nejlepší zombie-horor od Úsvitu mrtvých. 95 %

• 28.10.2009  11:33

První díl se mi líbil podstatně víc. Kdyby jednička nebyla šlo by to, ale takhle moc ne. Za hodně hustě vtipnou jedničkou hodně pokulhává. Je tam sice dost situací pro zasmání, ale je to spíš takový to " jé haha" a ne válení se smíchy jako u jedničky. Nějak jim došli nápady a šťáva. 58 %

• 28.10.2009  11:31

Pravá negerská komedie :-) opravdu jsem se u toho filmu bavil, tohle u mě funguje, pro mě jedna z nejlepších komedií. 95 %

• 28.10.2009  11:20

Opět slabý odvar na téma Čelisti. Byli 4 a dali si slib, po letech jednoho zabil žralok a zbývající 3 dodrží slib a pomstí se . Tak jednoduché to je. Nic víc nic míň. Atmosféra se nedostavuje a navím mám pocit, že většina scén se žralokem, včetně závěrečné exploze žraloka, pochází z filmu Poslední žralok ... Slabé 2 hvězdy. 30 %

• 28.10.2009  11:18
    Vražedné vody (TV film) (2006)

Jelikož mám filmy s vodními obludami rád tak byli Vražedné vody skoro povinnost. Bohužel se nejedná o horor, ale něco jako dobrodržně akční film. Nechybí sice ani sexy profesorka, klaďas s nevyřízenými účty, ani kvalitní záporák a i obluda se dostavila, ale u filmu jsem se dost nudil a atmosféra nulová. Rozhodoval jsem mezi 1 a 2 hvězdami, ale dávám dvě protože mám pro tyhle filmy slabost. 35 %

• 24.10.2009  15:53
    Bytost (1982)

Hustá duchařina, podle mého názoru lepší než Poltergeist a podobné duchařiny. Punc skutečné události dodává filmu ještě větší šmrnc. Kvalitní film s mrazivou atmosférou. 85 %

• 24.10.2009  15:51
    Beetlejuice (1988)

Když jsem film viděl poprvé byl jsem malý a udělal na mě dobrý dojem, příšery, záhrobí, sranda, to všechno mě bralo. Nedávno jsem na něj koukal znova a kouzlo vyprchalo, nicméně z nostalgie a snad i trošku ze šíleného průběhu téhle hororové komedie, dávám 3 hvězdy. 55 %

• 24.10.2009  15:48

Být tohle označené jako komedie, získalo by to snad 5 hvězd, a nemít to nic společného s Evil Dead. A to je problém, je tam legrace, fakt jsem se bavil, suprový kostlivci a tak, ale čekal jsem něco jiného, něco jako horor a o tom bohužel nemůže být řeč. Když jsem film viděl poprvé nudil jsem se a žasl kam se poděl horor. Pak jsem se uklidnil a pustil znova a tentokrát jsem se už bavil dobře. Nicméně i přes to se pro mě jedná o velké zklamání. 55 %

• 24.10.2009  15:47
    13 duchů (2001)

Nic moc, ale možná je to jen má chyba, čekal jsem trochu víc po shlédnutí traileru. Takový průměrný, spíš podprůměrný film s krvelačnými duchy. 40 %

• 24.10.2009  15:44

Slabota, nechápu proč se Robert Englund nechal přemluvit k účinkování v téhle slátanině. Bezduchá vyvražďovačka bez nápadu není horor a ani komedie to není protože jsem se nesmál snad ani jednou. Úplně zbytečný film, co nic nedá a ani nepobaví. 25 %

• 23.10.2009  05:19
    Věc (1982)

Hustá atmosféra, přiměřená akce, neznámé nebezpečí, odlehlé místo v nehostinné pustině, všudypřítomná nedůvěra a strach ... To a mnohem víc dělají z filmu opravdu děsivý horor se vším všudy. 100 %

• 23.10.2009  05:01

Dokonalý film, drsný hlášky, drsný akce a vše s takovou ironií a nadsázkou. I přes poměrně dlouhou stopáž film krásně ubíhal, rozhodně jsem se nenudil a nakonci jsem měl pocit, že být to o hodinu delší, vůbec bych se nezlobil :-) . Perfektní kultovní film. 96 %

• 23.10.2009  00:29
    Hostel (2005)

Perfektní ukázka toho, že ani litry krve a hromada brutality nejsou zárukou dobrého hororu. Dvě hvězdy snad jen za to že jsem neusnul. 20 %

1 10 19 28 34 35 36 37 následující >>