Little Monsters (2019)

Na jedno shlédnutí se to dá, po druhý bych to už asi nedal. Zombie komedie by měla být spíš vtipná než infantilní záležitost jako toto. Bylo tam pár dobrých hlášek, pár zombíků i vypadalo solidně, ale nějak to podle mě nefungovalo. 55 % mohlo to být lepší

Choking Hazard (2004)

Strašná blbost. Ale opravdu. Jednu hvězdu dávám jen za odvahu něco takového natočit tady. Jinak je to čistá katastrofa bez atmosféry. 20 %

Země mrtvých (2005)

80 léta v moderní podobě. Tehdy pecka, po roce 2000 slabší a v relativně přímé konkurenci s Úsvitem mrtvých je to slabší Béčko. Není na tom nic špatného, ale vedle zmiňovaného Úsvitu mrtvých prostě neobstojí. Na jedno shlédnutí super, ale víckrát bych ho bohužel nepustil. 65 %

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Skoro jako každý, jsem i já pár dílů viděl. Možná jsem nebyl správný puberťák v době vysílání a možná je to tím, že se mi Buffy moc nelíbila, ale mě to moc nebavilo. 50 %

Hotel Transylvánie (2012)

Na film jsem se koukal s neteřema z "donucení" , ale nakonec to bylo fakt docela pěkné. Prostě animák plný zábavných monster. 65 % Na jedno shlédnutí, úplně v pořádku.

Krvavá nevěsta (2019)

Komedie ? 100% NE ! Horor ? ... no možná trochu. Thriller ? Ano a velmi kvalitní. Místy až absurdní, ale opravdu kvalitní thriller s hororovými prvky co rozhodně za shlédnutí stojí. Celý film mě bavil a to i bez té slibované "komedie". Na konci se tedy trochu černého humoru objevilo, ale asi to bylo tak akorát. 77 %

Mrtví neumírají (2019)

Jedna hvězda za herecký obsazení, které ale ani moc využité nebylo a zbytek je spíš k smíchu nebo upřímně k pláči. Horor 5%, komedie možná 10% ... možná dvě tři hlášky při kterých jsem se trošku pousmál, jinak nic. Zombie komedií je hodně a rozhodně se dají najít lepší. U ryze zombie filmů to platí taky. Hodně keců, málo činů. Zombie, UFO, parodie na Kill Billa, hodně moudrých keců, hodně blbých keců, ekologická katastrofa ... nevím no. Nuda, nebavilo mě to a nenašel jsem na tom nic co by za to stálo. Opravdu nevím a jediná věc co mě po skončení filmu trápila byla otázka : Proč ?! 15%

Noční můry z temnot (2019) odpad!

Jako vážně ? Za mého mládí se takové filmy dávali na nedělní odpoledne v kategorii "dobrodružné", nějak jsem nepochopil co ve filmu bylo horor nebo thriller. Opravdu směsná trapárna a opravdu jsem se nudil. 12letý divák s lehkou mentální retardací by snad mohl mít z filmu zamýšlený zážitek, pro mě to byla trapnost nad trapnost. A to řekněme si upřímně námět nebyl vůbec zlý. Buď jak buď nechápu hodnocení nad 50% ... za co ? Za dětský příběh ? Za trapné efekty ? Za směšné masky ? Horor to bylo dokoukat do konce. 10%

Všechno nejhorší 2 (2019)

Zkraje filmu jsem se dost zděsil. Ten asiat mi byl strašně nepříjemnej a ještě ta story ohledně stroje na zpomalení času co se vymkl kontrole mě dost iritoval ... nicméně film nakonec nabral solidní tempo, děj se začal malinko zamotávat a nakonec se vše v dobré obrátilo a film mě začal bavit. Navíc jsem se opravdu nasmál , komediální stránka fungovala naprosto výborně. Což se bohužel o té hororové říct nedá, ale to bych chtěl asi moc. Každopádně příjemná oddychovka na ukrácení dlouhé chvíle. 65 %

Zombieland: Rána jistoty (2019)

Příjemná popkornová zábava. Film svižně utíká, postavy jsou klišovitě barvité, některé efekty jsou trošku trapné, ale v celku to dobře funguje.Je to hlavně komedie a tak se to musí brát. Jako horor by to nefungovalo ani trošku. Původně jsem chtěl dát čtyři hvězdy, nakonec, ale musím jednu ubrat za ten konec, protože se mi zdál poněkud odfláknutý. Śkoda, ale jak jsem už psal, jako komedie to funguje, i když asi jen na jedno shlédnutí. 67%