djbarrel

2 body

1 2 3 4 5 6 7 10 19 28 37
    • 27.12.2016  20:12
    Hmyzáci (2015)

Celkem koukatelný horůrek o hmyzích útočnících tak trochu ve stylu let osmdesátých. Leč nepřináší nic moc nového a ani efekty příliš neoslní. Solidní jednohubka, po druhé bych to, ale vidět nemusel. 40%

• 17.9.2016  22:57
    Grimsby (2016)

Já nevím jak tohle hodnotit. Jakože několik scén bylo fakt best - sloni, cucání jedu atd ... nicméně jako celek až tak moc nefunguje. Zřejmně film vystřílel silné náboje už na začátku a pak už neměl jak překvapit. Ačkoliv tempo je celkem svižné, malinko jsem se u filmu nudil. Což se mi obvykle u komedií, navíc takhle šílených nestává. Ať tak či onak film za shlédnutí stojí, už jen proto aby si každý udělal svůj názor. Dalo se to, ale podruhé bych už nemusel. 66 %

• 17.9.2016  22:54

Celkem vzato tohle není můj šálek kávy, nicméně film vcelku pobavil. Rozhodně zajímavé exkurze do minulosti a rozhodně zajímavý vznik vibrátoru :) . Jako léčebná pomůcka se opravdu osvědčil a funguje dodnes :D 65 %

• 17.9.2016  22:49

No nevím, tk trošku vykrádačka Hřbitova domácích zvířátek a tak trochu indická duchařina. Co říct, moc to nefunguje. Většina zvratů je příliš klišovitá, takže člověk hned ví o co jde a co se bude odehrávat dál. Malinko potěšil konec a dvě solidní lekačky, ale to je dneska docela žalostně málo. Jakž takž dvě hvězdičky. 37 %

• 17.9.2016  22:44

Ne že by tedy námět byl nějak špatnej, to fakt, ne, ale zas ta klasika. Superhrdina se potlouká městem, cestou za spravedlností a pomstou, nikdo na něj nemá a když dojde svému cíli tak si uvědomí, že pomsta nemá smysl a nakonec ho původně zamýšlená oběť zachrání ... ? To jako vážně ? Dalo se na to koukat, ale slušný námět byl zazděn hromadou klišé. Dvě hvězdy s odřenýma ušima. 38 %

• 14.7.2016  21:27
    Tísňové volání (1985)

Nuda, nuda, nuda a zase nuda. Melancholické bloudění příslušníků VB po liduprázdných ulicích Prahy a sem tam nějaká ta lůza. Dějová linka žádná, děj žádný, prostě nic. Dívat se 78 minut na vypnutou televizi poskytne divákovi hodnotnější zážitek. 10 %

• 28.3.2016  18:35
    Deadpool (2016)

Bomba, spousta humoru, hlášek, spousta akce a opravdu spousta krve. Opravdu neortodoxní hrdina :) Plácat tu játra nemá smysl. Smysl má ten film vidět. Je to prostě paráda a ani minutu jsem se nenudil. 95%

• 29.2.2016  20:08

Zcela upřímně jsem se bavil. No fakt. Některé scény byly vysloveně boží. Film měl slušné tempo a nedocházel mu dech ani ke konci. Což je někdy problém, vtipy se opakují a už to není vtipné. No v tomhle případě se to nestalo a já se poměrně dobře bavil. Scéna s trampolínou byla fakt best a vůbec celý film byl dobrý. Možná je mé nadšení způsobené i tím, že jsem si od toho tolik nesliboval, ale opravdu se zas jednou povedla zombie komedie která nebyla trapná. 75 %

• 29.2.2016  20:04
    Projekt Černá Voda (studentský film) (2015)

Krátkometrážní horor, původ ČR a hodnocení 70% to byly atributy, které mě přiměli shlédnout tento "Projekt" . Po shlédnutí jsem si přečetl "Zajímavosti" a hned to dává větší smysl. Rozpočet 4000 Kč a hraní bez scénáře ... jo přesně takové to bylo. Jako nebyla to úplná tragédie, ale půl hodinka byla asi moc, vzhledem k tomu, že film šlape na plyn hned od začátku, žádná zbytečná omáčka. Jenže v tom tkví kámen úrazu, ono 25 minut pobíhání ve tmě z čehož posledních 10 minut se ozývá jen zoufalé "Káťo" , to unudí každého. A ani ty dvě lekačky ke konci moc nefungují. Buď by musel mít "Projekt" maximálně 10 minut, nebo by musel přijít s něčím trošku jiným, což se v tomhle případě bohužel nestalo. 38 %

• 21.2.2016  19:00
    Cabin Fever (2016)

Překvapivě dobrý remake. U originálu mě sralo, že si film hraje na mega hustej horor, kterým ovšem nebyl. Tenhle remake si hraje jak na horor tak i na komedii a musím uznat, že mu to celkem jde. Pominuli idiocii některých (všech) postav, film mě celkem bavil. Hezká příroda, pěkný herečky, dobrá hudba a slušně přepracovaná slátanina na kterou se teď už dá koukat. Není to oskarový film, ale příjemná popkornová zábava. 75%

• 22.11.2015  16:49

Kdyby ten film natočili někde v Americe dal bych 3 hvězdy, ale protože je náš dám 4 . Ne snad proto, že bych byl zapálený patriot, ale ten film je na naše poměry dost dobrej. Asi první Český horor, který se mi fakt líbil. Takže palec hore. 70 %

• 22.11.2015  13:27
    Smrtgasmus (2015)

Docela dobrý. Dobrý je za tři. Na lepší hodnocení je tam málo hororu i málo komedie. Pár vtípků bylo top, ale jinak spíš hluchý místa. Připomínalo mi to horory z osmdesátých let, které byly podobně vtipné - i když neúmyslně. Příjemná Novozélandská oddychovka, nicméně podruhé bych si to asi nepustil. Ke kladům patří masky, které byly celkem zdařilé a za které by se nemusely stydět ani vážnější kousky. Pro fandy metalu povinnost, pro ostatní na vlastní nebezpečí. 60 %

• 17.11.2015  20:03

Zcela upřímně docela podhodnocený film. Není to zrovna Hollywood a děj je dost klišovitý, zápletka předvídatelná stejně jako charaktery. Nicméně podle mě je to takový levný odvar křížence Věci a Slizu, takže příjemná popkornová zábava. 60 %

• 17.11.2015  20:00

Dobrý a vzhledem k současné situaci stále aktuální film. Bez rozmyslu 4 hvězdy nicméně vyšetřovatelka FBI mě srala naprosto neskutečným způsobem a tak jednu hvězdu musím sundat. V případě takovýchhle teroristů by neměli existovat hranice ... 70 %

• 7.11.2015  13:21

Za mě naprosto šokující překvapení ! Tenhle film bych málem minul, už název se mi moc nelíbil. Navíc spojení kovbojky a kanibalskýho hororu rozhodně smrdělo průserem. Nicméně celkem vysoké hodnocení mě přimělo ten film zkusit. A jsem za to rád. Skvělé herecké obsazení, zajímavý příběh a spousta dusivé atmosféry, no a nakonec pěkných pár gore scének. Někomu se nebude líbit rozvláčné tempo filmu, nicméně i přes to film utekl celkem svižně. Ač by se některé části jako třeba výprava pro rukojmí dali zkrátit, myslím, že ve filmu mělo vše svůj účel a rozhodně jsem se nenudil. Dalším z plusů je podle mě, že ve filmu nebyla žádná extra vyzdvihnutá postava, takže se ani nedalo předvídat kdo přežije a kdo ne. I když mé tipy skoro vyšly :) Suma sumárum, velice nevšední, atmosférický snímek. 90%

• 25.8.2015  08:10

Ve své podstatě tuctová romantická komedie, která je ale pojatá malinko jinak a já se u ní dobře bavil. Ačkoliv tohle není můj šálek kávy, docela mě to zaujalo. Některé fórky byli vyloženě luxusní, jiné už méně. Na filmu oceňuju absenci hluchých míst a slušné tempo po celý film. Rozhodoval jsem mezi 3 a 4 hvězdami a i když bych se asi klonil k těm třem (film není ničím extra nápaditý) za tu příjemnou zábavu jednu hvězdu přidám. 72 %

• 17.8.2015  15:43

Film je tak trochu zkříženinou Hřbitova domácích zvířátek s Hráči se smrtí. Bohužel výsledek nedosahuje kvality ani jednoho z nich. První půlka filmu byla vcelku OK, zajímavé experimenty, oživení pesana, podivné pesanovo chování ... jenže pak se na scéně objevili muži v černém a další vývoj se už ukázal jako velice, ale velice předvídatelný. Každopádně maximálně prvních 5 minut po vzkříšení Zoe se ještě dalo, jenže pak film nabral obrátky, bohužel špatným směrem. Objektivně je to na dvě hvězdy, subjektivně jednu přidám, za pár slušných lekaček. 50 %

• 17.8.2015  15:35
    Backcountry (2014)

Bylo nebylo ... hustej týpek jak ranní průjem vytáhne svou milou na dobrodružnou cestu k jezeru, kde jí chce požádat o ruku. No trochu přepálí svoje schopnosti a trošku se ztratí. Navíc v lese se potuluje takovej přerostlej Haribo no a tím se to celý posere ... No nevím, filmy s dodatkem " Podle skutečných událostí " většinou diváky přilákají, ale tohle asi nebylo úplně nejšťastnější. Hodinu se dívat na to jak se dvojice prochází lesem, pak je tam pár zlomených větví, jedna scéna kde Haribo obchází stan no a nakonec útok, který trvá minutu. A dalších půl hodinky slečna zdrhá. Víc než jí naložil Haribo, si slečna naložila sama během útěku. No a to je asi tak všechno. Díval jsem se na to v práci s kolegou, tak se to dalo, ale dívat se sám tak usnu. 40 %

• 25.6.2015  21:22
    Zátah 2 (2014)

Asie v nejčistší formě. Kde jednička končí, dvojka začíná, a to doslova. Přibyla ač je to k nevíře brutalita i krev a taky počet postav. Rozdíl je jen v tom, že v jedničce byl Rama jen jedním z několika dalších, tak teď je jediným spravedlivým a správným hrdinou s ještě víc (opravdu je to možné?)nadlidskými schopnostmi, že by i Superman záviděl. A pak to, že v jedničce byl jen jeden kvalitní záporák (Mad Dog), kdežto ve dvojce je tu kromě Mistra s karambitem i jednooká kladivářka a svérázný hráč baseballu. Ve filmu mě jinak zaujaly jen tři věci. Brutalita scény "kladivářka v metru", smrt kladivářky jakožto asi první zahynuvší žena a finální karambitový souboj na který si oba hrdinové vybrali velký počet životů. Tolik krve,síly a životů to není ani v PC hrách. No konec si nechává vrátka pro případný třetí díl, tak uvidíme zda se z toho ještě pokusí něco vymačkat, ale jestli jo, tak si Rama bude muset předplatit alespoň další stovku životů. 84 %

• 24.6.2015  20:14
    Louis Cyr (2013)

Životopisné drama, které se reality zas až tolik nedrží. Což ovšem na škodu není. Podstatné je že se drží celkem věrně Cyrových výkonů, které lze dnes samozřejmě zpochybnit, nicméně dobová fakta hovoří jasně (plus mínus). Povedené drama o jednom z nejsilnějších lidí, který kdy žil, jsem shltnul na jeden nádech. Jedinou podstatnou historickou chybou je vykreslení postavy Horace Barré, který byl dost degradovaný ve filmu, ačkoliv historická fakta tvrdí, že byl pakticky stejně silný a v několika ohledech evidentně silnější o čemž svědčí fakt, že některé Cyrovi rekordy překonal právě on. 85 %

• 24.6.2015  20:09

Další kousek z nové série Slečny Marplové byl pravděpodobně o dost lepší než ten šílenej Karibik. Prostředí typycké pro Marplovou, ovšem rychlost akce byla přesně opačná. Rozhodně ta část s tou "noční akcí" mi opět připomíná poslední díly Poirota. Nové série je jaksi " NeMarplovská". Alespoň podle mě. Jak říká moje matka - Marplová je příjemný film na usínání. Tím nemyslí, že je tu nudný blivajz, ale že se jedná o film s poklidným tempem při kterém usnout lze. V tomhle případě to bohužel neplatí. Bohužel. 68 %

• 24.6.2015  20:04

Já nevím no. Na nové díly Slečny Marplové jsem se dost těšil i když mi Julia McKenzie moc k srdci nepřirostla, ale když už hold nejsou nové kousky s H. Poirotem, tak alespoň tohle. No upřímně ze začátku jsem byl jako ve snu, hrůza a děs. V polovině se to dramaticky zlepšuje a konec je vyložená chuťovka. Co mě ovšem zarazilo nejvíc, byla celkem solidní podobnost právě s Poirotem. Nevím jestli za to mohla i ta exotická destinace, ale skoro celé pátrání slečny Marplové mi až nápadně připomínalo styl slavného detektiva. Buď jak buď film to rozhodně není špatný a zvlášť konec se povedl, ale mě prostě Slečna Marplová a Karibik dohromady moc nejdou. 65 %

• 13.6.2015  15:29

Asijská mlátička v celé své kráse :) Ono se od nich moc jiného čekat nedá. Příběh byl dost o ničem a ani na konci jsme se vlastně nedozvěděli jak to celý bylo. Nicméně film byl v podstatě jen o různých soubojích a akční stránka filmu nebyla o nic ochuzena. Co na tom, že by aktéři museli být supermani, protože takový výprask by málokdo přežil. Jako je fakt, že film přežil jen málokdo a to na obou stranách. 76 %

• 21.3.2015  14:36

U tohohle filmu si nejsem 100% jistý jak hodnotit. Ne, že by něco nebylo dobře, to ne, hluchá místa, nedostatky v charakterech nebo špatné bojové scény, nic z toho se nedostavilo. Na jednu stranu mám sto chutí dát plný počet a na druhou stranu tak max dvě hvězdy. Možná za to můžou větší očekávání, kdo ví, každopádně film je to dobrý, se slušnými hereckými výkony, přesto se nemůžu zbavit toho rozporuplného pocitu. 78 %

• 21.3.2015  07:48
    V Bruggách (2008)

Stylová krimi komedie s dramatickými prvky, kterých naštěstí bylo podstatně méně, než těch komediálních. Příjemná oddychovka, plná suchého anglického humoru. To já můžu. 80 %

• 20.12.2014  16:19

Podle hodnocení jsem čekal, že to bude opět jen sračka v duchu přiblblý trojky. A hle, nestalo se tak, v podstatě se dá říct, že čtyřka, trojku prakticky ignoruje a navrací se "ke kořenům" , tj. stísněné prostory, tma, mrazivá atmosféra. Série REC má své kouzlo a nutno říct, že čtyřka napravuje reputaci po tom svatebním kiksu. Moc pěkné. 75 %

• 20.12.2014  16:10
    Sharknado 2 (TV film) (2014)

Kde jednička končí, tam dvojka začíná. Ve zkratce opět to samé, hory nesmyslností popírajících fyzykální zákony i zákony zdravého rozumu, otřesné digitální efekty a otřesné herecké výkony. Kdyby se všichni netvářili tak vážně a označení bylo "parodie" nikoliv "horor" dal bych plný počet. Protože v průběhu filmu jsem se opět (podobně jako u jedničky) neubránil záchvatům smíchu. I když z asi jiných důvodů než tvůrci zamýšleli. Každopádně s jedničkou má dvojka společný i opravdu epickej konec. Reálně je to odpad odpadů, jako parodie je to na plný počet. Každopádně stojí za to vidět. 40 %

• 30.10.2014  21:49
    Lucy (2014)

Vizuál na 5 hvězd, nápad na tři a příběh s odřenýma ušima na jedinou. Nevím no, čekal jsem asi víc než jen filozofický žvásty, japonskou mafii a výlet ke zrodu vesmíru. 60 %

• 30.10.2014  18:47

Začátek byl skoro na 5 hvězd. Napínavý, ponurý, temný ... no už po pár minutách se to začalo rozkládat a někde uprostřed jsem už začal uvažovat o Odpadu! Taky aby ne, děj je dost klišovitý a je jasný, že parta děcek jejichž jedinou zábavou je se pořádně opít a zhulit, nebude slibovat dál nic moc. A bohužel opravdu to bylo takhle špatné. Chvílemi se to zvrhalo v takovou komedii nebo parodii a ten konec to bylo úplně mimo. Po pár dnech se mi to rozleželo, takže Odpad! dávat nebudu, přece jen už tu byli větší paskvili, jedna hvězda za úvod a druhá hvězda za několik komediálních scén s praštěným pěstitelem konopí. 38 %

• 18.10.2014  20:43

Po dlouhé době fakt skvělý sci-fi. Moc se o tom rozplývat nebudu, prostě stojí za shlédnutí. 93 %

1 2 3 4 5 6 7 10 19 28 37