MEG: Monstrum z hlubin (2018) odpad!

Proboha jak tomu mohl někdo dát 5 hvězd ??? Celkové hodnocení 61% ? Za co ? Za trapný klišovitý děj, který jsem dokázal odhadnout s hodinovým předstihem ? Za trapné herecké výkony ? Za hromady patosu a rádoby drsných pohledů ? Tohle byla opravdová sračka, čistý průjem a sledování filmu jsem opravdu odtrpěl. Být film o 10 minut delší vyrvu si oči ! 0% absolutní shit !

Nikdys nebyl (2017)

Film se snaží být drsný a syrový, ale moc mu to nejde. Prokliky do minulosti byli tak časté, že byly víc než cokoliv jiného pouze rušivé. Dokoukáno do konce, ale upřímně jsem se moc nebavil. 40%

Delirium (2018)

Celkem dobrý, pár lekaček a tak ... ale ten konec to dost zazdil. Tedy upřímně atmosféra umřela když se objevil "bratr" od tý doby to šlo do pekel. Ale nakonec koukatelné to bylo, ale nemůžu se zbavit pocitu, že film měl podstatně vyšší možnosti. 58 %

Tiché místo (2018)

Zklamání, dlouze a pracně budovaná atmosféra zmizí jako mávnutím kouzelného proutku v poslední třetině, aby se z mysteriózního hororu a psychologického dramatu stalo nudné béčko. A přitom tam bylo všechno ... ale ten konec to zazdil, bohužel. 60% tři hvězdy s odřenýma ušima.

Rubber (2010)

Tenhle "film" je těžké hodnotit. Logiku v tom nehledejte. Telepaticky vraždící pneumatika co se valí silnicí a zvládne třeba i sprchu, nebo se kouká na televizi ... kde hledat logiku ? Ale zábava tam je. Rozhodně scéna kdy se pneumatika "převtělí" do dětské tříkolky a spolu s gangem dalších pneumatik se pravděpodobně (?) rozhodne zaútočit na Hollywood stojí za shlédnutí. 60%

Terrifier (2017)

Původní kraťas jsem neviděl. Takže nemůžu srovnávat. Tohle je klasická vyvražďovačka nejvýše B typu let osmdesátých, nicméně je to sranda. Debilní charaktery postav netřeba komentovat. Jako kraťas to ale muselo být dobré, protože v celém filmu už byla i docela nuda. 55%

The Titan (2018)

Zklamání ... námět nebyl úplně špatný a začátek byl taky v pohodě, ale pak se to začne ubírat dost špatným směrem a končí to vyloženě trapně a blbě. A přitom jak říkám, námět byl celkem cool. Škoda. 20%

Day of the Dead: Bloodline (2018)

Jelikož jsem viděl originál, mohu srovnávat. Oba dva filmy jsou celkem slušné, nicméně v originálu nebylo tolik blbostí a navíc měl podstatně lepší atmosféru. V současné době je těžké narazit na kvalitní zombie film a proto hodnocení asi trochu přestřelím, ale na druhou stranu nenudil jsem se. 55 %

Tenemos la carne (2016)

Já fakt nevím, za shlédnutí asi stojí, ale smysl moc nemá :) 35%

Hladoví (2017)

Bylo nebylo, parta lidí která se postupně rozrůstá, aby posléze byli její členi požráni zombíkama, se potuluje po kanadských lesích a loukách, sem tam se střílí, sem tam se všichni podivují nad pyramidou ze židlí, sem tam cáká krev, sem tam cáká víc krve, to hlavně když se mačetová lady ohání mačetou a pak všechno skončí vlastně tak jak to začalo ... Zvláštní film. 60 %