rasto87

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12
    • 19.3.2019  22:51
    Aquaman (2018)

Pre mňa totálna šupa. Dobré efekty, deja celkové spracovanie.

• 10.1.2019  11:37

Perfektne zahrane. Jedine čo ma fakt že vytočilo bol koniec filmu. Každý na konci plakal a ja som nadával.

• 21.11.2018  00:00

Na jedno pozretie fajn pobavenie. Avšak celý tento upgrade predatora moc nevyšiel. Pár scén vynikajúcich, ale ostatné zas klišé. Naozaj sa môžu učiť od predátora z 87. V dnešnej dobe a s technikou aká je ozaj bieda.

• 22.6.2018  23:06

Po dlhej dobe som si vychutnal film a ktomu marvelovku. Vynikajúco spracované či už dejovo, kostýmovo alebo fantáziou.

• 26.1.2018  20:27

Viem, že sa mnohých dotknem ale pre mňa osobne bola toto neskutočná strata času. Bože prečo to bolo vlastne tak dlhé? Celý dej filmu sa iba vezie chabým tempom, konečne sa zablysne nejaká akcia a zas bááác hodina trápenia. Nemôže Vás film baviť, keď ho pozeráte na tri krát a vypínate to kvôli tomu, že Vás to vlastne nebaví.

• 28.4.2017  12:36

Boyka opäť nesklamal.

• 28.4.2017  12:35

Krásne prepracované fantastické dobrodružstvo, ktoré mi pripomenulo nádych Haryho potera. Jednoducho povedané film pri ktorom človek zabudne na starosti.

• 27.4.2017  20:06
    Pasažéři (2016)

Pasažierov som si teda krásne užil. Vesmírne divadlo okorenené romantikou a príjemnou Jenifer. Ťažko povedať, ako by sme sa za chovali mi v takejto zložitej situácii. Zobudiť krásku a tajiť jej to alebo sa desiatky rokov viesť sám na lodi. Určite zaujímavá otázka, ale moja odpoveď by bola asi rovnaká ako Chrisova a to zobudiť Jennifer. Vynikajúci námet, ktorý bol veľkolepo natočený. Jednoduchý život dvoch ľudí na vesmírnej lodi, ktorý baví.

• 27.4.2017  20:01

Silný film, ktorý je plný emócii a smútku. Každý si musí o tomto filme urobiť svoj obraz, ale môj názor je, že tento film pochopia najmä rodičia, ktorí majú svoju maličkú lásku. Vynikajúci výkon Willa a taktiež ostatných. Ťažko povedať, kto tu bol vlastne v hlavnej úlohe, pretože všetky tieto slávne osobnosti, ktoré boli obsadené do deja si boli rovné a mali taktiež aj podobný priestor. Pár vecí doladiť a malo by to u mňa 5*

• 16.2.2017  23:26
    Kruhy (2017)

Hneď na začiatok poviem, že na prvý kruh z 2002 sa to nechytá. Pár scén trošilinku desivých a to tak všetko. Nato, že robili re-make po 15 rokoch, tak si mohli dať naozaj viac záležať. Dúfam, že druhá časť bude lepšia a kvalitnejšia. Musím povedať, že to bolo trošku sklamanie.

• 6.2.2017  10:27

Jednoduché, hrdinské, áno toto sa dá povedať na tento podarený kúsok Clinta Eastwooda. Sully je naozaj hrdina letectva, takto pristáť s lietadlom je naozaj ojedinelí kúsok, ktorý už nespraví asi nikto. Naozaj pri tomto filme si uvedomíte, že stačia len sekundy na to správne rozhodnutie.

• 20.12.2016  14:14

Nemôžem si pomôcť, ale je to haluz a to hlavne preto, že mi to pripomína moju partiu kamarátov akurát o dosť rokov mladšiu.

• 5.12.2016  08:51

Ja som si na tomto filme užíval najviac Margot Robbie, tá bola proste úžasná, psychicky narušená a jedinečná. Zbytočná postava bol trošku Ben Afleck, ten tam na tie dve minúty vôbec nemusel byť. Poslednú vec čo by som vytkol tejto zábavke, bolo len to, že postavy mali nechať viac vyniknúť.

• 10.11.2016  17:20

Bože mňa to fakt nebavilo. Zo staršími krotiteľmi sa to nedá zrovnať. Pre mňa osobne použité a natočené zúfalstvo, ktoré ma ničím nepútalo. Navyše použiť do filmy tzv. funny dialógy a scény s vracaním to je fakt o ničom a v tejto dobe to už moc nefunguje. Ja osobne by som to pustil jedine ak by deťom nech sa zabavia na casperoch či ako nazvať tých duchov. Na záver chcem len dodať, že CH. Hemsworth si toto fakt nezaslúžil.

• 5.10.2016  17:44

Pokus o remake, ktorý nie až tak úplne vyšiel. Kickboxer z 1989 bol jednoducho lepší a to už dejovo i akčne. Film je bez akčného grádu, postavy hrajú ale moc nepútajú.

• 5.10.2016  11:13
    Mělčiny (2016)

Slušný thriler, ktorý si takmer sama odohrala krásna Blake Lively a to bravúrne. Chvíľami naozaj napínavé dobrodružstvo, ktoré je však doplnené dosť trápnym záverom, ale čo už, je to film a nejak sa ukončiť predsa musí či nie?

• 5.10.2016  11:07

Kto by už len Warcrafta nemal rád? Milujem tieto fantasy filmy, kde predstavivosť tvorcov nepozná takmer hraníc, áno je to jednoduchšie keď to robíte resp. natáčate podľa najviac hranej hry sveta, ale i tak perfektné prepracovanie postáv, deja a taktiež efektov. Už teraz sa teším na pokračovanie.

• 1.6.2016  17:38

Viac depresie ako komédie. Však na druhú stranu otvorene dialógy o vzťahoch sexe a podobne. Na jedno pozretie to však stačí.

• 11.1.2016  21:45

Už by som konečne Leonardovi doprial oscara, pretože za tento herecký výkon si ho naozaj zaslúži. Pekný skvost pre oko diváka a to moje potešila najmä scéna s Grizzlym. Film však pôsobí aj veľmi realisticky a preto Vám pri niektorých scénach bude až zle. Vynikajúce

• 16.12.2015  23:00
    Everest (2015)

Ďalší vynikajúci pravdivý snímok o najvyššej hore sveta Mount Everest. Nádherné a skvostné zábery tejto zabijáckej hory, kde človek ničomu nerozkáže a len sama hora si dokáže zvoliť svoje počasie. Vynikajúce znázornenie zóny smrti a popísanie príznakov napr. hypotermie. Pozrime si však druhú stranu, či sa z Mount Everestu naozaj stála len zábavka pre bohatých, pretože obyčajný človek sa tam len ťažko dostane, keďže náklady na výstup stoja od 35 - 100 tisíc dolárov. Zas na druhú stranu, keď si pozrieme tento film, tak sa divák určite zamyslí nad tým, či by tie peniaze vôbec za to stáli, aby človek obetoval svoj život, zdravie za dosiahnutie niečoho čo my možno nepochopíme nikdy. V každom prípade si na začiatku tohto filmu žiadneho herca nepripustite moc k srdcu, alebo mu nevenujte moc sympatii, pretože pri výstupe na vrchol najvyššej hory sveta sa všetko zvrtne a vaši obľúbenci túto cestu pravdepodobne nezvládnu. Na záver pridám iba vynikajúce výkony hercov, perfektne znázornenie víchrice, dojímavé dráma, ozvučenie a hlavne ako som už spomínal krutou pravdou Everestu.

• 8.12.2015  20:07

Prví diel bol naozaj dobrý a dejovo pre mňa výnimočný, ale Labyrint - Zkúška ohňom je omnoho lepší, premakenejší, po efektnej stránke prepracovanejší. Divák sa naozaj ponorí do perfektne rozbehnutého scénara plného akcie, hororových momentov a taktiež emočných okamžikov. Dylan O´Brien sa naozaj vynikajúco rozbieha vo svojej hereckej kariére a ak bude jeho výkon tak dobrý ako v Skúške ohňom tak sa potom naozaj máme načo tešiť v treťom pokračovaní The Death Cure. Film má 129 minút, ale hlavne je to, že nenudí. Vynikajúca práca. Jedine čo by som tak trošku vytkol alebo mi chýbalo bol zas jedinečný Labyrint z jednotky.

• 7.12.2015  22:16

Pozrel som, videl som, celkom som sa pobavil. To najlepšie prišlo však na záver keď moja manželka skonštatovala, že to prečo tam nehral Jason Statham, ale tento podivín, šak s Jasonom to to omnoho lepšie a aj lepšie vyzeral ako kuriér. Myslím, že tento jej výrok bol veľmi výstižný

• 4.12.2015  23:00

Pár skvelých hlášok stálo naozaj za to. Naozaj riadne pošahaná rodinka na výlete.

• 3.12.2015  10:24

Zelene peklo o kanibalizme z 1988 som nevidel, ale ak to bolo niečo podobne mohlo to byť fajn. Nechutné? Áno mnohí si to povedia, že ty vole to je brutál, ako krájajú a žerú ľudí, ale zas na druhú stranu, čo vlastne čakali? Ísť k niekomu a čakať milé privítanie, že všetko bude fajn? Jasné dostali to a to v podobe toho, že kanibali videli aj v slávnych záchrancoch svojich nepriateľov, ktorí im kácali prales, ničili obydlia a tak sa im odvďačili. Zaujímavý pohľad na Chile a nádhernú džungľu a ešte lepší pohľad na starý domorodý kanibalský kmeň. Pre diváka je prvých 30 minút total nezaujímavých, nakoľko sa tu vedú len samé dialógy, ktoré nebavia. Návrat ku kanibalom bude mať mnohé diskusie, či sa to oplatí a či v dnešnej dobe budú kanibalovia vôbec ľudí zaujímať. Uvidíme.

• 2.12.2015  22:30
    Bojovník (2015)

Bojovník je dobrým filmom, najmä vďaka vynikajúcemu a kvalitnému hereckému výkonu Jake Gyllenhaala. V tomto snímku som mu veril naozaj všetko. Bojovník jednak ukazuje život boxéra na výslní, ktorý ma všetko, či už rodinu, bohatstvo alebo priateľov. Tu však môžme vidieť ako málo stačí, aby človek spadol až na samé dno a začal od začiatku ak to vôbec bude možné. Bojovník je vynikajúci i keď mohla troška lepšie zafungovať réžia. Mnohí hodnotia, že film nemal pointu alebo nebodaj emócie, ale ja tvrdím že ak tento film nemal emócie tak ja som asi na práškoch, pretože emócie tu boli priam citeľne, avšak sa treba do toho vcítiť. Slušné.

• 26.11.2015  20:23

Nemôžem si pomôcť, ale s mnohými komentármi tu nesúhlasím, pretože tragédiu som nečakal, s prvou časťou to neporovnával a nakoniec, keď to všetko zhrniem do jedného balíčka môžem povedať, že pre mňa to bol solidný akčný film.

• 19.11.2015  21:28
    Curve (2015)

Začiatok klasicky ako pri mnohých iných hororoch. Jasne idem inou cestou, stretnem náhodne okolo idúceho a ten buď bude zabíjať alebo mučiť. Áno presne to som čakal a film Curve ma prekvapil, pretože to nebola klasika o vraždení, ale bolo to príjemné prekvapenie v podaní survival.

• 18.11.2015  17:22

Nebudem sám ak poviem, že to bol jeden z najlepších dielov Mission Impossible. Naozaj výborné s množstvom akcie, humoru a hlavne originálnej zápletky.

• 20.10.2015  23:11
    Marťan (2015)

Musím poďakovať Ridleymu za perfektný zážitok. Ďalšie vynikajúce sci-fi po ešte lepšom snímku Interstelar. Marťan je však sci-fi, ktoré Vás najmä pobaví pri rozprávaní zábavného pohľadu na prežitie a preto tu nejaké filozofovanie a uvažovanie o planétach, čiernych dierach a pod. nehľadajte. Myslím, že Matt Damon si Marťanom získa veľké sympatie divákov, za to čo tu predviedol. Mne osobne sa to páčilo po všetkých stránkach a preto to beriem ako čerešničku tohto roku.

• 20.10.2015  22:59

Najväčšie pozitívum tohto filmu a zároveň i najlepšou scénou bola jednoznačne čerpacia stanica. Je však ťažké hodnotiť film pozitívne, keď zábavné scény alebo resp. scény ktoré držia diváka pri filme som zrátal na jednej ruke. Veľmi slabé.

<< předchozí 1 2 3 4 7 9 12