kingik

• 7.4.2010  09:44
    Vizita (TV pořad) (2010)

Zbytečný pořad.

• 29.3.2010  17:13
    TýTý 2009 (TV pořad) (2010)

Nechápu, že za tohle platím koncesionářské poplatky. Hanba a je mně na zvracení.

• 26.3.2010  13:40
    Profesionál (2001)

Steven Seagal se vydal tímto filmem na nudnou dráhu. Tentokrát spojil síly s Tomem Sizemorem. Jenže režii má Albert Pyun a ten pravidelně režíruje špatně, ale vždy má ve svých filmech dostatek akce. Jenže tady si svou účast akční scény naprosto rozmyslely a "seagalovka" bez pořádné akce se zkrátka neodpouští. Sice znám od Seagala ještě horší filmy než je tenhle, ale myslím si, že tento snímek si nic jiného než odpad nezaslouží, protože prostě mně jako divákovi nabídl akorát dvě mizerné akční scény, nudně tvářícího se Sizemora, špatného Hoppera a Seagal to se svým zapáleným výrazem už nevytrhne.

• 22.3.2010  20:38
    Operace Dunaj (2009)

Katastrofální film. A to po všech stránkách. Nejde jen o nevalnou technickou kvalitu snímku, ale hlavně jde o to, s jakou drzostí dokázali tvůrci filmu natáhnout do úctyhodné délky zápletku s polským tankem havarovaným v hostinci onoho osudného srpnového rána v roce 1968. Kdyby alespoň šlo filmu o nějaký seriozní pohled na citlivé téma, ale je smutné, že počáteční nevraživost k polským okupantům postupně přeroste v sympatie, ale aby to nebylo málo, ve filmu je k vidění i scéna, kterak do vesnice dorazí i ruský tank a v rámci absolutní antipatie k ruským vojskům, se staneme svědky vražedného tankového polsko-ruského souboje, v tu chvíli bylo dílo zkázy dokonáno. Herecký ansámbl čítající jména, jako jsou Holubová, Polívka, Hrušínský, Issová, Dušek nebo i Menzel byl hozen opravdu do ledové vody a režisér neměl cit pro vedení herců, navíc byl i mizerný vypravěč a evidentně se spoléhal na to, že herce jen tak mimoděk vrhne na plac a děj se vůle boží. Jenže Menzel s Hrušínským jsou herecky skoro až zoufalí a zbytku obsazení mně bylo skoro až líto, že vůbec v tomhle mohli hrát. A tak se sám sebe ptám, proč tenhle film vlastně vznikl?! Jeho výpovědní hodnota je nulová a celkově je to jeden z nejhorších filmů, které jsem viděl. Jít na to do kina, tak chci vrátit vstupné. Ahaaaaaaaa! To měla být komedie!. Hahaha. Naprosto čistý odpad.

• 12.12.2009  19:26
    Hills, The (TV pořad) (2006)

Lidé, kteří hrají v tomhle seriálu jsou tak chytří, že všechno znají a všude byli. Jejich starosti bych chtěl opravdu mít. Oni ani nemají starosti v pravém slova smyslu. Jejich jediným problémem je zda se zůčastní té či oné párty, jestli na ní bude ten či ona a jestli budou vypadat atraktivně pro tu nebo onoho. Takže jeden díl a ty "moudré" lidi s "moudrými" řečmi si víc do svého obýváku nepustíte. Jasný úpadek MTV když dokáže vysílat tuhle příšernost.

• 8.12.2009  14:53
    Tescoma s chutí (TV pořad) (2009)

Tak opět tu máme výpotek televize Nova, který disponuje stejně šíleným pojetím jako příšerné Babicovy dobroty. Jenže tentokrát tu nemáme Babicu, ale Markétu Hrubešovou, která moderuje dost křečovitě a povětšinu pořadu jen strnule stojí, nehýbe se a mechanicky odříkává nebo opakuje text. Prostě katastrofa. Vrcholem jsou díly, kdy s Vodochodským předvádějí, na co se používají některé pomůcky v kuchyni. Je to asi přednáška pro dementy, protože jinak si to nedovedu vysvětlit. Recepty nejsou dvakrát zajímavé, je to celkově uspěchané a silně nedovařený pořad o vaření a radách v kuchyni, a to vše servírováno polopatickou formou. Tak tohle teda ne vážená paní Hrubešová. Do jakých spodních vod jste to klesla? Nejsou role?

• 2.12.2009  16:15
    Mentalista (TV seriál) (2008)

Já nevím, že si nedají pokoj s těmi otravně koncipovanými seriály, kdy se v rozmezí 45. minut všechno vyřeší, pořád se tam vydatně kecá, když dojde na akci, tak jenom divák kroutí hlavou. Chápu, že v USA, když nějaký herec vleze do seriálu, tak je to ostuda, protože seriály se tam berou dost podřadně a o herci to svědčí, že buď byl slavný a není už o něj zájem, anebo teprve rozjíždí svou kariéru. A Simon Baker nikdy slavný nebyl, pár lidí ho zná, a tak ani nevadí, že hraje v této odpadové záležitosti. Seriál je to pochopitelně špatný a nijak se neliší od seriálové dikce a produkce z USA. Jinak ten díl jsem neviděl do konce. Nedalo se na to dívat a vypnul jsem to. Škoda proudu na takovou předvídatelnou ultrastupiditu v režii, kterou bych zvládl i já. Tak je to ubohé, a tebe Simone Bakere lituji, že v tom hraješ. Já bych honorář za tohle ani nechtěl. Tak moc bych se styděl, že jsem v tom hrál.

• 14.11.2009  09:50
    Zachraňte Willyho 2 (1995)

Přiznám se, že je tu spousta dojemných momentů. které diváka osloví, ale v povrchní režii Dwight H.Little se tyto momenty stávají přímo nesnesitelnými. On není nejhorší režisér a umí pracovat s postavami v ději, ale opravdovou životnost se mu tentokrát nepodařilo vtisknout, i když výběr herců mohl být důslednější a scénář nebyl žádný zázrak. Pro dětského diváka to bude snesitelné, ale z mého hlediska se věci mají tak, že jsem viděl daleko lepší dětské filmy než je tenhle. Tenhle film totiž v ničem nevyniká, ale ta kosatka byla nádherná.

• 8.11.2009  20:55
    Neviňátka (TV pořad) (2008)

Nějak mně uniká smysl tohoto pořadu. Vůbec nevím co chtěl divákovi sdělit. Plným právem ho pak stáhli z vysílání, ale tohle byl děs v krystalické podobě.

• 8.11.2009  20:02
    Ošklivka Katka (TV seriál) (2008)

Nemuselo to dopadnout takto, kdyby autoři byli pečlivější ve výběru herců. Pro mě Kateřina Janečková nebyla ideálem krásy. Ani ostatní herci nebyli zrovna vybráni šťastně a Lukáš Hejlík byl dost mimo. Vůbec ta myšlenka měla dobrý základ, ale to by se to muselo dobře zahrát, napsat i zrežírovat, ale to se nestalo. A tak nejpovedenější zůstává titulní skladba Ewy Farne Ty víš, jaký to je.

• 8.11.2009  13:02
    2012: Soudný den (2008)

Podle prastarého mayského kalendáře má konec světa nastat přesně 21.12.2012. Toho dne se Slunce dostane do tzv. galaktického středu a k tomuto výjimečnému úkazu dochází jen jednou za 26 tisíc let. Následný zvýšený výskyt tornád a sopečných erupcí spolu s prudkými výkyvy teplot zvednou hladiny oceánů, rotace Země se zpomalí a apokalypsa zdá se být neodvratná. Celkem z toho mrazí, ale z filmu Nicka Everharta nikoliv. Sice pracuje s obecně známými fakty, ale to jen tak okrajově a navíc je obohacuje o ty své, což je teprve zkáza na divákovi. Větší prostor je zde tak dán planým kecům o spasení a Bohu a zdlouhavému putování čtyř neznámých herců do mayské svatyně, kde má být osud lidstva zachráněn, než nějaké oslnivé trikové podívané. Mimochodem triků je tu poskrovnu, a když na ně náhodou dojde, jsou pochopitelně velmi slabé a apokalypsa Soudného dne je zde vyvedena krátkými záběry na rozpadající se Londýn a Izrael, to aby se neřeklo. Sice film má skromné prostředky, ale to se tedy neměl pouštět do tak silného a nákladného tématu, který vyžaduje precizní zpracování. Film nefunguje ani jako předkrm před případným zhlédnutím Emmerichova nákladného opusu a zcela se rozchází s mými představami o zpracování tak zajímavého tématu, jakým konec světa bezesporu je.

• 1.11.2009  22:18
    Duety... když hvězdy zpívají (TV pořad) (2009)

Neuvěřitelně zastaralé a ubohé. Navíc moderátorská dvojice je nesourodá. Kostková je zajímavá, ale Háma jí to kazí. Naprosto zbytečný zábavný pořad, který se pokouší o oživení kvalitní televizní zábavy, ale vůbec mu to nejde.

• 1.11.2009  20:09
    District 9 (2009)

Pro mě nejhorší film roku. To že má být film z roku 2009? TOHLE? Se divím, že se tohle vůbec dostalo do kina. Tak jestli tohle nedostane Zlatou malinu, tak už fakt nevím. Osobně bych tuto anticenu navrhl hned v několika kategoriích. Nejhorší herec roku-Sharlto Copley- tento šašek, vzhledem i odporným hlasem připomínající inspektora Clouseaua, mně byl od počátku natolik nesympatický, že mně jeho osud byl lhostejný. Nejhorší triky - které byly asi tak na úrovni Cesty do pravěku a vzhled mimozemšťanů, to asi byla parodie, protože horší jsem ještě neviděl. Prostě když nejsou prachy, tak netočím, a já jsem zvyklý na určitou úroveň a i tu myšlenkovou a myšlenkově to bylo někde na úrovni Včelích medvídků. Nejhorší režisér roku-Neill Blomkamp-režie fakt ubohá, uměl bych lepší. Nejhorší scénář a nejhorší film a máme nominace kompletní. Fakt nemusím ultrastupidity typu chlápek se nakazí, proměňuje se a oni ho nahání. Jediný pozitivum tahle zhovadilost má a to, že jsem se u toho vydatně nasmál, jak už dlouho ne. Absolutně bych tento film nikdy nikomu nedoporučil. 0%

• 30.10.2009  13:50
    Zázraky přírody (TV pořad) (2009)

Strašné!!!!! 0%

• 30.10.2009  13:47
    Pojišťovna štěstí (TV seriál) (2004)

Snad přijde den, kdy Adamec přestane točit...

• 29.10.2009  18:56

Nemám rád Michaela Jacksona. Jeho hudba byla ubohá a neznám jedinou jeho písničku, kterou bych si prozpěvoval, anebo ji měl potřebu slyšet podruhé. On ani nezpíval, spíše kvičel jak nějaké sele, nebo co já vím. A jeho klipy? Přemrštěné a předražené a opravdu je nemusím sledovat, protože Jackson mě nikdy ničím nefascinoval a daleko lepší klipy má třeba Britney Spears. A tenhle film je ubohost sama a vlastně to ani není film, jen jakási sestříhaná koláž o ničem s cílem vydělat velké peníze na smrti jednoho průměrného zpěváka, po kterém by už ani pes neštěkl, nebýt toho, že umřel. Fakt dobrá sračka.

• 29.10.2009  15:28
    Mládí (1992)

Tenhle film měl všechno to, co nemám rád. Na jedné straně se tváří, jak moc chce být sondou do rozervaných duší mladých lidí, ale na druhé straně nedokáže absolutně s divákovými emocemi pohnout. Spousta dobrých herců se pohybuje z jednoho obrazu do druhého, odříkávajíc prázdné dialogy. Fakt je to na ručník. A ten v ringu skutečně přistál. Tohle mě ani trochu nebavilo, ale téma to bylo slibné, ale velmi nudně natočené.

• 29.10.2009  14:49
    Jen počkej, zajíci! (TV seriál) (1969)

Stereotypní příběhy, kdy zajíc je extrémně nesympatický, a tak musíte zákonitě fandit vlkovi, i když to záměrem tvůrců určitě nebylo. Vlk je ovšem takový ultra kretén, že veškeré pokusy zabít hnusného zajíce selhávají. A mě to už po čase přestalo bavit. Vše má svůj konec, ale tady konce nevidět. Nebaví mě sjíždět stále stejný obehraný koncept. Kotěnočkin to je teda jméno pro režiséra. Blbost na pátou. Co taky čekat od ruské produkce.

• 29.10.2009  14:49
    Kluci v akci (TV pořad) (2005)

Pořady o vaření mně začínají lézt krkem a tahle dvojka dílo zkázy dovršila dokonale, ale co taky napsat o pořadu, ve kterém se vaří a nabízejí se recepty na jídla, která ani neznám. Jde o to, že zvolená dvojka kuchařů je nechutně podbízivá, nesympatická a jejich gesta mě až iritují. Je to pořad, který opravdu nemusím. 0%

• 26.10.2009  12:19
    Polepšovna mazlíčků (TV pořad) (2009)

Mě by zajímalo, který dobrák přišel s myšlenkou vytvořit tento příšerný pořad. Já jako tvůrce něčeho takového bych chodil kanálama a denně ke zpovědi. Ano vím, že je to chorý mozek, ale at si to natočí pro sebe a ukájí se u toho. K tomu ta příšerná hilda doktorka nebo co to je a pár odporných čoklů a jejich debilní majitelé, co mají v hlavách sračky. Prostě další zrůdnost z Novy.

• 22.10.2009  11:07
    Kanárská spojka (1993)

Tohle je opravdu velmi špatný film. Kolikrát se dá najít i u špatných filmů nějaké to pozitivum, ale tady to snad poprvé nejde. Nepomohla účast takových herců, jako jsou Roden s Chýlkovou, i ostatní jsou velmi špatní. Film si uvědomuje, jak je hrozný, a tak se po celou dobu snaží shazovat, ale ani to nefunguje. Určitě jeden z nejblbějších českých filmů všech dob.

• 14.10.2009  16:26
    Starci na chmelu (1964)

Ne, opravdu jsem tomu nepřišel na chut. Je to sračka. Ten film je mně svým pojetím odpudivý. Je slabě natočený i zahraný a propagandistický. Blbci na silnici s kytarami, to mělo být co?! Nebylo to napsané v brožuře. Prostě do odpadu s tím. Zlatý současný filmy, než tyhle vyčpělé a nic neříkající opusy. 0%

• 14.10.2009  16:17
    Krakatice (TV film) (1996)

Takto si horor opravdu nepředstavuji. Děsné, ale však víte jak to myslím.

• 14.10.2009  16:11

Já bych to nakreslil lépe. Určeno pro dementy.

• 6.10.2009  15:34
    Dům snů (TV pořad) (2009)

Tohle je opravdu něco mimořádně strašného a to se můžou tvůrci této reality show stydět, že něco takového vyprodukovali. Moderátor Musil je nejhorší moderátor v dějinách této profese. Je to přímo odporný pořad a vsadím se, že to stáhnou z vysílání.

• 3.10.2009  07:49
    Česko - Slovenská SuperStar (TV pořad) (2009)

Otravní moderátoři by zde už neměli vůbec být. Svým nenápaditým projevem a chechtáním se každé kravině kazí dost podstatně výsledný dojem. Porota vesměs po hudební stránce nic neumí, ale kritizovat dovede skvěle a pádně. Výběr soutěžících mohl dopadnout lépe, nikdo mě totiž nijak výrazně nezaujal, ale i to se může ještě změnit a uvidíme, co soutěž zajímavého přinese. Nic zajímavého se neudálo a ani neuděje. Za stupidní ubrečenou porotu i soutěžící dávám ryzí odpad! Dalším důvodem, proč nedat ani jednu hvězdičku, je Mareš. Člověk, který neumí nic a přitom se vozí ve Ferrari, tak to je opravdu moc. Ultratrapné, odporné, prý Nova své soutěžící mučí a nesmějí opustit soutěž, jsou to loutky v jejích rukách, něco jako v Hostelu, a možná na tom bude něco pravdy, protože účastníci, kteří už dávno vypadli, pokud si všimnete zpívají úvodní píseň stále. Do toho vymyšlená sledovanost a mimochodem neznám ze svého okolí člověka, který by to sledoval.

• 4.4.2009  14:37
    Hudson Hawk (1991)

Dost možná jeden z nejhorších filmů Wilisovi bohaté kariéry. Film vůbec nedává smysl, nedrží pohromadě a neobsahuje ani jeden zajímavý moment. Prostě dokonalá břečka, která skončila obrovským komerčním krachem.

• 24.3.2009  14:01
    Nepodceňuj blondýnky (TV pořad) (2009)

Tahle soutěž je typickým příkladem jak nemá vypadat soutěž. Moderátor Šimůnek se sice snaží tvářit hodně zůčastněně, ale myšlenkami je kdo ví kde a navíc pozuje jakoby rovnou vypadl z přehlídkového mola a ani bohaté zástupy blondýn všech možných profesí nezachrání tuhle vyloženě nezáživnou, trapnou a ve všech parametrech nepovedenou břečku, která by chtěla být show, ale to jí je odepřeno.

• 19.3.2009  16:42
    Nemocnice na kraji města - nové osudy (TV seriál) (2008)

Marně hledám, co bych v seriálu vyzdvihl. Od nevýrazně napsaných postav se nedá čekat výrazné herecké ztvárnění. Scénář je dost naivně koncipován a situace zachycuje jako děravé síto, kterým tentokrát propadá úplně vše. Nelze příběh zahltit množstvím postav a u každé rozvinout nějaký mini příběh. Tohle by si mohl dovolit jen vynikající scenárista, ale tady se scenáristka zmohla jen na to, že do popředí chce stavět mladé herce, kteří však odvádějí jen ochotnické výkony. Tady zase selhává režisér, který s herci neumí pracovat a nevyvážený scénář neumí eliminovat do stravitelnější podoby. Výsledkem je dějové prázdno, kolem kterého krouží hejno herců, kteří pronášejí dramatické repliky, které budí smích. Slaboučké. Nesnese to ani to nejmenší srovnání s řemeslně zručně natočenou, napsanou a zahranou "Nemocnicí" od pánů Dietla a Dudka.

• 14.3.2009  13:18
    Klub tajných agentů (1996)

Opravdu strašný film!!!!