peju

pe ju

Česko

• 11.8.2019  12:38
    Donbas (2018)

Cože? To jako vážně? Kam až hodlá zajít prozápadní propaganda? Odpad, sračka, hnus. Fuj, fuj, fuj. Německo + Ukrajina + Francie + Nizozemsko + Rumunsko. Co jiného čekat? Objektivitu těžko. Znova fuj, fuj, fuj!

• 25.12.2018  20:07
    Kouzelník Žito (TV film) (2018)

Tak to bylo fakt strašný! Nejsem sado ani maso, takže jsem to do konce prostě nedal. Sorryjako.

• 21.11.2016  10:34
    Pat a Mat ve filmu (2016)

Cože? Lákat do kina za prachy na slepenec příběhů které běží normálně v televizi? Přiběhy jako vždy super, ale za podraz nemůžu dát lepší hodnocení...

• 6.3.2016  09:49
    Zyma v ogni (2015)

Kdybych měl hodnotit neobjektivní propagandu dávám 5 hvězd. Za dokument nedám ani jednu. Totální ignorace širších souvislostí, které tomu předcházeli již od roku 2009, totální ignorace mnoha prokázaných faktů a důkazů. A ano - i já jsem zastánce těch ukrutných separatistických teroristických proruských bestií... Ani já bych totiž nechtěl západem dosazenou loutkovou vládu ignorující zájmy mé země a vlastních občanů ve prospěch několika oligarchů, za podpory hajlujících nácků.

• 6.11.2015  12:08

Líbilo se mi to, rád bych dal 5*, ale bohužel za zdlouhavý rozjezd musím slevit na 4*. Ve chvíly kdy se to ale rozjede, tak to stojí za to.

• 3.6.2015  04:37

Takové to bylo fajnové, než se to dostalo k tomu přeanimovanému konci. Za to musim srazit alespoň jednu hvězdu, protože to už bylo fakt moc. Jinak pěkná práce.

• 3.6.2015  04:32
    Skrytá vada (2014)

Jedna hvězda navíc za poslední scénu s vyraženými dveřmi. Perla na závěr.

• 30.4.2015  21:13
    Události (TV pořad) (1993)

Informační kanál, spíše stoka, plná trusu a výkalů, chrlící pouze předepsané neobjektivní informace prospěšné pouze vládnoucím nadnárodním elitám jimž je podřízena. Systematicky porušující kodex "veřejnoprávní" televize ku prospěchu nastolování nových řádů a obhájování nastupujících zločinných režimů podřízených banksterskému systému. Stoka vědomě chrlící falešné a lživé informace ve stylu tisíckrát opakované lži stávající se pravdou. Bohužel to platí obecně o mainstreamovém zpravodajství nejen u nás, aneb nepřijde vám divné proč jsou všude ve zprávách stejné příspěvky? Tupým ovcím bohužel stačí jako důkazy ilustrační nebo archivní záběry např. ruské armády u hranic s Ukrajinou. Ilustrační nebo archivní záběry místo skutečných důkazů v době satelitního snímkování a dalších vymožeností v dnešní době tak snadno dostupných. A ještě za naše peníze.

• 10.7.2014  10:03

Pěknej film, to je pravda. Škoda jen, že málo lidí si uvědomí, že nebýt právě hrdinné Ameriky, tak by nemuseli Somálci pirátit. Nebýt sprostého drancování jejich nerostných bohatství (ropa, plyn, diamanty, drahé kovy) a zákazu rybolovu ve prospěch cizích mocností, tak by byli bohatí jako arabští šejkové a nic z tohoto by se nestalo. Jak je možné, že občané, na nerostné suroviny nejbohatší země na světě, jsou zárověň těmi nejchudšími na světě? Odpověď zní, že právě proto. Americká propagandistická kinematografie, však záměrně pravdu vždy obchází a hrdiny tvoří právě a pouze ze těch svých. Již mnoho filmů bylo oslavou amerického hrdinství, nicméně žádný z nich neukazoval události které předcházeli tomuto "hrdinství", ani neukázali proč jsou ti špatní zrovna těmi špatnými.

• 24.6.2014  13:49
    Babovřesky 2 (2014)

Jednička ještě při troše dobré vůle ano. Ale tohle už fakt ne.

• 16.3.2014  18:02

Absolutní pecka a komu se to nelíbí, ať si naleje vodku do očí .......

• 21.2.2014  12:08
    Urychlovač zkázy (TV film) (2009)

Jednu hvězdu dolů za to, že je poslal z domu pryč a pak je hledal doma :) a jednu hvězdu nahoru za konec :)

• 24.7.2012  09:06

Prostě paráda!!! Proč jen to takhle nešlo už v roce 2008? Mohl to být kult...

• 11.3.2012  10:09
    Náš domov (2010)

Krásnej film, astrálnímu tématu se věnuji již poměrně dlouho. Za tu dobu jsem již na spoustu věcí přišel, spoustu věcí poznal a pochopil. Nicméně tento film ukazuje krásně představu koloběhu života a každý by se měl nad tím zamyslet. Smrtí nic nekončí. Vřele doporučuji vidět a nebránit se novým myšlenkám. Jak píše Big Bear, někomu nemusí sedět ono sci-fi zpracování, což je věc názoru, mě se naopak líbilo. Dávám 5 * a doporučuji.

• 10.12.2010  23:26
    13 (2010)

Proč předělávat film k horšímu? Změny skoro žádné a ty malé rozhodně nepomůžou, ba snad naopak. Ve srovnání s původním snímkem nechápu smysl tohotu remaku. Naprosto zbytečný film.

• 15.9.2010  00:34
    Machete (2010)

Prostě paráda. Rodriguez tímhle snímkem zašel dál než si troufl s Planetou Terror, která teprve naznačovala jeho "béčkové" schopnosti. Tady se ale odvázal a servíruje nám film ze staré školy. Všechno je hrozné, umělá krev, gumové končetiny a ty příšerný efekty! Ale díky za to a doufám že se ještě dočkáme dalších a snad ještě horších filmů :) Bravo a jen tak dál.

• 30.8.2010  21:29

Stará dobrá škola.

• 12.7.2010  10:46

Není to klasický rukopis Tima Burtona, ale je to krásný film. Pohádka se šťastným koncem kterou nepohrdnou ani dospělí ani děti. Úžasné postavy, nádherné prostředí, plynulý příběh. Dávám poctivé 4*.

• 12.7.2010  10:43

Klasická ukázka Tarantinovského žánru. Není co řešit, je to potřeba vidět.

• 12.7.2010  10:41

Čekal jsem víc ....

• 12.7.2010  10:33
    Repo Men (2010)

Zajímavej filmek, s několika velice pěknými scénami, a překvapivým koncem.

• 3.6.2010  22:37

Béčko podle klasického formátu, se všemi správnými přísadami a doplněné o herecké hvězdy. Bohužel něco malinko tomu chybí a tak nemůžu dát víc než 3 *

• 2.6.2010  12:35

Rusko 1989. Vcelku zábavná podívaná o tom jak se obyvatelé jednoho chudého kolchozu, rozhodnou zbohatnout natočením válečného filmu. Zdařilá komedie, poctivé 3 *

• 2.6.2010  12:09

Skvělý filomový zážitek. Psychologický rozbor toho co je schopen člověk udělat pro dest tisíc dolarů a následné uvědomnění si, že to vlastně nestálo ani za milion. 5 * je jasná volba, vřele doporučuji.

• 2.6.2010  12:01

Mám radši inteligentnější typ humoru, u filmu jsem se zasmál pouze jednou, jinak je to jaksi trapné. Dávám jednu * za Suzi-X a jejího robota.