Chart Show (2014) (pořad)

Samotný formát nie je žiadna veľká sláva, pozeratelnosť prudko závisí od hostí a preto neprekvapí, že SK verzia je tak zábavná, ako dvojhodinové pozorovanie suchého chleba.

Školský klub (2020) (pořad) odpad!

RTVS sa hecla, zareagovala na situáciu spôsobenú koronakrízou a zbúchala vzdelávací formát pre decká v nedobrovolnom domácom väzení. Výsledkom je ukážkový príklad ako sa to nerobí. Toto má byť moderný formát pre deti z roku 2020? Keby natiahli sépiový filter a svetlá by hádzali prasiatka môže to ísť spokojne na trojku, a nikto nebude pochybovať o archívnom charaktere relácie. Existuje ešte nepravdepodobné (hoc možné) vysvetlenie: ide o mastrovský trolling úrovne slovenského školstva. Pre príklad ako na to zas netreba ísť tak ďaleko - stačí prepnúť na ORF a ich Freistunde

V kraji vína (2019)

Ako muz asi nebudem objektivny, ale na druhej strane, sralo to aj zenu. Hviezda za to ze nasli gombik, ktorym vypli kameru a za vesticu

Druhá strana (2011) (TV film) odpad!

Nemohlo to byt skvostnejsie ani keby to pisali Kraus & Marcin. Ostava dufat, ze to nevidel nikto z SNS lebo zachvilu tu mame tender na sadrokartonove bunkre

Cesta času (2016)

Kolko mega že Terrence poslal hore komínom za tento screen saver? Už dlho som sa v kine tak intenzívne nenudil, ešte aj Blanchetka lezie na nervy s jej mocno precíteným komentárom. Našžastie z toho aj technika mala taký záhul, že sa rozhodla klaknúť a projekcia skončila 20 min pred koncom. Oh Mother, NO !

Skutečné příběhy (2016) (seriál) odpad!

Ten moment keď niečo taká sračka, že to ani Kraus s Marcinom nepodlezú

REVENANT Zmrtvýchvstání (2015)

Suverénne najslabší Iñárritu. Film tak nudný, že si môžete kludne skočiť doplniť popcorn, ísť sa vysrať, alebo spraviť týždenný nákup. Leovi je 2 a 1/2 hodiny kurevská zima, keď ho zrovna nežere úboho animovaný macko uško.

Ježíš je normální! (2008)

Dokument sčasti podobne manipulatívny ako podaktorí protagonisti , ale už len za túto perlu to stálo vidieť: "hippiesácky znak je kríž naopak, v krúžku, so zlomenými ramenami a je to satanistický znak."

Ona (2013)

už dlho - predlho som nemal takú chuť odísť z kina. 2 hodiny sa pozerať na Phoenixovho precitlivelého "přizdisráča" dáva echt zabrať. A keď pošle do prdele Oliviu Wilde, človek mu tú digitálnu frndu aj dopraje. Skoro celé zle

Blízký přítel (1997) (TV film)

Ale som sa pobavil. Sú naozaj veci, ktoré si nekúpiš. Priateľ poprsia je síce exaktný preklad typu od slova do slova, je to však totálna kravina. Busenfreund je nemecký terminus technikus a znamená- tak ako je tiež uvedené - blízky priateľ. 100 bodov pre STV2, ktorej sa zdal sympatickejší onen nesprávny preklad a nasadila ho do všetkých svojich materiálov priceless

Ovládací panel
6 bodů