spikey1

Norbit (2007)

smutek nad Eddiem.

• 19.5.2018  22:38
    Dreamgirls (2006)

oooo jak já miluji životopisné filmy!!!!

• 19.5.2018  22:37

fuj, né, fuj, fuj, fuj!

• 19.5.2018  22:36

a už to začíná, řada filmů co jsou tu jen pro vykázání času před kamerou. Eddie, byl jsi dokonalý, co se stalo?

• 19.5.2018  22:35
    Showtime (2002)

Eddiemu vždycky šly buddy movies, a De Niro dokáže svým působením před kamerou zachránit jakýkoliv projekt. I když oba mají velký problém se samotným tažením filmu svojí osobou stále to znamená, že pokud je úplně nenecháte zmrzačit váš počin, dokážou přeci jen udržet látku, pokud nějakou dostanou do rukou.

• 19.5.2018  22:30
    Shrek (2001)

když jsem tu legraci viděl poprvé. Úplně to změnilo pohled na animovaný film tak jak jsem ho chápal do té doby.

• 19.5.2018  22:27
    Dr. Dolittle (1998)

a bude hůř... tohle vlastně ještě jde, protože zvířata jsou dobře nadabovaná a s klasicky příjemnou zápletkou

• 19.5.2018  22:24
    Bumerang (1992)

úúúú mladičká krásná Halle Berry!!!!

• 19.5.2018  22:23

v podstatě těžká satyra na téma vláda USA, překvapivě stále a více a více pravdivá a nepříjemně aktuální.

• 19.5.2018  22:21

tenhle biják patří mezi ty, které dokážu odhláškovat skoro scénu po scéně, a opravdu skoro všechny scény jsou tak dokonale citovatelné, že patří mezi zlato televizní zábavy. Komedie by se dala popsat jako klasickou zápletkou, ale... Eddie vymyslel dokonalou souhru, dokonalé zápletky, rozhovory. Tady dokazuje že opravdu kdysi patřil mezi absolutní elitu komedie.

• 15.5.2018  23:39

Velmi náročný díl dává nahlédnout do duše Williama, více odkrývá jeho psychiku a rozhodně patří mezi ty, které nám celou skládačku zase lépe objasní. Překvapivě se věnuje jen Williamovi a Berdnardovi, na což z předchozích epizod, které sledovali všechny postavy nejsme zvyklí.

• 15.5.2018  12:15

Ono... ono jde o to, že tohle je prostě druhá část příběhu. Protože vnímáme Kingsmany jako oddělené filmy a moc se soustředíme na to, že tu už byla první část. Druhá část totiž není o nic málo zajímavější, jen bohužel perspektivu nikam nerozšiřuje, jen pokračuje v zajetých kolejích. Ostatně ta dvacítka filmů o Bondovi vždy též hraje dle předepsaných not:) P.S. dost se divím že Elton John nevyužil svého camea aby v patřičné chvíli někomu vynadal a zároveň se dotkl nějak Madonny:D

• 15.5.2018  01:05
    The Mind of a Chef (TV pořad) (2012)

pochopte jak se kombinují ingredience, jak se hledají chutě, jak s vynořuje chuťová paměť v hlavě šéfkuchaře a vede ho k dokonalým soustům...

• 15.5.2018  00:50
    Whose Line Is It Anyway? (TV pořad) (1998)

všechny rádobyzábavné improshow ať už jsou to spolky v Horní-Dolní a nebo ty v hlavním vysílacím čase, by se měly nejdříve podívat a neučit tohle řemeslo. Pánové jsou naprostí mistři svého řemesla a nedokážu než dívat se na další a další skeče.

• 15.5.2018  00:48
    Fast and Loose (TV pořad) (2011)

když dva dělají totéž není to totéž. Tady můžete sledovat jak vypadá správně odváděný improvizační humor.

• 15.5.2018  00:47
    Noční Show Jimmyho Fallona (TV pořad) (2009)

Fallon je neúspěšný herec, úspěšný komik z SNL a do late night dokázal vnést spoustu hříček, a zábavných meziher. Otázkou zůstává, dokázal by to unést bez těchto malých pomocníčků?

• 15.5.2018  00:44
    Jimmy Kimmel Live! (TV pořad) (2003)

ty running jokes, ty hostující moderátoři... je to těžké, obstát mezi dalšími ale Kimmel má i dokonalý vkus na herečky:)

• 15.5.2018  00:41
    Saturday Night Live (TV pořad) (1975)

chápete že již od roku 75 zahrnují scénáristé a herci svět dokonalými a tvrdými skeči?

• 15.5.2018  00:39

za ty dokonalé rozhovory s Billem Murrayem.

• 15.5.2018  00:37
    Blade Runner (1982)

Nádherná, filosofická, vizuální a hudební nádhera. Zaposlouchejte se do ruchů a zvukové síly, kterou Vangelis přiváží, dívejte se na výjevy, které v hlavě dokázal stvořit Scott ve své nejsilnější tvůrčí době a zamyslete se nad vlastní smrtelností. Myslím, že oblíbenost tohoto filmu dokáže mapovat vaší dospělost. Protože až vás to začne bodat, tak to poznáte, že to klaplo, že to dochází, že to přestává být sci-fi báchorkou a začíná se to dotýkat vás niterně.

• 14.5.2018  02:18
    MovieZone Live! (TV pořad) (2010)

Pánové je to dokonalé a za ty speciály za ty byste zasloužili hvězdiček deset.

• 14.5.2018  02:17
    Odvážné palce (TV pořad) (2009)

mňaminy jsou ty inzultace od Fuky.

• 14.5.2018  02:12
    Black Books (TV seriál) (2000)

jak moc, jak moc mi mluví Bernard z duše v jeho nenávisti ke všemu živému kromě kvasinek ve víně.

• 14.5.2018  02:10

chcete chápat humor? tak si dejte tohle, pokud vám to nepříjde vtipné opakujte sledování až do bodu, kdy se začnete smát od ucha k uchu.

• 14.5.2018  02:09
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

celkem mě překvapuje jak se po dvacáté řadě začal vsouvat čím dál víc zaměřený humor na erotiku, a strašně mě děsí kolik vtipů se stalo skutečností (jako je prezidentství Trumpa například)

• 14.5.2018  02:08
    Futurama (TV seriál) (1999)

jak stárnu, užívám si Futuramu mnohem více za to jak ujetá je, a že vlastně nedělá hrdiny z dysfunkční rodiny.

• 14.5.2018  02:04

Je až s podivem, že ten film se stal tak důležitým v dějinách filmografie, že nové generace diváků ho již nedokáží docenit, protože už viděli tolik materiálu z něho zrecyklovaných v ostatních filmech a tolik použitých technik, že prostě nedokážeme docenit jak pokrokový v té době Tarantino byl. Pulp Fiction potřebuji vidět každý rok alespoň dvakrát a soundtrack poslouchám v podstatě neustále, pokaždé když z reproduktoru kdekoliv zazní písnička ze soundtracku tak se pár lidí pousměje... tohle je prostě kult.

• 14.5.2018  01:57

myslím že svoje nejoblíbenější filmy definuji tím jakou hrůzu a psychickou bolest mi působí. Když dostává Batman na prdel, když Heath Ledger odřezává jeden kousek Gothamu za druhým, jen proto, že chce, když nepochopitelně všechno padá, není většího filmového potěšení, než když můžete cítit jak z toho popela hrdina vstává, fyzicky a psychicky jde nahoru i přes tu strašnou bolest, jaké to všechno znamená.

• 14.5.2018  01:54
    Vetřelec (1979)

kdy jste se poprvé báli něčeho tak hrozně děsivého, neuchopitelného, silného, smrtícího, kdy jste poprvé na televizní obrazovce spatřili prosté zlo, bez motivace, bez emocí, prosté zlo... Ach jak moc jsem se o Ripleyovou bál, jak moc jsem trpěl za každou oběť na lodi Nostromo.

• 14.5.2018  01:48
    Fontána (2006)

taková krásná pohádka o tom, jak je důležité žít okamžikem, díky za to:)

<< předchozí 1 2 3 4 7 13 18 24