spikey1

Selfish pig

Twitter: jaroslavsl

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 14.4.2017  15:23

děkuju, konečně jsem se cítil propojen, konečně jsem cítil všechnu tíhu věků, kterou na sobě postava Logana nese, dokonalá mezihra v "bezpečném domě" krásně ukáže jak je Logan uvězněn ve svém údělu. Tak jsme si ho vysnili a vysochali, muže co pokud se neskrývá je loven jako škodná.

• 14.4.2017  15:20

vizionář. Extrovert, který prožívá každou vteřinu života a tvoří z něho obrazy k zapamatování, hrající divadlo života i pro dokument. Ješitný ve své pravdě "že on věděl lépe jak filmy natočit" a jen tak s pomrknutím ukazuje techniky, které pak Hollywood zrecykluje pro jiné realizované snímky. Jasné "must" pro fanoušky sci-fi.

• 13.4.2017  12:02
    Westworld (TV seriál) (2016)

nádherná filosofická opera!!!! ty zvraty, ty otázky, ty příběhy.... já si úplně chrochtám blahem že mě to tak pohltilo.

• 13.4.2017  12:00
    Stranger Things (TV seriál) (2016)

je mi deset let, prožívám ohromná dobrodružství ale strašně mě štve hysterická Winona Ryder:D

• 13.4.2017  11:59
    Přátelé (TV seriál) (1994)

v dětství milováno díky komediálním taškařicím, nyní milováno jako možnost ztotožnění se s prožíváním charakterů. I dílky absolutně konzervovanému prostředí bytu a kavárny seriál nestárne a není nutné přemýšlet jak by do děje promluvila například technika podléhající vývoji. Bravo!

• 13.4.2017  11:49

uctivé pokračování s mnoha pomrknutími na fanoušky předchozích dílů. Ovšem patetickému přemílání dochází šťáva tam, kde znovu přemílá opakovaná témata, roubuje nové využití dinosaurů a dělá z nich v podstatě poslušné psíky. Děsivost prvního Jurského parku je najednou potlačena. Jistě, jako se vyvíjí technika, vyvíjí se i "využití" parku, ale roubované příběhy nedokáží znovu vyvolat tolik strachu a vcítění se do teroru, které postavy prožívají. Nicméně jako chuťovka pro popcornový večírek se tahle jízda osvědčila a finální bitva patří rozhodně na co největší obrazovku to půjde.

• 14.2.2016  16:21
    Deadpool (2016)

Nejlepší komiksárna všech dob. Utíkejte do kina dokud ho hrají!!!

• 31.12.2015  11:08

flashback: jsem desetiletý kluk a z regálu videopůjčovny na mne shlíží obal videokazety na které kreslená postava v rozhaleném jakoby kimonu třímá nad hlavou zářící meč... podivně mě ten obraz fascinuje. Následně je to nejčastěji půjčovaná kazeta za celý můj videopůjčovnový život. zpátky do křesla v kině: dívám se na záběry a v koutcích oka mám slzy. Ten film je tu právě proto, aby se do něj zamilovali děti a proto abyste si připomněli jak krásný chvíle Vám tohle universum připravilo. J.J. díky a nemůžu se dočkat kam to kopneš dál!

• 17.12.2015  21:47
    Spectre (2015)

Má to vše co to má mít, proběhne vše a origin Blofelda je úplně mňam. Musíte být Bondofil abyste si vychutnali jak Waltz krásně přetaví vše co je Blofeldovské a znásobí to. Krásný záporák kombinující Jaws a Oddjoba v podání Bautisty. Přesto je moderní divák malinko náročnější na jinak krásně vystavený bondovský příběh. Přál bych si zvrat, který se bohužel po dobu filmu nestane. A proto za řemeslnou dokonalost čtyři a ta jedna prostě chybí;)

• 17.12.2015  21:36

Ale no tak, Waters je egoista co se nechává natáčet, jak hraje svoje hity na trubku a pláče u toho. Dojemné komentáře, stavící si sám sobě piedestal. Koncertní scény jsou skvělá show, mezihra sráží jinak dokonalou a hlubokou rock operu k zemi.

• 29.8.2015  00:05
    Robocop (2014)

nakoukejte staré díly a pak už se jen smějte u odkazů;)

• 15.8.2015  22:10
    John Wick (2014)

Jeden z nejlepších filmů Keanu Reevese

• 7.8.2015  21:02

tak se mi zdá, že uživatelé ČSFD postrádají smysl pro humor. skvělé!

• 3.7.2015  13:41

Pane Millere, děkuji!

• 8.3.2015  19:05

Roztomilý film pro nedělní líné odpoledne.

• 5.7.2014  19:11

Ach můj bože!!! To jste raději měl kývnout na Expendables pane Eastwoode:(

• 23.4.2014  22:59
    The Blaster (amatérský film) (2014)

Blaster je ztělesněním toho co všechno Vám v hlavě zůstalo z osmdesátek, co je na Expendables už moc laciný, ale co Vy rozhodně chcete vidět. Střílí se, mlátí, a hlášky lítaj vzduchem stejně rychle jako olovo. Asi nejvíc zábavnou scénou bych nominoval ústřední důvod, kvůli kterému se celý konflikt uskuteční: "Sprite?!"

• 10.9.2013  23:33

Weird, weird, weird. Muhahaha Refn už se jednoduše úplně zcvokl a natočil surrealiatickou poctu, a je to weird, weird, weird, přesto vtahující!

• 10.9.2013  13:02

Ach bože, když se Francouzům nelíbí jak si představují ti pijáci čajů tajného agenta, jednoduše natočí nejlepší akční komedii všech dob. Tleskám a rozhodně velký dík patří panu Třískovi, bez jehož hereckého konceru by Belmondo nevyzněl: "Ano, pane generále. Jistě, pane generále. Cože tak on ho sežral žralok?!"

• 10.9.2013  12:55
    Muž z Ria (1964)

Svižné, ztřeštěné a s Belmondem jako mladíčkem teprve budujícím svlu auru. Tohle musel být absolutní trhák tehdejší doby.

• 10.9.2013  12:51

Checht tohle je vlastně jedna velká Trekie pocta a překvapuje mě jak dokážu hltat patos servírovaný s vážnější tváří než to dokázal Shatner

• 10.9.2013  12:48

Co na tom že se jedná o popcorn, je to skvěle natočený popcorn. Doufat můžeme jen v pokračování protože v látce zůstalo mnoho nevytěženého!

• 28.10.2012  22:38

Famózní, je vidět jak moc se Millerem inspiroval Nolan pro tvorbu jeho verze Batmana. Jsem prostě unešen!

• 5.8.2012  22:32

kdo chtěl víc nemá nic... tedy ono to tedy špatně nedopadlo. Jen.... být dokonalejší než dokonalost (Dark Knight) se prostě nedá ani když se jmenujete Nolan a dokonalost jste přivedli na světlo.

• 5.8.2012  22:28
    Velký risk (1960)

Nádherně jednoduché krimi ve kterém Lino Ventura cvičí svého nástupce:) Tedy spíš ačkoliv je Jean Paul odmítaný, nevzdává se a škrábe se na výsluní.

• 5.8.2012  22:24

Ten film prostě žeru!

• 22.7.2012  22:38

reklama na Thaiskou kávu... z pozice kávového geeka můžu říct že terminologicky je ten film mimo stejně jako s kvalitou zpracování. Pusťte to nějaké holce a pak jí vezměte na cappuccino do kvalitní kavárny (třeba do té v Karlíně, kterou vlastní jedna z Českých Pražíren, nebo do jednoho kávového bistra u Náměstí Míru, stačí do vyhledávače zadat top 5 kaváren v Praze;)) tam nejen že zažijete dobrou kávu, ale užijete si hezkou hodinu a půl, rozhodně hezčí než s tímhle filmem.

• 22.7.2012  22:22

Na můj vkus až moc jasně rozložené karty, Moran působí stejně jako v Black Books protože jinou polohu asi do vínku nedostal. Bohužel se příběh tak nepříjemně překombinuje až to není ke snesení. Pokud ale máte rádi černočerné komedie tak je to film pro Vás.

• 22.7.2012  22:19

Důstojnější loučení s filmovou kariérou si nemohou přát žádné hvězdy. Pan Belmondo má svůj epilog, je teskný, smutný a symbolický. V roli bývalého vojáka hledá sílu žít ve světě, který už nemá co nabídnout. Opravdu... existuje nějaká příhodnější role?

• 13.5.2012  14:07
    Hulk Vs. (2009)