Fred Armisen: Standup For Drummers (2018) (pořad)

Znáte z SNL, znáte z Portlandia, a jestli se vám ten druh quirky humoru líbí a máte rádi hudbu, bude se Vám tenhle stand up líbit

Vždycky budeš moje možná (2019)

vtipné, svěží z komunity, kterou je fajn prozkoumávat, s nadhledem a neberoucí se vážně jako všechny romcomy z 90-00 a ta hvězda snad hlavně za Keanu v dokonale sebeparpdující poloze

Deštivý den v New Yorku (2019)

Jak číst tuhle jednoaktovku? Jede Allen na setrvačník z kopce? Chalamet situovaný do jeho mladého já si hraje s dikcí, tóninou a užívá si že mohl pracovat s legendou, přijde mi až že v době kdy se Hollywood radí o tom jestli na Woodyho už zanevřít se k němu přimotali mladí herci, kterým tahle spolupráce může otevřít cestu výš a zároveň si tu supporting roles střihli herci co svůj potenciál třeba již vyčerpali. Hlavní zpráva je že tahle historka naprosto stačí. Šla by říct i v nějaké milé koláži NY Stories, ale takhle to holt Allen nechtěl, škoda

Ježek Sonic (2020)

milé, nijaké, klasická diginuda a pak… pak se na scéně objeví Jim a ukradne si pro sebe film. potlesk, opona, svět potřebuje více Jima:)

Není čas zemřít (2021)

konec Craigovy éry jako konec jeho příběhu. Dostaneme napětí, humor, svůdnost bond girl po které žadoníme ať je na plátně déle, charisma, gadgety. Skvělé fyzické scény. Craig si svoje finále naprosto vychutnal

Duna (2021)

mám velký problém uznávat hodnocení lidí co napíšou “nečetl jsem knihu” prostě by měl sloužit nějaký filtr co tyhle lidi nepřipouští do mýho zornýho pole. Protože debatu: film by měl zvládnout vyprávět bez nutnosti znát předlohu… přijímám ale v takovém opusu jakým Duna je, je to prostě nemožný, A režisér dokázal všechny pohnutky a myšlenky z řádek propsat do obrazu.

Na pivu s Civalem (2021) (pořad)

rozbor díla Ridleyho Scotta naprosto zabil! Dlouho mi něco takhle encyklopedicky nepadlo do noty.

MovieZone Live Speciál (2018) (pořad)

bravo, bravo, bravo. Zábava co pobaví, ale i poučí, ale i pobaví.

Filmy našeho dětství (2019) (seriál)

nevyváženost, jsou díly co ukazují skvělou dramaturgii a někdy to schroupnete hlavně protože jste movie geek, to už bych radši volil pořady z českých luhů a hájů jako je MZ special

Kovboj Bebop: Lovec odměn (1998) (seriál)

kosmický western, odkazy na Bruce Leeho, jazzový soundtrack… mohlo by to být lepší? Určitě, kdyby to nebylo tak krátký:)