Pravá blondýnka 2 (2003)

nevím proč, ale něco se mi na té Reese nelíbí... možná to že v kuloárech o ní kolují nehezké věci na téma jaká je to zlatokopka, každopádně dvojku jsem kdysi přetrpěl.

Pravá blondýnka (2001)

dvě hvězdy jedna za skvělou Selmu Blair a druhá pro Luke Wilsona, kteří tomu filmu dodávají aspoň něco málo do energie.ano nemůžu odepřít že se jedná o svěží americkou komedii ovšem pro mě dvakrát nestravitelnou

Zprávař: Příběh Rona Burgundyho (2004)

Will Ferrell je odbržděný jako pendolino bez strojvůdce celý film má velmi dobře pod palcem a se všemi přáteli z Frat packu zde kouzlí jak to jde, v různých cameo si povšimnete například Vince Vaughna, Bena Stillera a je tu i má oblíbenkyňě Christina Applegate Tohle je přesně film, který si pustím s kamarády u pivka a vím že se budeme hodinu a půl bavit. Ferrell tu má prostě nadživotní formu.

Walker, Texas Ranger (1993) (seriál) odpad!

moje noční můra, z kopů čendy Noříše, které museli tak zpomalovat abychom je mohli vůbec vidět(C.Norris se nebojí smrti, smrt se bojí Norrise) mi bylo každé odpoledne na nově blivno...

Troja (2004)

Troja, to Vám lidi povím to je prostě skvělý film, máte tu Pitta, Blooma, prostě všechny super skvělý herce, a celé to režíruje Petersen, kde je problém? prostě... se to snaží být tak hrozně cool, že to nejde.

Tajemné okno (2004)

Film, který je celý postavený jen na psychologii J. Deppa. V podstatě je to postavené jen kolem jeho osobnosti a pochodů v jeho hlavě. Předpokládám, že takto je napsaná i knižní předloha páně Kinga. Film působí na diváka určitě tak jak má, dochází k rozrušení v různých pasážích. je řemeslně dobře zpracovaný. Nic ovšem osobitějšího, žádnou hlubokou myšlenku si bohužel neodnáším proto solidní tři hvězdy.

Zelené peklo (2003)

další z Travoltových snah o comeback nyní s Jacksonem jako hlavním protivníkem, film je spíše kriminálkou s vyšetřováním různými flash backy a v podstatě se dá říct že je to válečná kriminálka Las Vegas:) pro mě to byla příjemná chvíle při dívání se na tenhle kousek i když nepatří rozhodně v žádném případě do kategorie kasovních trháků

Pomáda (1978)

Pro roli trenéra Calhouna byl zvažován i Harry Reems( Dr. Young z nejslavnějšího pornofilmu Deep Throat) poté co se kolem Deep Throat vytvořil velký koloběh žalob a skandálů byl nahrazen komikem Sidem Caesarem

Charlieho andílci: Na plný pecky (2003)

hvězda za to kolik velmi kvalitních herců přemluvili k tomu aby se na tomhle podíleli, a taky za Lucy Liu:) Triky šílený, choreografie na zbláznění a McG se tu asi učil vůbec řídit něco jako je film.

Můj soused zabiják 2 (2004)

na Amandu Peet bych se mohl dívat pořád a pořád v prvním díle ukázala co mohla(doslova), v celku se jedná o nenásilnou akční komedii kde se Perry snaží vytřískat co to jde ze svého komediálního umu ale jak je vidno nejlíp mu to jde v seriálové sféře, Willis s bačkůrkama mi taky moc nesedí, velmi dobrý je Pollak v roli svého otce a mafiánského dona