Hall900

okres Praha

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 19.11.2012  17:54

Já jsem Spider -Man ,žádná vata a skopu tě dokulata!!

• 29.1.2019  03:47
    Aquaman (2018)

No porovnejte to s prvním Thorem ,Kapitánem Amerikou, Hulkem a řekněte že je děj naivní až blbý. Tohle je prostě první DC film který se nebojí inspirovat animáky a srozumitelností a timingem se jim dokonce vyrovnat. Protože u takhle drahých věcí člověka už zajímají deatily a tam Wan exceluje. Ve scéně na Sicilii dokazuje že v reálném světě mu Zack Snyder nesahá ani po paty a hrozně moc bych ho chtěl viděl na točit Bondovku,přesto nebo možná právě proto že mě Bondovky už pěkných pár let nezajímají. A ano né každý ze zůčastněných dokáže zahrát Virginii Wolfovou, takže zde platí formule když už to prostě musíš vypustit z huby moc se s tím nezdržuj a funguje to. Funguje i vstup do světa kde celou dobu existovala Atlantida ale nikdo to neřešil. Pokud by se univerzum podařilo skutečně nakopnout nepochybuju že by časem jakmile se do něj podaří plně ponořit diváka můžou se vyprávět i vážnější storky kde na sebeparodii nebude čas( Avengers : Infinity War) ale tady se se světem teprve seznamujeme a nadhled ve vyprávění tady navíc ůspěšně vytváří iluzi optiky hlavního hrdiny. . Silver Age Aquaman is back . Outrageous!!!

• 4.9.2015  10:31
    Aquarius (TV seriál) (2015)

Na Ameriku. Ať už to znamená cokoliv.

• 4.6.2013  02:47
    Atlas mraků (2012)

Obávám se , že myšlenka původní knihy.Tj. víra nesmrtelné duše v lásku a ideální svět (který se pravděpodobně nenachází na planetě zemi), přičemž víra je vždy těžce zkoušena lidskou společností prahnoucí po slepé moci a konzumu (ať už je to NIKE,zlato,lidské maso),není ve filmu jednoduše příliš srozumitelně znázorněna. Film sebou nese pouze náznak myšlenky. A to je na tříhodinový epos málo. Nejspíš za to může to, že film jako médium nutí jít diváka úplně po jiných stopách než čtenáře.(herci v různých úlohách, rozdílné přechody mezi příběhy oproti knize) a zároveň nenabízí takovou porci detailu, který je pro uchopení a procítění děje který je pro diváka/čtenáře zásadní. Začínám mít pocit že filmové adaptace známých knih jsou zkrátka zbytečné, alespoň v této formě. Škoda. Snaha tvůrců zde působí nesobecky .Jako vyprávění zmateného intelektuála,který se pokouší předat vám své pocity z knihy která ho zaujala ale zapomněl na pár důležitých bodů,chvílemi mu nerozumíte ,je vám ale natolik sympatický a tak dobrý vypravěč, že ho nadále posloucháte a baví vás to. Když ale popřemýšlíte o tom co vám to vlastně říkal, nepřijde vám to zajímavé.

• 11.8.2012  08:27

Až příliš dětská záležitost,čímž vyplouvá na povrch největší neduh Marvelova universa. Tj styl řešení jakéhokoliv problému spočívá v tom najít si nejbližší osobu v legračním oblečku,rozbít jí pořádně hubu a u toho pochopitelně přihodit pár hlášek. jako z filmů Eda Wooda.Po. pár dílech to začíná být navíc stereotyp. Nevím kolik k tomu navíc přidává "spolehlivý" novácký dabing ale výsledek je zkrátka nemastný,neslaný ,to i přesto že jsem od seriálu nic nečekal.

• 11.10.2018  12:01

Cožpak nikdo nechápe že jsem tak mocný?

• 27.7.2016  16:51

První polovina rozhodně není " o nečem jinem" jak zde píšou méně bystřì spoluobčané. Pokouší se nám co nejlépe přiblížit vztah Batmana a Batgirl .A přiznám Batsex mě docela rozsekal. Což je supr. Protože komiks je na mě možná až moc suchý a myslím že tady mu trochu lidštější tvář pomohla. Nicméně v druhé části je komiks obšlehnut skoro políčko od políčka. Takže parádní pocta. Navíc Hammil je tady naprosto excelentní!! Nechápu kecy místních kteří tady dokolečka brečí nad nějakými stihomamy a tvrdí že dřív byly animáky od DC o dost lepší. Jo ale to vám bylo 10 a Joker nechodil za kurvama. Ale to že tahle excelentní jednohubka tady má o pár procent víc než zprofanovaná sračka Batman v Superman , tomu já říkám Killing Joke.

• 15.5.2014  21:26
    Batman: Odvážný hrdina (TV seriál) (2008)

Na celém projektu je hodně znát,že je dìlkem opravdových fandů původních komiksů ze stáje DC Comics. Odkazy na celou Batmanovu historii to tu přímo přetéká. Nechybí ani pořàdnà porce metahumoru. Třeba Aquamanův sitcom je geniální. Nejlepší na tom celém je že to drží celé perfektně pohromadě a vytváří komplexní vesmír. Který svou zàbavnostì strčì ten Marvela hravě do kapsy. Povinnost pro každého komiksàka.

• 11.10.2017  12:28

Další přehlídka ,stejně jako u Spectre ,jak Hollywood zdokonaluje své postupy. a kvůli strachu z pirátů jede totálně na jistotu. Film má opravdu neskutečnou délku. Na rozdíl od většiny přispívajících jsem na žádné dlouhé meditační záběry nenarazil. Všechno byla poctivá a zbytečná, místy dosti hloupá vata. Takže proč má film 2 hodiny 40 minut?? Odpověď je jak už to tak bývá vlastně jednoduchá. Popcorn a Cola. Delší stopáž rovná se více Popcornu a Coly.Celý film je tak neuvěřitelně prázdný ,hloupý( K říká že by nikdy nezabil nikoho kdo má duší tzn. narodil se a potom tam vesele kosí bezdomovce, padouší přijdou ukradnou Forda ale Goslinga tam nechají aby ho moh následně zachránit) a celkobvě 2D až to trochu děsí ( Goslingův výraz mě bude pronásledovat ještě dlouho, záporáci působili jak z Bondovky, Leto opět k smíchu).Nicméně minimálně na tři se to v pohodě dostane. Protože jak už jsem psal jako výkladní skříň toho jak syntetický Hollywood zdokonaluje své postupy je Blade Runner super. Jenom škoda že si ho zítra nebude nikdo pamatovat a už dneska je totálně zbytečný.

• 8.2.2016  20:01
    Blunt Talk - Plané řeči (TV seriál) (2015)

Na Stewartovu pleěku odpřisáhnu že jsem se místy bavil. Což bych teda po pilotu nečekal. .. Ale nejsem takovej blb abych sem psal hodnocení po pilotu že jo... že jo..

• 3.4.2014  11:59

Překvapení se bohužel nekoná. Jakmile odejdete z kina,pravděpodobně zapomenete na většinu toho co jste v kině,někde mezi sledováním filmu a poočku ujišťováním jestli ten človek vedle vás již není zadušen popcornem,viděli. Dokud se první polovina filmu pokouší přiblížit hrdinu realitě,je to ještě fajn. Narozdíl od Nolanova Batmana Cap působí precijen toporně,viz třeba scéna kde potká svojí milou z prvního dílu,jejiž biologické hodiny zřejmě již dotikaly. V takových scénách bohužel už dialogy tahají za uši a případáte si jako byste se prenesly do osmdesátých let. Nicméně pokud se smiříte s tím že sledujete jednoduché béčko,připadají vám naivní detaily(třeba proč má nájemný zabiják odkrytou kovovou ruku s chromovou úpravou a rudou hvězdou navrch,což by při pokusu třeba někoho zastřelit z velké dálky mohl být problém) a téměř parodující scény vlastně fajn. Zimní Voják vás nejspíš zajímat vůbec nebude a ve filmu by vlastně nemusel být ale není tam navíc,navíc je tam spousta scén v druhé části filmu. Jakmile hrdinové v New Orleans( jak symbolické) potkají svojí deux machinu( překvapivě doslova v roztomilém retro designu a švýcarským přízvukem) dojde na finální bitvu,která trvá neúměrně dlouho a nezbude než zavzpomínat na Transformers 3,které postihl stejný osud. Bohužel klišé se stupňují a potitulková scéna s Buckym by klidně bez okolního kontextu mohla figurovat na YouTube s taggem Worst movie ending ever. Herci zkrátka nemají co hrát a režije na to kašle. Tedy až na Scarlett Johansson která si za své peníze odříkala svých pár vět o přátelství mezi tajnými agenty v alternativním 21. stol. v Americe. To je ale všechno jedno,protože je to film od Marvela a vy ho chcete vidět. Film je a vypadá podstatně dražší než první díl. A pokud byste ho neviděli nejspíš byste se u Avengers 3 nechytali,což ale neznamená že zaplatka celé série není víc stupidní než animované seriály od Marvel, jež jste sledovali dost možná jako malí. Je to čistě na vás.

• 3.9.2011  19:18

Řek sem bůh žehnej Americe!!!

• 7.2.2013  14:04
    Dr. No (1962)

I z dnešního pohledu kvalitní Bondovka. Navíc Sir Connery je už zde ve vrcholné formě a i ve scénách kde se vlastně,z dnešního blockbuster pohledu,nic vyjímečného neděje,mu stačí charisma a John Berry James Bond Theme.Skutečné zhmotnění snové elegance padesátých let,kterou lehce přenáší do šedesátých.Bohužel rozpočet pouhých 10 mil. Kč se podepsal na většině akce a samotném tempu.To s příchodem Dr. No na scénu opadá a finální scéna stejně jako třeba v Italian Job rozhodně nepatří k největším kladům snímku. Dospělá Bondovka,která má nezpochybnitelnou stopu v historii kinematografie a charisma jako hrom.

• 17.5.2016  01:55
    Focus (2015)

Nevím proč ale když někdo řekne název tohohle filmu, proletí mi hlavou představa jak někdo dává jednu Smithovi na oko. Né kecám. Nikdo jméno tohohle filmu neřekne. Proč by to dělal. Ok v tý představě jsem to já. ...

• 14.3.2011  12:52
    Fontána (2006)

D Aronofsky zflmoval hned po komiksu(Requiem za sen) knihu. A to i presto ze kniha nikdy nespatrila svetlo sveta,pouze v jeho hlave. Fontana se knize kterou jako by clovek pri tomhle filmu jakoby cetl dost podoba,at uz formou vypraveni tak vytvarnou poetikou ,vytvarenou bez digialnich efektu Ale aby take ne, kdyz je kniha dost podstatnou soucasti Darrenova eposu. Herecke obsazani precizni jako vzdy. A hudba Clinta Mansela tvrdi listi. Od peti hvezdicek ho oddaluje snad jen to ,ze je trochu znat ze si mozna filmari ukously az trochu moc tezkou latku.,A ta se tady cnvilemi rozpada.. Dost mozna ale nadcasovy film a jeden z mych nejoblibenejsich.

• 14.2.2011  21:51
    G. I. Joe (2009)

Pokud by se někdo pokusil zfilmovat Team Amerika hraný živími herci bylo by tohle asi genialní zpracování.Viděl jsem sice pouze s českým dabingem(vtipná kombinace),takže nemůžu plně posouďit ale tenhle film se snad ani nedá brát vážně(viz naprostá většina flashbacků).Celý ten kolotoč proskakování tramvajemi,létání ve Skotsky rozumících stíhačkách,krásek v latexu,komicky jako puberťáci mluvících herců(platí pouze pro dabovanou verzi,veřím),ninjů a věřte jestě spousty dalších věcí totiž končí opravdu třeskutě debilním finále za který by se nemuseli stydět ani scénaristé Limonádového Scéna se zrozením Commandera zase odkazuje na to nejlepší z Fantomase. :-D Měla by asi být nová kategorie Oskarů pro herce kteří dokázaly zadržet sm=ch a zahrát svojí roli.Tohle se prostě musi vidět...Jak pravil Homer Simpson :U.S.A!!U.S.A!!

• 24.9.2014  03:48

Opravdu je. Protože pokud jste viděli adaptaci epizody IV a celkem povedenou Something Something Dark Side, už jste prostě nemohli přestat. Problém je že takhle na to koukají i samotní tvůrci. Its a Trapp vznikla z povinosti a vcelku mi připomněla jak epizodu VI nemám rád. Celé to asi pramení z toho že Lucas chtěl divákům nabídnout opravdovou popcornovou zábavu ale kdyby natočil v té době to co opravdu chtěl, spolklo by to polovinu rozpočtu USA.Prostě to nešlo. Což je taky důvod proč epizodu I,II a III natočil později( díky bohu) .Každopádně zpátky k téhle zbytečnosti. Čekal jsem parodii na Epizodu VI Return of The Jedi místo toho jsem dostal pouze vyčpělé Darth Farts. Jednu za licenci .Jednu za Darth Twittyho. Kterej Kterej se doufám objeví v Epizodě VII jako finální bos. https://www.youtube.com/watch?v=oFEUlmv0DE4

• 12.7.2019  01:23
    Hellboy (2019)

Naprostý béčko který dá vzpomenout třeba na Van Helsinga. Stupidní tracky ,animace jako Jackmanům vlkodlak na konci Van Helsinga. Seriously. Ten střih a stupidita scénáře je něco co vidíte spíš ve hrách. Problém je že Hellboy. respektive předloha není béčko. Takže cokoli co pod touhle značkou vzniklo bude o miliardy tun antihmoty lepší. Cokoli. Jak moc je to špatný.. Je to Fantastic Four špatný? Ne to zase ne. Spíš Batman v Superman špatný.

• 1.8.2013  19:25
    Holy Motors (2012)

Denis Lavant si dokáže ukrást celý film pro sebe. Co je to však platné když scénář je až absurdní? Né zábavný ,ale absurdní. Gesto se snaží nezapadat do souvislosti,čímž by bylo zničeno jeho kouzlo. Tím se zřejmě hlavní hrdinové snaží zoufale bojovat proti ostří času. Stejně jako dekadentní Francie a zejména ,ve filmu tepající ,Paříž. I když po technické stránce na sebe můžou být tvůrci zaslouženě hrdí,nefunguje to.

• 13.3.2011  17:25

Po vsech smerech dobre odvedena prace. Fordovi jeho lehce sileneho touhou po cestovani posedleho profesora archeolgie uverite celkem snadno,a Cate Blanchet ve sve roli ruske agentky pusobi dokonale jako ze stranek zasleho komiksu z antikvariatu. Ano je to po certech kvalitni produkt a dejova linka plyne tak jak by si vase detinska duse prala, cele to sice kazi par nelogismu v deji ktere se hrde hlasi ke svim beckovym predkum. To by pochopitelne u podobneho typu filmu nemelo vadit. Ale tady uz jsem bohuzel prestavat chapat motivaci hlavnich postav a potazmo vyusteni cele zapletky. Ta uz pusobila skutecne dojmem ze lehce opisuje od predchozich dilu. Coz je skoda ,stacilo skutecne velmi malo. Tenhle Indy vydrzi v hlave tak pul hodiny po odchodu z kina. I tak zustava Tajemstvi kristalove lebky velmi zabavnym filmem ktery urcite vetsinu neurazi ,bohuzel nic vic ,mozna duatojne rozlouceni s hlavnim hrdinou.

• 1.9.2014  09:20

Další lobotomizovaný animàk od Disneyho. Kapitán Amerika se vesele pošťuchuje s Iron Manem když tu náhle tu se objevì zlotřilý Ruda Lebka a nějaký místní plagiàtor s vìkem od popelnice. Potom Ruda Lebka vymyje Kapitánovi mozek a přinutí ho domnívat se že je Kapitán Hydrant. Načež Ironový muž ho musí zchranit,... animace je sice strašně hnusnà ale vlastně mi víc vadì po vizuální stránce ty nechutné interiéry ala deset let starà pc hra. Kostýmy vypadají jako ty ve filmu ale Já doufám že je to jenom past na hodně mladého diváka aby se chytil. Něco tak odflàklého jsem viděl naposled...no od té doby, co jsem viděl minulý animàk od Marvela. Fuck You Stan Lee!! Fuck You Disney!!

• 27.1.2013  15:02
    Klip (2012)

Zajímavý snímek,který si myslím ,narozdíl od hollywoodských blockbusterú a jejich miliónových rozpočtu,posouvá kinematografii a její vnímání pornografie a intimity zase o kousek dál. To ho nakonec ,přes nic moc kameru a strašlivé slovinské disco, dotlačí nakonec na čtyři hvězdy.

• 1.6.2010  22:56

musím se přiznat že jsem film nedokázal dokoukat do konce.Je možně že ve zbytku filmu je ukryta scéna která mi změní život.Dám mu tedy hvězdu a nebudu si kazit iluze.Jen tak dál Go Crazy'

• 17.11.2011  03:06
    Ladí neladí (TV pořad) (2002)

Srdecni zalezitost.

• 23.7.2012  22:25
    Le Havre (2011)

Film na mě působil až příliš protichůdně.Režie za pět,scénář už "trochu" míň.Nicméně na csfd se píše komedie,pokud jednou nadcházející generace zjistí že šlo o formu sofistikovaného finského humoru,velice se omlouvám.V 21. století tři a půl.

• 21.6.2018  11:25
    Legion (TV seriál) (2017)

Minimálně nejlepší X-Men vůbec...

• 27.7.2013  21:40

Wow!! Výživně.Původní komiks jsem sice nečetl ale tenhle animák funguje samo o sobě bezchybně. Kéž by takhle našláple vypadal i cpřipravovaný celovečerný Flash!!

• 18.9.2014  18:55
    Mnichov (2005)

Jedním slovem super.Tedy až na posledních 15 min které mi tam už připadali trochu navíc. Procuji pro El-Al a tak znám v českých poměrech až komické kontroly pokud letíte do Izraele. Tento film se dotýká oné staré otázky odplaty a ,stojí-li vůbec za to. V nejryzejším slova smyslu nenávisti mezi Izraelci a Palestinci. A pochopitelně terorizmu a morálního vykoupení z tohoto navždy již politického světa bez skrupulí. Mnichov krásně poukazuje na to ,jak snadno se v touze předběhnout vlastní strach během honby za nesmyslnými ideály, stáváme tím čeho jsme se tak báli. Po technické stránce vše šlape precizně.

• 27.10.2010  20:31

Mím rád nejrůznější béčka z padesátých let,část puberty jsem strávil u fantastycké hry Destroy all humans! a přesto jsem se na tenhle filmek podíval jenom proto že jsem jsem měl potřebu podívat se na pár animáků co se za ty léta předstírání dospělosti nestihlo.Pokud nejste typ který ve filmu nutně nupovažuje svatbu za standart asi první minuty budete tolerovat protože podvěsomně víte že to je jenom ůvod.Ale jakmile se rojede děj určitě nebudete zklamáni.Jde o to že tenhle film nabídne ideální mix dětské fascinace (monstra,obrí slečna,ostčeroidy řítící se k zemi, obří roboti,co chcete víc?),popkulturních odkazů,skutečně inteligentního humoru(občas jsem jenom nechápavě kroutil hlavou když jsem si uvědomil jak moc si tvůrci troufly rýt zas jednou do vlády,občas jsem kroutil hlavou jen tak,každopádně parodie americké kultury a podobných MichaelBay snímků vůbec můžou tvůrci The Simpsons v posledních seriích jen tiše závidět)a navrch dostanete ještě sympatické obsazení(Hugh Laurie prostě válí XD ale učitě není sám,..).Resumé?Určitě velmi povedený a nadprůmněrně zábavní animák na který bych se určitě nestyděl jít s mladším sourozencem klidně znova do kina.

• 18.6.2016  17:54

Dal jsem si po patnácti letech malý repete. A musím říct že je to super. Strašně se mi líbí jak si tady Lynch hraje s realitou a médiem jak ho známe vůbec aniž by se mu cokoliv rozpadalo pod rukama a ty světy kde se to odehrává jsou pořád strašně zábavný.. Pamatuju že tohle byl tenkrát první film co jsem od něj viděl. Od tý doby jsem viděl hooooodně filmů co vlastně nedávaj smysl Třeba. Rabbits ( v tomhle Lynchovi je Naomi aspoň vidět do tváře a ukáže i své inspirativnì ňadro,takže 5:3) , Lost Hyghway, Jurrasic World, Star Trek od J.J. Nebo třeba Batman v Superman a musím říct že kašlu na to jestli to dává smysl.Tady nemá smysl řešit smysl. Je to film z L.A. jehož hlavní hrdinky jsou herečky a za všim stojí chlápek co nechá řikat kovboj a celý to z pekla v klidu řídí, takže asi tušíte že to bude složitější než obvikle Jestli hledáte zákon a pořádek pusťte si třeba nějakou kriminàlku na Primě, nebo nějakej pořad na kabelovce o tom jak se uklízí byt.. Tohle je totiž totální alegorie. Možná je to lyryckà pocta kráse a falši Hollywoodu, L.A. Mulholland Drive , strachu ze starostlivých prarodičů , kouzelnických představení, psychopatickejch producentů co jsou náročný co se týče espresa. Ale třeba taky né, třeba chtěl David natočit jenom pořádnou lesbickou scénu. Třeba odpovědi na to co se v tomhle filmu vlastně děje nesmíte hledat v tomhle filmu. SILENZIO...

<< předchozí 1 2 3