Hall900

1 bod

<< předchozí 1 2 3
    • 12.7.2019  01:23
    Hellboy (2019)

Naprostý béčko který dá vzpomenout třeba na Van Helsinga. Stupidní tracky ,animace jako Jackmanům vlkodlak na konci Van Helsinga. Seriously. Ten střih a stupidita scénáře je něco co vidíte spíš ve hrách. Problém je že Hellboy. respektive předloha není béčko. Takže cokoli co pod touhle značkou vzniklo bude o miliardy tun antihmoty lepší. Cokoli. Jak moc je to špatný.. Je to Fantastic Four špatný? Ne to zase ne. Spíš Batman v Superman špatný.

• 29.1.2019  03:47
    Aquaman (2018)

No porovnejte to s prvním Thorem ,Kapitánem Amerikou, Hulkem a řekněte že je děj naivní až blbý. Tohle je prostě první DC film který se nebojí inspirovat animáky a srozumitelností a timingem se jim dokonce vyrovnat. Protože u takhle drahých věcí člověka už zajímají deatily a tam Wan exceluje. Ve scéně na Sicilii dokazuje že v reálném světě mu Zack Snyder nesahá ani po paty a hrozně moc bych ho chtěl viděl na točit Bondovku,přesto nebo možná právě proto že mě Bondovky už pěkných pár let nezajímají. A ano né každý ze zůčastněných dokáže zahrát Virginii Wolfovou, takže zde platí formule když už to prostě musíš vypustit z huby moc se s tím nezdržuj a funguje to. Funguje i vstup do světa kde celou dobu existovala Atlantida ale nikdo to neřešil. Pokud by se univerzum podařilo skutečně nakopnout nepochybuju že by časem jakmile se do něj podaří plně ponořit diváka můžou se vyprávět i vážnější storky kde na sebeparodii nebude čas( Avengers : Infinity War) ale tady se se světem teprve seznamujeme a nadhled ve vyprávění tady navíc ůspěšně vytváří iluzi optiky hlavního hrdiny. . Silver Age Aquaman is back . Outrageous!!!

• 16.5.2018  01:50

Fascinující.Tye Sheridan má coby herec měně charakteru než jeho animované alter ego. Což možná vypovídá a pokroku technologie obecně. Ale spíš Sheridan je jenom béčkovej Cyclops v dodávce kterýmu notně sekunduje Rylance co pro změnu vypadá jak béčkovej doktor Emmet Brown ze Sutherday Night Lifev produkci BBC2. Ve filmu jsou dvě kulervoucí akční scény , Zbytek je jenom 2D cukrová vata o hledání jakýchsi vajec, prošpikovaná 20 let starýmy klišé a dokonce došlo i na afroamerického dobrosrdečného kamaráda a Asiata.Což je pochopitelně všchno poučení ,protože důležité je co máš ve svém nitru. Možná. Really?? V roce 2018 ?? Alespoň že záporák neměl knírek a maďarského poskoka co smrděl po česneku. Naopak je tady Mechagodzilla a Kingkong a pookřál se i Batman. Je to cool? Ve vesmíru téhle blbé sci-fi s kulturním přesahem asi jako reklama v tištěném časopise ne . Chvílema jsem se běl že od někud vytáhnou Ryanna psí výraz Goslinga , Forda s Craigem co si hrajou na kovboje nebo Jereda HaHaHa Jokera... Spielbeg si zas udělal svoje a asi by měl by dostat zvláštní ocenění že z toho marastu co poslední leze do světa od Warnerů něco vybojoval. Are you pleya??

• 5.7.2019  23:21

Pokud by šlo pouze o dokument samotný. Tak řeknu fajn. Tři hvězdy. Jenže poslední třetina začne řešit tolik otázek které trápí současnou společnost . A pokud to spojím s prací Amandy Freud. Říkám si ok , tohle je současná Amerika. Pandora a skříňka kterou kdysi otevreli původní osadníci . Rozhodně cenný nález. A o to jde u dokumentů především.

• 22.6.2019  15:24
    Upgrade (2018)

Po rozložení v hlavě musím jít vážně dolů. Problém je že ten děj jednoduše nedává smysl . Škoda. Jinak sympatický rádoby oldschool sci - fi.. Ve skutečnosti ale jenom laciný béčko..

• 11.10.2017  12:28

Další přehlídka ,stejně jako u Spectre ,jak Hollywood zdokonaluje své postupy. a kvůli strachu z pirátů jede totálně na jistotu. Film má opravdu neskutečnou délku. Na rozdíl od většiny přispívajících jsem na žádné dlouhé meditační záběry nenarazil. Všechno byla poctivá a zbytečná, místy dosti hloupá vata. Takže proč má film 2 hodiny 40 minut?? Odpověď je jak už to tak bývá vlastně jednoduchá. Popcorn a Cola. Delší stopáž rovná se více Popcornu a Coly.Celý film je tak neuvěřitelně prázdný ,hloupý( K říká že by nikdy nezabil nikoho kdo má duší tzn. narodil se a potom tam vesele kosí bezdomovce, padouší přijdou ukradnou Forda ale Goslinga tam nechají aby ho moh následně zachránit) a celkobvě 2D až to trochu děsí ( Goslingův výraz mě bude pronásledovat ještě dlouho, záporáci působili jak z Bondovky, Leto opět k smíchu).Nicméně minimálně na tři se to v pohodě dostane. Protože jak už jsem psal jako výkladní skříň toho jak syntetický Hollywood zdokonaluje své postupy je Blade Runner super. Jenom škoda že si ho zítra nebude nikdo pamatovat a už dneska je totálně zbytečný.

• 21.6.2018  11:25
    Legion (TV seriál) (2017)

Minimálně nejlepší X-Men vůbec...

• 16.10.2017  03:30

Ten Kapitán je prostě magor.. :D Jsem zvědavej jestli se bude seriál postupně stylizovat do TOS. Třeba ty uniformy a Apple vzhled lodí ale upřímně bych se bez toho v klidu obešel.. Teď bude hlavní pro Discovery aby vůbec přežil .Držím palce.

• 27.7.2016  16:51

První polovina rozhodně není " o nečem jinem" jak zde píšou méně bystřì spoluobčané. Pokouší se nám co nejlépe přiblížit vztah Batmana a Batgirl .A přiznám Batsex mě docela rozsekal. Což je supr. Protože komiks je na mě možná až moc suchý a myslím že tady mu trochu lidštější tvář pomohla. Nicméně v druhé části je komiks obšlehnut skoro políčko od políčka. Takže parádní pocta. Navíc Hammil je tady naprosto excelentní!! Nechápu kecy místních kteří tady dokolečka brečí nad nějakými stihomamy a tvrdí že dřív byly animáky od DC o dost lepší. Jo ale to vám bylo 10 a Joker nechodil za kurvama. Ale to že tahle excelentní jednohubka tady má o pár procent víc než zprofanovaná sračka Batman v Superman , tomu já říkám Killing Joke.

• 5.4.2017  02:49

Z počátku si řikáte ok ty postavy a dialogy jsou povrchní jak. ...Vlastně mi to opravdu připomnělo Sladký Život. A ne náhodou Oba filmy mají tak říkajíc stejný záměr. Strhnout tu prázdnou eleganci která občas záměrně herce nutí říkat plytké repliky a snažit se nepomrknout na diváka až do konce záběru. Jelikož se půlka filmu odehrává za touhle přetvářkou, jež mnozí nazýváme všední den a druhá půlka je román který zaslal Edward. Někde mezi tím visí Adams . Shannon je taky fajn. Je to přesně ten redneck strejda kterýho byste v týhle situaci chtěli potkat ,nebo Jeffa Bridgese. A to je ten problém. Jeho postava je pro herce velmi vděčně napsaná nerozdíl od Amy se nemusí tolik o prostor na plátně rvát. Zbytek jsou regulérní figurky z fiktivního románu z filmu natočeného kdesi v Hollywoodu. Kultura odpadu, který zůstává odpadem .A je to jako celek fajn. Díky ,pane Forde .

• 11.12.2018  14:46

Vzhledem k dnešní době, situaci kterou nám ukazují vlády Francie ,Británie a další, pokroku spotřební elektroniky, sociální situaci v Číně atd atd jsem se na tenhle díl zkrátka musel podívat znovu. Mimochodem tento sociální systém se těch pár měsíců od premiéry mezitím stal v Číně a vzhledem k tomu že se ve spoustě vyspělých zemí objevují termíny jako šílenství nebo konec civilizace, je jen otázkou času kdy západní vlády začnou hledat alternativu . Bryce tady má doslova hroší kůži a všechny polohy zvládá jako by se nic nedělo. Nezbývá než dát pět hvězd. :)

• 4.9.2015  10:31
    Aquarius (TV seriál) (2015)

Na Ameriku. Ať už to znamená cokoliv.

• 8.2.2016  20:01
    Blunt Talk - Plané řeči (TV seriál) (2015)

Na Stewartovu pleěku odpřisáhnu že jsem se místy bavil. Což bych teda po pilotu nečekal. .. Ale nejsem takovej blb abych sem psal hodnocení po pilotu že jo... že jo..

• 17.5.2016  01:55
    Focus (2015)

Nevím proč ale když někdo řekne název tohohle filmu, proletí mi hlavou představa jak někdo dává jednu Smithovi na oko. Né kecám. Nikdo jméno tohohle filmu neřekne. Proč by to dělal. Ok v tý představě jsem to já. ...

• 2.12.2015  19:43
    Spectre (2015)

To slovo už bez skotskýho dialektu nezní jako dřív. A Bond dneska lemtá pivo. Blé... Tomu scénáristovi klystýr ale pořádnej... 150 min já vám dám...

• 9.4.2016  23:39

OK. Tahle Síla Zvyku je nejspíš natolik bezcenej film že nemá cenu čerpat proud a psát o tom. Stačí jedno slovo . Generické. Ať už to znamená cekoliv.

• 16.3.2016  00:04

Ztraceni ...V čem vlastně?? Ale no tak pane Zelenko... Tudy nee..

• 3.4.2014  11:59

Překvapení se bohužel nekoná. Jakmile odejdete z kina,pravděpodobně zapomenete na většinu toho co jste v kině,někde mezi sledováním filmu a poočku ujišťováním jestli ten človek vedle vás již není zadušen popcornem,viděli. Dokud se první polovina filmu pokouší přiblížit hrdinu realitě,je to ještě fajn. Narozdíl od Nolanova Batmana Cap působí precijen toporně,viz třeba scéna kde potká svojí milou z prvního dílu,jejiž biologické hodiny zřejmě již dotikaly. V takových scénách bohužel už dialogy tahají za uši a případáte si jako byste se prenesly do osmdesátých let. Nicméně pokud se smiříte s tím že sledujete jednoduché béčko,připadají vám naivní detaily(třeba proč má nájemný zabiják odkrytou kovovou ruku s chromovou úpravou a rudou hvězdou navrch,což by při pokusu třeba někoho zastřelit z velké dálky mohl být problém) a téměř parodující scény vlastně fajn. Zimní Voják vás nejspíš zajímat vůbec nebude a ve filmu by vlastně nemusel být ale není tam navíc,navíc je tam spousta scén v druhé části filmu. Jakmile hrdinové v New Orleans( jak symbolické) potkají svojí deux machinu( překvapivě doslova v roztomilém retro designu a švýcarským přízvukem) dojde na finální bitvu,která trvá neúměrně dlouho a nezbude než zavzpomínat na Transformers 3,které postihl stejný osud. Bohužel klišé se stupňují a potitulková scéna s Buckym by klidně bez okolního kontextu mohla figurovat na YouTube s taggem Worst movie ending ever. Herci zkrátka nemají co hrát a režije na to kašle. Tedy až na Scarlett Johansson která si za své peníze odříkala svých pár vět o přátelství mezi tajnými agenty v alternativním 21. stol. v Americe. To je ale všechno jedno,protože je to film od Marvela a vy ho chcete vidět. Film je a vypadá podstatně dražší než první díl. A pokud byste ho neviděli nejspíš byste se u Avengers 3 nechytali,což ale neznamená že zaplatka celé série není víc stupidní než animované seriály od Marvel, jež jste sledovali dost možná jako malí. Je to čistě na vás.

• 1.9.2014  09:20

Další lobotomizovaný animàk od Disneyho. Kapitán Amerika se vesele pošťuchuje s Iron Manem když tu náhle tu se objevì zlotřilý Ruda Lebka a nějaký místní plagiàtor s vìkem od popelnice. Potom Ruda Lebka vymyje Kapitánovi mozek a přinutí ho domnívat se že je Kapitán Hydrant. Načež Ironový muž ho musí zchranit,... animace je sice strašně hnusnà ale vlastně mi víc vadì po vizuální stránce ty nechutné interiéry ala deset let starà pc hra. Kostýmy vypadají jako ty ve filmu ale Já doufám že je to jenom past na hodně mladého diváka aby se chytil. Něco tak odflàklého jsem viděl naposled...no od té doby, co jsem viděl minulý animàk od Marvela. Fuck You Stan Lee!! Fuck You Disney!!

• 8.3.2015  00:50

Ano , většinou tak nechtěně směšné jak jsem si to představoval. Tento film je vhodný pokud jste , za A vždy toužili vidět Collina Ferrella letět na okřídleném bílém koni, nebo za B, i přesto že jste viděli Batmana a Robina , rozhodli jste se strávit dvě hodiny života s fantasy peckou od Akivi Goldsmana. Já bohužel z mnou nepochopitelného důvodu spadàm do jedné z těchto kategorií. Jednu hvězdičku za Russella Crowea který si svého maniakàlního milovníka pečených puštíků užívá. A jednu za rapujícího satana. Will Smith je tady zase holt pořàdnej Bad Ass.

• 27.7.2013  21:40

Wow!! Výživně.Původní komiks jsem sice nečetl ale tenhle animák funguje samo o sobě bezchybně. Kéž by takhle našláple vypadal i cpřipravovaný celovečerný Flash!!

• 17.5.2016  02:11
    Rick a Morty (TV seriál) (2013)

Seriál po jehož shlédnutí pochopíte je cestování skrze reality není přechod Supergirl z CBs do CW. No a kdyby ne je to docela hezky animovaný.

• 22.3.2015  21:16

Poněkud tàpající Terry. Nepříliš vzdàlenà budoucnost je sice plná Gilliamovi alegorie. Nejvíc zábavy film tradičně čerpá z promyšlených detailů. Třeba záběry z pařby, kde lidé čumí do tabletů a zdánlivě bezcílně putují místnostmi mi přišli trefné. Hlavní hrdinové jsou citlivé obsazeni ale samotná linka spojující přímočarý úvod s finàlními titulky je poněkud křečovità. A abych byl upřímný, konec mě neuchvàtil vůbec. Ano dalo by se říct že je to film o chlapovi co se smířil že je vlastně obyčejnej a dokáže to pomocí toho že se nic nestane. To je ovšem pouze první pohled. Na ten druhý je to prostě chilling s Terry Gilliamem kde zábavně rejpe do mnohých fíglů dnešní uspěchané doby. To však ve výsledku tak nějak stačíí a to i přesto že to dělá z The Zero Theorem nejslabší film od Gilliama za hodně dlouho. Jako oddechovka to ale špatné není a Melanie Thierry je splňeným snem každého nerda.

• 19.11.2012  17:54

Já jsem Spider -Man ,žádná vata a skopu tě dokulata!!

• 4.6.2013  02:47
    Atlas mraků (2012)

Obávám se , že myšlenka původní knihy.Tj. víra nesmrtelné duše v lásku a ideální svět (který se pravděpodobně nenachází na planetě zemi), přičemž víra je vždy těžce zkoušena lidskou společností prahnoucí po slepé moci a konzumu (ať už je to NIKE,zlato,lidské maso),není ve filmu jednoduše příliš srozumitelně znázorněna. Film sebou nese pouze náznak myšlenky. A to je na tříhodinový epos málo. Nejspíš za to může to, že film jako médium nutí jít diváka úplně po jiných stopách než čtenáře.(herci v různých úlohách, rozdílné přechody mezi příběhy oproti knize) a zároveň nenabízí takovou porci detailu, který je pro uchopení a procítění děje který je pro diváka/čtenáře zásadní. Začínám mít pocit že filmové adaptace známých knih jsou zkrátka zbytečné, alespoň v této formě. Škoda. Snaha tvůrců zde působí nesobecky .Jako vyprávění zmateného intelektuála,který se pokouší předat vám své pocity z knihy která ho zaujala ale zapomněl na pár důležitých bodů,chvílemi mu nerozumíte ,je vám ale natolik sympatický a tak dobrý vypravěč, že ho nadále posloucháte a baví vás to. Když ale popřemýšlíte o tom co vám to vlastně říkal, nepřijde vám to zajímavé.

• 1.8.2013  19:25
    Holy Motors (2012)

Denis Lavant si dokáže ukrást celý film pro sebe. Co je to však platné když scénář je až absurdní? Né zábavný ,ale absurdní. Gesto se snaží nezapadat do souvislosti,čímž by bylo zničeno jeho kouzlo. Tím se zřejmě hlavní hrdinové snaží zoufale bojovat proti ostří času. Stejně jako dekadentní Francie a zejména ,ve filmu tepající ,Paříž. I když po technické stránce na sebe můžou být tvůrci zaslouženě hrdí,nefunguje to.

• 27.1.2013  15:02
    Klip (2012)

Zajímavý snímek,který si myslím ,narozdíl od hollywoodských blockbusterú a jejich miliónových rozpočtu,posouvá kinematografii a její vnímání pornografie a intimity zase o kousek dál. To ho nakonec ,přes nic moc kameru a strašlivé slovinské disco, dotlačí nakonec na čtyři hvězdy.

• 26.1.2013  14:33
    Na cestě (2012)

Tři a půl. Dost možná díky tomu že jsem četl kdysi dávno knihu,a z té mi v paměti zbyla už jenom matná vzpominka, která vlastně odpovídá tomuto snímku. Musím říct že i obsazení je fajn( hraje tam Steve Buscemi,takže o tom žádná :-) ). Když ale vzpomenu na životní příběh skutečného Kerouaca, jeví se mi kniha samotná spíš jako loučení s mladím a mladistvými ideály. To z filmu tolik nevyzní. Působí to totiž celé docela dost, jakoby měl režisér z jeho díla moc velký respekt a úctu. Což plně chápu a budiž odpuštěno. Jinak vpodstatě kvalitní zpracování za které by se nemusela stydět ani spousta slavnějších režisérů. Chybí tomu ale něco co by to celé propojovalo a vedlo,občas stačí málo,třeba hudební motiv. Pokud se tady totiž nesoustředíte a neporovnávali dojmy z filmu se svými vzpomínkami na knihu vynese vás vaše mysl kamsi mimo a film bohužel tam s vámi už nebude.

• 2.3.2013  10:03

jednou z hlavních charakteristik tohoto filmu i seriálu ze kterého vychazi,je že i když se točí kolem sportu,narozdíl od počinů anglosaské produkce,děj,vlastně neuspěje odnikud nikam. Inu je to přeci jen okresní přebor.Vtip v tomto filmu mi přišel až příliš černý,vlastně to nebyl humor,pouze Tv Nova se snažila to tak divákům prodat. Příběh Pepika Hnátka mi přišel uvěřitelný asi jako něco od Marvel Comics. A celé by se to dalo shrnout do půl hodiny seriálu. Nebo jak se říká ve fotbalové hantýrce:celé to bylo výborné ale neskončilo to gólem....

• 26.7.2012  23:59

Ano mnozí tu mluví o wow efektu,který pominul. Ale upřímně jim moc nerozumím. Tohle není o wow efektu ale o poctivé filmařině. Dvě a půl hodiny jsem se nenuďil. I když první půlka pokud se mluvilo šustila papírem, Nolan to vyřešil jednoduše tak že nostalgie typu jak moc nám chybí Batman se jednoduše nekoná a děj plyne chytře dál. Někteří lidé můžou byt zklamáni tím že. Bane. nemá takové charisma jako Joker ale je nutno si připustit že tomu tak v předchozím filmu tak bylo jednoduše proto že nu to scénář dovolil. A při vší úctě k těm asociálům kteří jsou presto smutní,ja ne. Vyrazil jsem totiž do kina abych na konci trilogie sledoval hlavně stojí oblíbenou postavu, Bruce Waynea,která mě jednoduše zaujala už v prvním dílu,jinak bych nešel na třetí. Bale opět vládne všem a všiml jsem si že stačí aby se objevil na platné a pozornost všech holek které se už díky delší stopáži nervózně kroutí je spolehlivě jeho. Ale to pochopitelně není nic proti tomu co dělá pouhý pohled u přítomných mužů na Anne Hathaway a to sem si celkem jíst že. stejně jako ja,oni se nenuďili už vůbec. Některé scény přesto že nejsou špatné, jsou jaksi navíc. Avšak v tu chvíli přijíždí na Bat Podu Catwoman. a záběr na její zadek zachraňuje filmu spolehlivě pět hvězd. Co na tom že závěr se znalci komiksové mytologie takzvané vyjebává. Ps hodně kritiků hovoří o úžasném zvratu děje,tady naopak komiksáci. moc překvapení nebudou ani trochu. František Fuka by se měl kát ale není to jediný kritik z ČR který si na tomto filmu vylámal klávesy a ukázal že přesto že ví o tom co bylo v pětačtyřicátym jakýkoliv pop kultuře ví h"""o....

<< předchozí 1 2 3