Evan7

Evan7

okres Bratislava

• 15.7.2018  10:56
    Whitney (2018)

Pekný a smutný dokument, no niečo mi tam ešte chýbalo k tej pravdivosti, viac faktov...

• 11.4.2018  10:03

Mne sa to páčilo, také ľahké na fajn večer. A super bol koniec bez zbytočných pátosov a happyendov, že zostali spolu šťastní napriek spoločenskému tlaku a ľúbili sa. Páčil sa mi ten odkaz, že niekedy najlepším happyendom pre nás je odísť od toho, čo ťa ponižuje a znižuje tvoju sebahodnotu.

• 7.4.2018  12:55

Druhá séria ma bavila o trochu menej. Pôvodná myšlienka o sexuálnom výskume akoby išla do úzadia, viac sa riešili vzťahy. Niektoré témy sa otvorili a ostali nedoriešené, nedopovedané...

• 19.3.2018  13:31
    Susedia - Asistent (S04E09) (epizoda) (2018)

Super epizoda!

• 17.3.2018  22:52

Myslel som, že sa to niekam pohne, ale celý čas sa to len ťahalo v tom istom...

• 9.3.2018  22:47
    Naboso (2014)

Originál je oveľa lepší. Tu bolo pár vtipných scén, aj chémia medzi hercami bola dobrá, ale nejak mi to nesedelo všetko. A ani tej herečke som to príliš neveril.

• 25.2.2018  20:15
    Čertoviny (2017)

Bol som príjemne prekvapený touto rozprávkou. Pán Troška proste umí! A nech si hejteri hovoria čo chcú. Oni proste budú hejtovať, nech by natočil čokoľvek. Táto rozprávka mala čaro, nemala v sebe priveľa gýču, ako ostatné novodobé rozprávky, mala tie správne hodnoty, aj výber hercov bol veľmi dobrý. Ich výkony boli uveriteľné. A prostredie tiež krásne.

• 25.2.2018  19:48
    Solo (2013)

Niekedy to bolo príliš zdĺhavé a zamotávajúce, v podstate stále iba tí istí dvaja ľudia v jednu noc, ale perfektné rozuzlenie nakoniec a iné, ako som čakal.

• 13.2.2018  18:26
    Mystérium sexu (TV seriál) (2013)

Priznám sa, že najskôr som bol rozpačitý, keď som videl jednu časť, ale začalo ma to baviť. Neviem, do akej miery je to podľa skutočnosti, ale výborná je tá výprava, situácie, prostredie z 50. rokov. Akurát tie vzťahy mi prišli niekedy uletené. Raz s jedným, potom s druhým... Ale ktovie, možno to tak bolo už predtým...

• 11.2.2018  21:35

Napriek dobrému hodnoteniu a pekným hercom mi táto téma (incest) veľmi nehovorila. Ako ľúbostný príbeh by to bolo pekné. Mnohé situácie vo filme mi prišli nesúrodé.

• 3.2.2018  14:14

Pekná pointa, príbeh a zmysluplné, krásne vyvrcholenie filmu. Ale nemám rád filmy, kde je medzi vetami minúta pauza... Strašne sa to ťahalo. Môj názor.

• 22.1.2018  23:07

Nechápem toľko zlých hodnotení. Netvrdím, že to bolo úplne top, ale nebolo to ani zlé. Taká fajn oddychovka, veľakrát som sa zasmial. Mnohé momenty boli prirodzene vtipné, žiadne násilnosti. Taký priemer.

• 22.1.2018  23:04
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Prvá časť bola výborná a chcel som dať viac hviezd, ale keď som si pozrel aj druhú časť, zmenil som názor. Druhá časť už bola slabšia, točila sa stále okolo toho istého, bolo tam viac pletiek a vzťahových sporov, než faktov. Myslel som, že film zahrnie väčšie obdobie panovania Márie Terézie, nielen pár rokov. A koniec bol veľmi zoseknutý, zvláštny, ako v obyčajnom televíznom seriáli. Mohli radšej spraviť viac dielov, ale poriadnych.

• 3.1.2018  23:21
    Lo que escondían sus ojos (TV seriál) (2016)

Ono by to nebolo zlé, keby sa to brutálne netiahlo ako typická telenovela. Pekný príbeh, skvelí herci, výborná výprava, kostýmy, prostredie, ale zmestilo by sa to aj do dvoch častí.

• 9.12.2017  23:28
    Vánoce v Conway (TV film) (2013)

Pacil sa mi ten pribeh, spravit cloveku, ktoreho milujem a zomiera radost. Ale mnohe pasaze ma nudili.

• 13.11.2017  23:36

v podstate dokola to iste

• 27.10.2017  17:55

Súhlasím so Skuby47. V názve sa píše záhada vyriešená, ale nemal som pocit, že prišli k nejakému záveru. Skôr otvorili viacero hypotéz.

• 28.3.2017  10:02
    Skryté zlo (2017)

Velmi slaby horor, zbytocne ist nan do kina.

• 13.3.2017  09:04
    Insidious 2 (2013)

omnoho lepšia časť, ako prvá. Viac akčnejšie a príbehovo nabitejšie, prvá bola naproti tomuto nudná.

• 5.3.2017  16:47

strašná zlátanina hororu s historickým filmom, romantikou s prvkami komédie, kde ženy ovládajú bojové umenie a narábajú s puškami

• 5.3.2017  12:21

až moc prefantazírované. Pri dnešnom množstve filmov už pre mňa platí, menej je viac.

• 9.2.2017  08:42

Námet skvelý, aj herecké obsadenie, aj dosť vtipných situácií. Ale mohlo to byť natočené oveľa lepšie. Prišlo mi to ako film do telky, nie do kín. Jennifer Aniston perfektná, ale Julia Roberts mi prišla taká kŕčovitá, taktiež mnohé situácie, hlavne tie, ktoré mali byť dojímavé. Ale chápem, že to mala byť komédia, nie dráma alebo romantický film.

• 5.2.2017  10:11
    Mother's Day (2010)

Nemám rád filmy s psychickým terorom, kde ľudia iba jačia a podriaďujú sa niekomu. Pre mňa nula bodov.

• 2.2.2017  22:03
    Sprung ins Leben (TV film) (2014)

Zaujimavy namet o tom, ako sa vysporiadat s necakanym a nezvratnym osudom. Film by si ale zasluzil lepsie spracovanie, lepsich hercov a viac precitenia. Toto sa nedalo uverit. Skoda.

• 15.10.2016  15:43
    Zoo (TV seriál) (2015)

Musím povedať, že tento seriál ma chytil. Je to niečo nové, nie stále otrepané seriály o vzťahoch a násilí. Páči sa mi, že tu sú ústrednými postavami zvieratá. Každý diel je napínavý a človek čaká, kedy už konečne príde nájdeniu riešenia a k náprave správania zvierat. Lenže žial, ako to býva, po úspechu prichádza pád. Myslel som, že prvou sériou sa to skončí, ale v druhej sérii sa seriál začal uberať iným smerom. Začali s mutovanými ľuďmi a príliš veľkými scifi situáciami. Seriál ma žiaľ prestal baviť.

• 15.10.2016  15:39
    Amy (2015)

Na tento dokument som sa tešil. Čítal som knihu o Amy, ktorá vyšla po jej smrti, napísaná jej otcom. Žiaľ, bol som trochu sklamaný, film sa zaoberal skôr životom Amy za čias jej úspechov a následných pádov. Myslel som, že film bude skúmať aj jej detstvo a dospievanie. Ďalej som nevedel niekedy, kto vo filme hovorí, pretože to nebolo v titulkoch uvedené.

• 15.10.2016  15:34
    Polednice (2016)

Tento film by som nedefinoval ako horor, ale skôr mysterióznu drámu keď tak. Celý film som napäto čakal, aké bude rozuzlenie, ale napokon som bol mierne sklamaný. Jediné, čo sa mi páčilo bol výkon Geislerovej, dobrá hudba a potom krásne malebné prostredie.

• 15.10.2016  15:32

Po 12 rokoch som sa veľmi tešil na pokračovanie bláznivej Bridget. Ale trochu som mal aj strach, pretože pokračovania filmov bývajú málokedy dobré. Lenže toto pokračovanie robila tá istá režisérka, čo prvý film o Bridget, takže následkom bol veľmi vtipom a energiou nabitý film. Ani minútu som sa nenudil alebo nečakal, kým už bude koniec. Jedine, ak som bol v napätí, či si Bridget nakoniec zoberie Marka alebo Jacka.

• 6.10.2016  17:47
    Miláček (2012)

Námet a príbeh je dobrý, aj herecké výkony sú super, ale je to spravené tak zdĺhavo, nezáživne, že len čakáte, kedy už bude koniec.