Evan7

Evan7

okres Bratislava

<< předchozí 1 2
    • 9.12.2018  23:16

Veľmi dobrý, kvalitný seriál. Sonda do života vraha Andrewa Cunanana. Nakoľko je všetko podľa skutočnosti je otázne, keďže rodina Versaceho sa od seriálu a života Versaceho v seriáli dištancuje, ale dočítal som sa, že okolnosti ďalších vrážd Andrewa boli také, ako sú vykreslené v seriáli. Čo mi vadilo je len neustále vracanie sa do minulosti a potom zase späť a znovu do minulosti. Viem, že to je štýl režiséra, ale ja som sa v tom niekedy už strácal.

• 2.12.2018  23:18
    Wonderkid (2016)

Dosť nesúvislé, že mi aj tá polhodina prišla dlhá. Inak príbeh to mohol byť dobrý, len keby bol rozvitý na dlhšie. Okrem toho pekné prostredie, kamera.

• 28.11.2018  21:37
    Sense8 (TV seriál) (2015)

Téma seriálu je vynikajúca, výborné akčné scény, prelínanie viacerých postáv a ich životov a prepojené myslenie. Len tie dialógy o ničom ma už neskutočne nudili. Stačilo by to na jednu sériu. A koniec mi prišiel až trošku moc ideálny.

• 18.11.2018  12:16

Najslabší diel tejto série, ale chápem, že niektoré veci sa tam museli objasniť, len to nemuselo byť v celom dieli.

• 14.11.2018  22:29

Na televízny film dobré, ale do kina slabé. Pekné prostredie, hudba, inak málo napínavé, ak sa malo jednať o krimi a ak o komédiu, tak málo vtipné.

• 15.10.2018  23:32

zaujímalo by ma, ako to dopadlo s Betty a výskumom homosexuality a s Bartonom a Billom. Ale to sa už asi nedozvieme... Ten koniec mi prišiel ako z telenovely. Celý seriál bol poväčšine o vzťahu Billa a Virginie...

• 8.10.2018  00:20

Patetické, či nie, strašne mi bolo ľúto Betty. Aj keď "dobrý záver", takto to bohužiaľ chodí...

• 29.9.2018  09:43

Česi tie komédie proste vedia! Parádny film, nasmial som sa v kine :-D

• 19.9.2018  23:28

Tretia séria mi už prišla ako telenovela. Virginia a Bill si stále nevedia uvedomiť, či majú vzťah alebo nemajú a tak dokola. Mnohé veci okolo nich ma už nudili. Jediný pozitívny posun, ktorý sa mi páčil bol v ostatných postavách, ako lesbička Betty, gay doktor Barton, doktor Langdon.

• 19.8.2018  11:29

Pardon za hate, ale ja mám pocit, že tie animáky sú čím ďalej, tým akčnejšie. Človek nestíha ani sledovať dej.

• 15.7.2018  10:56
    Whitney (2018)

Pekný a smutný dokument, no niečo mi tam ešte chýbalo k tej pravdivosti, viac faktov...

• 11.4.2018  10:03

Mne sa to páčilo, také ľahké na fajn večer. A super bol koniec bez zbytočných pátosov a happyendov, že zostali spolu šťastní napriek spoločenskému tlaku a ľúbili sa. Páčil sa mi ten odkaz, že niekedy najlepším happyendom pre nás je odísť od toho, čo ťa ponižuje a znižuje tvoju sebahodnotu.

• 7.4.2018  12:55

Druhá séria ma bavila o trochu menej. Pôvodná myšlienka o sexuálnom výskume akoby išla do úzadia, viac sa riešili vzťahy. Niektoré témy sa otvorili a ostali nedoriešené, nedopovedané...

• 19.3.2018  13:31
    Susedia - Asistent (S04E09) (epizoda) (2018)

Super epizoda!

• 17.3.2018  22:52

Myslel som, že sa to niekam pohne, ale celý čas sa to len ťahalo v tom istom...

• 9.3.2018  22:47
    Naboso (2014)

Originál je oveľa lepší. Tu bolo pár vtipných scén, aj chémia medzi hercami bola dobrá, ale nejak mi to nesedelo všetko. A ani tej herečke som to príliš neveril.

• 25.2.2018  20:15
    Čertoviny (2017)

Bol som príjemne prekvapený touto rozprávkou. Pán Troška proste umí! A nech si hejteri hovoria čo chcú. Oni proste budú hejtovať, nech by natočil čokoľvek. Táto rozprávka mala čaro, nemala v sebe priveľa gýču, ako ostatné novodobé rozprávky, mala tie správne hodnoty, aj výber hercov bol veľmi dobrý. Ich výkony boli uveriteľné. A prostredie tiež krásne.

• 25.2.2018  19:48
    Solo (2013)

Niekedy to bolo príliš zdĺhavé a zamotávajúce, v podstate stále iba tí istí dvaja ľudia v jednu noc, ale perfektné rozuzlenie nakoniec a iné, ako som čakal.

• 13.2.2018  18:26
    Mystérium sexu (TV seriál) (2013)

Priznám sa, že najskôr som bol rozpačitý, keď som videl jednu časť, ale začalo ma to baviť. Neviem, do akej miery je to podľa skutočnosti, ale výborná je tá výprava, situácie, prostredie z 50. rokov. Akurát tie vzťahy mi prišli niekedy uletené. Raz s jedným, potom s druhým... Ale ktovie, možno to tak bolo už predtým...

• 11.2.2018  21:35

Napriek dobrému hodnoteniu a pekným hercom mi táto téma (incest) veľmi nehovorila. Ako ľúbostný príbeh by to bolo pekné. Mnohé situácie vo filme mi prišli nesúrodé.

• 3.2.2018  14:14

Pekná pointa, príbeh a zmysluplné, krásne vyvrcholenie filmu. Ale nemám rád filmy, kde je medzi vetami minúta pauza... Strašne sa to ťahalo. Môj názor.

• 22.1.2018  23:07

Nechápem toľko zlých hodnotení. Netvrdím, že to bolo úplne top, ale nebolo to ani zlé. Taká fajn oddychovka, veľakrát som sa zasmial. Mnohé momenty boli prirodzene vtipné, žiadne násilnosti. Taký priemer.

• 22.1.2018  23:04
    Marie Terezie (TV film) (2017)

Prvá časť bola výborná a chcel som dať viac hviezd, ale keď som si pozrel aj druhú časť, zmenil som názor. Druhá časť už bola slabšia, točila sa stále okolo toho istého, bolo tam viac pletiek a vzťahových sporov, než faktov. Myslel som, že film zahrnie väčšie obdobie panovania Márie Terézie, nielen pár rokov. A koniec bol veľmi zoseknutý, zvláštny, ako v obyčajnom televíznom seriáli. Mohli radšej spraviť viac dielov, ale poriadnych.

• 3.1.2018  23:21
    Lo que escondían sus ojos (TV seriál) (2016)

Ono by to nebolo zlé, keby sa to brutálne netiahlo ako typická telenovela. Pekný príbeh, skvelí herci, výborná výprava, kostýmy, prostredie, ale zmestilo by sa to aj do dvoch častí.

• 9.12.2017  23:28
    Vánoce v Conway (TV film) (2013)

Pacil sa mi ten pribeh, spravit cloveku, ktoreho milujem a zomiera radost. Ale mnohe pasaze ma nudili.

• 13.11.2017  23:36

v podstate dokola to iste

• 27.10.2017  17:55

Súhlasím so Skuby47. V názve sa píše záhada vyriešená, ale nemal som pocit, že prišli k nejakému záveru. Skôr otvorili viacero hypotéz.

• 28.3.2017  10:02
    Skryté zlo (2017)

Velmi slaby horor, zbytocne ist nan do kina.

• 13.3.2017  09:04
    Insidious 2 (2013)

omnoho lepšia časť, ako prvá. Viac akčnejšie a príbehovo nabitejšie, prvá bola naproti tomuto nudná.

• 5.3.2017  16:47

strašná zlátanina hororu s historickým filmom, romantikou s prvkami komédie, kde ženy ovládajú bojové umenie a narábajú s puškami

<< předchozí 1 2