Sifaka

Pavel Čermák

okres Karviná

<< předchozí 1 2 3 4 7 10 13
    • 13.9.2018  22:39
    Svět po Hitlerovi (TV film) (2016)

Výborně udělaný dokument, o věcech o kterých se moc nemluvilo, plno zajímavých informací, skvěle podané...

• 23.7.2018  22:38

Hodně zajímavý a silný film, jen mě dost chyběl ten dopad na rodiny alkoholiků, mělo tam být více rozebráno soukromí, bylo by to drsnější a reálnější kdy alkoholici tyranizují rodinu, ponižují, domácí násilí a tak dále, ale jinak zpracováno velmi dobře.

• 28.3.2018  12:57

Dokonalá pocta, dokonalému úspěchu.

• 20.9.2017  14:52
    Jak funguje vesmír (TV seriál) (2010)

Asi nejlepší pořad o Vesmíru, který jsem kdy viděl, výborně udělané a všechno srozumitelně vysvětlené.

• 22.8.2017  11:47
    Zázračná planeta II (TV seriál) (2016)

Jeden z nejlepších dokumentů o přírodě, co jsem kdy viděl, nádherné záběry, fakt parádní zážitek.

• 22.8.2017  11:44

Krátký, ale moc zajímavý dokument o této nádherné zemi.Ideální pohlednice Madagaskaru.

• 15.2.2017  12:31

Parádní dokument o dvou skvělých talentech a osobnostech ČR.

• 12.2.2017  09:12

Krásná pocta velkému cestovateli, moc milý a příjemný snímek.

• 12.12.2016  08:11

Výborná pohádka, plno skvělých hlášek a narážek, ale je to spíše pro větší děti a hlavně dospělé, protože malé děti to nepochopí. Příběh zajímavý, postavy dobře vybrané a uvěřitelné. Je fajn, že se zase začínají plnit kina a hlavně se chodí na naše filmy a ještě jedna věc, co jsem nikdy nezažil, půl minutový potlesk v kině po skončení promítání.

• 16.11.2016  07:20

Příjemná komedie na odreagování a zasmání, příběh nic nového, ale dalo se tomu uvěřit, u tohoto filmu mě moc mrzí, že tady není větší stupnice, protože by tomu nejvíce slušelo 3,5 * , takto pořád váhám mezi 3 a 4.

• 6.7.2016  14:25

Jeden z nejlepších animáků, co jsem kdy viděl, super postavy, kvalitní příběh, fajn hlášky, zvířata s lidskými vlastnostmi a lenochodi, to bylo něco neskutečného a vtipného, že jsem se smál ještě několik minut...Skvělá zábava pro celou rodinku!

• 29.4.2016  18:14
    Krajinou domova (TV seriál) (2014)

Zatím parádní seriál o naší krásné krajině, plno skvělých záběrů a zajímavých informací s hudbou, která Vás úplně vtáhne, vše na vynikající úrovní, fakt výborná práce.

• 10.4.2016  21:04
    Nový Zéland (TV seriál) (2012)

Nádherné záběry této překrásné země.Je to natočené vše z výšky a vše přehledné a dobře popsané, ač o této zemi už vím hodně, je zde plno zajímavých informací.

• 15.3.2016  15:41

Výborný a zajímavý film o skoro půl roční těžké cestě, super hlášky, záběry, prostě Vás to chytne a 96 minut uteče jako voda, že se najednou divíte, že už jsou titulky...Viděno na slavnostní předpremiéře i s besedou, která byla taky parádní, skvělý žlutý cirkus opět nezklamal, zatím nejlepší "trabantí" film, už mám lístky i na premiéru, jednou to vidět nestačí :-)

• 12.2.2016  22:28
    24 hodin na planetě Zemi (TV film) (2014)

Skvostné a dech beroucí...

• 16.1.2016  14:24

Kréta je nádherná, jelikož jsem tam byl, tak jsem se na tento pořad těšil, ale je to takové divné...Donutil se tam moc nehodí, ale příroda je krásná, tak přihazuji hvězdičku.

• 8.1.2016  20:35
    Motiv (TV seriál) (2013)

Je to udělané hodně zajímavě a netradičně, udrží to diváka u Tv až do konce i když ví, kdo byl vrah a kdo oběť, hlavní je přece MOTIV.

• 8.1.2016  20:33

Nejlepší dokument o této nádherné a zajímavé zemi, opravdu parádní záběry a moc zajímavé informace, jen škoda, že to není delší, tato země by si to zasloužila!

• 5.1.2016  09:47
    Divoká Aljaška (TV film) (2013)

Nádherný dokument o Aljašce, jednom z posledních nedotčených rájů na zemi, hlavně letecké záběry byly fantastické.

• 29.12.2015  18:19
    Tři bratři (2014)

Strašně zvláštní a rozporuplné dílo, hlavně prostřední pohádka byla celkově úplně mimo a strašná, jinak se to dalo, některé písničky hodně chytlavé...Dal bych to takto Šípková Růženka 3,5 * , Karkulka odpad! a 12 měsíčků 2,5*...

• 26.12.2015  21:21
    Johančino tajemství (TV film) (2015)

Tak sestupná tendence u nových pohádek na ČT dokončena, to bylo nudnější ještě než včera a to už je co říct...Fakt úplně o ničem, ztráta času, herecké výkony o ničem, zdlouhavé a dabing hrozný, tuto pohádku nikdy více...

• 25.12.2015  21:40
    Svatojánský věneček (TV film) (2015)

Tak to byla hodně slabá, zdlouhavá a nudná pohádka.

• 22.12.2015  14:07

Hodně dobrý film o dospívání, výborná ústřední trojka a hlavně vynikající soundtrack...závěrečná scéna je fakt parádní...a píseň Heroes boží :-) Po druhém shlédnutí zvyšuji na 5*, hlavně za závěrečnou scénu a hudbu si to plně zaslouží...pro mě hodně silný zážitek, film o kterém neustále přemýšlím a poslouchám písničky z něho a to už se mě dlouho nestalo!

• 6.11.2015  08:31
    Minuty z Krkonoš (TV seriál) (2014)

Krkonoše jsou nádherné, ale proč jednotlivé díly nemají alespoň 10 minut, to fakt nechápu...Raději méně dílů, ale s delší stopáží...

• 7.10.2015  14:55

Zajímavý dokument o předcích známých osobností, úplně to vtáhne do děje a nejraději by si hned sám člověk udělal svůj rodokmen...Je neskutečné, co vše se dozví a vlastně v sobě nachází povahové rysy svých předků a nachází na některé otázky, jasné odpovědi...Výborné!Samozřejmě některá osobnost je mě bližší, jiná méně...celkově 85%

• 7.10.2015  14:52
    Muži na stromech (TV seriál) (2006)

Moc příjemný seriál z krásného prostředí, Elmo jsem si zamiloval, ty všechny různorodé postavy, byla to taková pohodová oddechovka, při které jsem si odpočinul a často se zasmál, škoda jen, že to nemá více dílů.

• 7.10.2015  09:14

Výborný dokument o mém jmenovci, plno zajímavých a pro mne nových informací.

• 6.10.2015  11:10
    Labyrint (TV seriál) (2015)

Tak jsem dokoukal šestý díl(zvedám ze 4 na 5*) a už se nemůžu dočkat posledního, ČT se zase vytáhla, je to fakt výborné, zamotané a hodně napínavé, člověk by nejraději viděl všech 7 dílů v kuse. Výborné herecké výkony, skvělá hudba, Strach vynikající...a úvodní znělka nemá chybu, už dlouho jsem neviděl tak skvělou znělku, hudba Ondry jí jenom podtrhuje...u mne za 90 % a plně zasloužených!

• 25.9.2015  21:31

Dost jsem se bavil, bylo to o chlup lepší než jednička, dal bych 3,5, ale holkám se to líbilo moc,takže dávám za 4.

• 24.9.2015  20:12

Smutné...