Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Komedie
  • Akční
  • Animovaný
  • Drama
  • Dobrodružný

Recenze (11)

plakát

Záskok (1997) (divadelní záznam) 

Tak tohle se opravdu povedlo! :) Vynikající seminář před hrou a hra samotná.. Dokonalé! Sice Smoljak moc nestíhá s hlasem, takže v zadních řadách nejdou moc slyšet jeho popletené monology z jiných her, ale snaží se jak může. Navíc scénky se zvědavým ivnalidou, jakožto Janem Kašparem, pro kterého byly některé hry upraveny, mě taky dostávaly do kolen. A jsem moc rád že jsem tuto hru ješte stihnul vidět živě... 5*

plakát

Blaník (1997) (divadelní záznam) 

Další skvělá hra od fiktivního génia. Tuhle mám hodně rád. Opět platí pravidlo, smích, smích, smích. Jak jinak. :)

plakát

Švestka (2001) (divadelní záznam) 

Opět skvělé nápady, zas něco nového. Navíc u této hry zbožňuju seminář před samotnou hrou. Kdo viděl nebo aspoň slyšel, ví o čem mluvím. Paráda. Smích, smích a zase smích.

plakát

Dobytí severního pólu (2006) (divadelní záznam) 

Jedna z mých nejoblíbenějších her od cimrmanů. Smál jsem se od začátku do konce, prostě geniální. Není co řešit. Jasná 5.

plakát

Dlouhý, široký a krátkozraký (2006) (divadelní záznam) 

Jo Cimrmany ja můžu. Navíc tahle "pohádka" je dokonalá. A jsem strašně rád že jsem ji mohl vidět na vlastní oči. Jednoznačně za 5.

plakát

Digimon (1999) (TV seriál) 

Namlsanej z pokemonu jsem tohle sledoval taky, ale bylo to o dost horší. Ale vždy očekávaná Digizměna mi udělala pokaždé radost, takže za jedna.

plakát

Kobra 11 (1996) (TV seriál) 

Dvě hvězdičky za nesmrtelného Simira, který již vystřídal nespočet parťáků...

plakát

Teletubbies (1997) (TV seriál) 

Totální výmaz mozků malých dětí. Nechápu jak někteří rodiče mohli nechat se svoje děti na tohle dívat. Jedna hvězdička za vysavač... Ten byl dobrej.

plakát

Zachraňte vojína Ryana (1998) 

Podle mě nejlepší válečný film všech dob. Jak už tu mnozí nahodili, úvodní scéna, vylodění v Normandii, je naprosto dokonalá a realistická, vlastně jako celý film. Když jsem tento film viděl poprvé, ještě hodně mladej, nevim kolik mi mohlo být, snad 12? A k tomu repro 5.1, ješte v půlce filmu jsem měl takový divný, hodně divný pocit... V té době jsem si při úvodní půlhodince pro sebe říkal... "Proč to ti lidi dělají?" "Proč se tak zabíjí?" Ale i s odstupem času, jsem měl po vylodění tentýž divný pocit.. Taky skvělé záběry, jako hod molotovem na tank bez střihu, udělají své.. Pro mě dokonalost sama, už jen proto, že mam rád válečné filmy ale tento je jeden z mých nejoblíbenějších filmů vůbec. Jasná 5

Ovládací panel
6 bodů

Reklama

Reklama