eXot12

Vlado Balu

Slovensko

3 body

• 29.4.2017  12:38

Úprimne nechápem tieto hodnotenia a zaujímalo by ma koľko ľudí čo dávali odpad alebo slabé hodnotenie to naozaj videlo! Ak idem do kina tak mám dáke očakávanie od toho filmu a tie sa mi naplnili alebo nenaplnili a od toho sa odvíja hodnotenie, ale kto ide do kina na úplnu sračku alebo kto čakal nejakú hlbokú pointu? Tento film mal pobaviť a to spravil, možno trošku inou formou ako niekto čakal, ale jednoznačne pobavil navyše to nebola úplne plytká a trápna komédia. Tento film si zaslúži tak 60%

• 6.11.2015  00:08
    Spectre (2015)

Ak to poviem diplomaticky, film ktorý neurazí, ale rozhodne nenadchne. Chýba akcia, napätie, vzrušenie, moment prekvapenia... Vlastne všetko čo by mala Bondovka mať.

• 29.3.2015  22:06
    Gravitace (2013)

Úprimne dlho som nevidel vačšiu sračku ako bola táto. Nechápem ani trochu v čom mal byť tento film tak úžasný. Príbeh nula, herecké výkony nula, efekty nula. Pár záberov na našu Zem z vesmíru a lietajúca hysterka čo mala byť akože astronautka a to celé končí stupidným happy endingom!

• 8.2.2015  18:10
    Vyšší moc (2014)

Nie som si istý či chcem vidieť ďalší švédsky film. Toto bolo fakt ťažké psycho!

• 8.2.2015  11:40

Námet 3* Spracovanie a prvá časť filmu - odpad Záver filmu 3*

• 17.1.2015  22:52

Rozhodne najslabšia časť. Nebolo to zlé, ale až na jednu vec sa tam neudialo nič prekvapivé. Námet nebol zlý, ale spracovanie na figu, škoda.

• 29.1.2014  20:49
    Le Mans (1971)

Kamera 5*, ale príbeh odpad! To bola hrozná nuda!

• 22.1.2014  21:10
    Antikrist (2009)

Veľmi zaujímavý film, ktorý sa oplatí vidieť, vymyká sa tuctovým filmom, ktoré máme možnosť vidieť, ale už by som ho viac vidieť nechcel! Film si zakladá nadetailoch a minimálne pre úvod, kde sú spracované niektoré odvážne detaily veľmi vkusne v doprovodu skvelej hudby sa to oplatí pozerať!

• 2.1.2014  19:09
    Babovřesky (2013)

O tom, že to bola blbosť netreba pochybovať, ale odpad to vyslovene nebol! Väčšina keď vidí Trošku tak pre nich je to automaticky blbosť, ja som sa pri tom nebavil, ale občas som sa nad niektorými situáciami pousmial aj keď takých je tam ako šafránu! Nechápem pokračvaniu tohto trápenia a už vôbec o ďalšie 2 časti

• 22.12.2013  23:05

Pri filme Boh masakru som sa celkom bavil, tento film je dosť podobný, ale nemôžem povedať, že by som sa bavil. Film má 5 častí, dlhá a nudná cesta autom, o niečo viac zaujímavá večera, romantická prechádzka, hádka v hotely kde žena spraví s komára somára a záverečná krátka časť udobrenie. Zhrnul by som to takto, pekné, ale raz stačilo.

• 22.12.2013  19:39
    Lovci draků (2008)

Tak na to to som asi príliš starý!

• 21.11.2013  17:15
    Warrior (2011)

Dobrý námet, ale spracovanie mohlo byť lepšie. Kľudný až trošku nudný prvá polovica až 2/3 filmu, potom film nabral na obrátkach, no finále opäť sklamaním, typické americké až prehnane sladké. Ak by sa film viac sústredil na samotný turnaj ak a jednotlivé zápasy boli viac rozobrané, film by bol určite zaujímavejší.

• 26.5.2013  17:14

Občas niektoré scény "trošku" prepísknuté, ale inak som sa celkom dobre bavil.

• 6.4.2013  05:28

Sledovat tento film v povodnom zneni kde je tak 60% cinsky, 30% francuzsky a zbytok AJ s vietnamskymi titulkami bol neuveritelny zazitok! No napriek tomu, ze vietnamsky, cinsky a ani franzusky nerozumiem som sa na tom filme velmi dobre bavil!

• 28.10.2012  12:04
    Skyfall (2012)

Rozhodne to nieje najlepsia bondovka, takych 75-80% max. Cely film vystihuje scena, kde Bond dostane novu vyzbroj a dostane len super zbran, ktora rozpozna jeho DNA a nedovoli vystrelit inemu ako jemu a vysielacku, ktorou odosle svoju polohu. Veci dobre, ale bolo ich malo ako povedal Bond, Vianoce to rozhodne nie su. Film dobry, ale...

• 12.2.2012  09:05

Film od ktoreho som cakal rozhodne viac. Film chce toho povedat vela, ale nakoniec Vam nepovie nic. Najlepsie to dokumentuje velmi kratka pasaz, kde sa vyda Jung a Freud do Ameriky na konferenciu. Vylet zacina nastupom na lod, potom kratky vyklad sna a vylet konci zaberom na sochu slobody a pokracuje prestrihom o 2 roky neskor...

• 14.1.2012  21:37

Velmi slaby pokus natocit nieco na sposob Lasky nebeskej.

• 11.1.2012  20:33

Tak toto bola pekna blbost. Vydrzim toho dost, ale bol som unaveny dojst po ovladac a vypnut to, ked uz som sa odhodlal co bolo po viac ako hodine tak sa tam zacalo aspon nieco dat a dopozeral som to. Tym nechcem povedat ze zaver bola nejaka pecka, ale bolo to pozeratelne.

• 26.11.2011  16:51
    Válka Bohů (2011)

"No konecne" slova ktore vyslovila moja priatelka ked zacali zaverecne titulky vystihuju film najlepsie. Film ma nijak neobohatil, nic mi nepriniesol, nebavil som sa no netrpel som pri nom. Ozelel by som pribeh ak by tam boli aspon efkty, kedze som to pozeral v 3D, ale aj tych tam bolo pramalo, sorry ale to ako tam strieka krv tak to je trosku malo na lepsie hodnotenie filmu. Zaverecna bitka bola sklamanim, cakal som ze aj ked sa nic nedialo tak zaver bude stat za to, zial cakal som marne. Celkove ocakavania neboli vysoke, ale ani tak neboli naplnene. Myslim ze na tento film si o 2-3 roky ani nespomeniem ze som ho videl.

• 17.11.2011  19:42
    Machete (2010)

Dlho som vaciu blbost nevidel.WTF?

• 17.4.2011  14:16

Od tohto filmu som nemal ziadne ocakavanie, do kina som isiel na blink a vyborne som sa bavil, a nebavil som sa len ja ale cele kino. Koho zaujima ze pribeh a pointa su plytke? Je to komedia, romanticka komedia kde kazdy vie asi ako to skonci a mne to vobec nevadi, ja som si pri tomto filme vyborne oddychol a pobavil sa.