Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Drama
  • Krimi
  • Animovaný

Babovřesky (2013)

O tom, že to bola blbosť netreba pochybovať, ale odpad to vyslovene nebol! Väčšina keď vidí Trošku tak pre nich je to automaticky blbosť, ja som sa pri tom nebavil, ale občas som sa nad niektorými situáciami pousmial aj keď takých je tam ako šafránu! Nechápem pokračvaniu tohto trápenia a už vôbec o ďalšie 2 časti

Před půlnocí (2013)

Pri filme Boh masakru som sa celkom bavil, tento film je dosť podobný, ale nemôžem povedať, že by som sa bavil. Film má 5 častí, dlhá a nudná cesta autom, o niečo viac zaujímavá večera, romantická prechádzka, hádka v hotely kde žena spraví s komára somára a záverečná krátka časť udobrenie. Zhrnul by som to takto, pekné, ale raz stačilo.

Lovci draků (2008)

Tak na to to som asi príliš starý!

Warrior (2011)

Dobrý námet, ale spracovanie mohlo byť lepšie. Kľudný až trošku nudný prvá polovica až 2/3 filmu, potom film nabral na obrátkach, no finále opäť sklamaním, typické americké až prehnane sladké. Ak by sa film viac sústredil na samotný turnaj ak a jednotlivé zápasy boli viac rozobrané, film by bol určite zaujímavejší.

plakát

Rychle a zběsile 6 (2013)

Občas niektoré scény "trošku" prepísknuté, ale inak som sa celkom dobre bavil.

Čínský zvěrokruh (2012)

Sledovat tento film v povodnom zneni kde je tak 60% cinsky, 30% francuzsky a zbytok AJ s vietnamskymi titulkami bol neuveritelny zazitok! No napriek tomu, ze vietnamsky, cinsky a ani franzusky nerozumiem som sa na tom filme velmi dobre bavil!

Skyfall (2012)

Rozhodne to nieje najlepsia bondovka, takych 75-80% max. Cely film vystihuje scena, kde Bond dostane novu vyzbroj a dostane len super zbran, ktora rozpozna jeho DNA a nedovoli vystrelit inemu ako jemu a vysielacku, ktorou odosle svoju polohu. Veci dobre, ale bolo ich malo ako povedal Bond, Vianoce to rozhodne nie su. Film dobry, ale...

Nebezpečná metoda (2011)

Film od ktoreho som cakal rozhodne viac. Film chce toho povedat vela, ale nakoniec Vam nepovie nic. Najlepsie to dokumentuje velmi kratka pasaz, kde sa vyda Jung a Freud do Ameriky na konferenciu. Vylet zacina nastupom na lod, potom kratky vyklad sna a vylet konci zaberom na sochu slobody a pokracuje prestrihom o 2 roky neskor...

Na sv. Valentýna (2010)

Velmi slaby pokus natocit nieco na sposob Lasky nebeskej.

plakát

Rychlejší než vlastní stín (2009)

Tak toto bola pekna blbost. Vydrzim toho dost, ale bol som unaveny dojst po ovladac a vypnut to, ked uz som sa odhodlal co bolo po viac ako hodine tak sa tam zacalo aspon nieco dat a dopozeral som to. Tym nechcem povedat ze zaver bola nejaka pecka, ale bolo to pozeratelne.

Ovládací panel
3 body