Teedok

Teedok

1 bod

• 3.10.2012  10:19

Co to sakra?!? je vám tu všem 12? Nechápu jak někoho může uspokojit bezduché střílení, naprosto zmatená scéna, kde není jasné kolik lidí už bylo zabito, kolik žije, kde všichni jsou apod. Když jsem shlédl film, byl jsem upřímně zklamán, ale 87% zde. To mě skutečně šokovalo! Čekal jsem max. 60%, protože tak špatně sestříhanej film jsem dlouho neviděl. Připomíná mi to Bolliwodské filmy, kde se některé scény stále opakují(rozstřílení několika lidí natočené z různých stran a použité v několika částech filmu), zadní projekce, kterou se ani nesnaží maskovat, scény dodělávané počítačem - některé výbuchy apod. jsou jak z 95. HROZNÉ - moje pocity dokonale vystihuje komentář od J*A*S*M. 40%

• 12.2.2012  22:14

Krátké, vtipné, úderné, co víc k tomu říct.

• 3.1.2012  18:38

WOW...První slova co jsem měl na jazyku po naskočení závěrečných titulků. Do detailu skvělý film, s úžasným výkonem Edwarda Nortona a skvělou pohodovostí Brada Pitta. Neuvěřitelné vyústění a jednoznačně 100%.