agassi68

okres Bratislava
evanjelický agnostik :)

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79
    • 17.10.2018  21:09
    Wilde Schweiz (TV film) (2017)

Krásna krajina a zvieratá ako u nás. Zábery pekné no nič, čo by ma priklincovalo do kresla..

• 14.10.2018  10:14
    Zlatí úhoři (TV film) (1979)

Elita českého herectva a krásne exteriéry, to sa snáď ani nedá pokaziť..

• 13.10.2018  09:22

Ako fanúšik prírodopisných seriálov, obzvlášť z produkcie BBC som množstvo záberov už predtým videl, čo dosť ovplyvnilo moje hodnotenie. V porovnaní s ostatnou konkurenciou je to stále päťhviezdičkové, v porovnaní s produkciou BBC trojhviezdičkové. Zhrnuté - stále vysoká kvalita..

• 8.10.2018  21:12

Aj bez slov sa dá veľa povedať no tu ma rušilo priveľa dlhých statických záberov. Skrátiť o 30 minút a prihodím na 5..

• 7.10.2018  21:59

Skvelá komorná dráma s prekvapivým koncom. Servillo s kamennou tvárou vás prevedie filmom bez toho, aby ste sa nudili..

• 7.10.2018  09:43

Tak vida - netreba drahé efekty a masky na to, aby ste sa báli. Režisér vsadil na temné priestory patológie, okorenil prplaním sa skalpelom v tele celkom fešnej ženy, pridal tak akurát tajomnosti a správnym strihom docielil požadovaného efektu. Za málo peňazí veľa muziky..

• 5.10.2018  22:49

Priznám bez mučenia, že som čakal originál drámu z prostredia najvyššej politickej a štátnej moci. Volontého s bradou a u Morriconeho viac ako jeden hudobný motív. Nič z toho sa mi nedostalo. Skrátka ma to nechytilo..

• 2.10.2018  20:03

Treba vynechať logiku veci a užívať si najmä druhú polovicu. Mimochodom, tá posunková reč stála za prd. S tým by sa nedohodli ani v praveku. Inak nemám nič proti...

• 2.10.2018  15:27
    Kataklizma nádeje (TV film) (1996)

Nuž nikto nevie kedy niečo podobné môže postihnúť jeho..

• 1.10.2018  22:24
    Kon-Tiki (2012)

Kniha je o dosť lepšia..

• 29.9.2018  23:07

Tak to chlapci zvládli a dvojka sa vydarila. Brolin s Del Torom sú už ostrieľaní matadori a mladá Moner si to s nimi strihla viac než dobre. Muzika dostatočne temná, nikto sa tu s nikým neserie, takže veľká spokojnosť..

• 28.9.2018  22:20

V závere ma už z toho začala bolieť hlava, ale popcorn ako má byť..

• 25.9.2018  22:11
    Ukrutnost (2010)

Kitano ma pritiahol ako rybu na udicu a potom ma vláčil po japonsko-kórejských vodách, že som nevedel čí som. Šikmookí mafiáni a ich poskokovia sa navzájom podrážali v tempe hodnom Usaina Bolta a prehľad som stratil už na začiatku. Akcie je poskromne, o to viac nekonečných príkazov a ospravedlnení. kto sa v tom nestratil si môže pokojne pridať hviezdičku a stáva sa šógunom..

• 24.9.2018  22:11

Taký milý príbeh pre ženy. V skutočnosti je to vyčerpávajúca práca s deťmi, ktoré nikto nemá rád. Ale keď máte na to, nech sa páči. V školstve je to eňo ňuňo :)

• 23.9.2018  09:09
    Deadpool 2 (2018)

Celkom slušná oddychovka preplnená hláškami pre tých zdatnejších. Vyzeralo to skoro aj na štyri, no v závere im došiel benzín..

• 11.9.2018  16:22
    Klec (1975)

Presa len je to poznamenané vekom. A keby ni Venturu, tak film zapadne prachom..

• 9.9.2018  00:10

Prekvapenie sa síce nekonalo, no jazda to bola parádna. Nudiť sa nestihnete. U mňa za 80%..

• 5.9.2018  14:38

Nuž síce je to celé gýč, ale milý a to skrátka väčšina ľudí chce. Disney im dal špičkovú podobu cukríkových príbehov, deti sú spokojné, rodičia tiež. Tak vo co go??

• 2.9.2018  10:25
    Já, Tonya (2017)

Život prináša najlepšie scenáre a tu sa to potvrdilo na 100%. Margot s Allison tomu dali šťavu, doplňte si dobrú muziku a naprosto skvelý strih. U mňa plný počet..

• 1.9.2018  21:35

Bruce je sympaťák, ktorý to má v hlave napriek značnej sláve zrovnané. A to sa v tejto brandži až tak často nevidí..

• 1.9.2018  08:48

Poňaté skôr na spôsob Sama Raimiho, takže o klasický horor tu nejde. Ale ako poctivé béčko to beriem :)

• 24.8.2018  21:34
    Grygar (2018)

Lepší popularizátor astronómie a zároveň vedec sa zrejme nenájde. Má skvelý hlas a danosť pútavo hovoriť aj o ťažko pochopitľných veciach. A navyše veľmi sympatický človek s pozitívnym prístupom k životu..

• 20.8.2018  09:44

Je to dosť rýchle a pre laika ťažko pochopiteĺné. No každý normálny človek by týchto nenažraných panákov bez problémov defenestroval. A potom sa čudujeme proruským trolom, ktorí si naivne myslia, že na opačnom konci sveta sa toto nedeje. Čistá skepsa..

• 13.8.2018  21:46

Keď si spomeniem na Ghost dog či Mŕtveho muža nemôžem v tomto prípade ísť vyššie ako za tri. Má to síce všetky znaky Jarmuscha - rozvláčnosť, poviedkovosť, bizarné postavičky, Toma Waitsa (aj keď len v roli bez tváre, Buscemiho, no chýba mu čosi prekvapivé, nejaká pointa..

• 23.7.2018  22:46

Pán režisér sa nezaprel a ponúkol zas priehrštie zábavy a filmového umenia v jednom. Tentokrát v digitálnom kabáte ako poctu rokom nám pokročilejším najmilším. Mám jedinú výčitku - dĺžku..

• 23.7.2018  09:43
    Města zločinu (TV seriál) (2017)

No už vidím Slovensko ako Detroit za pár rokov ..

• 23.7.2018  09:27

Toto je len chabá výpoveď o tom ako môžu byť porušované ľudské práva na základe hocijakých zákonov platiacich v danom štáte. Skutočnosť je ďaleko horšia. Stačí sa opýtať tých, čo sa im podarilo z takýchto oblastí ujsť. ak sú ešte schopní o tom hovoriť..

• 4.7.2018  22:03

Vynechať tie priblblé vtipkovania medzi opicou a monštrom Dwaynom tak je to celkom slušný letný mix Kingkonga, Jurského parku atď v prevedení triedy B..

• 30.6.2018  21:17
    Krásy divokého Slovenska (TV film) (2015)

Veľmi dobre spracovaný dokument o prírode kamerou takmer konkurujúci BBC. Rozdelil by som ho aspon na tri časti. Napr: dravce, vtáky, hmyz atď.

• 25.6.2018  22:26
    Temný dům (2009)

Podľa strohých informécií som čakal niečo na spôsob Studne majora Zemana. Bohužiaľ atmosférou sa to tomuto klenotu socialistického hororu nepriblížilo. Stredná pasáž únavne nezáživne dlhá, spôsobujúca u mňa obraz ponurosti, surovosti a šedosti celého Poľska..

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79