agassi68

okres Bratislava
evanjelický agnostik :)

<< předchozí 1 2 3 4 22 44 65 86
    • 31.5.2020  22:58

Clint hrá to čo vždy akurát tam chžba hudba Morriconeho..

• 26.5.2020  23:19
    Poslední představení (TV seriál) (2020)

No toto sa bude ťažko prekonávať. Fenomenálna záležitosť nielen pre fanúšikov basketu. Znova a znova vás zaplavujú emócie a spomienky na tie nočné zápasy, stávate sa jedným s členov legendárnych Bulls. Kyticu ruží tvorcom a sochu Majklovi..

• 26.5.2020  23:13

Tak a je koniec. Presne tak som to vnímal aj pred vyše 20 rokmi. Znovu sa mi zarosili oči. Ako ten čas letí..

• 25.5.2020  15:55
    Sviňa (2020)

Film ako taký nie je bohviečo. Toto je však dámy a páni sfilmovaná realita hlavných vodcov úspešného hnutia ZDER. A myslím, že len vrchol ľadovca. A za tú odvahu to natočiť a zverejniť si moje hodnotenie zaslúži. Komu nestačí nech si prečíta rovnomennú knihu. Ale štvrtinou národa aj tak nepohne nič..

• 23.5.2020  22:36

S určitými pochybnosťami som začal sledovať film, no veľmi skoro boli vyvrátené. Reálne kulisy predvojnovej Sicílie a temer naturálne zobrazenie vtedajšej reality ma postupne vtiahlo do deja. Prispel k tomu aj hlas Eduarda Cupáka, čoby prefekta Moriho. Cardinale len ako vedľajšia postava, no v záplave škaredých talianok ako osviežujúci vánok. Morricone k tomu. Pod štyri sa nedá..

• 23.5.2020  08:44
    Šáteček a jablíčko (TV film) (1983)

Som sa tešil na staršiu českú rozprávku a dostal som amatérske dielo pripomínajúce štúdio Košice..

• 21.5.2020  22:01

Isteže je to premrštené, ale filmovo skvelé, napodiv turecké dielo. Hlavne po hereckej stránke niet čo vytknúť. Bulut Iynemli iste strávil nemálo hodín v DSS-ku štúdiom miestnej klientely. Kto má rád emócie, nemal by si tento film nechať ujsť..

• 19.5.2020  10:09

Čo už k nemu povedať? Umelci sú zmietaní väčšími emóciami ako bežní smrteľníci. A čím ďalej tým viac sa prepadajú do sveta nám cudzieho..

• 17.5.2020  18:24

Už aj tých motýľov je veľmi málo. Chrústa som už roky nevidel vôbec. A to ako deti sme ich striasali zo stromov. Tak aspoň takto sa človek pokochá..

• 17.5.2020  12:13
    Rozkaz (2008)

Severania vedia ako variť filmovú kašu. Neskĺznu do pátosu, radšej prikorenia viac a na záver vám nechajú nádej, aby ste si to náhodou nehodili ako niektorá postava z filmu. Vojna je sviňa v každom štáte..

• 16.5.2020  23:05
    Král (2019)

Už od začiatku to bolo veľmi dobré. Potom som myslel, že typický 4 hviezdny film, ale od polovice to nabralo taký šmrnc a říz, že dávam s pokojným svedomím 5. Konečne beziluzórna ukážka stredovekého života kráľovského osadenstva a konšpirácie dvoranov oslepených majetníctvom. Skvostné zábery popravy a boja v blate. Všetko umocnil výkon Chalameta. Hudobne, scenáristicky, kamerovo skvelé. Zrejme si to dám ešte raz..

• 15.5.2020  22:56

Začiatok a koniec za niečo stál. Zvyšok filmu sa mihajú rôzne šikmookí ázijci zainteresovaní do obchodu s orgánmi. Takže cez lepší priemer to neprejde..

• 15.5.2020  10:14
    Kanopí (TV film) (2014)

Takíto ľudia sú soľou Zeme. Sála z neho pozitívna energia, ktorá sa potom šíri ďalej. Nádherný kus prírody, skutočne doporučujem každému. Skrátka som nadšený ako malé decko :)

• 14.5.2020  22:57
    Togo (2019)

Nebol to špatný príbeh, ale vyťažiť z neho dvojhodinový biják je sakra práca. Defoe s manželkou hrajú štandard a celé to podvihol ten chutný čokel. Tá zima je bohužiaľ už len práca počítačových inžinierov..

• 12.5.2020  22:45

Tiež by som si želal viac info zo súkromia. Za jeho života však ťažko..

• 12.5.2020  22:42
    Cromwell (1970)

Zlaté časy britského filmu. Guiness s Harrisom udávajú tón, kulisy a celá výprava je skvelá. Vidno, že sa na to pripravovali dosť dlho. Síce trochu stratil z čara, no je osviežujúce vidieť veľkofilm bez digitálnych efektov..

• 10.5.2020  21:51

Film založený na minime akcie musí byť fest scenáristicky spracovaný, aby nenudil. Tu sa to podarilo fantasticky. Aj vďaka Helen Mirren. Sofiina voľba v časovom strese je dobrá voľba. Samozrejme, filmársky..

• 7.5.2020  13:12
    Slídilové (2019)

Nič moc..

• 6.5.2020  22:45

Každý zo súčasných aj bývalých hviezd formule 1 sa vyjadril o tom, kto bol najlepší. Niečo podobné síce hovorili aj o Sennovi, no samotný Ayrton sa tiež vyjadril jasne - Fangio..

• 4.5.2020  22:50

Judd má charizmu na to, aby to vytiahol aspoň na štyri. tu sa však až príliš okato hrá na city..

• 4.5.2020  19:52
    Případy napadení žralokem (TV seriál) (2008)

Jednému odhryznú nohu, druhému ruku, tretiemu kus zadku a všetci majú šťastie, že prežili..

• 3.5.2020  22:53

Možno som od tohto hviezdneho ansámblu čakal viac..

• 3.5.2020  18:56
    Největší zabijáci: Lvi (TV film) (2020)

Pre priaznivcov najsilnejších mačkovitých šeliem nič nové pod slnkom. Jeden krátky súboj samcov, krokodíl sa len pokúša ukradnúť korisť, zopár loveckých útokov na gazely a byvoly a na záver zmienka o ľudožravých levoch, ktorí v minulosti zožrali za 9 mesiacov 135 ľudí pri stavbe železnice The Ghost and the Darkness ..

• 2.5.2020  23:54
    Neviditelný (2020)

Paradoxne sa mi viac páčila druhá polovica a nebyť hlavnej postavy, ktorá sa tam dostala cez scientologickú mafiu lebo iný dôvod tam nevidím, je z toho skvelý thriller. Takto musíte celý čas pozerať na niečo tak nesympatické, že vám to takmer skazí výsledný dojem..

• 2.5.2020  15:44

Odsýpalo to až príliš dobre a na konci som bol prekvapený lebo bol ešte len rok 1969. Žeby pokračovanie?..

• 1.5.2020  22:42

Špičkový zvuk a digitálna smršť vojenských operácií v južnom Pacifiku nestačia bohužiaľ na všetko. Nemáte sa tu veľmi s kým stotožniť lebo odvšadiaľ na vás vyskakujú nesympatickí americkí frajeri so žuvačkami a cigaretami. Číňania sú za dobrých lebo fajn platia a ženy sú len na to, aby smelo povzbudzovali svojich hrdinov. Skrátka Emmerich sa nezaprel..

• 30.4.2020  11:14

Ak to vezmem filmovo tak je to priemerné. Ak z hľadiska spoločenského tak jemne nadpriemerné. Ak z morálneho tak si tie štyri hviezdy zaslúži..

• 28.4.2020  23:23
    Pod vodou (2020)

Sledovať toto na monitore PC alebo nejakom tablete tak tiež nejasám. Avšak kino / aj domáce/ tomu dá šmrnc. Však je všeobecne známe, že horory sú založené na temných dunivých tónoch. Kristen v prudko lesbickom vydaní čoby klon Ripleyovej a Vincent ako vábnička sa ani nemuseli veľmi snažiť. Všetko je dopredu dané akurát nie sme vo vesmíre. Trošku viac šľapnúť na plyn v druhej polovici a nechať tých podmorských šarvancov robiť svoju prácu..

• 22.4.2020  13:20
    Hra (2011)

No aspoň vieme čo nás čaká. Kto to nezažil na vlastnej koži to bude bagatelizovať, moralizovať, prípadne odsudzovať. Zvyšok si nesie následky na celý život. Veľmi presný pohľad na šikanu aj na reakcie okolia. Potom sa nečudujme vzostupu extrémizmu..

• 22.4.2020  10:52
    Splice (2009)

Tiež som sa obával fiaska, ale až na malé výnimky a vďaka Brodymu sa tento snímok aspoň u mňa zaradil do tej lepšej polovice v tomto žánri..

<< předchozí 1 2 3 4 22 44 65 86