agassi68

okres Bratislava
evanjelický agnostik :)

<< předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78
    • 16.6.2018  11:20
    Letecké katastrofy (TV seriál) (2003)

Je to niečo ako Prípady majora Zemana. Sú diely slabé, dobré a skvelé. Napr. diel z 3. série Rvačka v pilotní kabině-Fight For Your Life-Suicide Attack si u mňa zaslúžil 100%...

• 15.6.2018  22:08

Vtákovina, ale preniesla ma do mladých čias..

• 3.6.2018  21:53

Nuž je to ako farebné sklíčka pre malé deti. Iné hodnoty tu nehľadajte..

• 31.5.2018  23:23

Polemizovať sa dá takmer o všetkom. Kritériom u mňa je hlavne to, či ma snímok zaujme. Tento zaujal..

• 29.5.2018  23:26
    R (2010)

Díni, Švédi či iné severské krajiny nemajú žiadny problém ukázať tvrdosť a surovosť reality. Žiadne kudrlinky a chodenie okolo horúcej kaše. A to je rozdieloproti nášmu poetickému poňatiu takmer všetkého..

• 28.5.2018  08:09
    Jane (2017)

Očarujúce zábery, pútavý príbeh, Afrika ešte plná zveri. Táto kombinácia sa nemohla nepodariť..

• 27.5.2018  23:22

Umelci..

• 27.5.2018  10:17
    Nepřátelé (2017)

Verbal to okomentoval dokonale..

• 22.5.2018  09:54

Tiež sa nechám zblbnúť :(. Toto s hororom nemá nič spoločné. Možno v dobách vzniku niekoho šokovalo masírovanie paličkami a šteklenie šípmi s fúkacích zbraní. Viac sa film podobá na juhoamerické mydlové seriály..

• 18.5.2018  18:43

Historická dráma ako má byť!

• 17.5.2018  22:31

Iste, každého filmového fanúšika to zvádza porovnávať s nedostižným Heat. to je ako porovnať náš hokej s kanadským. Všetci korčuľujú, rovnaký počet hráčov, rovnaké vybavenie a predsa je rozdiel takmer vo všetkom. Napriek tomu im držím palce, keď vidím aspoň snahu a bojovnosť. A toho sa mi dostalo ..

• 16.5.2018  10:58
    Lion (2016)

Prvá polovica s malým Saroom bola fantastická. Kulisy Indie sú skrátka iný svet. Potom už film nabral štandardné rozmery hľadania stratenej rodiny s dojímavým koncom. Tie skutočné postavy tam dávať nemuseli lebo to je ako s krásnym hlasom niektorých dabingových hercov, z ktorých sa väčšinou vykľuje škaredé káčatko :)

• 15.5.2018  22:03
    Pekelná silnice Ruska (TV film) (2013)

Viete o čom to bude aj ako to skončí a napriek tomu ma to vtiahlo do deja. Ruská zima, Kamazy, čo vydržia všetko, ľudia navyknutí na tvrdé podmienky si navzájom pomáhajú lebo nikto iný vám tu nepomôže..

• 13.5.2018  22:57
    Annihilation (2018)

Neveril som, že by sa mohlo podariť vydolovať ešte nejaké drobné zo žánru, ktorý mal vrchol asi tak pred 30 rokmi. Naviac pri plagiátorstve na špičkách scifi hororu. A predsa. Atmosféru to malo skvelú, muziku tiež a tak nejak som sa nechal vlákať do predom pripravených pascí dúhového votrelca..

• 8.5.2018  20:43
    Talkshow Jana Saudka (TV pořad) (2009)

Saudek je ako tak dobrý len ako hosť talk show. Ako moderátor sa síce snaží no míňa sa účinkom..

• 8.5.2018  13:46
    Konečne bude mier! (TV film) (1985)

Javorková s Haverlom sú skvelí, Král ťaží len z enej tváričky, zvyšok štandard. Aj tak je to na dnešné pomery nadpriemer..

• 6.5.2018  12:20

Tento pán si prešiel v živote všeličím a napriek tomu ostal nohami na zemi. Aspoň podľa filmu. Nechýba mu vtip a nadhľad. preto celý dokument na mňa pôsobil upokojujúco napriek opačnej orientácii hlavného predstaviteľa..

• 28.4.2018  10:09
    Korytári (1966)

Vymretý druh :(

• 28.4.2018  09:31
    Blízko nebe (TV film) (2005)

Je tak povznášajúce preniesť sa z dnešnej digitálnej doby do života bez nej, kde je len príroda a dvaja ľudia ktorí si rozumejú celý život. Majú toľko práce vyoko v horách, že neostáva energia na zbytočnosti. Práca je zmysluplná, má svoj rokmi overený systém. To vám dáva vyrovnanosť a silu žiť. Tam netreba mentálnych trénerov a kilá psychológov..

• 24.4.2018  14:29
    Nejkrásnější pláže světa (TV seriál) (2016)

V dnešnej dobe ukazovať dokola prakticky to isté mi nepríde ako dobrý nápad. Všade krásny piesok, čistá voda, perfektné služby atď. To isté si môžem pozrieť na youtube či na príslušných webstránkach. Pridaná hodnota žiadna. Aj keď sú vybraté pláže nádherné, po 10 minútach ma to začalo nudiť a neprestalo..

• 22.4.2018  09:16

Scenáristicky vymazlené /tak do trištvrte filmu/, herecky perfektne obsadené, atmosféra klasicky americky malomestská. Dokonale pripravená pôda na 5 hviezd. bohužiaľ úroveň z prvej polovice filmu sa nepodarilo udržať až do konca. Aj keď sa Frances so Samom o to veľmi snažili. Možno keby sa Woody rozhodol trochu inak..

• 16.4.2018  22:40
    Masaryk (2016)

Po nezáživnom začiatku, keď som to už, už chcel vzdať, sa dej konečne rozbehol a postupne ma vťahoval. Zásluhou Rodena, samozrejme. A keďže sa o tejto postave toho veľa u nás nedozviete, ste radi aj za informácie z filmu. Predpokladám, že autori čo-to o téme naštudovali. Aj podraz v Mníchove bol zobrazený cez pocity Masaryka a tým aj cez moje..

• 10.4.2018  14:39

Joseph Gordon-Levitt a Elizabeth Shue v roli jeho matky sú základom tohto príbehu. Aj pedofilní borci boli vybraní skvele, potešiteľná je účasť nezameniteľného Billyho Draga. Nuž, bohvie, čo sa deje v malých či väčších mestečkách u nás..

• 8.4.2018  23:48

Ki-duk Kim mal byť zárukou úspechu no tentokrát to nebola aaž taká rana do čierneho. Celé to "hranie sa" na skutočnosť mi prišlo samoúčelné, ba až smiešne. Ako paródiu to netočili a k dráme to má ďaleko. Akčné scény klasika bez originálneho nápadu. Tí, čo jasajú nad kvalitou bitiek zrejme toho veľa v tejto sfére nenapozerali. A tak pre mňa zostala ako náplasť fešná Soo-hyeon Hong..

• 7.4.2018  14:16
    Glory (2016)

Jednoduchý príbeh zo života, ktorý až príliš dobre poznáme aj u nás. Bulhari sa nerozpakovali a natočili skvelú tragikomédiu s originálnym záverom. Povinne by som to dal pozerať našim budúcim scenáristom a režisérom..

• 4.4.2018  09:22
    Sting, l'électron libre (TV film) (2016)

Pohodový človek, ktorý vie čo chce a má k tomu všetky predpoklady ako to tvrdí aj Bob Geldof..

• 3.4.2018  23:20

Že to vôbec tí číňania pustili von..

• 24.3.2018  10:16
    Tvář vody (2017)

Panna a netvor na spôsob USA. 60 te roky zobrazené dokonale, k tomu už dobre známa práca so svetlom a kamerou. Shannon ako agent. Tri hviezdy v šírom poli kukurice..

• 19.3.2018  16:12
    Speciální jednotky (TV seriál) (2012)

Je zaujímavé vidieť s nohami vyloženými na stole ako mladí borci plnia fyzicky, ale aj psychicky nenormálne ťažké úlohy a potom povedať "fúúha" a otvoriť si jedno chladené..

• 13.3.2018  22:31

Iste Sandler prekvapil no mňa dostala Saffron Burrows..

<< předchozí 1 2 3 4 20 40 59 78