agassi68

okres Bratislava
evanjelický agnostik :)

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79
    • 16.12.2018  17:51

Vojenská bondovka šmrncnutá špionážnym motívom a okorenená neustálym zamieňaním identity agentov. Tie samopalové strieľačky sú rozkošné :)

• 16.12.2018  10:40
    Sestra (2018)

Tak predovšetkým treba vedieť, že horor robí v prvom rade zvuk. Bez poriadnej reprosústavy to ani nepozerajte. Tiež je dobré pozerať sám a v neskorých večerných hodinách. Mne sa to podarilo a zážitok sa znásobil. Tí menej ako trojhviezdičkoví by sa mali riadiť týmto návodom a nedehonestovať skvelú prácu tvorcov..

• 12.12.2018  22:28

Ach aký potenciál to malo a takýto výsledok. Buď to mali urobiť ako totálnu paródiu, čo by som ignoroval alebo poriadny záhul na spôsob Arnolda v jedničke. Ani ten malý asperger, čo je teraz veľmi populárna vychytávka mi nevadil tak ako tie prešľapy, čo uviedol J*A*S*M. Takže polovičný film..

• 11.12.2018  18:08

Šikmáči prelínajúci sa medzi policajtmi a zločincami. Do piatich minút mám z toho ostrokyslú polievku a netuším, kto okrem hlavného hrdinu, ktorý je zošikmený trochu inak je dobrý a kto zlý. Dávam si hviezdičku za dopozeranie. Inak klasická drogová detektívka..

• 8.12.2018  22:17
    Venom (2018)

Nesympatická ženská, pubertálny humor. Inak klasická marvelovská digitálna jazda..

• 8.12.2018  10:15
    Upgrade (2018)

Tak a že sa to nedá! Už som ani nedúfal, že sa dočkám dôstojného nástupcu Trávnikára. Takmer dokonale vystupňovaný dej bez amerických škrupulí smerujúci k neprekvapivému koncu. Netreba zabúdať na skvelý hudobný podmaz a na hlavného hrdinu, ktorý tú skoro dvojrolu zvládol povedal by som až pridobre. Good vibration :)

• 5.12.2018  15:29
    Kontra (TV seriál) (2018)

Najmä časť o Mikulášskych a čertovských tradíciách mi pripomenula ako sme robili podobné veci za mojich mladých čias..

• 3.12.2018  21:28
    Wolf Creek 2 (2013)

Netreba vymýšľať nič nové a skrátka dať žánru, čo mu patrí. Tu sa to podarilo a aj keď by som mohol filmu vytknúť všelijaké nedokonalosti, ako celok potešil. Gore bez zbytočného strihu, priteplení sú zlikvidovaní, drzí policajti tiež. Spokojnosť..

• 2.12.2018  17:12

Gabin ako herec bol fantastický. Dokument o ňom už menej..

• 2.12.2018  09:28

Kingove knihy majú svoju osobitú príťažlivosť a previesť ich na plátna kín je režisérska výzva. Nehovorím, že tu sa to nepodarilo. Film má svoje čaro aj pár nezabudnuteľných momentov, ale bohužiaľ som najprv prečítal knihu..

• 26.11.2018  23:00
    Bolšoj (2016)

Toto je ozaj len pre umelecky /inak/ orientovaných..

• 24.11.2018  23:36

Váhal som medzi 3 a 4, no nemôžem si pomôcť. Scientológ mi je sympatický aj keď vek už na ňom zanechal stopy. Inak mierny nadpriemer, ktorému nemožno nič vyčítať no ani jasať nadšením nad nejakou super inováciou v rámci žánru..

• 24.11.2018  10:09
    Jean Rochefort (TV film) (2016)

Ach, zlaté časy francúzskeho filmu..

• 17.11.2018  23:05
    Outlaw King (2018)

Čakať druhého Vila Wallacea by bolo príliš. Krásne reálie škótskej prírody a stredovekých hradov vám privedú dvojhviezdičkové zimomriavky. Ak vydržíte do druhej polovice tak za ďalšie dve uvidíte vysunutie vnútorností z obesenca a velerúbačku v miestnych bažinách..

• 16.11.2018  00:06

Bez Hrušínského slabý priemer..

• 14.11.2018  17:50
    Lidstvo z vesmíru (TV film) (2015)

ˇUvod za 5, no potom to má klesajúcu tendenciu. Tesne nad tromi hviezdičkami sa dokument skončil..

• 12.11.2018  23:03

Stručný , prehľadný a dynamický prehľad hlavných predstaviteľov európskej fauny..

• 12.11.2018  22:00
    Expremiéri (TV seriál) (2018)

Ale áno. Je to zaujímavé spätne sa pozrieť na ľudí, čo mali v moci túto republiku a ako s ňou naložili..

• 8.11.2018  20:45

Začiatok typický prepitý dedinský juhoslávsky humor. Keď už som to šiel prepnúť tak sa celý film zvrtol na reálne vojnové obrazy. Potom sa to striedalo až prevládla tá temnejšia stránka. Keďže mačkopsy nemusím, uprednostím poctivú drámu..

• 4.11.2018  22:21

Taká blbosť, ale nemohol som od toho odísť. Zrejme ako protiváha rôznym supertalentom a show, ktorými sa to v súčasnosti len tak hmýri..

• 27.10.2018  21:08

Ani komédia, ani dráma. Nemám rád tieto mačkopsy a nebyť Jeta si to zrejme nepozriem. No jeho rýchle končatiny spoľahlivo dodajú tri hviezdy..

• 19.10.2018  22:40
    Mission Blue (2014)

Film ako taký nie je bohviečo, no za záchranu planéty treba bojovať. Aj keď je to ako boj s hlúposťou..

• 19.10.2018  22:13

Celkom milé, hlavne prvá polovica. Keď sa to zrýchli, paradoxne klesá kvalita. Alebo už starnem?? ..

• 17.10.2018  21:09
    Wilde Schweiz (TV film) (2017)

Krásna krajina a zvieratá ako u nás. Zábery pekné no nič, čo by ma priklincovalo do kresla..

• 14.10.2018  10:14
    Zlatí úhoři (TV film) (1979)

Elita českého herectva a krásne exteriéry, to sa snáď ani nedá pokaziť..

• 13.10.2018  09:22

Ako fanúšik prírodopisných seriálov, obzvlášť z produkcie BBC som množstvo záberov už predtým videl, čo dosť ovplyvnilo moje hodnotenie. V porovnaní s ostatnou konkurenciou je to stále päťhviezdičkové, v porovnaní s produkciou BBC trojhviezdičkové. Zhrnuté - stále vysoká kvalita..

• 8.10.2018  21:12

Aj bez slov sa dá veľa povedať no tu ma rušilo priveľa dlhých statických záberov. Skrátiť o 30 minút a prihodím na 5..

• 7.10.2018  21:59

Skvelá komorná dráma s prekvapivým koncom. Servillo s kamennou tvárou vás prevedie filmom bez toho, aby ste sa nudili..

• 7.10.2018  09:43

Tak vida - netreba drahé efekty a masky na to, aby ste sa báli. Režisér vsadil na temné priestory patológie, okorenil prplaním sa skalpelom v tele celkom fešnej ženy, pridal tak akurát tajomnosti a správnym strihom docielil požadovaného efektu. Za málo peňazí veľa muziky..

• 5.10.2018  22:49

Priznám bez mučenia, že som čakal originál drámu z prostredia najvyššej politickej a štátnej moci. Volontého s bradou a u Morriconeho viac ako jeden hudobný motív. Nič z toho sa mi nedostalo. Skrátka ma to nechytilo..

<< předchozí 1 2 3 4 21 40 60 79