agassi68

okres Bratislava
evanjelický agnostik :)

1 2 3 4 5 21 41 60 80
    • 8.11.2018  20:45

Začiatok typický prepitý dedinský juhoslávsky humor. Keď už som to šiel prepnúť tak sa celý film zvrtol na reálne vojnové obrazy. Potom sa to striedalo až prevládla tá temnejšia stránka. Keďže mačkopsy nemusím, uprednostím poctivú drámu..

• 4.11.2018  22:21

Taká blbosť, ale nemohol som od toho odísť. Zrejme ako protiváha rôznym supertalentom a show, ktorými sa to v súčasnosti len tak hmýri..

• 27.10.2018  21:08

Ani komédia, ani dráma. Nemám rád tieto mačkopsy a nebyť Jeta si to zrejme nepozriem. No jeho rýchle končatiny spoľahlivo dodajú tri hviezdy..

• 19.10.2018  22:40
    Mission Blue (2014)

Film ako taký nie je bohviečo, no za záchranu planéty treba bojovať. Aj keď je to ako boj s hlúposťou..

• 19.10.2018  22:13

Celkom milé, hlavne prvá polovica. Keď sa to zrýchli, paradoxne klesá kvalita. Alebo už starnem?? ..

• 17.10.2018  21:09
    Wilde Schweiz (TV film) (2017)

Krásna krajina a zvieratá ako u nás. Zábery pekné no nič, čo by ma priklincovalo do kresla..

• 14.10.2018  10:14
    Zlatí úhoři (TV film) (1979)

Elita českého herectva a krásne exteriéry, to sa snáď ani nedá pokaziť..

• 13.10.2018  09:22

Ako fanúšik prírodopisných seriálov, obzvlášť z produkcie BBC som množstvo záberov už predtým videl, čo dosť ovplyvnilo moje hodnotenie. V porovnaní s ostatnou konkurenciou je to stále päťhviezdičkové, v porovnaní s produkciou BBC trojhviezdičkové. Zhrnuté - stále vysoká kvalita..

• 8.10.2018  21:12

Aj bez slov sa dá veľa povedať no tu ma rušilo priveľa dlhých statických záberov. Skrátiť o 30 minút a prihodím na 5..

• 7.10.2018  21:59

Skvelá komorná dráma s prekvapivým koncom. Servillo s kamennou tvárou vás prevedie filmom bez toho, aby ste sa nudili..

• 7.10.2018  09:43

Tak vida - netreba drahé efekty a masky na to, aby ste sa báli. Režisér vsadil na temné priestory patológie, okorenil prplaním sa skalpelom v tele celkom fešnej ženy, pridal tak akurát tajomnosti a správnym strihom docielil požadovaného efektu. Za málo peňazí veľa muziky..

• 5.10.2018  22:49

Priznám bez mučenia, že som čakal originál drámu z prostredia najvyššej politickej a štátnej moci. Volontého s bradou a u Morriconeho viac ako jeden hudobný motív. Nič z toho sa mi nedostalo. Skrátka ma to nechytilo..

• 2.10.2018  20:03

Treba vynechať logiku veci a užívať si najmä druhú polovicu. Mimochodom, tá posunková reč stála za prd. S tým by sa nedohodli ani v praveku. Inak nemám nič proti...

• 2.10.2018  15:27
    Kataklizma nádeje (TV film) (1996)

Nuž nikto nevie kedy niečo podobné môže postihnúť jeho..

• 1.10.2018  22:24
    Kon-Tiki (2012)

Kniha je o dosť lepšia..

• 29.9.2018  23:07

Tak to chlapci zvládli a dvojka sa vydarila. Brolin s Del Torom sú už ostrieľaní matadori a mladá Moner si to s nimi strihla viac než dobre. Muzika dostatočne temná, nikto sa tu s nikým neserie, takže veľká spokojnosť..

• 28.9.2018  22:20

V závere ma už z toho začala bolieť hlava, ale popcorn ako má byť..

• 25.9.2018  22:11
    Ukrutnost (2010)

Kitano ma pritiahol ako rybu na udicu a potom ma vláčil po japonsko-kórejských vodách, že som nevedel čí som. Šikmookí mafiáni a ich poskokovia sa navzájom podrážali v tempe hodnom Usaina Bolta a prehľad som stratil už na začiatku. Akcie je poskromne, o to viac nekonečných príkazov a ospravedlnení. kto sa v tom nestratil si môže pokojne pridať hviezdičku a stáva sa šógunom..

• 24.9.2018  22:11

Taký milý príbeh pre ženy. V skutočnosti je to vyčerpávajúca práca s deťmi, ktoré nikto nemá rád. Ale keď máte na to, nech sa páči. V školstve je to eňo ňuňo :)

• 23.9.2018  09:09
    Deadpool 2 (2018)

Celkom slušná oddychovka preplnená hláškami pre tých zdatnejších. Vyzeralo to skoro aj na štyri, no v závere im došiel benzín..

• 11.9.2018  16:22
    Klec (1975)

Presa len je to poznamenané vekom. A keby ni Venturu, tak film zapadne prachom..

• 9.9.2018  00:10

Prekvapenie sa síce nekonalo, no jazda to bola parádna. Nudiť sa nestihnete. U mňa za 80%..

• 5.9.2018  14:38

Nuž síce je to celé gýč, ale milý a to skrátka väčšina ľudí chce. Disney im dal špičkovú podobu cukríkových príbehov, deti sú spokojné, rodičia tiež. Tak vo co go??

• 2.9.2018  10:25
    Já, Tonya (2017)

Život prináša najlepšie scenáre a tu sa to potvrdilo na 100%. Margot s Allison tomu dali šťavu, doplňte si dobrú muziku a naprosto skvelý strih. U mňa plný počet..

• 1.9.2018  21:35

Bruce je sympaťák, ktorý to má v hlave napriek značnej sláve zrovnané. A to sa v tejto brandži až tak často nevidí..

• 1.9.2018  08:48

Poňaté skôr na spôsob Sama Raimiho, takže o klasický horor tu nejde. Ale ako poctivé béčko to beriem :)

• 24.8.2018  21:34
    Grygar (2018)

Lepší popularizátor astronómie a zároveň vedec sa zrejme nenájde. Má skvelý hlas a danosť pútavo hovoriť aj o ťažko pochopitľných veciach. A navyše veľmi sympatický človek s pozitívnym prístupom k životu..

• 20.8.2018  09:44

Je to dosť rýchle a pre laika ťažko pochopiteĺné. No každý normálny človek by týchto nenažraných panákov bez problémov defenestroval. A potom sa čudujeme proruským trolom, ktorí si naivne myslia, že na opačnom konci sveta sa toto nedeje. Čistá skepsa..

• 13.8.2018  21:46

Keď si spomeniem na Ghost dog či Mŕtveho muža nemôžem v tomto prípade ísť vyššie ako za tri. Má to síce všetky znaky Jarmuscha - rozvláčnosť, poviedkovosť, bizarné postavičky, Toma Waitsa (aj keď len v roli bez tváre, Buscemiho, no chýba mu čosi prekvapivé, nejaká pointa..

• 23.7.2018  22:46

Pán režisér sa nezaprel a ponúkol zas priehrštie zábavy a filmového umenia v jednom. Tentokrát v digitálnom kabáte ako poctu rokom nám pokročilejším najmilším. Mám jedinú výčitku - dĺžku..

1 2 3 4 5 21 41 60 80