laple

fyzioterapeut

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 13.5.2019  14:34

Milý a pro mě tak nějak uklidňující film. I dvě různorodé povahy se můžou spojit v jedno celoživotní přátelství. Stačí respekt.

• 2.5.2019  22:37

Vůbec nechápu , proč to má tolik procent. Je to absurdní komedie s prvky rádoby hororu se sexuálním podtextem. Nic psycho ani thriller na tom neshledávám. 2,5 hodiny nudy a očekávání něčeho, co nepřišlo. Od Japonců jsem čekala mnohem, ale mnohem víc...

• 29.4.2019  22:13
    Pátrání (2018)

Tak hlavně že facebook a youtube a iMessage rulezzzzz. Mám z toho zkaženou náladu.

• 14.4.2019  00:41
    Humr (2015)

Přišlo mi to nedomyšlené, i když celkem zajímavé a pozornost si to udrželo až do konce. Ale do jakého konce? Pocit nenaplnění zůstává dál. 50%.

• 14.1.2019  22:18
    MOST! (TV seriál) (2019)

Mě to baví. Je to sarkastický a suchý a nijak se to s ničím nesere a to mi vyhovuje. A přitom to není primitivní, jak vyznívá z některých komentářů. Některý lidi se musí prezentovat jen vysoce sofistikovaným stylem humoru. Ale o tom to není, to je jenom klišé 😁

• 13.1.2019  14:57
    Útěk z vězení v Dannemoře (TV seriál) (2018)

Podle skutečné události, herci vybraní s neuvěřitelnou přesností podoby se skutečnými protagonisty. nechápu, jak je možné tahle "zohavit" krásnou P. Arquette 😁. Má to spád, je to napínavé, realistické. V ději se dobře orientuje, 7 dílů akorát stačí. Super!

• 30.12.2018  23:41

Nádherný dojemný dechberoucí příběh. Od začátku do konce jste napruženi na židli z celého děje. Neubráníte se slzám.

• 9.12.2018  21:58
    Kvarteto (2017)

Slabý.

• 18.4.2018  22:38

Něco jako pohádka O ošklivém káčátku v chlapském podání. Umrněnej páprda se slizkým účesem, ve vytahaným pruhatým triku o 754 velikostí větším, ve kterém se mu rýsujou bradavky a jehož Prestige zažily 4 generace, dostane školení od nagelovanýho sice poněkud zženštilého, ale mezi ženami naprosto protřelého fráji. Mezitím nějaký vztahový dilemata jeho dcery a nechutnýho odulýho pubertálního losera syna, kterej nedokáže pochopit, že na o 5 let starší rybénku prostě nemá. Všechno by bylo jakž takž snesitelný nebejt závěrečného tklivého, sentimentálního a sebetrýznivého proslovu toho adolescenta před celou školou, jenž otec, již sebevědomý, nemohl nechat jen tak a jal se synkovi pomoci dalším neméně dojemným kýblem hoven, který nemohl být pro ostatní pubertální osazenstvo nikterak přínosný ani zajímavý. Tuhle americkou vlastnost filmů fakt nesnáším. Poté, ač to vypadalo všechno na totální rozpad a krach životů se to najednou zapomene, zalepí a zpraví. A ejchuchu, všichni pláčou dojetím a milují se a množí. Fuj.

• 3.4.2018  23:05
    Teorie tygra (2016)

Film o tom, jak dokáží ženy zničit svobodného ducha v mužích, ač jim jako svobodní imponovali. Smutná komedie, u které se třeba někdo nad sebou zamyslí.

• 3.4.2018  23:00

V době, kdy jsem koukala na tento film poprvé, jsem byla v pubertě a dala jsem mu 5*. Od té doby uběhlo pěkných pár let a já mohu jen konstatovat, že jsem se, díkybohu, někam posunula. Hodnocení měním a vysvětluji. Věřím, že náctiletí se u něj za břicho popadat budou, pro ty bude tento film adekvátní.

• 27.3.2018  01:02
    Srdíčko (TV film) (1987)

Příšerná podzimní osumdesátková atmosféra podtržená špatnou kamerou. Z některých "snových" rozmazaných scén mi slzely oči. Příběh je jednoduchý, avšak snaha vše zašmodrchávat a dělat z přímočarých scén složité, je dechberoucí. Hlaváčová senzibilně odkrývá ničím nepodloženými důkazy celou zapeklitost situace i se svou zafáčovanou neholenou nohou s pečlivě načesanou undulací z černých chundálů, kterou si věrohodně rozflákala do krve v situaci, kterou si za boha už nemůžu uvědomit. Dobu vzniku filmu podtrhuje značně šmuckoidní vzhled všech ženských postav, načepýřená průzračná hříva Munzarova a kvůli nedokonalým filmovým efektům a výkonům maskérů chca nechca přiznaný cikánský původ Blanarovičové. Přišlo mi to směšné.

• 14.2.2018  00:08

Zajímavé, kontroverzní, krásné, smutné, znepokojující. Obsazení hlavní mužské role nepřekonatelné.

• 14.2.2018  00:02
    Paintball (2009)

Proč by měl kdo za potřebí zprostředkovávat takový aktivity? Jaká organizace by k tomu měla nějaký motiv? Nesmysl a nepromyšlená sračka. Nechápu smysl.

• 8.1.2018  16:43
    Uteč (2017)

Tak to byl mazec. Ze začátku bych to bejvala byla snad i vypla, jak mě to hned nezaujalo. Prvoplánový lehký pohrdání bílejch černejma a zastávání se milující bílý partnerky svého černého milence... Ale pak to přijde. Napětí se stupňuje a divný pocit z toho všeho, co se děje, též. Nakonec to vezme takovej brutální spád, že nedokážete odtrhnout oči. Všechno je jinak.

• 2.1.2018  18:34

Dojem z filmu je naléhavě znepokojující, nemohla jsem usnout. Tak nějak nevím, co k tomu mám říct. Nebylo to špatné, ale podruhé se na to ale asi už zřejmě nepodívám.

• 10.7.2017  00:52

Celkem hvězdně obsazený film, dobře vystižena povrchnost snobů, vraždících scén mohlo být víc a lépe vykresleny, závěr jsem moc nepochopila.

• 16.5.2017  22:36

Omar je neodolatelný a ten příběh...rozpustilý a přitom tak strašně láskyplný a dojemný...řvala jsem na konci jak želva.

• 19.2.2017  22:41
    Líbáš jako ďábel (2012)

Katastrofa. Když už člověk myslel, že trapnosti byl vrchol, tak to předčila ještě větší píčovina.

• 9.1.2017  21:48
    Trpaslík (TV seriál) (2017)

Viděla jsem 2.díl a fakt jsem se smála. Mám tyhle absurdní nesmyslotiny ráda. Černej humor a sucharství je mi blízký, ale chápu, že někdo to tak nemá a tak dává Odpad!.

• 19.12.2016  23:25

Nijak mi to nevadilo, ale ani nijak nenadchlo. Scénář byl předvídatelný, děj zbytečně protahovaný. 50%.

• 8.12.2016  20:54
    Temný případ (TV seriál) (2014)

Moc nerozumím tomu, že je to tak oblíbený film. McConaughey je mystickej tak, že se mi otvírá kudla v kapse a ježí chlupy na zádech. Škoda, že mu není rozumět. A ten dlouho očekávaný výbušný a extatický závěr je totální propadák. Není snad v pravidlech správného režiséra detektivek nepoužívat nadpřirozené efekty, kor v závěrečném rozhřešení zápletky? Tady zřejmě někdo nevěděl kudy kam... cožpak jste se všichni zbláznili?

• 10.11.2016  17:49

Srdceryvný příběh o nenaplněné lásce a nerozlučných bratrech přeze všechny těžkosti, které zažili.

• 31.10.2016  17:02

Teď jsme přišli z kina. Je to skvělý zážitek. Rozum zůstává stát nad efekty. V lidské představivosti je možné vše, když ji necháte rozvinout. Přestaňte na svět koukat skrz klíčovou dírku a oprostěte svou duši. Jen tak uzdravíte i tělo.

• 13.10.2016  00:05
    Titanic (1997)

Nádherný, velkolepý a dojemný film. Od začátku až do konce. A svůj skvělý půvab neztrácí ani po 20 letech. Utírám slzy a znovu žasnu.

• 31.3.2016  08:20
    Čarodějnice (2015)

Prisernym zpusobem me v tomhle filmu vsechno sralo. Prospikovanost modlitbama a obvinovani se z hrisnictvi bych jeste pochopila, v te dobe byli vsichni zmagoreli. Ale vykresleni te carodejnice a vubec cela pointa byla trapna a trapnost vygradovala kozlem a uplnym zaverem vystrikla do vytouzenych titulku. Zklamani. Nic jinyho.

• 14.3.2016  22:28
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

To je neuvěřitelnej nářez plnej nekonečnejch vtipnejch nápadů. A Sťůího prostě žeru! 😁

• 4.2.2016  19:28
    Nejlepší trapasy (TV seriál) (2013)

Jedna hvezda za to, ze serial splnil svuj ucel - pri jeho sledovani mi je trapne.

• 28.12.2015  13:57
    Správnej dres (TV film) (2015)

Kuchařová by se měla držet mola a to, že se zabouchne do proplešlýho docenta, jí nevěřim ani za mák. Kolemdokola omílaný fráze ohledně toho, že je hezká a rozhodně neni blbá, mě rozčilujou. Mádl je celkem vtipnej, ale jako hokejista neuvěřitelnej. Závěrečná scéna před autobusem je k smíchu. Tohle se fakt nepovedlo.

• 21.11.2015  12:28
    Jedině ona (2010)

Tak postupně. První šavli jsem hodila z metod vykonávaných "fyzioterapeutkou" s 30 kg nadváhou a od prvního pohledu jasnou "propagátorkou" zdravýho životního stylu. Druhou šavli z typicky předvídatelnýho americkýho scénáře, který se zdravě smýšlejícímu divákovi snaží vemluvit, že snad odpudivě nestvůrná, potem z obrazovky smrdící, lochneska, má taky právo na něžnou a nevinnou, od srdce pramenící lásku, světe, div se, od superslavného a bohatého pohledného svalnatého úspěšného basketbalisty, který odolává armádě sexy naolejovaných šťavnatých fanynek jen pro to, aby se mohl zabořit do špeků a napěchovaných koz v oblečku, který i kdyby byl sebedražší a zvolen seberafinovaněji, bude na hrochovi vypadat jak plachta na dříví proti dešti. To, že přebere kámošce chlapa, bych brala v tomto klišé filmu spíš jako plus, protože bych čekala alespoň jednu realistickou scénu ve formě souboje žen, vydrápaných očí a vyrvaných trsů vlasů. Ale vono né! Ona si ta velkosrdečná oficiální partnerka všimne projiskřujícího vznikajícího kouzla lásky mezi dvěma krásnými lidmi a ohleduplně ustoupí z cesty s požehnáním a slzama na krajíčku svých bulev! Kamarádství zachováno! Božínku, to bylo ale štěstího najednou.... Bleah!!!

<< předchozí 1 2 3 4 5