argentina

argentina

Česko

13 bodů

Moje obsahy

od nejnovějšíchpodle abecedypodle roku vzniku filmu
  • 22.1.2013
  Poslední vrchol (2010)

  Pablo, kněz, věděl, že zemře mladý, a přál si, aby to bylo v horách. Odevzdal svůj život Bohu a Bůh přijal jeho nabídku. Teď říkají, že žije. Pablo byl znám a milován mnoha lidmi, kteří o tom svědčí po jeho smrti. La Última Cima ukazuje, jak hlubokou stopu může zanechat dobrý kněz v lidech, se kterými se potkává, a vyvolává v divákovi neodbytnou otázku: "Mohl bych tak žít i já?"

  • 6.3.2010
  Vidas robadas (TV seriál) (2008)

  Skutečný příběh mnohých, popisující závažný společenský problém sexuálního otroctví. Je opřen o známý případ Susany Trimarco. Její boj za nalezení unesené dcery Marity Verón se stal v Argentině symbolem boje proti zlu nazývanému obchod s lidmi. Seriál otevírá krásnými horskými scenériemi argentinského Bariloche a jedním nešťastným úmrtím, které spustí řetězec vyšetřování smrtí, vražd, únosů a děsivých situací (zakopávání zaživa). Děj se přemístí do města Buenos Aires a vzdálené vesničky Río Manso, kterou jednoho dne změní podivná událost, únos Juliany Miguez. Příběh pokračuje zoufalou snahou rodičů o nalezení zmizelé dcery na jedné straně, na straně druhé iniciativou forenzního antropologa, který po vraždě svého nejlepšího přítele přijde na spoustu odstrašujících skutečností. Cesty těchto dvou rodin a přátel se spojí a vyústí v neorganizovaný boj proti mafiánům, provozujícím obchod s lidmi. Díky podplaceným státním činitelům a nezájmu vládních organizací jsou ve svém pátrání donuceni používat nelegální prostředky a riskují nejen vlastní život, ale také životy svých příbuzných, což si někdy uvědomí až příliš pozdě. Obchodníci s lidmi jsou neustále krok napřed, i když se jim situace značně komplikuje. Sledujeme jejich počínání, páchaná zvěrstva, plánování dokonalých strategií, prožíváme s nimi jejich radosti a starosti, poznáváme jejich motivy, city, postoje a způsob myšlení. Cesta po stopách Juliany skýtá obrovské množství kritických situací, úspěchů a ztrát, dobrodružství a hazardu, naděje i zoufalství, radosti, smutku, utrpení a slz.

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace