Pitryx

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 90 120
    • 9.12.2018  19:10
    Boar (2017)

Razorback číslo dvě.Stejná blbina. Více hluchoty než že by se něco dělo. Sem tam je třeba použít zrychlení, nebo něco dělat.

• 7.12.2018  21:50

PRVNÍ DOJEM.No, má oblíbená série zachází na komerci. Chvílemi jsem se dokonce i nudil. toho kecání tam tedy bylo požehnaně. Nevím, no, po prvním dojmu dávám dvacet za omleté efekty, které jsou stále dokola a nepřinášejí nic nového.

• 5.12.2018  22:59
    Papillon (2017)

PRVNÍ DOJEM:Moc se to knihy nedrží, ale nevadí. Je to málo brutus, hrůza ostrovů tak skoro nevynikla. Chyběli mi malomocní. Za začátek deset bodů mínus, dalších deset za drobné chybičky. Rozhodně je tu vidět profesionalita celého štábu.

• 3.12.2018  00:17
    Die in One Day (2018)

Za těch pár ubohých efektíků se ani tu dvacku nehodí dát. Hodně slabý odvar vyvražďovaček. Hodně hluchých míst spolu s nic moc herci tomu nedodalo. On si asi D'Antona myslel, že když si vše udělá skoro sám včetně střihu, že to bude čertvíco. Nebylo.

• 1.12.2018  21:26

To měl být pokus o umění nebo co? No nepovedl se.

• 25.11.2018  17:46
    Temné síly (2018)

Ne že by to byla čertví jaká zábava na to hledět, ale když se to po padesáti minutách zvrhlo v love story, došla mi trpělivost. Dávám deset procent za efektíky, ale to je vše. Cílová skupina dá jistě body za mně.

• 25.11.2018  14:53

Vlastně by to ode mne mělo získat plný počet, protože to podporuje moji dávnou teorii vícečetnosti Vesmírů a jejich občasného prolínání, ale bohužel. Už ten děsně pitomý začátek, kdy si ti dva řeší své osobní věci mne nakrknul. Kdyby to byly dvě tři věty, tak by mi to nevadilo, ale tohle. Pak už se to zlepší a někdy je to dokonce i pecka s překvapením. Ale aby se to nepřehnalo, hned je tam nacpaná nějaká scéna, která dějový běh utne a zastaví. Za toto body dolů a nakopat scénáristu do víte kam.

• 22.11.2018  17:52

Těžko hodnotit. Mé tvrzení, že predátor už nemůže přinést nic nového se v podstatě potvrdilo. Nebýt těch čtyřnohých potvor, tak nihil novi sub sole. Digi triky snadno odhalitelné, není nad klasiku a sáčky s marmeládou. Děj hodně podivný, doktorka která umí jako kdyby prošla výcvikem SPECNAz, o bláznech nemluvě. Takže nevím nevím. Zase na druhou stránku musím přiznat, že až na ty dvě či tři hluchá místa jsem se opravdu bavil. No, zatím dám čtyřicet procent a zkusím někdy mrknou podruhé.

• 9.11.2018  14:34
    Výlet (2002)

Kde bylo to"komediálno? A kdy? Nezasmál jsem se ani jednou, zato nudy jsem si užil až až. Rozpárané vnitřnosti několika lidí a hozené po divákovi. To vše. V podstatě bez návaznosti, bez děje, bez nálady.

• 22.10.2018  20:04

Nu, nebylo to špatné, ale... Tak nějak mi to přišlo, že někdo psal scénář a pak jej dal Philipovi de Blasiovi a ten jej zase předal Byronu Willingerovi a ten zas někomu, až z toho vznikla taková patlanina, že se do toho všichni zamotali a dali od toho ruce pryč. Začátek je totiž takový pivní, kdy možno skáknout na jedno, či dvě aniž by byl divák ochuzen o cokoli důležitého. Pak se to začne trošku mydlit, ale to už jsem v tom byl zamotán i já a musím přiznat, že jsem se v ději trochu potácel. To nemluvím o konci, kdy Liam ukazuje babě odznak. Jako co? Neměl v ruce důkaz, a to ani jediný, takže mu dáma mohla říci, že děkuje, a že odznaky nesbírá. Pranice byly dostatečně tvrdé, jejich choreografie také takže snad za to tu dvacítku dám. Ale jinak už za nic. Kdo mne zná, ví že kecám a že je moje přímo povinnost dá dvaciáše ještě za vlak, protože pro vláčky mám slabost. Dohromady to dělá sice čtyřicet, ale opravdu velmi, velmi slabých.

• 18.10.2018  21:41

PRVNÍ DOJEM:Filmová pecka u které je dobré nevědět dopředu naprosto nic. Herci to sehráli naprosto dokonale, a nebýt pár kratičkých hluchých míst... Pro mne prostě filmový zákusek. Devadesát procent.

• 18.10.2018  20:03
    Vdova po dvou mužích (TV film) (1981)

Ano, bylo to zábavné, ale že bych to hnal někam do stovky procent, to snad ani ne. Bavil jsem se, herci skvělí, ale rozhodně to nebylo na více než nadprůměr.

• 9.10.2018  21:35
    First Light (2018)

FIRST DOJEM chá chá:Nenudil jsem se, jen na dvou hluchotách jsem koukal do stropu a pak na konci. Ten tedy zmrvili dokonale. Míním tím to ukončení love story, za které mimochodem strhávám dvacet procent. Dalších deset za výběr hlavního hrdiny. Ten mi byl krajně nesympatický. Jako zarytého UFOloga mne to tematicky pochopitelně muselo zaujmout. Zpracování nebylo špatné. Zatím nechám těch sedmdesát.

• 8.10.2018  20:46
    Děsivé dědictví (2018)

PRVNÍ DOJEM:Přesně jak jsem si to myslel. Velký humbuk kolem a ve skutečnosti je to prvotřídní blbina. Dal jsem dnes 45 minut a ani za tu dobu nebyl autor schopen diváka něčím překvapit, zaskočit, nebo prostě cokoliv, aby neusnul. Ještě že tam nacpali sem tam náznak, aby to vůbec mohlo být považováno za horor. Nu, uvidím, kdy dojedu zbytek.

• 8.10.2018  19:19

Takové miloučké, až potroublé. Ale několikrát jsem se zasmál a celkem se i bavil. Občas hezká hudba.

• 6.10.2018  21:57

PRVNÍ DOJEM:Pecka přesně pro mně. Třešnička na dortu - vlak. 98%.

• 4.10.2018  21:15

Ano, dal jsem to druhé nejnižší bodové hodnocení, ale musím uznat, že ten borec by si zasloužil za ten výkon přinejmenším Oscara. Boháel příběh nestál za nic, ke konci jesem už posunoval. Má li být ovšem film dobrý musí se k tomuz vynikajícímu herectví ještě spousta věcí přidat. ZAložit to na jednom člověu to nejde. A u mne to anbi nefunguje.

• 30.9.2018  18:02

Evidentně je vidět menší peníze, než v remaku. Ale jinak jde o dobrou dobrodružnou podívanou dějem, který má rozhodně spád. nelze nesrovnávat a já se domnívám, že je tento film zdatným soupeřem Americké verze. Neznat ji, asi bych šel ještě výše. Podle mého názoru hlavní role nebyly zvoleny dobře.

• 28.9.2018  19:57
    UFO (2018)

Nejsem zklamán, nic jsem nečekal a také nic nedostal. Matematika je zde ústředním tématem, tedy obor který mne nebaví a nerozumím mu. Ale jo, abych nezapomněl, dvakrát je zde UFO, takový vedlejší, nadbytečný element. Hlavní hrdinové hrozně nesympatičtí. Snímek nikomu nic nedá, ani odborníkovi, ani amatérovi. Zbytečná ztráta času.

• 24.9.2018  20:50
    Cry Wolf (1947)

No, mysteriózní, to snad asi ne. Zpočátku sáhodlouhé dialogy, sem tam náznak něčeho. Vše má však logické vyústění. Nepřekvapilo, nemělo čím. víceméně jsem to čekal. Z tohoto tématu se dalo rozhodně vytřískat více.

• 23.9.2018  18:46

PRVNÍ DOJEM:Naprostá bejkárna pro game děti nebo teen. 90 % filmu je animovaných Dějově to sice ušlo, ale táhlo se to jako něco a akce pomálu. Tedy jen prvních padesát minut.Ono se to rozjede, ale hluchá místa pokračují. Mne to nebavilo, ztratil jsem přehled, ale přesto musím uznat, že bylo na co koukat. Nejvíce se mi líbily narážky na jiné filmy. Ony tam jistě byly i na hry, ale já kromě Half Life nic nehrál, takže nevím. Za to dávám dalších dvacet. A to je vše. Ani jeden sympatický hrdina. Baba mi byla vysloveně protivná, a to jak ve hře tak ve skutečnosti. Konec nezaujal. Takže výsledek zatím 40%, Snad mrknu ještě jednou a možná upravím.

• 13.9.2018  16:38

Vrchol hereckého umění. Ale občas jsem se zasmál. Ovšem jen díky harmonikáři. Jinak to byl děs.

• 9.9.2018  22:01
    Mrakodrap (2018)

PRVNÍ DOJEM: No, přiznávám, nečekal jsem to. Už dlouho se mi nestalo, že mi tak utekl čas bez jediného mrknutí na hodiny. Jasně, že ten film je blbina. Jedna přehnaná scéna za druhou. No a? Vlastně není čas vydechnout, a to mám rád. Proto za mne zatím plný počet bez ztráty kytičky. A to nerozebírám technickou stránku filmu.

• 3.9.2018  20:16
    Equalizer 2 (2018)

Tak jsem viděl 40 minut a ukousal si nudou šest nehtů na osmi palcích u nohy. Zbytek filmu dám, při úklidu. Zatím jednoznačný odpad.

• 2.9.2018  20:31

Tak především nutno pochválit nápad. I když kdo četl Nonstop od pana Aldisse, tak zde jistou paralelu jistě objeví. Velmi dobří herci, i když ne všichni. Bohužel je zde větší počet hluchoty a někdy i dosti dlouhých, jinak by šlo mé hodnocení výše. Takto dávám "jen" šedesátku procent a to připočítávám i drobná překvapení na konci. Ten mne nějak moc nenadchl. Přesto se na to dívat dalo a jistě by prospěla kratší délka filmu.

• 16.8.2018  18:59
    Dětské hřiště (2016)

Tak thriller jo? Mrazivé a šokující jo? Snad na konci, když stojí kamera dostatečně daleko od hlavních protagonistů, aby nebylo pořádně vidět co se děje. Poznat to sice je, proč točeno tímto způsobem? Jinak jde o víceméně o dialogový film, ve kterém se nic neděje. Děti to sice zahrály dobře, ale to je vše. Ano má to dobrou kameru,ale ten konec prostě pohnojili.

• 16.8.2018  15:32
    Neon Demon (2016)

Kde jsem k tomuhle přišel, to věru nevím. Sto minut zabitých. I když je fakt, že na konci se pár zajímavých záběrů objevilo, ale to už mne na filmu nezajímalo vůbec nic.

• 16.8.2018  15:14
    Parta hic (1976)

I když tato klasika nepatří mezi mé nej, přesto se ni vždy rád občas kouknu. Zábavička pro celou rodinu mi navíc ještě krásně asociuje mládí.

• 15.8.2018  16:28

Byl jsem hodně zvědav na pokračování mého oblíbeného filmu, ale už prvních pět minut jsem měl po chuti. Hlavní hrdina- děcko. No dobrá, teen. A pak přišlo ještě horší zklamání, další hrdina – děcko – teen, a ještě k tomu hojšišta. Ňu, ňu, ňu. To, že je v ději hlucho skoro půl hodiny mi už vůbec nevadilo, protože jsem rezignoval. Ve třetím díle budou prý hlavní hrdinové děti z mateřské školky v Masso Chistech, ale to není potvrzeno. Ovšem jinak se mi to líbilo, i když už to nepřineslo vizuálně nic nového. Ani herci se moc nevytáhli. I proto hodnotím níže než první film.

• 15.8.2018  16:20

Nic proti rychlým nástupům, furt lepší než čekat hodinu na nějakou akci, ale tady mi to připadalo, jako bych přišel o předchozí díl, nebo seriál. A když už jsem si mnul ruce, že tu bude konečně film bez baby, která mi vadí v každém snímku, sklaplo mi už jak jsem viděl ten deštník. Ne, neviděl jsem kdo je za ním, ale prostě jsem to nějak odhadl a když se za ním vyloupla ta babice, hlesl jsem nahlas, jako vždy: „A je po filmu“. A zase jsem měl pravdu. Sotva je kráva na scéně, už to kolem slintá a mluví nesmysle. O konci ani nemluvě. No, ale přece jen musím uznat, že efekty jsou skvělé, a vlastně celý film je pro mne jako dělaný. Tohle je podle mého to pravé sci-fi, tak jak to mám já rád, a jak mi vyhovuje. Skvělý herecký výkon tu podal ve vedlejší roli Charlie Day, ale i jeho kolega Burn Gormandr se rozhodně nenechal zahanbit. Herci v hlavních rolích? Ehm, tam bych to raději moc nerozpitvával. Takže já vlastně strhávám body jen za ta hluchá místa, a těch zase tak hodně nebylo.

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 90 120