Pitryx

Skype: pitrys50

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 26 51 76 101
    • 22.10.2017  13:41

Asi není co dodat. Vadila mi kamera a levák hlavní hrdina. Nějak jsem nevěřil těm úderům levou rukou. Sám jsem pravák, takže asi proto. Jinak kečupu až až, maskéři dokonalí, dějově v podstatě bez hluchoty, mimo závěru. Tam to byla velká škoda. 20171021 7255/7725 **** A PŮL/9 s.u. title

• 21.10.2017  16:29

Který vůl napsal, že je to romantický film? No, to je jedno. V každém případě je těch mých čtyřicet jen za začátek filmu a hlavní představitelku. Zbytek totiž nestojí za nic. Make-up efekt je takřka dokonalý, to ano, ale jinak se to táhne jak sopél, a je to statické až hrůza. Občas se však objeví pěkná muzika. Podruhé raději ne.

• 21.10.2017  14:57
    Kolos (2016)

Tou scénou z baru, zcela zbytečnou a dlouhou, chtěli říci co? Dvacet procent dolů. Bylo to celé, tedy film, zbytečně rozvláčné. A taky od poloviny dosti nudné. Jakmile se začaly řešit vztahy, šel film do kopru. Přesto musím dát desítku za nový nápad, a další desítku za monstra. Jinak je to dobré jen na usnutí.

• 20.10.2017  17:28
    Funny Games (1997)

Snímek zřejmě určen mladším divákům. Soudím dle kameramana, který, když se baba svléká, snímá pečlivě všechny ksichty ostatních. To se dělá, aby film mohli vidět i ti mladší, neřkuli miminka. O chvíli později, kdy se konečně v místnosti něco děje, je divák nucen zírat na to, jak druhý mladík v kuchyni chystá něco k jídlu. Následuje statický záběr tak dlouhý, že až hanba. Tím mne kameraman tak naštval, že jsem ztratil chuť dívat se až do konce. Ale ze zvědavosti jsem tak učinil. Když už do třetice kameraman točil nepodstatnou věc, zazněly v éteru velmi neslušná slova na jeho hlavu. Chápu, poslouchal režiséra. A ten je u mne naprostý blb, protože jinak solidně budovanou věc nadobro zazdil. A ten konec s brokovnicí a dálkovým ovladačem tomu dal korunu. Udělali ze mne naprostého pitomce. Tento film nebrat. Spousta příspěvků je zde o násilí, ale vězte vážení, že je mnoho lepších filmů na toto téma. A také mnohem syrovějších a krvavějších než tahle splácanina, která z vás ještě nakonec udělá blbce.

• 20.10.2017  13:19

Hnusnější představitelka hlavní ženské postavy už k mání nebyla? Pořád mi připomínala žábu. Další věc, co mi vadila bylo přerušování příběhu vstupy vypravěče, tedy starého indiána. To bylo naprosto zbytečné. Ve filmu mi scházela nosná melodie (jako v Pirátech), a jednoznačně více akce. Protože se většinu času bohužel nic neděje, a to je opravdu velká škoda. Jako plusy tedy vidím skvělý vizuál, indiánovy hlášky a exteriéry. Howgh.

• 19.10.2017  20:05
    Chatrč (2017)

Tak tato reklama na křesťanství u mne nezabrala. Připouštím, že v některých názorech byla spousta pravdy, ale to mohli natočit do rozhlasu a neplýtvat tím na filmový materiál. Nudný film, který se vleče a vleče a hluboký obdiv mi samotnému, že jsem to dojel až do konce. Anebo jsem k tomu ještě nedospěl.

• 19.10.2017  15:45
    Daylight's End (2016)

Tak bohužel. Chtěl jsem z toho vyždímat alespoň těch dvacet, ale po čtyřiceti minutách jsem to nedal a sáhl na rychloposun. Ale ony ani ty akce nestály v podstatě za moc. Na maskách se šetřilo, triky jen sem tam, a ne zrovna nejlepší. Navíc to téma, že to někoho baví točit to, co už tu sto krát bylo.

• 18.10.2017  18:01

Nu, na rozdíl od prvního filmu přibylo „efektů“. Tedy hlavně potrhaných záclon a jakýchsi závěsů. Určitý posun byl i v ději. Chtěl jsem hodnotit stejně, protože oba filmy byly stejné pakoňoviny. Avšak protože jsem zde zaměstnal občas rychloposun, nemohu dát nic. Navíc mi vadily dvě dějové linie. Jak se z holky Alex v prvním filmu, stal kuk Alex v pokračování, to mi hlava nebrala. V obou ho (ji) hrál stejný herec. Domnívám se, že by za to mohl moci špatný překlad do češtiny?

• 18.10.2017  14:15

Prima začátek. Pak ovšem skoro celý film hlucho. Přesto oceňuji pár mini gore a sem tam nějaký nový nápadíček. To dohromady tu dvacítku dá.

• 14.10.2017  06:50
    Hon (2012)

Obrovské zklamání. Já jsem čekal pecku stylu „Fri os fra det onde“ a dostalo se mi konverzačky, při které jsem se notně nudil. Zpočátku to šlo, říkal jsem si, že na dvě hodiny bude delší rozjezd, ale ono se stále nic a nic nedělo. Takže za mohutného zívání a nadávání jsem to dokoukal, ale že bych byl z toho na větvi, jako všichni zde hodnotící, to tedy vůbec ne. A tak marně bádám, za co dát nějaké větší plus. Že by za tu výstavní hlavičku řezníkovi? Ano. Ale to je jen pět procent. Hm. Ne, fakt jiné plusy nevidím. Takže tak. A za ten stupid konec si to stejně nic nezaslouží

• 13.10.2017  16:52
    Colombiana (2011)

Spousta hluchoty mezi asi třemi akcemi. Spousta zbytečných keců kolem. Ale akce jsou propracované a rozhodně na profi úrovni. Myslím, že čtyřicítka je plně odpovídající hodnocení.

• 13.10.2017  11:58

Něco tomu chybělo. Snad nějaká akcička mezi tím bloncáním po hotelu? Ale jinak u mne spokojenost vládla, přišel jsem si na své. S tou zlomenou rukou na konci, to byl snad neúmyslný komediální prvek ne? Co s ní všechno zvládl. Ohodnotím vysoko, na osmdesát, ale hned strhávám za tu odpornou představitelku hlavní role. Někdy jsem netušil, zda to není chlap. Takhle ostříhaná ženská je pro mne naprostý hnus. *** A PŮL

• 11.10.2017  16:56
    Zlatý důl (1982)

Zbytečně dlouhá stopáž, ke konci už mne to trochu nudilo, pořád dokola nastavovaná kaše. Tím to dost pokazili. Ale jinak se mi to líbilo, Kim je kočka, zbytek hrál slušně. Nadprůměrný film i v době svého vzniku.

• 10.10.2017  16:30

Mám vysloveně alergii na lidi, co kolem sebe házejí vajgly z cigaret. On tady sice Hojdr asi kouřil bez filtru, ale stejně. Jinak ovšem, krásná příroda, krásný čas, kdy ještě existoval sníh, a hezká hudba. Herci také v pohodě. Takže vadí jen krátká stopáž a ten psycho podtext. Ten byl zbytečný, a vadil, ale u pana Vláčila je to obvyklé, tak co. Další procenta odečítám za tu blbinu s pádem se stromu. Takže celkově za šedesát kousků. A to musím připočítat i tu poetiku.

• 10.10.2017  16:19
    Marie (1964)

Tak lekce ruštiny byla asi nejlepší. Ale jinak… Film je protkán pazvuky, které přímo rvou uši. Asi to k psychodramatu patří, ale divákovy nervy by se u tohoto žánru měly šetřit. Děj? Není. Jen stupid rozhovory, které diváka nikam neposunou, a nemají ani žádnou myšlenku. Asi psal tyto dialogy nějaký mentál. No, dále se rozepisovat nebudu. Jsem rád že mám setkání s tímto veledílem za sebou, a už nikdy více.

• 10.10.2017  13:21

Taková blbina a takovej nervák. Ufff. Nu, poklona tvůrcům. Čtyři supermatematici řeší hádanky pro osmou třídu. Předtím se s nimi v životě nesetkali. Bóóóóže, kdo vymyslel takovou hovadinu, ten musel být padlý na hlavu. Ale přesto to dějové zachránil poměrně nervákem, a velkou spoustou překvapení, což já mám moc rád. Takže, blbina neblbina, hodnotím jako mírný nadprůměr. *** A PŮL

• 10.10.2017  12:14

Dějově naprostá volovina. Ovšem pár hezkých okamžiků by se tu, při troše dobré vůle, určitě našlo. Téma mne nechytilo, spád to nemělo, určitě se mělo přidal komediálního osvěžení.

• 10.10.2017  11:30
    Spectral (2016)

Noooo, to si filmaři nadělali do vlastního hnízda tím nápadem se světlem. Prý jsou entity vidět jen v něm, ale my je vidíme i když Mark míří světlem naprosto jinam, a pak už jej vůbec není potřeba. Další spek se mi jeví v obsazení. Chápu, že to měl ženský prvek oživit (čert aby vzal ženské postavy v těchto filmech) ale nějak se mi nechce věřit, že by si Frank na závěrečnou misi vybral nezkušenou jedubabu, místo někoho z těch nejzkušenějších vojáků. No, budiž, kašlat na to. Hlucho je ve filmu jen občas, v podstatě to divák nezachytí, triky jsou na velmi dobré úrovni, a já se u toho dobře bavil. *** A PŮL

• 9.10.2017  18:15
    První den mého syna (1964)

Dlouho jsem neslyšel uřvanější film. Hlavně Jiří mi tím lezl silně na nervy. Snímek nemá začátek, nemá konec, nemá myšlenku. Nebo snad ano, ale je hluboce ukrytá. Rodinné vztahy a osobní mindráky. To bude asi ono. To budou ty myšlenky tohoto filmu. Nebavilo mne to, silně jsem se nudil, ale dokoukal.

• 9.10.2017  17:51

Tak ten scénář byl famózní. Myslím to dějové prolínání. Kdyby to bylo točeno normálně, dal bych o dvacet méně. Protože by šlo o tuctový survival. Ta nej pasáž je vynechána, asi aby to mohlo jít do kin pro děti. Dvacet procent dolů. Dalších dvacet za celek.

• 8.10.2017  19:15
    9 hráčů se smrtí (2005)

Tenhleten film umírá na nudu. Totiž ani za půl hodiny se nic zvláštního nesemele. Do téhle nudy ještě přichází hudební vložka, a není nejkratší. Do toho modlení, a citáty z Bible. No, prostě nuda až na půdu. A já se přiznám, že jsem se skamarádil s knoflíkem rychloposunu. Podle názvu jsem soudil na trošku jiný „šmrnc“. Ten černoch měl být zastřelen hned, lezl mi na nervy. Ne pro barvu pleti, ale pro jeho chování. No, teprve ke konci se to dějově zlepší, ale to už je pozdě, divák už spí. Za ten konec bych něco dát mohl, ale nedám.

• 8.10.2017  12:04
    Žalobníci (1960)

Agitka s několika velmi dobrými hlody. Dá se na to dívat. Mírně podprůměrná komedie, která měla pranýřovat krádeže v družstvu. Částečně se to povedlo.

• 7.10.2017  08:20

Já nevím, že z normálního a vděčného tématu musí někdo vždy udělat nějakou debilní psycho studii. Někdy jsem fakt netušil, co je fakt, a co jen vidina. Dvacet procent mínus. Hlavní herci byli naprosto nevýrazní, dalších dvacet mínus. Příběh to byl ovšem zajímavý, i když chudý na zvraty a spád. Musím přiznat, že trošičku nadhodnocuji, protože mi to něco živě připomínalo. Plus panu Macháčkovi, ten tam fakt „seděl“.

• 6.10.2017  17:10

Co to tam ten historik četl za nesmysl, to nevím, Kelley nebyl umučen, ale o rok později, než rok citovaný spáchal sebevraždu. No, čte to z fiktivní knihy tak budiž. Ale přesto si tu větu mohli odpustit. Ve filmu figuruje hnusně rezavá Nagyová, a v závěru ještě jedna obluda, ale jen na pár sekund. Tak ta mne tedy neskutečně rozesmála, a rozhodl jsem se jí dát plus. Stejně jako skoro fantasy závěru. Jinak je to dokonale domotané, a nevím, zda to dětský divák pobral. Hodnotím to jako dobré tematicky, ale jinak taková blbinka snad opravdu jen pro děti.

• 6.10.2017  17:02

Skvělá výprava. Velmi dobrá kamera. Velmi dobrý příběh, jen mohl mít rychlejší spád. Konec mohl být také lepší. Ale každému se líbí něco jiného. Přiznávám, že jsem chvílemi nedával pozor, ale celkově se mi to líbilo.

• 6.10.2017  12:02
    Pan Autíčko a templáři (TV seriál) (1971)

Mlhavě si to vybavuji, ale hodnotit nemohu, vím jen, že mne to bavilo. REŽIE: Hubert Drapella

• 6.10.2017  10:38
    Zkouška (2009)

První půlhodina ujde, asi také proto, že jsem byl zvědavý. Po půlhodinové vykecávačce začali řešit co je to za firmu, a mne to bavit přestalo. Nemá to šťávu, nemá to břink, chybí tomu jak napětí, tak tajemno. V podstatě konverzačka. Ode mne mohla být dvacítka jen proto, že jsem nepřetáčel. Ale za ten konec nedám ani to.

• 6.10.2017  08:10
    Ikarie XB 1 (1963)

Trošku rozporuplné. Prvních dvacet minut pod psa. Pak zlepšení děje, ke konci dost statické. Průměrné sci - fi, které je spíše psych - fi.

• 6.10.2017  08:00

Nebyli ve štábu při natáčení všichni nacamraní? Že si těch nesmyslů nikdo nevšiml. V každém případě nedám nejnižší hodnocení, protože to mělo švih. Za tu ruku na začátku taky špetku přihodím. Něco za tu bloncku, a hup, hned máme 10 %. .

• 6.10.2017  07:50
    Deset malých běloušků (TV film) (1993)

Těžko hodnotit. Některé hlášky měly šťávu, jindy to bylo spíše takové rozpačité. Dám šedesát na víc to nemá, a mohu se kdykoli mrknout znovu.

<< předchozí 1 2 3 4 26 51 76 101