Pitryx

Pitryx

Petr Pika

okres Zlín
záhadologie, UFO

homepage

Skype: pitrys50

4 body

Moje komentáře

od nejnovějšíchpodle abecedypodle hodnocenípodle roku vzniku filmu
<< předchozí 1 2 3 4 28 55 81 108
  • 17.3.2018  06:38
  7 životů (2017)
  ***

  No, zpočátku nic moc a pak se z toho vyklubal slušný akčňák se vším všudy. I to překvapeníčko nakonec přišlo. Ale některé scény, no, děs. Jako, akčně dobré, ale amatérky by toto nedaly ani omylem. Ale šlo především o zábavu a nebýt vložky s love story, bylo by to na skoro plný počet bodíků. Takto musí sedmdesát ze sta kousků napoprvé stačit. Podruhé se uvidí. *** A PŮL

  • 15.3.2018  20:40
  Zmenšování (2017)
  odpad!

  Jo ták, to byla komedie, ahááááá, zlatý web který mi to prozradil. Přímo jsem se válel smíchy po zemi. Tady někdo potřeboval splnit normu natočených sci-fi ročně, a tak tam chvistnul zmenšování a je to. Narodila se další psych-fi kravina, nemající obdoby. Nebo etik-fi, jak chcete. Těch pár efektíků asi nebylo podstatných. Ani ten stupid děj nebyl podstatný. Vlastně, nebylo podstatné nic, takže po hodině přišel k chuti knoflík rychloposunu. Ne moc, samozřejmě, kvůli psaní obsahu, ale přece jen tam to přetáčení bylo. A co hovoří moje stupnice hodnocení? Pokud přetáčím, je to za nula bodíků. Takže tak.

  • 15.3.2018  13:17
  Capsule (2015)
  odpad!

  Pro mne nejhorší tzv. sci-fi filmy, psychologické sondy, jeden jediný herec, jeho vzpomínky. Devadesát minut naprosté nudy. Překvapení v poslední pětiminutovce to už nezachránilo. Natočeno asi někde v divadle.

  • 15.3.2018  13:07

  Tak remake je lepší původního filmu? Nu, nebývá to často, ale zde ano. Má to lepší spád, a i hlavní hrdinka není takový trotl, jako ve snímku předešlém. Maska je Jarodova je trošku slabší, v prvním budila větší odpor, ale to je asi jediná výjimka. Hodnotím to o něco výše než původní film, ale že by mne to nějak extra bavilo, to se říci jednoznačně nedá.

  • 15.3.2018  12:58

  Absolutní nuda. Neznám divadelní hru, ale tohle byl děs. Nesympatická Florence mi lezla silně krkem a celý film to připomínalo velmi špatnou detektivku. S hodně přimhouřenýma očima dám dvacet a víc ani ň.

  • 15.3.2018  12:37

  Trošku zdlouhavé na němý film. Ty já vcelku rád, a tento překonal některé nové mluvené a barevné splácaniny. Herci byli skvělí, za což jim přidávám dvacítku. Dohromady s dějem za dvacet a scénářem za dvacet je to šedesátka, tedy lehce nad průměr. Ale podruhé není třeba.

  • 15.3.2018  12:26
  Intimita (2001)
  odpad!

  Proč ta dlouhá stopáž na takovou bejkárnu. Skoro porno film prokládaný občasným sledováním osob. Pak se to tváří jako nějaká psychosonda, ale filmu se to ne a ne podařit. Děsivě nudná a dlouhá záležitost. Zbytečná ztráta času.

  • 15.3.2018  11:50

  1.-4, 2.-3, 3.-0, 4-1, 5.-0 = 1,6. To je šifra co? No, matematicky se to má zaokrouhlit nahoru, ergo kladívko na dva. Jenže celkový dojem je hodně rozpačitý. Například výkon pana Kreuzmanna v druhé povídce sráží to, že jí chybí jakékoli mravní ponaučení na závěr. Pak se mi zase třeba líbil přechod ze čtvrté povídky na pátou, byl takový nenásilný. Dobrá, čert to ven, ponechávám těch dvacet, ale je to snad jen díky povídce číslo jedna.

  • 15.3.2018  10:32

  Poslední díl trilogie a diskutovat, zda bal lepší pan Cleef nebo pan Brynner je zcela zbytečná. Oba mají své a nedá se jim upřít. Horší je ten fakt, že ani jeden z filmů mne moc nebavil a tento poslední to byla pořád stejná a obehraná písnička. Děj skáče jako splašený, scénárista zbytečně kombinuje, a celé je to takové nedomrlé. Tu košili, co měl Sabata na sobě chci a hotovo. Dávám za ni dvacet. Další za profi přístup a občasné pousmání. Ale podruhé to opravdu nechci.

  • 15.3.2018  10:14

  Horší než první film a v podstatě pro mne nesrozumiteln ý. Občas jsem fakt nechápal jednání postav, unikaly mi celé scény a občas jsem se taky dost významně nudil. Dvacet kusů dávám za pár nápadů a gagů.

  • 15.3.2018  09:16
  Sabata (1969)
  **

  Zbytečně domotané, pomotané a zamotané. Já mám rád přímočaré věci, a tak i westerny. Na druhou stranu musím přiznat nové prvky, občas úsměv, špetku napětí a dobré herce. Trochu proti je to, že jsem pár drobností nepobral. Dal jsem tedy šedesát s tím, že podruhé netřeba. Ale za ten úplný konec plný nesmyslů a natahovaný strhávám ještě dvacet.

  • 10.3.2018  15:58
  Chňapáci (2012)
  ***

  Docela jsem se bavil. Triky taktéž dobré, trošku mi to asociovalo filmy pana Jacksona. Hluchoty zde samozřejmě jsou, ale dají se přečkat. Doporučuji kouknout. Fajn zábava pro celou rodinu.

  • 10.3.2018  14:46
  Supernova (TV film) (2005)
  odpad!

  To strašně miluji, když se na hlavní osu příběhu nabalují další a další blbiny, jen aby to bylo delší. Už tak pomalý děj je tím ještě pomalejší, nuda je tak tři krát větší. Pár efektů zde je, ale hodně slabých. Více se kecá a dost zbytečně. Ani nevím, jak jsem ten čas děsné nudy překlepal. Cole byl tedy sympaťák, to jo.

  • 9.3.2018  16:59
  Martian Land (2015)
  odpad!

  Klasické béčko jak má být se všemi chybami a špatnostmi. Nestojí to za ztracený čas. Triky pod psa, děj pod psa a herci ještě horší.

  • 9.3.2018  12:40
  San Andreas (2015)
  odpad!

  No jo Asylum. Byl jsem zvědav, zda je to skutečně pod psa, jak zde hodnoceno a musím říci že to bylo ještě horší. Ani k smíchu to nebylo.

  • 9.3.2018  12:30
  San Andreas (2015)
  ***

  Tak za efekty naprosto jednoznačně šedesátka, to je jasné. Nu, a to je také vše. Protože nic jiného film nepřinesl. Stupidní příběh stokrát omletý a unavující. Při druhém podívání možno hluchoty v klidu přeskákat.

  • 9.3.2018  11:36
  Pot a krev (2013)
  *

  Totální zklamání. Čekání na něco, co ne a ne přijít. Kecání do děje, přeskakování, občas nějaký flashback. Prostě prvních čtyřicet minut jsem se vůbec nebavil, jen občas pousmál. Ani pak to není bůhvíco. Původně jsem nechtěl dát nic, ale za ten grilovací skoro závěr mi to nedá, takže za to desítka a další za to občasné zasmání. Podruhé ani omylem.

  • 9.3.2018  11:13

  Po špičkovém předtitulkovém úvodu přichází 40 minut zklamání. Pak to opět nabere grády, aby to opět usnulo. Konec zbabraný. Když to shrnu, tek jednoznačně dvacet za efekty, to je bez debat. Ale co dál? Dobrá dvacítku za občasné hlody a gagy, ale více z toho vyrazit asi nedokážu. Gore skvělé, ale uboze málo. Nu, alespoň jsem se pořádně zasmál.

  • 9.3.2018  08:52

  Atmosféru to má hutnou a k tomu hodně přispívá i hudba. Děj jednoduchý, přímý. Erotických scén požehnaně, jenže se ohledí, a začnou pro svou zdlouhavost nudit. Dobře natočený film, který však podruhé nemusím.

  • 9.3.2018  08:41

  Ach to nářečí, co pražáci? Ale jinak asi nejlepší film pana Vláčila. Ne, žádná filmová pecka zralá na lva, ale v jeho tvorbě nejnormálnější film. Malému jsem fandil a litoval, že tu minu nemrskl po těch dospělých sviních. Nádherné prostředí, jadrná mluva, skvělí herci. Co dodat. ** A PŮL

  • 9.3.2018  08:31
  Albert, Albert (TV film) (1995)
  *

  Tak jsem marně bádal, proč natočen „film“ o tomto člověku. Neuvěřitelně zbabělém a v podstatě podlém. Pak jsem na to přišel, komunistický vlezdoprdelník. Ale proč se to točilo dávno po pádu těchto zrůd? Tak na to už jsem nepřišel a je mi to jedno. Mi šlo jen a jen to vidět Otíka ve vážné roli. A musím přiznat, i když zde moc možností neměl, celkem mu to jde. Mne celkově film nebavil, bylo to takové mdlé, bez chuti. Za některé myšlenky dávám desítku a za sem tam hezkou kameru další. Víc dát nelze.

  • 8.3.2018  19:22

  Nesedlo. Působilo to roztříštěným dojmem, nedrželo to pohromadě. Žádná sympatická postava, žádný napínák, nic. Už jsem viděl lepší. A mimochodem jsem občas některým postavám nerozuměl. Před koncem při garmošce jsem se již okázale nudil. Tím již tak statický děj stopli ještě více.

  • 4.3.2018  10:17
  Holubice (1960)
  odpad!

  Peckovní kameru sráží rozložení jednotlivých obrazů, které jako celek působily poněkud zmatkovitě. To, že film nebyl obdařen titulky pomíjím, na to je třeba si prostě zvyknout. Ono tak moc nevadí, protože takovou blbinu jsem už dlouho neviděl. Být na to v kině, odstřelím pokladní. Film se nehodí ani ke škrábání brambor, protože se v něm moc nemluví, tudíž je třeba na to skutečně koukat, abyste náhodou o něco „důležitého“ nepřišli. Použil jsem rychloposun, mockrát se díval, kdy už bude konec, takže i přes výše zmíněn kameru je můj rezultát zcela jasný. A je mi jedno, že jsem v tom zcela sám.

  • 3.3.2018  13:54

  No dobře, já chápu, že je třeba nalákat na film zejména mladé. A proto dáme jako hlavní hrdiny takové, které oni obdivují. Pro mne jsou ovšem hlavní hrdinové zloději, násilníci a smažky. Nic jiného. A pokud ve filmu nenajdu jedinou sympatickou postavu, nemůže u mne získat nějak zvlášť oslňující hodnocení. Tahle ta tlupa poloopic to tedy u mne projela hned na začátku filmu i s tou krasavicí. Tu mi už byli sympatičtější vetřelci, kterým jsem dokonce i fandil. No co. Sejmuli jste kámoše, tak dostanete na prdel.

  • 3.3.2018  11:21
  Mág (1987)
  *

  Páni to snad ani nemělo konec. Jel jsem to asi na deset krát, než jsem se ho dočkal. A pak jsem marně hledal nějaké plus, které bych páně Vláčilovu dílu dal, ale nic jsem nenašel. Takže těch dvacet, co dávám, je po troškách za profesionálně odvedenou práci, sem tam náznak dobré hudby a některým hercům. Tož tak.

  • 1.3.2018  16:00
  Albert (TV film) (1985)
  odpad!

  Nezajímavé, nudné, pomalé. Pokud by se zde dalo hovořit o zdařilých scénách, tyto by byly asi dvě, možná tři. A to je opravdu málo, byť měl snímek jen krátkou stopáž. Mne vyprávění o opilci nezaujalo. A ty housle mi občas lezly na nervy. Tedy to jejich vrzání ve filmu.

  • 1.3.2018  15:53

  Tento film nesnáším od mládí. Je tak hluboce depresívní, že jsem jej neskousl ani teď. Nevím, co je hereckém výkonu pana Hrušínského tak obrovského, jak se všude píše. Chodí a monotónně opakuje text, který se neučil. To je vše a zahrál by ta každý šmírák. Jediné plus je zde postava hrobníka, který vnáší trochu naděje do toho bláta kolem. Liškova hudba, dobrá, k filmu sedla, ale u mne depresi jen zvýšila. I když už to nechci ani vidět, přesto dávám alespoň dvacet. Za ten život na vesnici, který zde byl vystižen velmi dobře.

  • 1.3.2018  11:00
  Malevil (1981)
  **

  Zápis z mého filmového deníku ze dne 10. 10. 1996: Opticky nezajímavý film a mne dost zklamal. Od knižní předlohy se dosti lišil a rozhodně mu chyběly prvky překvapení, které v knize jsou. Výbuch 10, ale jen světla ve sklepě. Krajina po udělaná slušně. Mírně podprůměrný film. (11517) +++++++++++++++++++++++ Na konci jsem z toho měl dost guláš, velitel, ředitel, zbytečně to domotali. V každém případě musím snímku něco přece jen přiznat a svůj názor, starý jednadvacet let tak v podstatě jen potvrdit. 20171230 11241/11425 **/4 s.u. title

  • 1.3.2018  09:19

  No, budiž. Trošku hloupé zpracování s hloupým koncem. Přesto se spousta záběrů povedla, a i když tu nápad již byl, nepoužil jsem rychloposuv a dokoukal do konce.

  • 1.3.2018  09:10

  To točili amatéři či co. Strašně špatný střih. Strašně špatný děj. Triky k ničemu, herci k ničemu. Prostě všechno špatně.

<< předchozí 1 2 3 4 28 55 81 108
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace