Pitryx

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 27 52 78 103
    • 10.12.2017  15:51
    Vysoká zeď (1964)

No to byla obr blbina. Opravdu bych tohle chtěl vidět ve skutečnosti. Nebudu se ani rozepisovat. Blbý příběh a ještě blběji podán. Velké zklamání od pana Kachyni. I ta kradená hudba tam hraje zbytečně dlouho.

• 10.12.2017  13:57
    Trápení (1961)

Mám rád zvířata a nesnáším jejich týrání. Přesto mi tento film nic nedal a chvílemi jsem přejížděl. Ani hezká mladá slečna Jorga do filmu nevnesla něco, co by nějak zvýšilo moji pozornost. Ono už v té době bylo podobných snímků dost. Pro mne nuda až na půdu.

• 10.12.2017  12:24

Pěkně to ty svině komunistické hmoždili dětské dušičky. Nechápu, že toto prznění zůstalo nepotrestáno. Malý Martin byl naprosto skvělý ve své roli. Několik legračních hlášek film povyšuje a vůbec celkově se mi to i líbilo. Proto nechápu zprzněný a useknutý konec.

• 10.12.2017  11:38

Tedy, jde to zcela mimo mne, tato parketa rozhodně není moje, ale přesto něco dát musím. Už pro tu atmosféru „rozpečeného“ sídliště. A asi pro lehkost a přijatelnost vyprávění.

• 10.12.2017  11:19
    Krutý boj (1989)

Někdy mi připadalo jako by snímek točila banda přiožralých amatérů. Pro mne naprostý propadák. Ale zase musím uznat, že jsem ani jednou nekoukl na hodinky a sledování uteklo jako voda. Takže to asi mělo něco do sebe.

• 10.12.2017  11:00
    Závrať (1962)

Absolutně nezajímavé a nudné. Ale přesto nemohu nedat nic a musím ocenit Evu Šolcovou v hlavní roli. Jinak je to prostě červená knihovna pro paní a dívky, tedy nic pro mne.

• 9.12.2017  12:12
    Pytel blech (1962)

Tak nedejte minimálně čtyřicítku za ta nářečí. To prostě nejde. S tím ostatním je to kapánek horší, ale pokud to mělo pomoci autenticitě, tak budiž, U mne to má za šedesát kusů. Strop jsem nesehnal, nemohu tedy srovnávat.

• 8.12.2017  16:50

Mohlo jít o velmi zajímavý příběh, kdyby nebyl podán tak idiotským způsobem. Hlavně těmi žvásty, které se příběhu netýkaly. Ale jinak se na to dalo dívat, škoda, že to autoři takto zmrvili.

• 8.12.2017  13:04
    Každý den odvahu (1964)

Nu, na toto vysoké hodnocení musím reagovat opět opačně. Já se nudil až hrůza. Dobré agit scénky, ale do toho všeho hysterická koza Věra. Ne, toto není můj šálek kávy a mohl by to natočit, kdo chtěl. Naštěstí to v podstatě nemá navazující děj, takže je možno v klidu schrupnout.

• 5.12.2017  21:46
    Dítě číslo 44 (2015)

Měl jsem nachystáno dvacet procent, jen za ten konec, ale nyní si uvědomuji, že jsem zbytečně promrhal více než dvě hodiny času. A to já neodpouštím. Jsou tu navíc zbytečně propleteny dva příběhy. Asi proto, aby se mohla natáhnout stopáž. Ta, kdyby měla normální délku, řekněme osmdesát minut, tak bych tu dvacítku ponechal.

• 5.12.2017  13:37

Hééér Gott, to byl zase hluboký kulturní zážitek. Zvláště maďarské dialogy byly na vysoké úrovni, a asi proto k nim autoři tohoto paskvilu ani nedali titulky. Děj filmu je pitomější než on sám. Pokud někomu měl zkazit zájem o vážnou hudbu, bezpečně to dokázal. Prostě, maďarsky řečeno, az egész film szar volt, és nagyon unalmas volt. Klidně bych řek, že se nehodí ani jako kulisa ke kydání chlévské mrvy. A proto jej také tak nějak hodnotím. Mimochodem, těžce pracující klavírista má něco s nohou a kvůli tomu nemůže hrát na klavír?? Ech, těžká dřina no.

• 5.12.2017  10:59
    Animal (2014)

Nu, zábavné dílko, jen což. Hodně mu pomáhá že dívky to odehrály v kraťasech, a také poměrně svěží děj s jen pár hluchotami. Pokud si nekladete vyšší nároku, podívejte se. Neusnete, ale druhý den nebude o filmu vědět.

• 4.12.2017  21:10

Naštěstí milosrdně krátké, i když, zase tak špatné to nebylo. Prvky humoru zde rozhodně jsou, a divák se u toho rozhodně odreaguje.

• 4.12.2017  20:48

Film pro kluky, který mne nebavil ani jako kluka. Pořád jsem očekával nějakou legraci a ono nic. Na staré roky už nebudu názor měnit. Proč nedokončili autoři linii se ztraceným synem, nechápu.

• 4.12.2017  20:29
    Klec pro dva (1967)

Rozhodně zajímavý film, ale trošičku se táhne. Také jsem se asi přeslechl, nebo to ve filmu nebylo řečeno, v čem že to vlastně Kristýna jela. Takže lze usuzovat pouze z náznaků. No, jistě šlo zde především o psychologii, a i s tímto si pan Menšík poradil mistrně. V jistých částech byl trošku topornější, ale jinak byl velmi dobrý. Zato paní Morávková se v tom trošinku topila. Přesto se lze na snímek mrknout, i když to není nic, co by hnulo světem.

• 4.12.2017  16:52
    Chceme žít (1949)

Milosrdně krátká blbinka, za kterou nelze dáti více nežli tu dvacítku, kterou jsem si ještě navíc vyšrábl z oka. Opravdu není o co stát, ale jedna či dvě dobré scény zde jsou. ++ Já viděl ještě kratší verzi než zde uvedeno, měla jen 62 minut.

• 4.12.2017  16:42
    Dva ohně (1949)

Nechápal jsem vůbec nic. Lidi odmítají peníze, ale na druhou stranu tvrdí, že skoro nemají co žrát. Hm, hm. Stejně mne to nebavilo, podivný film s podivným Noháčem, který však byl dobře zahrán. Dávám dvacku a nic víc. A to hlavně za scény v peci, při kterých to vypadalo jako ve sci fi filmu.

• 4.12.2017  16:28

Víceméně nudné krimi, které je celé bez vzruchu. Kromě pana Beyvla herci nic moc. Vidět a zapomenout.

• 4.12.2017  16:15
    Soudný den (1949)

Několik velmi dobrých dialogů zde je, to nemohu popřít, ale jinak se občas humor úplně vytrácí. Nebylo to špatné, ale také ne tak dobré, abych na to čuměl znovu.

• 2.12.2017  14:01

Ušlo to, ale potřetí to vidět nemusím. Chybělo mi tam více spádu v ději, na opeře to bylo zbytečně zdlouhavé.

• 2.12.2017  13:19

Hluboká poklona panu Kohoutovi. Stejně nechápu, proč byl tak málo obsazován do hlavních rolí. Velmi dobrá komedie, po polovině už trochu přeplácaná kombiné. Velmi dobrá zábava pro starší generaci.

• 28.11.2017  16:22

Tedy prvních dvacet minut je to zkouška divákovy psychiky a sluchu. Ječí se tu a ječí, a to skoro v kuse. Už jsem to chtěl vzdát, protože mi málem z toho jekotu praskla hlava. Přitom zápletka je dobrá a Ferenc Futurista skvělý. Nu, nutno pochopiti, že šlo především o to dáti viděti představitelku hlavní role paní Kšírovou, která mimochodem mimo toho jekotu nepředvedla skoro nic. Také mne překvapil pan Neumann, který se představuje Kafuněk, ačkoli je v titulcích uveden jako Sadílek. O zloději psů v titulcích není ničeho. Takže dobrá komedie, jen toho halekání tam mělo býti daleko méně.

• 14.11.2017  18:27
    Zborov (1938)

Už dopředu jsem tušil, že to nepoberu, a tak se i stalo. Omezím se tedy výhradně na film a nikoli historii. Sešla se skvělá herecká obsada, a to bylo asi tak vše. Žádné emoce, žádná silná scéna, spíše mne to kolébalo ke spánku. Bohaté výpravou, chudé myšlenkou. Prostě jen kus našich dějin, pravděpodobně komáry upravených. Podruhé netřeba. Dvacet z milosti. Zbytečně dlouhá stopáž.

• 14.11.2017  18:17
    Jsem nebe (1970)

Další z tipů, vyberu film namátkou, nevyšel. Už názvu jsem se zalekl, ale los je los. Hned po prvních minutách mi bylo jasné, do čeho jsem to zase já starý vůl vlezl. Ale, zase jsem si řekl, paní Hercíková v titulcích… No, v každém případě mne zaujalo herecké obsazení. To se povedlo. Ale jinak pan Kačer nějak asi neudržel taktovku či co. Ale v každém případě za to nemohl sám. Takže já děkuji za pro mne hezkou vzpomínku na vlastní mládí a hloupost, a psaní o tomto díle opustil. A na závěr konstatuji, že mi vůbec nevadila absence děje, ale vadily mi hloupé situace s ještě praštěnějšími dialogy.

• 14.11.2017  18:04

Mělo mne varovat, že je to melodrama. Ale já ne, já mudrlant. Vlastně jsem asi ještě žádné neviděl, povídám si a pustil jsem to. Koza mne měla poskákat. Během půl hodiny se nikam nic neposunulo, zato vytí si divák užije až až. Takže u mne zabodoval jen Fanda Mrázek. Zato hezké byly chyby ve střihu. Na závěr mi chybělo nějaké rozhřešení, nebo trest. Místo toho vytí tam měli šoupnou sekerovou akci chá chá.

• 14.11.2017  17:48

No ta Karen, to tedy byla tlama. To jim docházejí hezké dívky? Proč na konci ta nastavovaná klišé kašééééé? No, prostě, já si nemohu pomoci, ale chvílemi jsme měl pocit, že sleduji podřadné béčko. Ale dívat se na to dalo, to ano. I když Bruce Willis nic moc.

• 14.11.2017  16:33
    Skok do tmy (1964)

To byl spíše polodokument o válečné Praze ne? Štěpán zde chodí sem a tam, a pak zase tam a zpátky. Z tohoto pohledu jistě zajímavé, tedy dokumentaristicky, ale jako film s dějem je to ubohost. Nevím, jak je to možné, že mne to zaujalo, že jsem nepřeskakoval a nezrychloval.

• 14.11.2017  16:18

Tak u některých scén jsem přímo ječel smíchy. Pár chybek tu je, ale jde především o zábavu ne? Takže věčná škoda, že některý z mamlasů opět dal na konec filmu debilní blikání. Za to bych někomu rozkopal prdel. Už tak šlo půl filmu vidět houby, a nakonec to ještě rozblikali. I přes to se klidně podívám zase. **** A PŮL

• 14.11.2017  16:15

Oproti prvnímu filmu zvýšené procento hluchých míst. Tak někdy dlouhá kamera. Za což musí body dolů. Ale jinak některé scény stojí opravdu za podívání. *** A PŮL

• 14.11.2017  16:10

Jo, to bylo něco pro mě. Jen to plánování mohli zkracovat a věnovat se boji. Tedy myslím autory, ne ty lidi v tom domě. To je jediná vada na filmu mimo drobností, jako občas digi krev, a podivná kamera při akci. Ne vždy. Takže za mne skoro plný počet.

<< předchozí 1 2 3 4 27 52 78 103