Pitryx

Skype: pitrys50

3 body

<< předchozí 1 2 3 4 40 78 117 155
    • 27.5.2020  22:23

Z těch záběrů ve výšce mi dobře nebylo. Nápaditá hříčka, leč bez nějakých vyšších cílů. Dobré ke chvilkovému pobavení.

• 27.5.2020  22:05
    Velezrada (1929)

No, future jak má být. Stále bylo na co se dívat, dokonce i filmoví modeláři si přišli na své. Já myslím, že až na ten specificky zaměřený děj to byl hodně dobře udělaný snímek. Bohužel jsem sehnal jen krátkou a němou verzi. Ale i v té krátké byl dle mého soudu konec (probíhající soudní proces) zbytečně natahován.

• 27.5.2020  16:19

Zase spousta nepodstatných věcí mimo hlavní osu. To mne irituje i u dnešních filmů. Když se však děj občas přenesl na Mars, tak to bylo alespoň zajímavé stavbou a kostýmy. Měl jsem španělskou kopii, kde byl překlad titulků dosti zmatený. Zato snímek vhodně doplnili hudbou. Kráska z Marsu mi stále připomínala zamračeného chlapa, nemohu si pomoci. Zda to byl úmysl či ne, to neumím posoudit. Takže ani na druhý pokus mne film nezaujal, a naopak utvrdil v tom, že šlo o ruskou sociální studii za sci-fi neumětelsky maskovanou. Přesto však dávám nějaké ty plusové body za již výše zmíněné scény z Marsu. A za ten revoluční konec, kde jsem skoro brečel smíchy.

• 27.5.2020  13:59

Dobré i jako sci-fi i jako komedie. Je těžké pochopit z fragmentů děj, ale zase tak složité to není. Robot měl asi vyvolat hrůzu. No, v současní době je spíše legrační. Já se tu půlhodinku bavil, a proto za šedesát procent.

• 27.5.2020  12:41
    Luč smerti (1925)

On se v tom filmu děj nějak rozpadl na více částí, takže jsem v tom byl dost zamotaný. Navíc mne přestalo bavit luštit ty klikyháky kterým oni říkají písmo. Leč, přesto to bylo celkem svěží a snad se dá s trochou nadsázky napsat, že i akční. Sci-fi to bylo mizerné, vlastně jen pro zmínku o paprscích. Přesto všechno u mne za šest a pocta. Velká škoda, že konec filmu je navždy ztracen…

• 27.5.2020  11:52
    Black Oxen (1923)

Těžko film hodnotit, když jej nevidíte celý, on se totiž asi konec nedochoval. Moje kopie měla 58 minut a něco Prý ještě existuje kus filmu. Nevím, nezkoumal jsem to, protože mi tahle červená knihovna maskující se za sci-fi nestála za tu ztrátu času. Pro mne naprostý odpad nemající se žánrem SF nic společného.

• 23.5.2020  20:41

Tak vidím, že točit naprosté voloviny a zakrýt to hlavičkou sci-fi není nápad dnešní doby. Zde se použilo energie z Algolu a hle, máme sci-fi film o práci. O práci a o moci a snad i revoluci. Jen jsem čekal, kdy na mne vyskočí Lenin s dalšími soudruhy. Nu, chtěl jsem vidět začátky sci-fi, tak jsem taky viděl. Technicky také poslabší, kamera krásně seká temena hlav a já nevím, zda to byl úmysl. Prostě, naprosto celý film je o ničem a ještě s přepálenou stopáží.

• 21.5.2020  21:44

Děsný dabing hlavního hrdiny. Stejné jako první film, jen prvních 70 minut je tu nudnější. Ale dvacítku si to za ten vizuál zaslouží.

• 21.5.2020  19:15

Musím uznat, že vizuál je to nádherný. Triky na úrovni, ale je jich opravdu poskrovnu. Děj je však takový mdlý, jako bez chuti, občas i dost statický a to mne nebavilo. Místy jsem se skutečně nudil. Ale tu dvacítku dám.

• 19.5.2020  23:09
    Vyčislitěl (2014)

No, na mé kopii byl název Titanium. Neřeším proč. Snímek mne příjemně překvapil. Ač dosti hluchých míst, byl zajímavý tím, co se kde zase vyrojí. Efekty nebyly na té nejlepší úrovni, ale uznávám, že nápad by tu byl. A nebýt neskutečně tupého konce, nesympatické hlavní hrdinky a naprosto zbytečného love story, dal bych možná i více. Děj byl béčkovitý jak noha.

• 17.5.2020  20:57

Tak u mne je to hned minimálně dvacítka za nápad. Konečně něco "neohleděného". Jen tedy škoda, že je tu sem tam hlucho. Ale jinak ještě přidám prostředí jako plusovou hodnotu a to že jsem se vcelku bavil. Takže tak.

• 16.5.2020  22:31
    Rytmická sekce (2020)

Ach jo, hromada vraceček, hromada zdržování, když už je konečně akce, tak špatný střih. Bohužel, ani tato čertví kolikátá varianta ženské pomsty u mne naprosto nezafungovala. A ta herečka v halvní roli...

• 13.5.2020  13:43

Co dodat? Jen těžko se mi hledají slova. Cokoliv bych nyní napsal, tak mi to přijde prázdné a ubohé, jako ten zbořený kostel ve filmu. Já si myslím, že snímek toho řekl dost. Jen je třeba to tam hledat, stejně jako hledal farář Holý. Je to film o duši, a o úctě k životu. Pro mne obr zážitek.

• 13.5.2020  13:23

Některé scény jsou dokonale pokažené špatnými dialogy. Například u víl. Je to jako špatně čtený text. Děj jede ve dvou liniích, což je občas rušivé. Ovšem při diskuzích s drakem jsem se opravdu bavil.

• 13.5.2020  13:12
    Flænset (2000)

Krátké, stručné o šesti hercích. Tak nějak se dá udělat film za pár šupů. Bez umění, bez složitostí, prostě jen k pobavení určité skupiny diváků. Gratulace. *** APŮL

• 13.5.2020  12:27
    Ju-on Za Fuiinaru (2015)

Tak nejprve tento film jako takový. Nudná věc s občasným lekancem, pokud jste si ještě nezvykli. A celá série?   Pějme píseň dokola, dokolečekááááá dokolááááá, tralalalalalaláááá. A dokolečka dokolá se bude divák čumět na stále stejnou zápletku, stále stejné triky a stále stejné všechno. Dnešním dnem jsem zhlédnul všechny filmy Ju-on, nebo Džuon, jak chcete a musím říci, že větší kraviny jsem neviděl. Oni si ani nedali práci udělat smrt pokaždé jinou, jak je tomu v jiných filmových sériích (například Saw), a ani to gore tam nešoupli. Výsledek? Rozhovor, zmizení, rozhovor, zmizení, rozhovor a tak dále. U mne to naprosto propadlo a pokud to jednou dostalo čtyřicet, tak zdůvodnění je u toho připsáno. Už nikdy více.

• 13.5.2020  11:50

Remake je skoro stejné jako původní film. K ničemu. To všechno už tu bylo a pro mne opakovaný vtip není vtipem. Stejně jako ohřívaná polívka. Dám deset za ten jediný efekt na konci, který tu předtím ještě nikde nebyl.

• 13.5.2020  10:11
    Nenávist 2 (2003)

Takže pokračujeme v obehrané písničce a díky českému dabingu děláme další a větší zmatky. Klasická debilita českého dabingu je například mezi jinými v tom, že jednou přečtou jméno jako Megumi, ale v mezi titulcích je jako Mikumi. Já sice chápu že ta jména přepisovat je o hubu, ale alespoň tady si v tom pořádek udělat mohli. Je to stále totéž dokola, mezi ustavičným mluvením se sem tam mihne nějaký duch, a to je vše. Snímek nepřinesl nic nového, ale je možné, že kdybych neviděl už tři předchozí filmy, dal bych tu dvacítku. Takto za opakovaný vtip, který již není vtipem nedávám nic.

• 13.5.2020  09:59

Kupodivu jsem se v tom nezamotal, a to ani když titulkáří udělali z jedné postavy dvě. Totiž vraha nazvali jako Atsuku, ale v novinách o něm píší jako o Atsujim. Snímek je svým způsobem opakování jednoho a téhož, ale návaznost tu je, protože v jednom jediném záběru vidíme ducha Toshia z předešlé série. To je však jediná věc, která sérii a tento film spojuje. Tudíž se to dalo celé pochopit. Já to kupodivu přečkal, i když se tam skoro nic neděje a za to musím tu dvacku dát.

• 13.5.2020  08:53

以前の時計よりはるかに弱いです。 彼はまだ同じ袋にドキドキしています。恐怖は繰り返されるシーンの習慣によって押し出され、実際、それはまるで眠りに落ちるようなものです。 全然終わりませんでした。 喜和子支部のタイトルによると。  Copak, neumíte japoské znaky? Tak tedy latinkou. +++ Izen no tokei yori haruka ni yowaidesu. Kare wa mada onaji fukuro ni dokidoki shite imasu. Kyōfu wa kurikaesa reru shīn no shūkan ni yotte oshidasa re, jissai, sore wa marude nemuri ni ochiru yōna monodesu. Zenzen owarimasendeshita. Kiwako shibu no taitoru ni yoru to. +++     No dobře, tak česky. O hodně slabší nežli předchozí hodinovka. Buší se tu stále do stejného pytle, strach je vytlačen zvykem na opakované scény a vlastně je to celé spíše na usnutí. Konec jsem vůbec nepobral. Tedy dle názvu kapitolky Kiwako.

• 13.5.2020  08:33
    Džuon 2 (2000)

Podvod na diváka s dvěma díly asi firmě vyšel. No, nebudu se rozepisovat, jen stručně napíši, že jestli ten první film byla blbina, tak tento to jen povýšil na druhou. Ale když už nic tak se tam třeba dočteme v novinách konec jednoho z příběhů v jedničce. Myslel jsem, že mne jebne, když ani tento film neměl konec a budu muset čumět na další. Jenže takto to mohou natahovat do nekonečna. Ale je zajímavé, že jsem nepřetáčel, čiže něco zajímavého na tom asi bylo.

• 13.5.2020  08:18
    Džuon (2000)

Postav jak na orloji, nikam to nespěje a těch pár záběrů sice může někoho postrašit, jenže je jich tam jen pár. Film jako celek je naprosto k ničemu a jistě je nutno vidět pokračování. Takže, já to hodnotím jako samostatný film, a tudíž jen desítkou za výše zmíněných pár záběrů.

• 13.5.2020  07:44
    Nenávist (2020)

Natočili remake, a nedali nic nového ani překvapivého. Takže snad dávám jen dvacet maskérům za pár efektů, hlavně za ten skok ze schodů. Vidět tento film jako desátý na jedno téma ve třech dnech je i na mne silný tabák.

• 13.5.2020  06:27
    Nenávist (1959)

Když pominu to, že šlo o naprosto obyčejnou detektivku, značně mne pobavila otázka rasismu. Bílá černoška mne prostě dostala. Každý jistě pochopil oč autorovi šlo. Rozhodně to nebyla ta vražda. A tak udělali z diváků pitomce a oni to prostě sežrali. Já dám jen dvacítku za to, že jsem nepřejížděl a že to opravdu „odsejpalo“, jak zde již zmínil někdo přede mnou.

• 13.5.2020  06:15
    Nenávist (1995)

No, natočit skoro hodinu a půl hádání je také umění. Ve filmu není jediná sympatická osoba mimo staříka na WC. Přesto musím uznat, že je to natočeno velmi dobře, syrově, a uvěřitelně. Za to velká pochvala, ale jinak mne to moc nezaujalo.

• 12.5.2020  21:53
    Sendero (2015)

Jen okopírovaná spousta jiných fimů. Nic nového to nepřineslo, ale šťávu to má. Taktéž efekty nutno pochválit, až na to množství. Moc jich nebylo. Herci skvělí, takže za šedesát procent.

• 12.5.2020  20:05

A mně se to líbilo. Místy jsem se i hlasitě chechtal. A vícekrát. Což je u mne pro hodnocení komedií hlavní kritérium pro mé hodnocení.

• 12.5.2020  19:05
    Sláva, nazdar výletu! (TV film) (1978)

Další geniální počin Ivana Mládka. Jeho písničky jsou tentokrát „zakryty“ školním výletem. Protože nejde o klasický film, hodnocení je třeba brát trochu s humorem.

• 12.5.2020  18:39

Nevím už kolik krát jsem na to kdysi byl, ale hodně krát, Tehdy to byl trhák a dal bych plný počet bez uzardění. Dnes koukám jen s úsměvem a nádherně nostalgickými vzpomínkami. Ale to rozhodně mé hodnocení neovlivnilo.

• 12.5.2020  18:01

Dvacet panu Štibichovi! Nebo i padesát. A sto Bolkovi. Jenže, ten tam byl jen tak malou chvilku, že do hodnocení celého „filmu“ to nemůže mudrovat. On ten snímek není tak hrozný. Když přeskáčete to, čemu se tu říká hudba, tak to není zase tak dlouhé a ani tak strašné. Třicet procent * A PŮL

<< předchozí 1 2 3 4 40 78 117 155