Pitryx

Skype: pitrys50

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114
    • 18.6.2018  06:34

Tohle vlastně ani není pohádka. Mi se to líbilo, ale bylo zbytečné dělat v ději míchanici dalších a dalších mini příběhů. Prostě to mělo mít celé jednodušší formu.

• 18.6.2018  06:23
    Třetí sudička (TV film) (1986)

Ta hudba byla hezká, ale tak nějak se mi zdálo, že princ zpíval jako by tahali kočky za ocas. Celkově je to utahané, rozvláčné a tím pádem také nudné. Nezaujalo vůbec nic.

• 14.6.2018  21:40
    The Promise (2016)

Tenhle film trpí bolestí která se jmenuje roztahanost a ubrečenost. A bohužel i délka. Klidně to celé mohlo být o víc než půl hodiny kratší a já bych šel s hodnocením výš. Některá scény mi silně připomínaly červenou knihovnu, některé byly naprosto zbytečné. Herci naprosto skvělí, za to berou celou dvacítku, ale ten zbytek moc dobrý nebyl.Další desítku dávám za pár silných scén a těch posledních deset za sem tam dobrou hudbu. Nyní se chystám na podobný film Ararat, tak jsem skutečně zvědav.

• 13.6.2018  21:15

Velmi zajímavé podání. Ne obsahem ale způsobem. Připadalo mi, že ty mini sekvence a jejich rychlé střihy přidaly na tempu. Ale také mne dost iritovaly. Děj jednou příliš prudký, pak zas příliš pomalý. Nevím proč mně snímek stále evokol Hooda. Excalibur pana Boormana je lepší. *** A PŮL

• 13.6.2018  13:50
    Pan Tau (1988)

Tak netuším jaký úspěch to mělo u dětského publika, ale tak nějak se mi nezdá, že by byl velký. Je sice hezké, že konec zůstal trochu otevřený, ale nejmenším dětem tam jistě chyběla klasická kouzla. Pro mne, jako dospělého diváka, to bylo rozloučení důstojné. I když, jaképak rozloučení, prý se něco chystá na rok 2020.

• 12.6.2018  18:02
    Záviš a Kunhuta (TV film) (1984)

Jedno sáhodlouhé kecání s chvilkovými retrospektivami. Nemá to ani hlavu ani patu. Celý „film“ se mele totéž stále dokolečka dokola.

• 12.6.2018  15:18
    Prstienky z kukučiny (TV film) (1989)

1-nula. Pomalé, ještě s retrospektivami, děj jak telenovele. 2-deset za zajímavou postavu Zuzany. Děj ušel. 3-tak rozhodně dvacítku Lucii. Mínus za retrospektivy. Když to sečtu suma sumárum, tak je to s bídou třicet. Ale budiž, připočtu i krajinu a prostředí a hned bude ta třicítka veselejší. Takže dvacet, s tím, že jen kvůli Lucii stojí za to vidět poslední povídku.

• 11.6.2018  19:44
    Pacholátko (TV film) (1991)

Rádoby psychologická vyprávěnka, která ubíjí nudou (retrospektivy) a banalitou příběhu. Desítku všem skvělým hercům, kteří do toho nechali uvrtat a desítku za prostředí. Nu, dvacet dám za tu zápletku, která vlastně i vysvětluje kde se tam dívčina vzala.

• 11.6.2018  15:54
    Růžové Merkury (TV film) (1969)

Skvělé trio s trapným scénářem, asi ještě dle trapnější předlohy. Ale za vidění to rozhodně stojí a rozhodně doporučuji. Tu čtvrthodinku jistě vydržíte.

• 11.6.2018  15:29

Něco mi tu na rozdíl od prvního filmu chybělo. Nebo vadilo. Nová doba? Asi. V každém případě, velmi dobrý film, ale pár bodíků za prvním zaostává. ***A PUL

• 11.6.2018  15:07

Nádherná řeč. Já titulky nepotřeboval, kdysi jsem tam strávil hodně času. Dnes už bych hutorec asi neuměl, ale rozuměl jsem všemu. Film je dobře natočen, děj mohl být možná souvislejší, ale nevadí. Pár jiných chyb by se jistě našlo, ale není třeba jim věnovat pozornost.

• 11.6.2018  14:47
    Nezbedná pohádka (TV film) (1976)

Tak nádherná blbina se povede jednou za deset let. Ale s tímto hvězdným hereckým obsazením už ne. Moudrá kniha tedy povídá, že šest je hodnocení nejvyšší a jak má být. Více papundeklovka stejně dostat nemůže. Tedy u mne. Ani kdyby všic

• 11.6.2018  13:56

Pár hluchot tu je, pár velmi podařených scén také. Triky na úrovni. Nevím jak to hodnotit, je to tam i tam, a proto zůstávám přesně uprostřed. ** A PUL

• 11.6.2018  12:48
    Hodina pravdy (TV film) (2000)

Snímek, který se snaží divákovi nalhat, že se pořady typu „Opravdu“ vysílají live. Nu, věř kdo chceš. Dvacet panu Kratinovi a se zbytkem se může jít autor vycpat. A mimochodem, když už si tu někdo hrál na pravdu, měl ji na konci snímku také použít. Míním veřejně, ne doma u nich. Debil.

• 11.6.2018  12:36

Hezká pohádečka na nedělní dopoledne. Pan Kratina dobrý, ale celkově to bylo takové mdlé, bez chuti, bez zápachu.

• 9.6.2018  19:01

Trošku dějově pomalejší a pár hluchými místy. Triky na obvyklé úrovni, nic překvapivého mimo puchýřů. Průměrné dílko s opakovaným tématem. Dávám jen 40 ze sta pro opakované záběry v trikových sekvencích a drobné chyby.

• 9.6.2018  18:48
    Zvonokosy (TV film) (1990)

Viděl jsem asi pět lepších muzikálů. Tady v tomto je hudba tak napůl. Pokud tu ne moc dobrou vynecháte, tak lze vidět poměrně veselý příběh. Skvělí herci tomu přidávají, takže si to šedesát zaslouží.

• 9.6.2018  18:39

Skvělý pan Suchařípa. I celkově to bylo dost dobré. Prostředí je prima, je vidět, co jsou komedianti (herci) zač.

• 9.6.2018  18:29

Legrační efektíky a naivní interiéry. To já mám na svém stole více vypínačů než oni v tam. Dějově to ušlo, ale podruhé raději ne.

• 9.6.2018  10:41

První hodina v pohodě, pak přichází chvilku hlucho a samozřejmě se sem musela zase nacpat spousta kravin co bylo jak bylo atd. Ovšem zase musím přiznat, že to přineslo pár zajímavých zvratů v ději. Hodnotím zvláště vizuál, který je vlastně u Marwellů standardem. V ději jsou hluchoty, ale jen pár a ne dlouhých, ale také jsou v ději překvapení. Hctělo to ještě okořenit nějakou tou legráckou, kterých tam bylo poskrovnu a pusti k lizu také bělochy a bylo by to na devadesát. Efekty j sou též na patřičné úrovni, takže se domnívám, ač nápadem kravina, sedmdesátku si zaslouží. Proč v závěrečných titulcích dva přídavky, nechápu. A na konci titulků už je vyhrožováno pokračováním. *** A PŮL

• 9.6.2018  08:53

Blbina nezasluhující pozornosti. Za tu urvanou hlavu dávám desítku, ale jinak nic. No dobrá, za herce v pogumovaném oděvu, což má být jako příšera dávám taky deset, ať nežeru. Domnívám se stejně, že i ve své době to bylo spíše pro zasmání.

• 9.6.2018  08:34
    Vec svedomia (TV film) (1986)

Bohužel jsem to od začátku nechápal. Přece viděli celou pilotní kabinu a těžko předpokládat, že by pilot beze zbytku sublimoval. Něco by z něj zbylo za každých okolností, tedy muselo být jasné, že je někde mimo kabinu. Buď on, nebo jeho statky, kdyby jen helma. Ale nebudu to dále rozebírat. Jde stejně jen o kecačku a to stále celý tv film, či co to bylo za pokus.

• 9.6.2018  08:10
    Alma (TV film) (2010)

Kdyby dívčina nebyla slepá, šlo by o naprosto banální příběh. I když… Nebavilo, ploché, nudné, pomalé.

• 9.6.2018  08:00
    Králi, já mám nápad (TV film) (1984)

Trochu rozvláčné, pro děti snad někdy legrační. Dvacítka panu Kratinovi. Jinak nic, to stačí.

• 8.6.2018  21:48
    Hedvika (TV film) (1979)

Nejde mi ani tak tak o to, že to bylo zbytečně rozvláčné, a že hrdinka řešila mimo práci v osobním životě tak banální věc jako rozvod milence, která už tu byla milionkrát, ale jde mi to, že ani jedna SPOILER - z větví příběhu nám nepřinesla konec. Prostě najednou do hovoru vpadnou závěrečné titulky. Tak to si tedy tu ztracenou hodinu odskáčete v hodnocení.

• 8.6.2018  21:26

Nic moc. Ani situační ani slovní komedie. Takové sem tam malinký úsměv a to je vše. Ani závěrečná rvačka není to co bývalo. Choreografii má dobrou, ale prostě to není ono. Ani hudba nic moc. Prostě u pana Cluchera (nebo Barboniho) jsem zvyklý na něco jiného.

• 7.6.2018  17:52

Kecání a kecání celý film od začátku až dokonce. Prostě tři lidi na celý film, kde zas řeší debilní problémy, co kde a jak. Nestojí to za ztrátu času.

• 7.6.2018  17:31

Stop motion bez chybky, ale zadní projekce sem tam příliš průhledná. Herci tak v průměru, obluda obvyklá, i když je vlastně první. Pro obdivovatele Ray Haryhusena povinnost. Dějově jakž takž.

• 7.6.2018  15:13
    The Magnetic Monster (1953)

Já starý vůl jsem se těšil na nějakou odpadovku s vraždící bestií, a místo toho tahle veleblbina. O odpadovku jsem tedy nepřišel, a ta nuda byla hrozná. Sci fi je zde naznačeno pouze neznámými částicemi. A vůbec, bylo to sci fi?

• 7.6.2018  15:04

Občas zbytečně dlouhá kamera. No, čekal jsem něco jako Starman. Toto je film pro děti, hodně zdlouhavý, nezábavný a nudný. Dám deset za pár dobrých okamžiků a deset za konec.

<< předchozí 1 2 3 4 29 58 86 114