Pitryx

4 body

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 90 120
    • 9.10.2018  21:35
    First Light (2018)

FIRST DOJEM chá chá:Nenudil jsem se, jen na dvou hluchotách jsem koukal do stropu a pak na konci. Ten tedy zmrvili dokonale. Míním tím to ukončení love story, za které mimochodem strhávám dvacet procent. Dalších deset za výběr hlavního hrdiny. Ten mi byl krajně nesympatický. Jako zarytého UFOloga mne to tematicky pochopitelně muselo zaujmout. Zpracování nebylo špatné. Zatím nechám těch sedmdesát.

• 8.10.2018  20:46
    Děsivé dědictví (2018)

PRVNÍ DOJEM:Přesně jak jsem si to myslel. Velký humbuk kolem a ve skutečnosti je to prvotřídní blbina. Dal jsem dnes 45 minut a ani za tu dobu nebyl autor schopen diváka něčím překvapit, zaskočit, nebo prostě cokoliv, aby neusnul. Ještě že tam nacpali sem tam náznak, aby to vůbec mohlo být považováno za horor. Nu, uvidím, kdy dojedu zbytek.

• 8.10.2018  19:19

Takové miloučké, až potroublé. Ale několikrát jsem se zasmál a celkem se i bavil. Občas hezká hudba.

• 6.10.2018  21:57

PRVNÍ DOJEM:Pecka přesně pro mně. Třešnička na dortu - vlak. 98%.

• 4.10.2018  21:15

Ano, dal jsem to druhé nejnižší bodové hodnocení, ale musím uznat, že ten borec by si zasloužil za ten výkon přinejmenším Oscara. Boháel příběh nestál za nic, ke konci jesem už posunoval. Má li být ovšem film dobrý musí se k tomuz vynikajícímu herectví ještě spousta věcí přidat. ZAložit to na jednom člověu to nejde. A u mne to anbi nefunguje.

• 30.9.2018  18:02

Evidentně je vidět menší peníze, než v remaku. Ale jinak jde o dobrou dobrodružnou podívanou dějem, který má rozhodně spád. nelze nesrovnávat a já se domnívám, že je tento film zdatným soupeřem Americké verze. Neznat ji, asi bych šel ještě výše. Podle mého názoru hlavní role nebyly zvoleny dobře.

• 28.9.2018  19:57
    UFO (2018)

Nejsem zklamán, nic jsem nečekal a také nic nedostal. Matematika je zde ústředním tématem, tedy obor který mne nebaví a nerozumím mu. Ale jo, abych nezapomněl, dvakrát je zde UFO, takový vedlejší, nadbytečný element. Hlavní hrdinové hrozně nesympatičtí. Snímek nikomu nic nedá, ani odborníkovi, ani amatérovi. Zbytečná ztráta času.

• 24.9.2018  20:50
    Cry Wolf (1947)

No, mysteriózní, to snad asi ne. Zpočátku sáhodlouhé dialogy, sem tam náznak něčeho. Vše má však logické vyústění. Nepřekvapilo, nemělo čím. víceméně jsem to čekal. Z tohoto tématu se dalo rozhodně vytřískat více.

• 23.9.2018  18:46

PRVNÍ DOJEM:Naprostá bejkárna pro game děti nebo teen. 90 % filmu je animovaných Dějově to sice ušlo, ale táhlo se to jako něco a akce pomálu. Tedy jen prvních padesát minut.Ono se to rozjede, ale hluchá místa pokračují. Mne to nebavilo, ztratil jsem přehled, ale přesto musím uznat, že bylo na co koukat. Nejvíce se mi líbily narážky na jiné filmy. Ony tam jistě byly i na hry, ale já kromě Half Life nic nehrál, takže nevím. Za to dávám dalších dvacet. A to je vše. Ani jeden sympatický hrdina. Baba mi byla vysloveně protivná, a to jak ve hře tak ve skutečnosti. Konec nezaujal. Takže výsledek zatím 40%, Snad mrknu ještě jednou a možná upravím.

• 13.9.2018  16:38

Vrchol hereckého umění. Ale občas jsem se zasmál. Ovšem jen díky harmonikáři. Jinak to byl děs.

• 9.9.2018  22:01
    Mrakodrap (2018)

PRVNÍ DOJEM: No, přiznávám, nečekal jsem to. Už dlouho se mi nestalo, že mi tak utekl čas bez jediného mrknutí na hodiny. Jasně, že ten film je blbina. Jedna přehnaná scéna za druhou. No a? Vlastně není čas vydechnout, a to mám rád. Proto za mne zatím plný počet bez ztráty kytičky. A to nerozebírám technickou stránku filmu.

• 3.9.2018  20:16
    Equalizer 2 (2018)

Tak jsem viděl 40 minut a ukousal si nudou šest nehtů na osmi palcích u nohy. Zbytek filmu dám, při úklidu. Zatím jednoznačný odpad.

• 2.9.2018  20:31

Tak především nutno pochválit nápad. I když kdo četl Nonstop od pana Aldisse, tak zde jistou paralelu jistě objeví. Velmi dobří herci, i když ne všichni. Bohužel je zde větší počet hluchoty a někdy i dosti dlouhých, jinak by šlo mé hodnocení výše. Takto dávám "jen" šedesátku procent a to připočítávám i drobná překvapení na konci. Ten mne nějak moc nenadchl. Přesto se na to dívat dalo a jistě by prospěla kratší délka filmu.

• 16.8.2018  18:59
    Dětské hřiště (2016)

Tak thriller jo? Mrazivé a šokující jo? Snad na konci, když stojí kamera dostatečně daleko od hlavních protagonistů, aby nebylo pořádně vidět co se děje. Poznat to sice je, proč točeno tímto způsobem? Jinak jde o víceméně o dialogový film, ve kterém se nic neděje. Děti to sice zahrály dobře, ale to je vše. Ano má to dobrou kameru,ale ten konec prostě pohnojili.

• 16.8.2018  15:32
    Neon Demon (2016)

Kde jsem k tomuhle přišel, to věru nevím. Sto minut zabitých. I když je fakt, že na konci se pár zajímavých záběrů objevilo, ale to už mne na filmu nezajímalo vůbec nic.

• 16.8.2018  15:14
    Parta hic (1976)

I když tato klasika nepatří mezi mé nej, přesto se ni vždy rád občas kouknu. Zábavička pro celou rodinu mi navíc ještě krásně asociuje mládí.

• 15.8.2018  16:28

Byl jsem hodně zvědav na pokračování mého oblíbeného filmu, ale už prvních pět minut jsem měl po chuti. Hlavní hrdina- děcko. No dobrá, teen. A pak přišlo ještě horší zklamání, další hrdina – děcko – teen, a ještě k tomu hojšišta. Ňu, ňu, ňu. To, že je v ději hlucho skoro půl hodiny mi už vůbec nevadilo, protože jsem rezignoval. Ve třetím díle budou prý hlavní hrdinové děti z mateřské školky v Masso Chistech, ale to není potvrzeno. Ovšem jinak se mi to líbilo, i když už to nepřineslo vizuálně nic nového. Ani herci se moc nevytáhli. I proto hodnotím níže než první film.

• 15.8.2018  16:20

Nic proti rychlým nástupům, furt lepší než čekat hodinu na nějakou akci, ale tady mi to připadalo, jako bych přišel o předchozí díl, nebo seriál. A když už jsem si mnul ruce, že tu bude konečně film bez baby, která mi vadí v každém snímku, sklaplo mi už jak jsem viděl ten deštník. Ne, neviděl jsem kdo je za ním, ale prostě jsem to nějak odhadl a když se za ním vyloupla ta babice, hlesl jsem nahlas, jako vždy: „A je po filmu“. A zase jsem měl pravdu. Sotva je kráva na scéně, už to kolem slintá a mluví nesmysle. O konci ani nemluvě. No, ale přece jen musím uznat, že efekty jsou skvělé, a vlastně celý film je pro mne jako dělaný. Tohle je podle mého to pravé sci-fi, tak jak to mám já rád, a jak mi vyhovuje. Skvělý herecký výkon tu podal ve vedlejší roli Charlie Day, ale i jeho kolega Burn Gormandr se rozhodně nenechal zahanbit. Herci v hlavních rolích? Ehm, tam bych to raději moc nerozpitvával. Takže já vlastně strhávám body jen za ta hluchá místa, a těch zase tak hodně nebylo.

• 14.8.2018  15:34

Nooo, složitější už to být fakt nemohlo. Ještě tam chyběl Gagarin, Štyrlic a Ali Baba. Větší blbinu jste ještě neviděli.

• 14.8.2018  15:11

Tak mám dojem, že ten, kdo psal scénář, chtěl něco přidávat a nakonec to domotal tak, že se v tom ani prase nevyznalo. Pan Sobota zde moc nevyužil svého talentu, jako to mu bylo v Jáchymovi. To byla ta největší škoda. Takto mi připadala tato komedie trochu uťápnutá. Jinými slovy, něco tomu scházelo a dost hodně.

• 14.8.2018  13:27
    První parta (1959)

Aby tam zas nenacpali nějaké to psycho, že. Já měl ten film rád v pasážích „dole“. Tak jsem se přesvědčil, že mi to zůstalo dodnes. Tudíž za to „dole“ dávám 40 kousků, a dalších dvacet dám herecké gardě.

• 13.8.2018  16:42

Tak soudruzi, nic proti soudruhům, ale já chvílemi nevěděl, zda se dívám na hraný film, či náborovou agitku. Po zhlédnutí bych do armády ihned vstoupil. Žádná buzerace, klid, žádný řev, a všichni jsou zde milí a příjemní. Moc nechybělo a budíček by byl vyhlašován formou prosby. Ne, žádný řev s píšťalkou, dusot, ječení a tak. Prostě vpjín XY půjde po chodbě, otevře dveře na cimru a poprosí kluky, aby v klidu vstali, tey pokud se jim chce, a šli za svými povinnostmi. Mají-li ovšem na to náladu, že jo. Jůůůůů, to by byl život. A ten výcvik psů! Lážo plážo. Něco o zabezpečení kotců? Pche. Kde jste slyšeli podobné blbiny. Jooo v kině, tam možná jo, Tady ne. Kór na hranicích. To už vůbec ne. Tak a dosti srandiček. NA začátku filmu je uvedeno, že byl film natočen za spolupráce pohraniční stráže. Tedy ti museli při sledování snad všichni umřít smíchy. Kde s filmaři takto spolupracovali? Kde jim řekli, že pošta se nosí jednotlivcům a nerozdává všem naráz. A to ji vojínovi ještě donese šarže. Proč jim na tom útvaru neřekli, jak vypadá skutečný výcvik služebního plemene? Prostě skutečnost nikde, a pohádka pro děti pokračuje. Dějově to ušlo, až na ty krpy v logice a jednání. A psi byli super. To je ovšem asi jediný klad celého filmu. Takže bohužel, za mne jde o neskutečně vylhanou krávovinu, byť zavání dobrodružstvím a krásnou přírodou. To oba po desíti kusech a tím končím.

• 13.8.2018  14:56
    Spodina (1979)

Nevím, proč byl kolem tohoto filmu takový humbuk. Jako by to bylo něco překvapivého. Nemyslím tehdy, myslím teď. Asi jsem četl špatnou recenzi. Ne, že by to bylo úplně špatné, to v žádném případě, ale prostě také nic mimořádného. Ten závěr, hm, byl moc hrrr. Měl být jiný. Dějově dosti statické, ale jasně že jsem nečekal nějaký akční nářez. Absence hudby povyšuje film do řádu „autentických“, ale přesto u mně s bídou za čtyřicet. A s velkou bídou.

• 13.8.2018  14:05

Bože ty nechutné kecy do filmu mně tak iritovaly, že jsem zase začal mluvit sprostě. Když k tomu připočtu masáž dětí s kašpárkem a fabrikanciusem… Ty střely na konci pohozené na stůl měly být důkaz čeho?? Prostě humus no. Ovšem je tu jedno velké ALE. Nebudu rozebírat proč do toho herci šli, to bych musel rozebírat ve všech filmech tohoto kalibru. Ve snímku je jim prostě nutno přiznat, že to zahráli vskutku dobře. Takže tu dvacku si zaslouží. Mimo pana Záhorského, měl poslat režiséra do … víte kam. Za to čtení.

• 13.8.2018  13:47

Mně se to na to nejnižší hodnocení nezdá. Agitka jako všechny ostatní. Vůbec nevidím důvod nedat hercům dvacítku, a kameře a scénáři po desíti. Děj má vcelku spád, nudit jsem se nenudil, a co je velké plus, bylo to milosrdně krátké.

• 10.8.2018  16:42
    Columbo - Smrt v aréně (S05E04) (epizoda) (1976)

Tak jako tím, že Luis měl z bejka strach dokázal Kolumbus i to, že zahájit druhou světovou? Ne, opravdu, takové chujoviny opravdu nejsou pro mne.

• 10.8.2018  16:17

Ouha, Leslie Nielsen již podruhé? No moc dlouho se neohřál. Ta dlouhá pasáž Columba u Nelsona ke konci dílu byla k čemu? Zbytečně dlouhá stopáž. Nebavilo nudilo, ale Columbo počítající drobné na bezince byl prostě úchvatný. Za to musím tu dvacku dát.

• 10.8.2018  15:54

Hromšti beduíni jsou zdatným sokem poručíkovým, ale kdepak na něj. Ani hrozby s ním nehnou háháhá.

• 10.8.2018  15:42

Tak takový spek hned na začátku, to je i na mne moc. Kolumbus zazvoní, sluha otevře, Kolumbus mu řekne že je z oddělení vražd. Sluha jej evidentně nezná, ale posílá jej dál a osloví jej jako poručíka. Kolumbus se mu ničím neprokázal, ale sluha ví jeho hodnost. Boooože. Jasně, že za to bude asi moci spíše překlad, ale to u toho všichni chrápali? No, tentokrát dávám dvacet za Columba stromolezce. A za odpůrce zbraní. Taky dvacet.

• 10.8.2018  15:31

Musím přiznat, že jsem se v ději dost často ztrácel, a některé jednání postav mi naprosto unikalo. Asi by to chtělo vidět ještě jednou, ale k tomu asi nebudu mít chuť. Na můj vkus je to příliš dlouhé, což by nevadilo, to je Tenkrát na západě také, ale tam to snad nějak jinak utíká či co. A stejně jako tam je zbytečně dlouhá scéna procházení vlakem, tak i zde by se některé scény jistě daly střihnout. Velké plus filmu jsou detaily, a pak samozřejmě herci. Hned po skvělém začátku však přichází zbytečně dlouhé hluché místo, což je škoda. Na závěrečném finále, všemi zde i jinde opěvovaném, jsem já neshledal nic zvláštního. Dávám šedesát procent. Víc nelze a není zač.

<< předchozí 1 2 3 4 31 61 90 120