Paldini

Řidič ponorky ve výslužbě

ICQ: 335936231

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26
    • 21.2.2017  17:48
    Hra o trůny - Série 6 (série) (2016)

Tak, zbývá mi je doufat, že v knižních Vichrech zimy nedojde k vítězství formy nad obsahem tak, jak se stalo v této sérii. Naštěstí v literatuře nejsou k tomu tak vhodné prostředky. Tam lze retardaci kdysi charakterově vybroušených postav snáze prohlédnout.

• 11.10.2016  08:56

Další závěrečný agent Cujan efekt. W. W. začíná být v dvojnásobné prdeli.

• 7.10.2016  06:46

Agent Kujan efekt

• 17.8.2016  07:47

Lekce: Jak zlikvidovat největší německé dělo. Bohužel, finálem 1. série měla být předchozí epizoda.

• 16.8.2016  09:09

Lekce na téma: Kinetika chemické reakce

• 14.8.2016  07:01

Asi zásadní díl pro vývoj hlavních hrdinů, ale v podstatě nuda.

• 14.8.2016  00:11

Lekce na téma: Reaktivita červeného fosforu.

• 14.8.2016  00:09

Lekce na téma: Vlastnosti kyseliny fluorovodíkové.

• 19.5.2015  12:38
    Hellsing (TV seriál) (2001)

Nekonzistentní, neatmosférické, neakční, nudné, spousta keců o ničem, bez uspokojivého závěru. Vždy, když už jsem se těšil, že veskrze nesympatičtí hrdinové umřou nepřijemnou smrtí, zjevil se jako deux ex machina všemocný Alukard, což je ta nejlevnější scénaristická berlička, a všechno během chvíle vyřešil, tedy nulová invence. Zápletka s umělými upíry by mohla být zajímavá, kdyby úplně nepopírala samotnou podstatu upírství, takže v tomto směru jsem také nespokojen. Je to ve všech směrech sračka.

• 25.9.2012  14:00
    Kdo přežije: Thajsko (TV pořad) (2002)

Série není až zas tak špatná, jak je všemožně prezentována, jen nám nabízí hezkou snůšku podivných nesympatických existencí v čele se zvracejícím slizoněm Brianem, prasákem Clayem, vyšinutou babkou Yan, která vůbec netuší, co se kolem ní děje a pohřbívá si netopýry, a to jsem ještě vynechal podivná obvinění ze sexuálních útoků, šikanování asiatky Shii-Ann

• 23.6.2012  21:39
    Prasátko Peppa (TV seriál) (2004)

Disaurus

• 19.6.2012  10:27
    Kdo přežije: Vanuatu (TV pořad) (2004)

Nepříliš oblíbená řada, hlavně kvůli tomu, že většina sympatických hráčů jela, díky tzv. alianci pupkatých tatíků, brzy domů a později hru ovládly dvě, pro někoho, naprosto otřesné babky. Nakonec dávám maximální hodnocení, protože konečný vítěz, jakkoli nesympatický, bravůrně předvedl jak utéci popravčí kulce a ještě všechny kolem sebe přesvědčit, že je vlastně to nejmenší zlo.

• 19.6.2012  10:21
    Kdo přežije: All Stars (TV pořad) (2004)

Je pravdou, že hvězdní hráči nenaplnili úplně očekávání,ale přesto bavili, např. mě Lex i vč. svého památného excesu, a pak se tu objevil do té doby nepříliš hvězdný Boston Rob, který poprve divákům předvedl, jak by se měla tahle hra hrát - chytře a fyzicky až na krev.

• 19.6.2012  10:17
    Kdo přežije: Palau (TV pořad) (2005)

Až na pár vyjímek byla tahle řada opravdu plná sympaťáků a vlastně nikomu se nepovedl žádný zásadní podraz, a to i díky síle a charismatu pozdějšího vítěze, který poměrně tvrdě držel otěže hry ve svých rukou, což může být pro někoho nezáživné. Já jsem si tuto klidnou řadu z prostředí 2. světové války v Pacifiku maximálně užil.

• 19.5.2012  01:00
    Kdo přežije: Jižní Pacifik (TV pořad) (2011)

Pro mě naprosto nejhorší vítěz, který neudělal vůbec nic jen připosraně stál "božskému věrozvěstovi" za prdelí.

• 19.5.2012  00:28
    Kdo přežije: Jeden svět (TV pořad) (2012)

Série, poněkud slabší, i když s jedním z nejzaslouženějších vítězů v dějinách, který to měl ale docela ulehčen naprostou impotentností ostatních hráčů. Jediný zdatný soupeř a velice zábavný a nevyzpytatelný, rozmazlený, dekadentní, xenofobní, anarchista a pro mě král(ovna) této série Colton byl bohužel předčasně evakuován. Neobjevil se ani nějaký jiný hráč, který by byl schopen na sebe vzít otěže tahouna, co se týče strategie (hlavně mužské osazenstvo bylo parta debilů) anebo komičnosti (jako např. Former Special Agent ? Phill v RI), i když takový Tarzan měl k tomu náběh a občas zaperlil. Takže nakonec takový slabší průměr a díky bohu za vítěze, kterého bych spolu s Coltonem rád viděl v nějaké All Stars řadě.

• 15.4.2012  10:26
    Ironclad (2011)

Nepřiznaný remake Sedmi samurajů se vším všudy, co k tomu patří. Takže rekrutace sedmi středověkých skorosupermanů, kteří hájí strategický hrad proti tisícíhlavé přesile. Trochu lásky, návštěva nepřátelského tábora atd. Explicitní násilí mě tentokrát vadilo, protože u tohoto typu filmu je naprosto zbytečné.

• 18.3.2012  21:54

Díky dvěma faktorům mám tuhle řadu moc rád. Těmi faktory jsou: brilantní taktická hra Boston Roba, díky které sice sezóna pro někoho ztrácí na atraktivnosti (hlavně díky tomu, že BR byl o několik tříd takticky výše než všichni okolo něj), za druhé díky největšímu komikovi, lovci krabů, propagátorovi růžových slipů a v neposlední řadě tajnému agentovi v důchodu Phillipu Shepardovi.

• 18.3.2012  21:48
    Kdo přežije: Nikaragua (TV pořad) (2010)

Největší koncentrace debilů a retardů na pobřeží Nicaraguy. Vůbec nejhorší sezóna Survivora.

• 12.3.2012  11:48
    EZO.TV (TV pořad) (2009)

Nejodpornější hnus vedený bandou příživníků, kteří vytahují prachy z důvěřivých stařenek. Fakt některým lidem z tohoto pořadu rozkopat obličeje.

• 14.2.2012  11:07
    Kdo přežije: Afrika (TV pořad) (2001)

Jedna z nejúčinnějších aliancí v dějinách, hodný chlapec Ethan, zabiják Lex a vidlácký poloblb a ještě ne úplný idiot Tom. A nebýt jednoho debilního twistu kdoví, jak by hra dopadla, kdyby tam zůstal superhajzl Silas.

• 14.2.2012  11:03

Nepříliš spanilá jízda namyšleného klikaře Russella, idiot JT, idiot Rupert, blázen James, tlusťoch v těle supermana Colby, kupodivu hrdinný Boston Rob, dvojice manipulátorek Parvati + Danielle, na které se nelepil ani Russell a jedna malá nenápadná špiónka pod radarem, která uměla nejlépe pracovat a využít získaných informací.

• 14.2.2012  10:56
    Kdo přežije: Samoa (TV pořad) (2009)

Největší klikař, výborný sabotér, průměrný stratég a bídný diplomat Russell poprvé v akci udělal zábavnou show a zároveň dal návod k tomu, jak nikdy nevyhrát tuhle hru. V paměti všech masochistů mezi diváky zůstává ještě vymazaná Shambo, která rozmlouvá se slepicemi a lidský odpad Yasmine.

• 1.2.2012  10:20
    Kdo přežije: Tocantins (TV pořad) (2009)

Série jednoho muže, geniálního baviče, magora a zabijáka draků Coache. První série, kdy po sloučení měl slabší kmen lepší pozici než silnější.

• 1.2.2012  08:47
    Kdo přežije: Gabon (TV pořad) (2008)

Nejkrásnější prostředí v dějinách Survivoru. Tuhle sérii táhnou realistický pesimistický hláškař Randy, který by nejraději všechny tyhle idioty zapálil, vypatlaná emocionální loutka Sugar, nadržený taktik Ken, starý šikula Bob, který vyrovnal rekord vyhraných individuálních soutěží (nevím jestli rekord držel Ozzy nebo Terry) a atletka Crystal, která bez anabolik není schopna vyjít ani kopec.

• 1.2.2012  08:41

Jedna z nejlepších sérií téhle reality show, a to zejména díky skvělým hráčům, a jednomu zásadnímu zvratu. Takže tady máme drsnou hru Burtona a Johnyho proti ušlechtilému pirátovi Rupertovi a jeho pobočnici, která se v průběhu změnila z fajn maminy v smrtelně nebezpečnou potvoru a mezi tím jedna bláznivá vypatlaná skautka.

• 9.1.2012  21:27
    Kdo přežije (TV pořad) (2000)

Oblíbení hráči: Borneo - tlusťoch Rich, Australia - Mirek Dušín Colby, krásná Elisabeth, tatík Rodger, Africa - zabiják Lex, Marquesas - paladin Paschal, Thailand - nikdo, Amazon - nadržený hajzlík Rob C., naivní maniak Matthew, Pearl Islands - šarmantní prolhanec JFP, pirát Rupert, špiónka Sandra, drsňačka Christa, AllStars - pán stratég Boston Rob M., zapšklý zabiják v nejlepší formě Lex, Vanuatu - pyšná amazonka Ami, charismatický Sarge, Palau - chladnokrevný nekompromisní tvrďas Tom, mučedník Ian, Guatemala - dobrák Brandon, gangster Judd, Exile Island - superman Terry, šílenec Shane, manipulátorka Cirie, Cook Islands - capo di tutti capi Yul, poloopice polodelfín Ozzy, židovský satanáš Jonathan, šaman Cao Boi, Fiji - chytrolín Yau-Man, China - nikdo, Micronesia - učitelka manipulace a taktiky Cirie, Gabon - pesimistický ohavný hláškař Randy, nadržený prolhaný geek Ken, Tocantins - baron Coach Prášil, sadistický zmetek Tyson, Samoa - agresivní strategický pitbull Russell H., H.Vs.V. - špión na volné noze Sandra, Nicaragua - nikdo, Redemption Island - vůdce nezničitelné sekty Boston Rob, tajný agent v růžových slipech Phillip, South Pacific - náboženský vůdce 2 Coach, One World - xenofobní, teplý, rozmazlený, anarchista Colton Neoblíbení hráči (fujtajbl, odpad): Borneo - hnusačka Sue, Australia - nikdo, Africa - otravná Lindsay, Marquesas - pitomá kráska Sarah, Thailand - skřet Clay, mimoňka Jan, Amazon - náboženská fanatička Joanna, poloblb Roger, Pearl Islands - přestárlá skautka Lill, AllStars - buran Tom, závistivá Jenna L., Vanuatu - trpitelka Scout, Palau - udavačka Caryn, Guatemala - nikdo, Exile Island - rozmazlený Aras, Cook Islands - přívěšek Becky, Fiji - mrzký šmejd Dreamz, pizda Lisi, China - anorektička Courtney, prostoduchá Jaime, pambíčkářka Leslie, Micronesia - krvelačná upírka Natalie, Gabon - nosička dříví Susie, atletka z formy Crystal, Tocantins - megera Sandy, Debbie(l), Samoa - kříženec Ramba, idiota a malé holčičky v těle pětačtyřicátnice Shambo, H.vs.V. - kupodivu tlusťoch v obleku supermana Colby a prostoduchý pirát Rupert, Nicaragua - drsná šikanistka NaOnka, asi nejhloupější soutěžící všech dob Chase, slizký Sash, Redemption Island - nikdo, South Pacific - další slizoň (brácha Sashe) Albert, One World - samozvaná, neschopná mastermaindka Alicia

• 9.1.2012  20:59
    Kdo přežije: Čína (TV pořad) (2007)

Moc nechápu oblíbenost této série. Pro mě jasně nejslabší z prvních patnácti (ano, slabší než Thajsko). Vůbec nechápu všeobecnou oblíbenost Amandy, lhářky bez šarmu (šarm mají JFP, Rob C. a Rob M.), která se neumí ani obhájit před porotou a oblíbenost poloblba Jamese. ale vítěz je zasloužený.

• 29.7.2011  07:11
    Rio Bravo (1959)

Stále mi uniká vysoká popularita prkeného panáka Johna Wayna, který svou mrštností překonává hrocha a rychlostí medvídka koalu.

• 26.6.2011  23:37

K neuvěření. Vidět českou tvář,byť jen na chvíli v australském horroru. Romana Kroufka tímto pasuji, vedle Zory Kerové za jednoho z nejvýraznějších českých vyslanců v horrorovém filmu.

<< předchozí 1 2 3 4 7 14 20 26