Vosí hnízdo (2002)

Já vím, že tenhle film je strašná blbost, ale ta atmosféra na mě ke konci opravdu působila tak, že jsem si začal okusovat nehty, a proto dávám vysoké hodnocení.

Strašidla ze Spessartu (1960)

Na tenhle film mám z dětství špatné vzpomínky. Rodiče mě nutili se na tento, podle nich, skvost světové kinematografie dívat a já se u něj příšerně nudil.

Sid a Nancy (1986)

Životopisný film o legendě světového punku Sidu Viciousovi, baskytaristovi Sex Pistols. O jeho slávě, ale hlavně o jeho rychlém úpadku.

Kluci to taky chtěj... a pořád! (2002)

Autoři od začátku rezignovali na jakoukoli i sebemenší úroveň, a tak vznikla jedna z největších prasáren a úchyláren, které se dostaly dokonce na plátna kin. Myslím si, že co do zvrhlosti nemá tento film ve své kategorii (teen komedie) konkurenci. Jen jsem v průběhu filmu čekal s čím dalším se autoři vytasí a dodíval jsem se v klidu až do konce. Nesmál jsem se a kupodivu se u mě nedostavil ani pocit trapnosti. A ač se snaží hlavní hrdina všechny kolem přesvědčit, že není úchyl, tak jím je a má mluvící penis.

Interview s upírem (1994)

Pro mě byl tento film obrovským překvapením. Hlavně Tom Cruise mi připadal, že si roli dekadentního, vždy žíznivého upíra po všech těch rolích hezounů užívá. A to nemluvím o výkonu Kirsten Dunst, která geniálně ztvárnila nikdy nestárnoucí dítě.

Indiánské léto (1995)

Jeden z nejnudnějších filmů, co jsem kdy viděl. Možná je v něm ukryto nějaké skryté poselství, které objevím až konečně kulturně vyzraji.

Štamgast (1987)

Povinný film pro milovníky díla Ch. Bukowského. Mickeymu Rourkovi je opravdu snadné uvěřit, že je dekadentní opilec, který si nechává pořád rozmlácet hubu, ale vždycky se znova zvedne na nohy. Doporučil bych si přečíst román Hollywood od Ch. B., který vypráví o pozadí natáčení tohoto filmu.

Charlieho andílci (2000)

Ještě štěstí, že herečky v rolích andílků vypadají tak dobře nebo by se už nebylo na co dívat. Vlastně bylo alespoň co poslouchat, protože soundtrack je fakt skvělý.