pevico

okres Benešov
kytara, šutry a film!

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11
    • 14.5.2016  17:57
    Vaříme s Mírou (TV pořad) (2016)

Dokonalá parodie patlaLádi Hrušky..spolu s pořadem Luxus na talíři po dlouhé době povedený projekt, který vede k seriálu Žrouti od tvůrců Kanceláře Blaník.

• 14.5.2016  11:13
    Luxus na talíři (TV pořad) (2016)

No to mě poseďte!!! Tohle je ten nejdokonalejší pořad o vaření :-D jen mě děsí, kolik lidí to nepochopilo..

• 21.3.2016  08:33

Roy Andersson ve své volné trilogii skvěle zfilmoval lidskou touhu po životě, ale i útrapy, krutost a ubohost našeho druhu..

• 13.1.2016  13:47

Iñárritu se odrazil ode dna, na které klesl s - na něj podprůměrným - Birdmanem, a je zpět na vrcholu. Spolu s ním a DiCapriem by měl být kameraman stoprocentně mezi oceněnými, protože tak skvěle odvedenou práci jsem snad ještě neviděl!!! Jediné, co kazilo dojem z dokonalosti byla nevhodně zvolená hudba...proč skladatelé nevyužili raději indiánské motivy namísto houslí (to byla viola, Věro!), které se tam absolutně nehodily? Anebo jednodušeji - proč si režisér nepřizval Gustavo Santaollalu, který mu dělal muziku v jeho prvotinách a který umí vždy skvěle podbarvit atmosféru? ...veliká škoda!

• 2.1.2016  08:11
    Suri (2015)

Co nás dělá kulturními? - To, že jsme schopni tolerovat jiné kultury...

• 31.12.2015  08:54

"Jednoho dne, až odejde, bude celej svět truchlit..." - možná ani netušili, jakou měli pravdu. Vynikající dokument, který mi dva dny po jeho odchodu přiblížil duši člověka, který svou muzikou zůstane navždy nesmrtelným!!!

• 1.10.2015  15:32
    Shal (2012)

Jak málo stačí k dokonalosti...

• 21.5.2015  09:15

U filmů Jense Liena se často cítím dosti nesvůj..a v tom je hodně podobný Álexi de la Iglesiovi, kterého zbožňuju.. :-)

• 9.4.2015  09:21

Volně plynoucí emoce, brilantní vypravěčská i animátorská schopnost a oživení keltských mýtů mě opět srazily na kolena.. Po už prožité zkušenosti s Tommem Moorem, a jeho Brendanem a tajemstvím Kellsu, jsem se dlouho dopředu neskutečně těšil na další počin. Ale zároveň jsem nějakou dobu zhlédnutí odkládal, protože jsem tušil, že asi zase dlouho nic tak pěkného neuvidím..

• 3.2.2015  08:24
    Tři bratři (2014)

Už od dětských let jsem miloval humor Zdeňka Svěráka a písničky, které tvořil s Jaroslavem Uhlířem..ale časy se mění a lidi očividně blbnou. Naprosto nudná, místy dokonce pedofilní záležitost s nucenými uhozenými texty ve formě tzv. "písní".

• 25.11.2014  09:08
    Geologická pouť (TV seriál) (2008)

Seriál sám o sobě je skvěle natočený a podává zásadní informace, které vedly k formování Severoamerického kontinentu. Ale proč jsou, proboha, překladatelé tak nepoučitelní a nepřizvou si k překladu alespoň geologa amatéra. Ten by jim určitě vysvětlil, že kimberlity nejsou přívodní dráhy diamantů na povrch Země, ale že je to diamantonosná hornina. Nebo že horotvorná činnost se nazývá orogeneze a nikoli orogenie (ještěže neřekli "orogenitálie"). A takových přehmatů se bohužel v dabingu najde víc. Ale rozhodně jde o věc, která stojí za shlédnutí.

• 6.5.2014  16:23

Seriál je až děsivě neucelený, bohužel skáče z jednoho tématu na druhý a to v rámci jednoho dílu..navíc jsem očekával novější informace, nové poznatky, nové objevy..tudíž průměr..

• 11.4.2014  11:40

Kdybych si před léty, kdy jsem se snažil natočit lesbický porno, našel hezčí protagonistky, mohl jsem to pěkně dotáhnout na Zlatou palmu..!!

• 2.4.2014  12:32

Do dnešní doby jsem netušil, že Kaurismaki dokáže být natolik vtipnej a zároveň vykreslit tu chudou podstatu lidskýho ducha - na což jsme u něj zvyklí...výborně jsem se pobavil a pousmál nad námi samotnými.

• 27.2.2014  08:06
    Lore (2012)

Působí to na mě jako přehled vzájemně na sebe nenavazujících scén, kdy hrdinové nejdou odnikud nikam, najednou se objeví někde a pak zase jinde, aniž by udělali krok...musím ale uznat, že potenciál tu byl opravdu velký, škoda!

• 7.2.2014  23:01

..znovu a znovu, když to vidím, chci zvednout hodnocení, protože pokaždé je to lepší a lepší..ale už to nejde :-)

• 3.2.2014  16:53
    Lotři (1992)

Tohle bylo opravdu příšerně natočený. Proč se režie neujal jeden ze scénáristů je mi záhadou...

• 7.1.2014  08:52
    Zrození kontinentů (TV seriál) (2013)

Iain Stewart se vydává po stopách dávných geologických změn, které vedly ke vzniku kontinentů, jak je známe dnes, a které ovlivnily vývoj rostlin, živočichů i nás samotných. Z mého pohledu jedna z nejlepších geologických záležitostí, co byla natočena! Odkazy na mé cz titulky v deníčku..

• 21.11.2013  21:48
    Podfukáři (2013)

Poměrně zajímavá podívaná, kterou ale závěr naprosto roztrhá a ze "zážitku" nezbude nic..jen tak prošumí hlavou..

• 14.11.2013  14:46
    Planeta mutantů (TV seriál) (2010)

Precizně natočený a uspořádaný seriál, který velmi příkladně ukazuje izolované oblasti světa a jim evolučně přizpůsobené druhy živočichů...a někdy může být evoluce zatraceně rychlá, jako je to např.u Cychlid (viz. E04 Jezera Afriky) Skvost!!!

• 4.11.2013  22:50

Zdá se, že Ole Christian Madsen se chtěl mermomocí podívat do Buenos Aires...a hle, u producentů to prošlo. U mě ne..

• 4.10.2013  12:48

Tak tohle jsem dokoukat nemohl ani po usilovném přemáhání se... Jo jo, až to uvidí Iráčani, určitě s vámi začnou spolupracovat a utvářet demokracii, kterou Korán nezná... :-D

• 24.9.2013  10:24

Jako bych se vrátil zpět do doby, kdy mi bylo deset..i já tehdy začal "chodit" se svou první láskou a řešili jsme v kolektivu tytéž problémy.. Velmi přesný, silný a čistý příběh, který pohladí po duši..

• 27.8.2013  12:32
    Atlas mraků (2012)

Několik dobrých myšlenek a spousta efektů ještě nedělají dobrý film... Potenciál byl opravdu velký, ale proč rozervali tvůrci takový háv na cáry?

• 10.8.2013  17:12
    90 minut (2012)

Těžko stravitelné...

• 16.7.2013  08:41

Tony Gilroy přibral ke psaní scénáře bráchu a hned začali vymýšlet kraviny...

• 26.6.2013  10:52

Jedna * dolu za poslední minutu a půl..to předvádění Djanga před manželkou si mohl Tarantino nechat, ušlápnul tím celý film.. Jinak ale paráda!!! Hlavně byl asi i sám režisér překvapenej, jak rychle vyletěl do povětří, když osobně nesl tašku s dynamitem :-D

• 25.6.2013  08:11
    Povstání strojů (TV film) (2006)

Tohle je níž, než na dně Dněpru!!! Já byl fakt přesvědčenej, že jen tak z legrace koukáme na béčko z osmdesátých let..tohle je teda ale vážně moc!!!

• 4.4.2013  13:59
    Jak vznikla Země (TV seriál) (2009)

Skvělý seriál, který celkem podrobně vysvětluje vznik jednotlivých útvarů zemského povrchu, soudržnost různých horninových komplexů, výskyt anomálií a ukazuje lidem, že geologie není nudná věda, ale dobrodružství... Ale zase ten český dabing, proboha! I v geologické historii je milión a miliarda let poměrně rozdíl..

• 27.3.2013  16:55
    Crazy Clown Time (hudební videoklip) (2012)

Videoklip ke své vlastní hudební tvorbě..no, co k tomu říct.. Zveřejněte prosím někdo, co ten člověk bere za drogy, ať se jim ostatní můžou vyhnout :-D

<< předchozí 1 2 3 4 6 9 11