Lenny.M

Lenka Měsíčková

okres Hodonín

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17
    • 4.4.2020  22:08

Skvělé! Herecký koncert Adèle Haenel.

• 26.3.2020  11:11

Maybe it’s the one looking who makes the other burn.

• 11.3.2020  19:48
    Půjčovna masa (TV seriál) (2018)

Tak, jak sem byla unešená z první série, jsem zklamaná z druhé. To byl ultra nekoukatelný shit.

• 22.12.2019  14:01
    Zaklínač (TV seriál) (2019)

Zaklínač od Netflixu mě nenadchnul, ale nemůžu ani říct, že by se jednalo o totální katastrofu - polovina dílů byla super, zbytek mě vyloženě nudil. Neznalci předlohy musí naprosto tápat v politice a celkově časových linkách, to se tvůrcům opravdu nepovedlo, ale z druhé strany potěšilo pár dialogů přebraných z knih. Potěšil mě i samotný Geralt a Ciri, zato obsazení čarodějek je totálně off. Yennefer a Tissaia jsou pro mne největším zklamáním seriálu, vlastně i s Calanthé. U Yennefer prostě představitelka absolutně netušila, koho hraje.. Hodně se nepovedlo ani CGI, a celkově z toho mám podobný vibe jako z The Last Kingdom, které jde ale každou sérií nahoru, takže uvidíme co bude dál. Pustila bych tohle někomu, koho chci nalákat na Zaklínače a nemají tušení, o co se jedná? Nikdy. Ale jako vyplnění volného času fanouška, který zná knihy a hry, proč ne. Jo a sorry, ale černí elfové? To fakt ne, dík.

• 24.11.2019  21:32

Nejsilnější film roku.

• 18.9.2019  09:13
    Zpřítomnělí (TV seriál) (2019)

Docela se divím, že tady převažuje tak nízké hodnocení. Podle mě jeden z nejpovedenějších seriálů letoška, když už, tak aspoň svou originalitou. Mě se rozhodně do vkusu trefil - a co víc, Krista Kosonen v hlavní roli? Prosím si víc..

• 30.8.2019  19:05

Pro mě zklamání roku. Skvělý trailer, film nudný as fuck.

• 30.8.2019  19:03

Díky bohu, že to mělo jenom 9 dílů.. Po pátém jsem si dala asi měsíční pauzu, abych měla vůbec sílu to dokoukat. Čtvrtou sérii už raději vynechám.

• 15.4.2019  13:26
    Temné léto (TV seriál) (2019)

Co mě na Black Summer baví nejvíc je minimum hudby - vnímáte každý zvuk, každý krok a celý seriál to dělá uvěřitelnějším. Až na asi 2 díly velice povedené.

• 3.4.2019  10:25

Gore mě nikdy neomrzí. Doporučuju přeskočit příběh a užívat si jen těch jatek.

• 24.10.2018  21:20
    Hush (2016)

Hlavní hrdinka hlupučká až to bolelo, ale taky zatraceně hot :D

• 16.10.2018  19:19
    The Haunting (TV seriál) (2018)

Nesleduju horory protože většinou přes ruku ani půlku nevidím a tento komentář píšu asi pro podobné lidi, jako jsem já.. Vydržte 4 díly a při pohledu na ducha se nebudete bát, budete brečet. Už dlouho jsem neviděla nic tak emocionálního se skvělým výprávěním jako tohle, a hned po zhlédnutí jsem se začla dívat podruhé. Bravo.

• 2.8.2018  21:53

Slabší než jednička. Hodně mě mrzí ten nehorázně předvídatelný příběh, nicméně i tak jeden z nejzábavnějších animáků poslední doby.

• 22.7.2018  11:47

Nová Mamma Mia naprosto postrádá jakýkoliv příběh, nicméně je to nutně třeba? Já i zbytek kina jsme si to užili na plné čáře a ke konci filmu tam nebyl snad nikdo, kdo by netrsal a neodcházel s dobrou náladou. Casting se velmi povedl, Lily James byla kouzelná, jako vždy, akorát trochu škoda absence Meryl. Jediná výtka z mé strany je Cher, ta už byla moc i na mě :)

• 26.6.2018  21:57

Trošku The Last of Us, kterému by nechybělo trochu víc mystično.

• 4.5.2018  21:46
    Noční hra (2018)

Jedna z nejlepších komedií za poslední rok.

• 17.3.2018  09:56
    Tomb Raider (2018)

Tak jsem se po pár letech vrátila po hře a komixech na Yamatai a byl to docela průser. První část filmu okay, slušné představení Lary, příběhu okolo, nějaká ta honička po Londýně… Nicméně asi od půlky to připomínalo herní cutscény, kdy jsem přesně věděla, co bude následovat, viz vodopád, letadlo, padák..Což by vlastně ani nebylo zlé, kdyby se té hry drželi celou dobu a vynechali tu stupidní zápletku s otcem nebo vůbec vyřešení hlavního příběhu. Taky bych to snesla trochu v drsnějším podání, víc v duchu hry, protože to trošku vypadalo, že filmová Lara je na rozdíl od té herní nezničitelná, a žádné přežívání v divočině a bojování o holý život se nekoná. V souhrnu jsem viděla pouze 4 lokace, což je docela smutný, skvělé akční scény, které rušila příšerná hudba v pozadí a fakt šílené zprzněný herní příběh. Nicméně Alicia je jako rebootovaná Lara úžasná a troufám si říct, že lepší herečku by na tu roli nenašli. Bohužel nejmenovat se to Tomb Raider, nikdo by po tom ani neštěkl. V porovnání s herními adaptacemi se mi mnohem více líbilo Assassins’s Creed.

• 10.3.2018  15:25
    The Feels (2017)

Klasické zápletka - kamarádi se po dlouhé době vidí přes víkend na chatě a na povrch vyjde i to, co by nemělo. Mnohem lepší bylo The Intervention od Cley DuVall.

• 28.2.2018  18:20
    Bílá princezna (TV seriál) (2017)

O mnoho příjemnější než The White Queen, jak obsazením, tak příběhem.

• 25.1.2018  09:35
    Britannia (TV seriál) (2018)

Stejně jako Knightfall - totální propadák a pilot mi stačil.

• 13.1.2018  15:33
    Borg/McEnroe (2017)

Nuda jak Brno.

• 12.1.2018  22:37
    The Marvelous Mrs. Maisel (TV seriál) (2017)

Rachel Brosnahan jsem si oblíbila už v House of Cards a když jsem se dozvěděla, že si konečně střihne hlavní seriálovou roli, bylo mi jasné, že o její výkon se bát nemusím. Mrs. Maisel byla neskutečně příjemná, roztomilá podívá, ve které se povedlo opravdu všechno; od castingu, po vyrovnanost epizod, kostýmy i příjemný humor bez trapných momentů.

• 9.1.2018  13:59
    The Audience (divadelní záznam) (2013)

Prodala bych ledvinu, jen abych tohle mohla vidět na živo.

• 19.12.2017  23:31

Billie Jean King je pro mě velká osobnost a bylo jen otázkou času, kdy se dočkáme filmu o jejím příběhu. Jakožto fanoušek ženského tenisu jsem se na Battle of the Sexes těšila už od ohlášení a jsem spokojená, nicméně žádný "wow" efekt se nekonal. Emma Stone byla naprosto úžasná a doslova did her justice, ale asi to bude dlouhou stopáží, která mě chvílemi cca v půli filmu fakt nudila. Celkově ale příjemný životopisný retro film. Someday we will be free to be who we are and love who we love.

• 18.12.2017  15:47

Překvapivě příjemná komedie, u které jsem se i zasmála.

• 12.12.2017  21:49
    Bílá královna (TV seriál) (2013)

Průměr mezi historickými seriály, který nenabídne nic nového, maximálně otravnou a nepříjemnou představitelku hlavní postavy.

• 12.12.2017  21:41
    Na věky věků (TV seriál) (2012)

Akčnější a roztěkanější než Pilíře Země, nicméně pořád zábavná podívaná, která potěší všechny, kterým se právě Pilíře líbily. A také plus za obsazení - Blake Ritson, Tatiana Maslany - chrochtám.

• 10.12.2017  08:57
    Pilíře Země (TV seriál) (2010)

Skvost mezi historickými seriály. Nenašla bych jedinou věc, která se mi nelíbila nebo by mě nudila, ale jednu chybu to mělo - bylo to moc krátké :) A jelikož jsem vůbec nevěděla do čeho jdu, ani jsem nedýchala, když se mi na obrazovce pomalu objevovalo obsazení, které bylo velkým překvapením - Hayley Atwell, Alison Pill a můj oblíbený záporňák David Oaks.

• 7.12.2017  20:19

Tak tohle bylo špatnýý! Miluju tuto historickou éru, nicméně ten seriál vypadá tak lacině, až je to nepěkné.

• 4.12.2017  19:33
    Dark (TV seriál) (2017)

Dark je směsice The OA, Pustiny a Stranger Things. Z každého si bere něco, ale co je hlavní, přidává do tohoto žánru něco jiného, zvláštního a vysoce návykového. Navíc moderní Německo mě hrozně baví, je to příjemná změna od všech těch amerických seriálů.

<< předchozí 1 2 3 4 5 9 13 17