Svět plazů a obojživelníků (2008) (seriál)

Fenomenální !!! Jeden z nejlepších dokumentů. Plazi, to je přesně pro mě, takže jsem to MUSELA vidět! :))

Těžká váha (2005)

WOW! Sakra..tak tomu říkám film..Sice jsem ho celý probrečela...:D 2 hodiny utekly jako voda, vážně jsem nečekala, že se z tohodle vyklube takový dobrý film :)

Teorie chaosu (2008)

Tak tohle mě pobavilo. Skvělá komedie :))

Ils (2006)

Jeden z nejoblíbenějších hororů.

Hancock (2008)

Příjemná oddychovka, když má člověk náladu.

SOS (2004) (pořad)

Edita Papeky je nesmrtelná.

Avatar (2009)

Avatar staví hlavně na svojí audiovizuální podobě. Ikdyž jsem z 3D zážitku maximálně unešena, film trošku zklamal. Od poloviny naprosto stupidní dialogy, jestli se tomu teda dialog vůbec dá říkat, opravdu hrůzný český dabing, i když jsem ráda, že v kině to bylo česky, protože bych si při čtení titulků neužila ten úžasný 3D efekt a další špatné věci, které ale nemá cenu vypisovat. Z druhé stránky mě zase celkem mrzí, že z trailerů jsem znala celý příběh, tudíž mě už nemělo co překvapit. Jinak vizuální zpracování je opravdu excelentní. Taková živá vydetailovaná příroda, ještě ktomu v 3D a s dobrou hudbou, to byl naprostý filmový orgasmus, který se v brzké době určitě nebude opakovat.

Zombieland (2009)

Tak tohle je husťárna! Tvůrci sice asi zapomněli, jak vypadá nějaká dějová kostra, ale i přesto se jim povedlo natočit vtipnou, trefnou, hororovou komedii s úžasným zabíjením zombíků a DOKONALOU hudbou k tomu!

Král Drozdí brada (2008) (TV film)

Českou verzi jsem neviděla, tak nemůžu hodnotit podle toho, ale vcelku se mi to líbilo :)

Twilight sága: Nový měsíc (2009) odpad!

Ach Bože. Bella si půl hodiny ztěžuje na to, že jí někdo dává dárky na narozeniny, na to, jak miluje Edwarda víc, než on ji, jak chce být upírka.. Další půl hodinu má neustálé depky a vidí ducha Edwarda, asi to byla příprava na to, že další hodinu se zase mele o tom samém, jenže s Jacobem. Tak dokonale mě to uspávalo, nutilo uklízet si všechno kolem, jen abych se dál nemusela dívat..Na konci velmi neočekávaný happyend s pusou od Belly, aby se puberťačky měli z čeho radovat a moje nervy už to nedávají.."Hercům" jsem nevěřila ani slovo, protože to, co předváděli, se dalo srovnat s divadlem prvňáčků.